Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Czy warto brać HBO? Porównanie z Netflix, Showmax
Autor Wiadomość
thepomarancza 
Klikacz

Dołączył: 13 Wrz 2017
Posty: 10
Wysłany: 06-11-2017, 11:41   

Moim zdaniem teraz Netflix jest najlepszą platformą, a zarazem tanią jeśli chodzi o oglądanie filmów/seriali. Bardzo szeroki wybór, oraz wysoka jakość :)
 
 
Lnux 
Klikacz

Dołączył: 06 Lis 2017
Posty: 1
Skąd: umowa kupna sprzedaży
Wysłany: 06-11-2017, 13:39   

HBO też jest spoko, większość ich seriali jest naprawdę świetna.
_________________
 
 
apogeum 
easy master

Dołączył: 21 Wrz 2012
Posty: 49
Wysłany: 22-01-2021, 11:02   

Sam obecnie mam u siebie
naziemną telewizję cyfrową - i to w zupełnosci mi wystarczy jesli chodzi o tv, bo od jakiegoś czasu nie oglądam w taki sposób filmów a jedynie właczam sobie wiadomości w tv
netflix
hbo go

I moim zdaniem jeśli chodzi o filmy, wygrywa hbo go.

Jesli natomiast chodzi o seriale wygrywa netflix
_________________
 
 
Darth Vader 
plus master


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 01 Paź 2007
Posty: 541
Skąd: Lublin City
Wysłany: 23-01-2021, 12:48   

Jeżeli zwracasz uwagę na jakość to wygrywa Netflix bo tam masz dostępne 4K.
 
 
atomix 
chello guru

Pomógł: 8 razy
Dołączył: 31 Gru 2005
Posty: 3537
Skąd: Śląsk
Wysłany: 24-01-2021, 10:05   

Zależy jaką jakość. Jeśli kręci Ciebie 4K, to pewnie wygrywa Netflix.
Chociaż mnie bardziej interesuje jednak treść :)
Jeśli jednak bardziej interesuje Ciebie CO oglądasz, a nie w jakiej technologii, to - jak dla mnie - HBO GO. Za stary jestem na seriale dla młodzieży :P
_________________
 
 
Zygfryt 
plus master


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 18 Sie 2010
Posty: 472
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 24-01-2021, 12:21   

Lepszą jakość od Netflixa ma Apple TV+, ale tam na razie słabo z treścią. :)
 
 
 
brtk 
chello master

Pomógł: 26 razy
Dołączył: 20 Mar 2017
Posty: 1621
Skąd: Warszawa
Wysłany: 24-01-2021, 13:12   

Najpierw treść, a potem jakość, tym bardziej, że nie ma jakoś bardzo zauważalnej różnicy jakosciowej na korzyść między jednym a drugim (jeżeli chodzi o HD). Chyba, że ktoś chce oglądać gniota i podziwiać rozdzielczość 4K, to nikt nikomu nie broni. Ja mam to i to, ale tylko dlatego, że ze znajomymi udostępniamy sobie passy i dodajemy telewizory. Więc mamy prawie za darmo. Netflix ostatnio strasznie dużo do filmów i seriali wprowadza sceny gejów i lesbijek. Strasznie to denerwujące, bo robią to na siłę.
 
 
atomix 
chello guru

Pomógł: 8 razy
Dołączył: 31 Gru 2005
Posty: 3537
Skąd: Śląsk
Wysłany: 24-01-2021, 19:08   

brtk napisał/a:
Netflix ostatnio strasznie dużo do filmów i seriali wprowadza sceny gejów i lesbijek. Strasznie to denerwujące, bo robią to na siłę.


Tragedia, szok, niedowierzanie. Gejuchy i lesby w TV :shock:
W ten weekend w HBO GO dwie premiery filmowe z gejami (thriller "Spirala" i dramat "Syberia") plus serial "Bo to grzech". Jak żyć? Strach się bać! Tylko TV Trwam nas uratuje! :twisted:

A tak serio. To, że Tobie nie podoba się postać LGBT w filmie/serialu, to nie oznacza, że robią to "na siłę". Jeśli oceniasz, że to powoduje gorszą jakość treści Netflixa/HBO to jest twój problem, a nie produkcji. Żeby zrozumieć problem homofobii polecam obejrzeć wspomnianą "Syberię". Żeby byłą jasność, nie twierdzę, że jesteś homofobem, ale po prostu warto czasami na pewne sprawy, które mniej rozumiemy, spojrzeć z innej strony. Ale nie przejmuj się "scenami gejów i lesbijek" (jak napisałeś) tylko skup się na treści :)

Serial "Bo to grzech" też polecam. Trochę humoru, ale też trochę fajnego przekazu. A jeśli masz jaja to obejrzyj na HBO GO serię dokumentalną "We`re here". Ale znów, nie fantazjuj o LGBT, w tym przypadku drag qeen. Tylko spróbuj posłuchać ludzi - osoby LGBT, ich rodziny i wreszcie mieszkańców amerykańskich miasteczek, którzy wychodzą ze swojej strefy komfortu i biorą udziału w drag queen show. Poleca. Ale bez uprzedzeń, a z ciekawością świata. Świata, który może nie jest w twoich klimatach, ale to nie oznacza, że nie ma istnieć w przestrzeni publicznej :)
_________________
 
 
Rafal 
Moderator


Pomógł: 14 razy
Dołączył: 28 Lis 2004
Posty: 578
Wysłany: 25-01-2021, 22:10   

Przypominam, żeby trzymać się tematu.
 
 
migomatx0 
Klikacz

Dołączył: 10 Lut 2021
Posty: 1
Wysłany: 10-02-2021, 16:13   

Jak chcesz ogladać coś co jest tylko na HBO kupujesz HBO, jak coś co jest z netflixa to kupujesz netflixa. Co to za filozofia :P Nie musisz mieć obu każdego miesiąca, chyba że lubisz oglądać na raz 5 seriali
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,2 sekundy. Zapytań do SQL: 14
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: