Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Pogaduchy o ofercie/promocjach w PLAY (UPC) - część 6
Autor Wiadomość
Evald 
easy master

Dołączył: 27 Lip 2012
Posty: 39
Wysłany: 25-05-2017, 16:00   

Witam,

Chcialem poradzic sie o strategie dzialania. Dotad specjalnie nie kombinowalem, bo bylem dosc zadowolony z oferty, ale teraz chetnie przeszedlbym na horizont.

Co mam:
1) sprzet: stary dekoder jeszcze po UPC z nagrywarka, nie ma tam ani VOD, ani replay, ani nagrywania przez internet + osobny router bez wifi (chyba cisco, ale mam tez osobny swoj router wifi TPLink 3 antenkowy) + karta CI+
2) Uslugi: kanały max + internet 60Mbit (90 PLN), Canal+ tez bez sport 2 ale z seriale (40 PLN). karta CI+ (15 PLN)czyli lacznie 145 PLN.

Co chcialbym miec:
1) Zmienic na Horizon z nagrywaniem. Zmienic canal+ na ten ze sport2 a bez serialow. Wiem tez ze w teorii moglbym probowac zmienic karte CI+ na dekoder za 5 pln taniej.
2) Oczywiscie najchetniej skorzystalbym z TRU XIII lub Rewia Usług Mix IX (w zasadzie o tej drugiej ofercie nie widze dyskusji, a chyba tez jest atrakcyjna?). Wiem tez ze jest jakas promocja na C+ select na 39 PLN, no i ewentualnie mozna zejsc z ceny multiromu o 5 pln?

Niestety przez to ze kiedys zmienilem na szybszy internet z 30 na 60MBIt, to okazalo sie ze mam umowe do ktoregos dnia stycznia 2018, canal+ i multiroom na czas nieokreslony.
Zakladam, ze najlepiej jest poczekac na 3 miesiace przed koncem umowy i ja wypowiedziec? No chyba ze zdarza sie usuwanie kanalow, wtedy moge wczesniej wypowiedziec?

Dodatkowo czy macie jakies rady uwagi co do postepowania zeby uzyskac jak najlepsze warunki.

Obecnie najlepsze co mi zaoferowali to 160 PLN (105 (TV + internet) + 40 (Canal+) + 15 (multiroom) - choc najpierw oferowali nawet 165-170. Ostatecznie zdecydowalem sie czekac za zakonczenie umowy. Za ile najmniej obecnie moglbym to miec? Czy dobrze licze:
1) TRUXIII: 83 (tv) + 11 (internet) + 5 (pakiet mega sport) - 10 (ulgi dodatkowe) + 39 (C+) + 15 (CI+) = 143 PLN
2) RUMIX: 68 (tv) + 11 (internet) + 10 (My Prime) - 10 (dodatkowe ulgi) + 39 (C+) + 15 (CI+) = 133 PLN

Cos nie tak pewine licze, bo wychodzi ze RUMIX jest lepsza niz TRUXIII?

Pozdrawiam
Evald

[ Dodano: 25-05-2017, 16:28 ]
Wlasnie przeanalizowalem ronice miedzy max a select. I tlyko by mi bylo zal nSport+ . Wiec jednak powaznie bym rozwazyl zmniejszenie pakietu na select...
 
 
Masownik 
classic master

Dołączył: 03 Cze 2012
Posty: 218
Wysłany: 25-05-2017, 16:41   

WItam
Posiadam na jednym mieszkaniu horizon+ select hd+ 120 mb
na drugim
horizon + multiroom+ 120+select hd
Ile kosztuje przejscie w jednym jak i w drugm przypadku na max hd jaka jest doplata?

kiedys bylo cos takiego na stronce jak Max HD upgrade za 5 zł chyba
 
 
Pitrek 
chello guru


Pomógł: 211 razy
Dołączył: 08 Lis 2013
Posty: 4608
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 25-05-2017, 16:45   

Evald

Brawo, tak powinno wyglądać pytanie. Właściwie to wszystko już wiesz.
Bardzo dobrze liczysz. Teraz dostępne jest tylko "TRU", niestety nie ma już "RUMix".
Owszem na multiroomie możesz zaoszczędzić 5 zł. :arrow: https://www.upc.pl/pdf/up..._od20170201.pdf
Regulaminy na Canal+ możesz przejrzeć w temacie o regach.

Usunięcie kanałów przez UPC nic nie da bo teraz nie ma listy kanałów gwarantowanych.
No i najważniejsze jak to uzyskać teraz. Jeżeli już czytałeś to wiesz, że wielu dostało "TRU XIII" nawet na rok przed końcem umowy.

Niektórzy w "Moje UPC" mieli dla siebie ofertę TRU, więc sprawdź może coś tam czeka na Ciebie. Udało by Ci się skorzystać, jeżeli miałbyś teraz coś taniego i oferta "TRU XIII" byłaby droższa. Jeżeli nie chcesz czekać do "prawie" końca zobowiązania, możesz zagrać "blefem" lub "na całość". Ogólnie, to po prostu "skłamać". Zadzwonić powiedzieć, że miałeś w "Moje UPC" ofertę dla Ciebie, ale zniknęła. Teraz się namyśliłeś i byś z niej skorzystał.

[ Dodano: 25-05-2017, 16:49 ]
Masownik napisał/a:
Ile kosztuje przejscie w jednym jak i w drugm przypadku na max hd jaka jest doplata?
A co mówią na ten temat regulaminy :?:
:arrow: https://forum.mediaswiat.pl/viewtopic.php?p=182801&highlight=#182801

Zamówienie: :arrow: https://zamow-b2c.upc.pl/?offerid=56696&CMP=eow_intmailing_dse_2015_08_19_maxhdupg
_________________
 
 
Kasia 
chello master


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 08 Lis 2016
Posty: 2794
Skąd: W-wa
Wysłany: 25-05-2017, 16:59   

Masownik, kurcze pomijając regulaminy (może nie masz możliwości ich pobrania/otwarcia)-to 5 postów nad swoim masz odpowiedź...że 13 zł
 
 
enrico2000 
plus master

Dołączył: 22 Gru 2009
Posty: 353
Skąd: KRK
Wysłany: 25-05-2017, 18:50   

Ja w poprzednim tygodniu wysłałem odstąpienie od umowy.
Po 5 dniach, w sobotę sam zadzwoniłem zapytać kiedy mają zamiar wymienić dekoder na Mediaboxa i przywrócić poprzednie warunki z poprzednią ceną. Oczywiście przekierowanie do DUK, jednak Pani mogła zaproponować jedynie TRU XIII co mnie nie interesuje. Pytałem czy z obecnie posiadanej przeze mnie RUMixIX da radę przejść na Select, niestety już tej oferty nie ma w systemie. Podtrzymałem więc swoją decyzję od odstąpieniu od nowych warunków.

Dziś mija 4 dzień i dalej nikt z UPC się ze mną nie kontaktuje w celu umówienia technika.
Chyba nie chcą mi wymienić tego fantastycznego Horizona na Mediaboxa i obniżyć rachunek o 20 zł :)
_________________
 
 
Pitrek 
chello guru


Pomógł: 211 razy
Dołączył: 08 Lis 2013
Posty: 4608
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 25-05-2017, 19:05   

enrico2000 napisał/a:
jednak Pani mogła zaproponować jedynie TRU XIII co mnie nie interesuje.
A co Ciebie interesuje :?:
Niestety, :evil: "TRU XIII" to jest max co w tej chwili można osiągnąć.
_________________
 
 
enrico2000 
plus master

Dołączył: 22 Gru 2009
Posty: 353
Skąd: KRK
Wysłany: 25-05-2017, 19:25   

Głównie chcę Mediaboxa :)
Ew. Selecta RUMIX, ale już nie ma szans na to.

Dzwoniłem jeszcze raz, znowu babka próbowała mnie przekonać abym pozostał na Horizonie, jednak żadna ciekawa oferta nie padła więc ładnie poprosiłem, aby po prostu wysłała ponaglenie do techników żeby jak najszybciej powrócić na stary dekoder i WRU XX.
_________________
 
 
Pitrek 
chello guru


Pomógł: 211 razy
Dołączył: 08 Lis 2013
Posty: 4608
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 25-05-2017, 19:35   

enrico2000 napisał/a:
Głównie chcę Mediaboxa
No to Ci Horizon nieźle "zalazł za skórę".
_________________
 
 
Ma 
plus master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 05 Sty 2015
Posty: 484
Wysłany: 25-05-2017, 19:57   

Pitrek napisał/a:
Ma napisał/a:
29 zł za 60Mbit/s i zgoda na skrócenie zobowiązania do 12 miesięcy

:arrow: https://forum.mediaswiat.pl/viewtopic.php?p=171022&highlight=12+miesi%EAcy#171022
A jaka to promocja, dla nowego klienta :?:

Nie, to była ówczesna rewia z internetem VII tyle, że nie zgodziłem się na 24 miesiące, to dali na 12.
 
 
TomekPL 
light master


Dołączył: 04 Maj 2008
Posty: 92
Skąd: Warszawa
Wysłany: 25-05-2017, 20:12   

Ns jednym koncie się udało: ;)

Cytat:
Temat: Odpowiedź na korespondencję w sprawie anulowania opłaty instalacyjnej.

Szanowny Panie,

dziękuję za przesłane zgłoszenie.

Potwierdzam, że z uwagi na dobro naszej przyszłej współpracy zdecydowałam wycofać z Pana konta abonenckiego naliczenia za aktywację Promocji w wysokości 49,90 zł.

W związku z tym saldo do zapłaty wynosi XX,XX zł.

Życzę zadowolenia z korzystania z usług UPC.

Informuję, że po otrzymaniu tej wiadomości może do Pana zostać wysłana krótka ankieta. Udzielając odpowiedzi na zadane pytania, będzie Pan mógł ocenić moją pracę i zaangażowanie w rozwiązanie Pana sprawy w skali od 0 do 10 punktów, gdzie 9 i 10 to oceny pozytywne. Zachęcam do wyrażenia swojej opinii i już teraz dziękuję za podzielenie się nią z nami.

W przypadku kontynuowania niniejszej sprawy prosimy nie kasować treści poprzednich wiadomości. Zachowanie pełnej korespondencji przyspieszy analizę Państwa zgłoszenia. Dziękujemy!

Łączę wyrazy szacunku
_________________
 
 
Pitrek 
chello guru


Pomógł: 211 razy
Dołączył: 08 Lis 2013
Posty: 4608
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 25-05-2017, 20:14   

TomekPL napisał/a:
Cytat:
Udzielając odpowiedzi na zadane pytania, będzie Pan mógł ocenić moją pracę i zaangażowanie w rozwiązanie Pana sprawy w skali od 0 do 10 punktów
I ocena dla Pani Konsultantki na MAXa. :P . "Co by" innym też wycofywała.
_________________
 
 
Kasia 
chello master


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 08 Lis 2016
Posty: 2794
Skąd: W-wa
Wysłany: 25-05-2017, 20:28   

TomekPL,
Super :)
 
 
tinamou 
Klikacz

Dołączył: 31 Sty 2017
Posty: 4
Skąd: Kraków
Wysłany: 25-05-2017, 22:33   

Witam, zobowiązanie kończy mi sie 18.06, aktualnie WRUXVIII select (mediabox) +FP30, do wczoraj nie miałem żadnej oferty w Moje UPC a jakoś mi się nie spieszyło z nową ofertą. Na stronie jednak pojawiło się TRUXIII (Horizon select + FP60 + instalacja i aktywacja 49, w bloku mam sporo do wyboru). Po telefonie na ogólną infolinie bez problemu TRUXIII z mediaboxem (49zł) a po przełączeniu do DUKU oczywiście zachwalanie Horizona i TRUXIII z nim za 59 i co ciekawsze z Mediaboxem też za 59. Po "rozmowie z kierownikiem" mediabox za 49 jednak :) . Ma dzwonić w sobote ale raczej przeczekam na bezterminówce do września, może będzie coś lepszego, nie spieszy mi się aż tak bardzo. Wypowiedzenia nie składałem.
 
 
grzegorz 
plus master

Pomógł: 5 razy
Dołączył: 26 Lip 2006
Posty: 460
Skąd: Warszawa
Wysłany: 25-05-2017, 22:59   

Jak Wy liczycie ze TRUXIII za TV+ INT wychodzi 49zl z mediaboxem jak wg regulaminu wychodzi mi 79zł (FP60+MaxHD) ?
 
 
Kasia 
chello master


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 08 Lis 2016
Posty: 2794
Skąd: W-wa
Wysłany: 25-05-2017, 23:35   

W XIII- Select Ex HD i 60Mbs jest za 49 zł, Max Ex HD i 60Mbs za 69 zł. Ty nie odliczyłeś ulgi 10,02. ;)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,73 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: