Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
2011: Canal+ HD i HBO HD dodatkowo płatne
Autor Wiadomość
Jimbo 
classic master

Dołączył: 07 Paź 2008
Posty: 216
Wysłany: 14-01-2011, 11:31   

TajemniczyXX napisał/a:
Tak jak napisałem w innym temacie: dzwonić pod 324949937 do działu utrzymania klienta.Oni mogą więcej.Sprawdzone przezemnie.


Do DUK już dzwoniłem (dwa razy) i na razie nic poniżej 31 zł nie mogą zaproponować...
 
 
atomix 
chello guru

Pomógł: 8 razy
Dołączył: 31 Gru 2005
Posty: 3540
Skąd: Śląsk
Wysłany: 14-01-2011, 12:17   

Jak widać nie mogą. ja też dzownie tylko tam, by przedłużac promocje. Na HBO nie ma żadnych
_________________
 
 
Susane
[Usunięty]

Wysłany: 14-01-2011, 15:23   

NoLife napisał/a:
Wpadłem tutaj przy okazji jak zjechali susane na innym forum
Daj linka, bo nic mi o tym nie wiadomo :)

Swoją drogą widzę, że nadal ostro pracujesz w kilku wątkach nad zdobyciem kolejnego bana. Dziwna sprawa, piszesz, że niby nie jesteś już w UPC, dam sobie rękę uciąć, że tata nie rozwiązał z nimi umowy, stąd twoja obecność na forum.

Ogarnij się, przestań obrażać innych, weź słownik do ręki, bo tego bełkotu czytać się nie da. Wtedy może ktoś zacznie cię poważnie traktować.
 
 
atomix 
chello guru

Pomógł: 8 razy
Dołączył: 31 Gru 2005
Posty: 3540
Skąd: Śląsk
Wysłany: 15-01-2011, 20:15   

Wracając do tematu ;-)

Rezygnacja z HBO już złożona drogą e-mailową ;-) .

Promocja kończy mi się wprawdzie pod koniec lutego, ale złożenie rezygnacji w styczniu, powoduje, że umowa zostanie rozwiązana 1 marca. Bo 30 dniowy okres wypowiedzenia w UPC zaczyna się liczyć od pierwszego dnia pełnego okresu rozliczeniowego po wpłynięciu rezygnacji ;-) .

Pani w Dziale Utrzymania Klienta ponownie przyznała, że od czerwca brak promocji HBO i zaznaczyła w systemie, że powodem rezygnacji jest brak promocji ;-) . Może coś się ruszy...
_________________
 
 
NoLife 
light master

Dołączył: 01 Gru 2010
Posty: 64
Wysłany: 16-01-2011, 10:51   

Hehehe susane się pojawiła.I jak zwykle klepie te swoje dyrdymały zeby tylko cokolwiek napisać.I oczywiście ona wie wszwystko najlepiej.Ba...

Upc kabel zniknął z okolicy.Nie ma nawet fizycznej możliwości podłaczenia się do upc kabla.
Więc nie można już być klientem upc.Proste.Jak chcesz.Podaj adres to z twojej okolicy tez zniknie. :mrgreen:

Ile ci płacą od posta susane?Bo nie wierze że ktoś może tyle czasu poświecać na pisanie dyrdymałów.Musisz mieć jakąs dodatkową zachęte która cię tu trzyma.

Bo np: ANIOŁ no jego to ja rozumiem.Myślał nad nickiem i wymyślił.Poczół powołanie.Ma misje do spełnienia.On nawrca zagubione duszyczki ze złej drogi mówienia żle o upc.
Ale twój nick jest taki nijaki.Nie czuc w nim żadnego powołania.
Cappo oooo to jest dobry nick.Długo myślał nad nim pewnie.I pewnie tez już poczół powołanie.
No a ty?
:roll:
 
 
czajac 
light master

Dołączył: 14 Gru 2008
Posty: 54
Wysłany: 26-01-2011, 17:57   

Co prawda umowy na Canal+ i HBO koncza mi sie pod koniec marca ale dzis sobie pozwolilem tam zadzwonic i otrzymalem nastepujacy cennik : Canal+ 32 zł, HBO 31 zł. Pani z UPC bardzo mocno podkreslala ze podział kanałów premium na paczki HD to nie jest wymysł UPC tylko został na nich narzucony przez Canal i HBO. Probowala mi jeszcze wmówic ze jest to sprawiedliwe rozwiazanie i na tym nie traca posiadacze MAX HD. Jak czlowiek slucha takich ich wywodow to sie tylko cisnienie dzwiga...
 
 
yacek _b 
plus master


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 25 Lis 2009
Posty: 591
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 26-01-2011, 18:39   

nie wiem co tracą wg. tej pani , ale wg. mnie klienci paczki HBO tracą kupę nerwów oglądając ten syfiasty obraz na HBO i jego gówniane skalowanie obrazu. :mad:

w paczce C+ jest o niebo lepiej . :neutral:
_________________
 
 
Jimbo 
classic master

Dołączył: 07 Paź 2008
Posty: 216
Wysłany: 26-01-2011, 19:02   

czajac napisał/a:
otrzymalem nastepujacy cennik : Canal+ 32 zł, HBO 31 zł.


Mi proponowali HBO za 30 zł (upewniałem się nawet) a nie za 31 zł więc to zawsze złotówka w kieszeni. Całe 12 zeta w skali roku! :)
 
 
atomix 
chello guru

Pomógł: 8 razy
Dołączył: 31 Gru 2005
Posty: 3540
Skąd: Śląsk
Wysłany: 27-01-2011, 08:59   

No niestety. UPC robi sobie z klientów idiotów. Że wprowadzenie dodatkowych opłat za HBO HD i Canal+ HD to dla dobra klientów. Za chwilę będą pobierać opłaty za kable ;-) .

Jeszcze Canal+ HD w cenie 32 zł można przyjąć, jeśli stacja wygra nowy kontrakt Ekstraklasy w HD, to 31 zł za HBO HD przegięcie. Kanały HBO SD zawsze kosztowały 20 zł - i to jest standardowa cena promocyjna z ta paczkę u innych operatorów.

Ja właśnie, po 7 latach korzystania z HBO z UPC, wysłałem wypowiedzenie. Zawsze za HBO płaciłem właśnie 20 zł. Teraz konsultanci nawet nie mają argumentów, jak zdobyć klienta, bo od czerwca (!!!) nie ma promocji na HBO.

Więcej o cenach konkurencji tutaj: http://media2.pl/media/73...-niz-kabel.html
Przykładowo Canal+ z kanałami HD w Cyfrze+ kosztuje 29,90 + 8 m-cy za 50%. Zresztą do tej pory UPC paczkę Canal+ przy przedłużeniu oferowało nawet za 20 zł, z kanałami HD. I pewnie i tak zarabiało ;-) .

czajac napisał/a:
Pani z UPC bardzo mocno podkreslala ze podział kanałów premium na paczki HD to nie jest wymysł UPC tylko został na nich narzucony przez Canal i HBO.


Taaaaa. Czyli UPC powinno poskarżyć się do UOKiK, bo jakoś "n" czy Cyfrowy Polsat nie musza rozdzielać HBO Sd od HBO HD

yacek _b napisał/a:
nie wiem co tracą wg. tej pani , ale wg. mnie klienci paczki HBO tracą kupę nerwów oglądając ten syfiasty obraz na HBO i jego gówniane skalowanie obrazu. :mad:


To jest wina operatora - na satelicie (np. Cyfra+) HBO SD jest w pełnym 16/9.
_________________
 
 
Jimbo 
classic master

Dołączył: 07 Paź 2008
Posty: 216
Wysłany: 28-01-2011, 11:28   

A tak swoją drogą to czy ktoś już przedłużał Canal+ po 1 stycznia? Ja się jeszcze w grudniu załapałem na opcję za 19,90 zł i to kanałami HD. Ciekawe ile dziś oferują dla tych co chcą przedłużyć. Jakby co to się tu pochwalcie co wywalczyliście.
 
 
atomix 
chello guru

Pomógł: 8 razy
Dołączył: 31 Gru 2005
Posty: 3540
Skąd: Śląsk
Wysłany: 28-01-2011, 12:35   

Szczęściarz ;)

Mi umowa na C+ (też 19,90 :mrgreen: ) kończy się w lipcu. Z tego co wiem teraz za Canal+ z kanałami HD na przedłużenie oferują teraz za "tylko" 32 zł. Kumpel z nimi walczy ;)

Ale Precelos wspominał coś o "super" promocjach w pierwszym kwartale 2010 roku, więc może się to zmieni. Chociaż jeśli wygrają Ekstraklasą... wątpliwe ;) .

Zresztą marzy mi się tzw. pakiet full w UPC z wszystkimi pakietami premium. W Vectrze taki kosztuje od 130 zł. Więcej polecam TUTAJ !!!
_________________
 
 
Jimbo 
classic master

Dołączył: 07 Paź 2008
Posty: 216
Wysłany: 28-01-2011, 14:22   

Ja ostatecznie za Canal+ około 30 zł mógłbym płacić bo tam wiadomo za co się płaci - przynajmniej takie jest moje zdanie. Oferta C+ jest zróżnicowana - są filmy i to głównie niezłe filmy, wprawdzie ostatnio co raz mniej filmów z różnych zakątków świata, z czego C+ zawsze słynął ale i tak nie jest źle. Poza tym piłka nożna w najlepszym wydaniu - wiadomo, że sednem piłki nożnej są rozgrywki ligowe. Są też koncerty, są dokumenty... 30 zł to cena do przełknięcia za C+. Ale za HBO to już gruba przesada. Nawet 20 zł które płacę teraz wydaje mi się za dużo. HBO to tylko filmy i to najczęściej filmy słabe. Owszem, głośne tytuły ale wiadomo, że ostatnio im głośniejszy tytuł tym większy chłam. Najmocniejszą stroną HBO są seriale ale płacenie dziś 30 zł za 2 czy 3 dobre premiery serialowe i hollywoodzką młóckę to gruba przesada. Czy naprawdę jest w Polsce tylu amatorów kiepskich filmów, że opłaca się HBO żądać 30 zł za pakiet? Tak się trochę dziwię bo psychologia konsumencka mówi, że im coś jest tańsze tym większy na to popyt - załóżmy że znajdzie się 100 tys. osób chętnych płacić 30 zł za ten pakiet. Czy gdyby obniżyć cenę o połowę, do 15 zł to liczba abonentów wzrośnie dwukrotnie? Oczywiście, że nie. Wzrośnie jeszcze bardziej. A więc będzie więcej niż 200 tys. abonentów płacących 15 zł co w ostatecznym rozrachunku da większy zysk.
 
 
atomix 
chello guru

Pomógł: 8 razy
Dołączył: 31 Gru 2005
Posty: 3540
Skąd: Śląsk
Wysłany: 28-01-2011, 14:34   

@Jimbo: Zgadzam się z tobą. 30 zł za paczkę Canal+ jest do przełknięcia, ale... z kanałami HD w pakiecie, jak jest to w Cyfrze+ :mrgreen: Wiadomo, film i sport.

Co do HBO. Do tej pory UPC żądało za ten kanał 20 zł (z HBO HD). I ta cena była tez do przyjęcia. Ale od wakacji nie ma żadnych promocji na ten pakiet.
_________________
 
 
Jimbo 
classic master

Dołączył: 07 Paź 2008
Posty: 216
Wysłany: 28-01-2011, 14:55   

Oczywiście, że 30 zł z kanałami HD :)

Za HBO mogę dać max 25 zł też z opcją HD i z HBO OD.

Wciąż nie wiem dlaczego w obu przypadkach dopłata za HD wynosi 6 zł ale w HBO mamy tylko jeden kanał HD a w C+ dwa kanały HD. HBO po prostu przesadnie się ceni. Ale pożyjemy i zobaczymy. "Zakazane imperium" już obejrzałem więc nie będę płakał gdy mi HBO odłączą. Poczekam na promocję. Na rozsądną promocję.
 
 
atomix 
chello guru

Pomógł: 8 razy
Dołączył: 31 Gru 2005
Posty: 3540
Skąd: Śląsk
Wysłany: 29-01-2011, 14:56   

Ja to w ogóle jestem za stworzeniem pakietu (np. za ok 150 zł) z wszystkimi kanałami (Max HD z nagrywarką, Super HD, Canal+ HD, HBO HD, Cinemax, FilmBox, nie musi być erotyki). Wtedy człowiek nie musi się chrzanić i kupować osobno każdy z pakietów "jak dla nowych", tylko byłby bardziej promowany za wykup kilku pakietów premium ;) . Pod tym względem w UPC jest kiepsko. Jedynie premiowany jest pakiet Super HD z FilmBox.
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,14 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: