Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Eleven w UPC Polska
Autor Wiadomość
atomix 
chello guru

Pomógł: 8 razy
Dołączył: 31 Gru 2005
Posty: 3537
Skąd: Śląsk
Wysłany: 02-03-2021, 10:06   

Nie do końca jest to prawda. Promocja obejmuje pakiet Polsat Sport Premium wraz z Eleven Sports. Więc jeśli sam wyślesz wypowiedzenie z jednego pakietu, to automatycznie rozwiązaniu ulega cała umowa na oba pakiety. Przerabiałem to z PSP w pakiecie z Canal+.

Ale... jeśli Polsat Sport Premium zakończy nadawanie 30 czerwca, a może tak się stać, gdy nie przedłużą praw do Ligi Mistrzów, to prawdopodobnie Eleven Sports zostawią w ramach umowy za piątaka. Więc może być to fajny "myk". Pytanie tylko co dalej z Polsat Sport Premium.
_________________
 
 
piotras71 
classic master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 19 Lut 2014
Posty: 192
Wysłany: 02-03-2021, 10:18   

Madri90 napisał/a:
Nie udało mi się wywalczyć eleven za 5 zł, ale na infolini podpowiedzieli mi taki pomysł abym wziął pakiet premium sport + eleven za 20xl miesięcznie, a zobowiązanie jest do czerwca czyli 4 miesiące. Po tym czasie niby mogę zrezygnować z samych usług Polsat premium i wtedy zostanie mi eleven za 5zl. Czy ktoś skorzystał z takiego rozwiązania już ?


Weż PSP + Eleven, odstąp od umowy po tygodniu, jak zadzwonią to powiedz że zmieniłeś zdanie i PSP Ci niepotrzebny i że EWENTUALNIE rozważyłbyś zostawienie samego eleven w dobrej cenie. Wtedy Ci dadzą co chcesz.

Eleven za 5zł z umową na dwa lata cały czas jest dostępny, jakiś tydzień temu mi go proponowali (oczywiście bez opłaty aktywacyjnej "po zgodzie kierownika" :mrgreen: )
 
 
Madri90 
easy master

Dołączył: 25 Lut 2019
Posty: 46
Wysłany: 02-03-2021, 11:00   

Cytat:
eż PSP + Eleven, odstąp od umowy po tygodniu, jak zadzwonią to powiedz że zmieniłeś zdanie i PSP Ci niepotrzebny i że EWENTUALNIE rozważyłbyś zostawienie samego eleven w dobrej cenie. Wtedy Ci dadzą co chcesz.
a ile mam czasu na odstąpienie jak coś wezmę 14dni??
Niewiem jak to jest że wszystko wam dają a ja jak rozmawiam to w tym roku jest tragedia nic nie ma i koniec tematu a jak powiem im sam jak nazywa się promocją to oczywiście tak ale nie jest dostępna pod pana adresem hehe
 
 
piotras71 
classic master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 19 Lut 2014
Posty: 192
Wysłany: 02-03-2021, 11:04   

Dzwonisz na ogólny numer czy numery stacjonarne DUK? Bo jak na ogólny to szkoda czasu. Trzeba dzwonić do DUK i umiejętnie prowadzić rozmowę.
 
 
Madri90 
easy master

Dołączył: 25 Lut 2019
Posty: 46
Wysłany: 02-03-2021, 13:09   

piotras71 napisał/a:
Dzwonisz na ogólny numer czy numery stacjonarne DUK? Bo jak na ogólny to szkoda czasu. Trzeba dzwonić do DUK i umiejętnie prowadzić rozmowę.

Tak dzwonię cały czas do DUK ale nie mają żadnej oferty dla mnie. Co bym im nie powiedział to mówią że nie ma. Chciałem Select i 300mb za 50 nie ma możliwości, no to eleven za 5 zł też nie ma jedynie za 20zl no to może HBO go też nie ma najtaniej 19.99. dodam że byłem na wypowiedzeniu i nic to nie dało nawet w ostatni dzień
 
 
Ma 
plus master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 05 Sty 2015
Posty: 484
Wysłany: 02-03-2021, 13:26   

To masz wyjątkowego pecha, ja będę negocjował w kwietniu pewnie. Obecnie mam Horizon Select, 150, PSP i Eleveny za 64,99 czyli co najwyżej mogę dostać w tej samej cenie tylko z internetem 300. Zobaczymy czy będą chętni :)
 
 
piotras71 
classic master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 19 Lut 2014
Posty: 192
Wysłany: 02-03-2021, 13:33   

Po wypowiedzeniu sam do nich nie dzwonisz tylko cierpliwie czekasz na telefon od nich. Przy wypowiedzeniu głównych usług zawsze dzwonią. Nie mówisz co chcesz dostać (select i 300 za 50zł) tylko mówisz że nie jesteś zainteresowany dalszą współpracą bo firma xxx (rzucasz jakąś kablówkę która też świadczy usługę w bloku lub jak nie ma nic innego to platformę sat.) oferuje Ci to samo w cenie 55zł. Oni tego nie zweryfikują. Ogólnie masz brzmieć niezainteresowany i gotowy do rezygnacji. Nawet jak się wtedy rozłączą to czekasz dalej, zadzwonią ponownie.

Jeśli zobaczą że sam do nich wydzwaniasz to trudniej będzie Ci uzyskać to co chcesz. Mają w systemie każdą rozmowę i nazwisko konsultanta. Nie będę pisał więcej bo wiem że oni czytają to forum, mam usługi na dwóch adresach i zawsze dostaje to co chce.
 
 
krys121 
classic master

Dołączył: 02 Cze 2012
Posty: 242
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 26-03-2021, 17:37   

Eleven działa na modułach czy tylko na głównym horizonie?
_________________
 
 
ogromny 
chello master

Pomógł: 7 razy
Dołączył: 25 Wrz 2016
Posty: 1650
Wysłany: 26-03-2021, 19:45   

krys121 napisał/a:
Eleven działa na modułach czy tylko na głównym horizonie?

Na module działa czemu ma nie działać
_________________
  ogromny
 
krys121 
classic master

Dołączył: 02 Cze 2012
Posty: 242
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 26-03-2021, 19:50   

Bo u mnie nie działa :) Stad pytanie :)
_________________
 
 
MAVERIC 
plus master

Pomógł: 6 razy
Dołączył: 24 Lis 2018
Posty: 348
Wysłany: 26-03-2021, 19:53   

Każdy Eleven ma duplikaty. Musisz znaleźć i tam sprawdzić.
_________________
 
 
piotras71 
classic master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 19 Lut 2014
Posty: 192
Wysłany: 27-03-2021, 17:52   

Jak nie działa na multiroomie musisz odświeżyć uprawnienia w moim upc.
 
 
krys121 
classic master

Dołączył: 02 Cze 2012
Posty: 242
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 28-03-2021, 18:48   

Nie działa odświeżanie czyli reklamacje trzeba składać
_________________
 
 
LNR 
chello master


Pomógł: 11 razy
Dołączył: 28 Wrz 2012
Posty: 1508
Skąd: Warszawa
Wysłany: 29-03-2021, 14:27   

krys121 napisał/a:
Nie działa odświeżanie czyli reklamacje trzeba składać

Ja bym pierw przedzwonił zgłosić że nie działa i to od ręki ci powinni włączyć na dziale technicznym w BOK (miałem tak kiedyś że jakiś pakiet mi nie odpalił na MR i tak właśnie zgłaszałem), a potem pisemna reklamacja i wniosek o rekompensatę 50% zwrotu za paczkę Mega Sport za każdy miesiąc bez usługi na multiroomie. A sama reklamacja to 30 dni na rozpatrzenie więc jeszcze trochę byś poczekał na te Eleveny ;)
_________________
 
 
Dante 
Klikacz

Dołączył: 28 Maj 2021
Posty: 2
Wysłany: 28-05-2021, 08:11   

kiedy bede przetarg serie A ?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,16 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: