Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przedłużenie umowy światłowód orange
Autor Wiadomość
mseifer 
classic master

Dołączył: 28 Lut 2009
Posty: 160
Wysłany: 25-04-2021, 22:58   Przedłużenie umowy światłowód orange

W czerwcu kończy mi się umowa na orange światłowód : internet + tv + stacjonarny. Czy są jakieś lepsze oferty na przedłużenie umowy? Czy da coś wypowiedzenie umowy?
_________________
 
 
grzech1991 
plus master

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 05 Wrz 2017
Posty: 393
Wysłany: 26-04-2021, 17:00   

Przy przedłużaniu przez telefon można gadżet wynegocjować czasem, orange w przeciwieństwie do UPC cennik ma stały. Chociaż teraz są regiony po 90 zł miesięcznie za LOVE.
 
 
mseifer 
classic master

Dołączył: 28 Lut 2009
Posty: 160
Wysłany: 26-04-2021, 19:14   

grzech1991 napisał/a:
Przy przedłużaniu przez telefon można gadżet wynegocjować czasem, orange w przeciwieństwie do UPC cennik ma stały. Chociaż teraz są regiony po 90 zł miesięcznie za LOVE.


Jaki gadżet?
_________________
 
 
MariuszHL 
classic master

Dołączył: 23 Lis 2015
Posty: 216
Skąd: Wrocław
Wysłany: 27-04-2021, 12:17   W Orange musisz sam do nich napisać.

Składanie wypowiedzenia to stanowczo nie ponieważ mogą ci odwalić numer jak oczywiście masz sporo ofert łączonych z abonamentem telefonicznym komórkowym ( w T-Mobile mnie to spotkało więc i Orange może to samo zrobić) o tym jak twoje numery z dniem końca umowy na dwa tygodnie idą do puli wolnych numerów. W tym czasie są one wyrejestrowywane z twoich danych i oczekują na przydzielenie. Potem zajmuje sporo czasu przyjęcie tych numerów na siebie. Skarga nic nie daje na takie zachowanie bo UOKiK czy Rzecznik praw Konsumenta odsyła cię do sądu a więc ręka rękę myje. Mi też kończy się umowa i znów będę pisał do Orange w sprawie zmiany oferty na lepszą ponieważ mam konkurencję w swoim adresie zamieszkania, która mi na to pozwala. Dzwonią wtedy do ciebie z Warszawy z CUK i w ramach przedłużenia dostajesz na cały okres umowy dodatkowe GB i w moim przypadku jak po raz drugi przedłużałem -10 złotych na każdą usługę do płatności co miesiąc od cen podstawowych. Przy pierwszym przedłużaniu było -5złotych. Obecnie dostałem 30złotych zniżki za korzystanie z aplikacji Orange na telefonie za wszystkie usługi. Powinieneś załapać się jeszcze na 3 miesiące za złotówkę a gadżet przy pierwszym przedłużaniu to torba Orange do Laptopa 15 calowego a za drugim razem plecak 20 litrowy (oczywiście wszystko zależy jakie promocje mają). Pamiętam jak ja przedłużałem umowę to dodatkowo był telewizor warty 600 złotych jak chciałeś zamówić Orange Love.
Jednak w tym roku już raczej nie przedłużę bo potrzebuję zewnętrzne IP gdyż DMZ się nie sprawdza gdy chcę być hostem w grze. Ma się problem z nawiązaniem połączenia nawet jak korzysta się z programów typu Hamachi z powodu braku adresu IP (zewnętrznego).
_________________
 
 
Pielgrzym 
light master


Dołączył: 08 Paź 2018
Posty: 77
Skąd: Lublin
Wysłany: 29-04-2021, 12:05   

Czy da się tak jak w UPC kupić taniej internet według lokalizacji ? Coś ala oferta "na adres" w UPC ?
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,12 sekundy. Zapytań do SQL: 15
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: