Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Telefon stacjonarny UPC
Autor Wiadomość
Jaro10 
plus master

Dołączył: 24 Paź 2013
Posty: 312
Wysłany: 20-02-2015, 16:05   

A ja mam takie pytanie techniczne, bo dawno nie używałem telefonu stacjonarnego. Zainstalowałem sobie to UPC Phone i teraz tak: mam w abonamencie 60 darmowych minut do wszystkich. Pytanie czy do Play też ( wiem że kiedyś było do wszystkich oprócz Play) i czy do Nju Mobile również ? Z tego co pisze @Radkor wynika że tak ale chciałbym potwierdzenie od tych którzy już dzwonili do Nju Mobile czy Play.
 
 
Karol 
plus master

Pomógł: 16 razy
Dołączył: 21 Sty 2007
Posty: 673
Skąd: Gdynia
Wysłany: 20-02-2015, 16:23   

Jaro10 napisał/a:
Pytanie czy do Play też ( wiem że kiedyś było do wszystkich oprócz Play) i czy do Nju Mobile również ?

Jeśli założyłeś telefon (lub zmieniłeś umowę) po 09.09.2013 r. to masz do T-mobile, Orange, Plus, Play i Cyfrowy Polsat. Jeśli przed 09.09.2013 r. to tylko do T-mobile, Orange i Plus. Nju mobile jest częścią Orange więc na pewno do nich też masz.
_________________
 
 
Jaro10 
plus master

Dołączył: 24 Paź 2013
Posty: 312
Wysłany: 20-02-2015, 16:29   

Dzięki za informacje. Nową umowę podpisałem w 2014 roku więc powinno już być do wszystkich ;)
 
 
gr22 
Klikacz

Dołączył: 30 Maj 2010
Posty: 7
Wysłany: 21-01-2023, 21:20   

Witam. Miesiąc temu zmarła osoba na którą była umowa UPC. Chcę wziąć teraz nową umowę na siebie. Obecnie oferta to Max HD z nagrywarką, Eleven i telefon stacjonarny z bezpłatnymi połączeniami do wszystkich w Polsce. Znalazłem już ofertę z telewizji, Eleven rezygnuję. Teraz pytania jak obecnie wygląda sytuacja z telefonem stacjonarnym. Jaka jest cena takiej usługi? Jakoś nie mogę znależć dokładnej informacji na ten temat. Obecnie płaciło się 10 zł za telefon. Numer będzie nowy czy będzie można go przenieść na nową umowę? Może UPC nie ma telefonu stacjonarnego w swojej ofercie i będe musiał coś wziąć z Playa?
 
 
JANUARY 
plus master

Pomógł: 7 razy
Dołączył: 04 Lip 2006
Posty: 303
Skąd: IIImiasto
Wysłany: 24-03-2023, 17:45   

Dzień dobry.
Zniknęła mi prezentacja numeru osoby dzwoniącej do mnie. Nie wiem, czy telefon padł, czy coś w systemie namieszali. Jak u innych? Proszę o odpowiedź.
_________________
  Yar13
 
klocorek 
light master

Dołączył: 10 Wrz 2013
Posty: 79
Skąd: Kraków
Wysłany: 10-04-2023, 19:53   

JANUARY napisał/a:
Dzień dobry.
Zniknęła mi prezentacja numeru osoby dzwoniącej do mnie. Nie wiem, czy telefon padł, czy coś w systemie namieszali. Jak u innych? Proszę o odpowiedź.


W Krakowie prezentacja działa.
 
 
JANUARY 
plus master

Pomógł: 7 razy
Dołączył: 04 Lip 2006
Posty: 303
Skąd: IIImiasto
Wysłany: 11-04-2023, 06:56   

Dzięki.
_________________
  Yar13
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,19 sekundy. Zapytań do SQL: 14
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: