Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Horizon w UPC Polska
Autor Wiadomość
marc 
easy master

Dołączył: 10 Maj 2013
Posty: 47
Skąd: Warszawa
Wysłany: 08-07-2020, 19:04   

Nie wiem czy w odpowiednim dziale piszę ale zaryzykuję.

Posiadam dekoder Horizon i router Compal, na którym mam internet. Chciałbym jednak korzystać z jednego urządzenia skoro Horizon ma opcje WI-FI.
Czy w UPC jest taka opcja aby po zgłoszeniu się do nich zmienili mi sieć tylko do Horizona?
No i czy to jest dobra opcja aby w tym dekoderze był też internet. Czy ten dekoder sprawuje się dobrze jako router? Net wykorzystuje głównie do przeglądania i grania na konsoli.
 
 
szuwarek-mini 
easy master

Dołączył: 22 Maj 2017
Posty: 31
Wysłany: 09-07-2020, 12:46   

marc napisał/a:
Nie wiem czy w odpowiednim dziale piszę ale zaryzykuję.

Posiadam dekoder Horizon i router Compal, na którym mam internet. Chciałbym jednak korzystać z jednego urządzenia skoro Horizon ma opcje WI-FI.
Czy w UPC jest taka opcja aby po zgłoszeniu się do nich zmienili mi sieć tylko do Horizona?
No i czy to jest dobra opcja aby w tym dekoderze był też internet. Czy ten dekoder sprawuje się dobrze jako router? Net wykorzystuje głównie do przeglądania i grania na konsoli.


Konieczna będzie wizyta technika który w dodatku odbierze router. Niemniej nie pchaj się w to. Niech za internet odpowiada Compal a za telewizję Horizon.
 
 
ogromny 
chello master

Pomógł: 7 razy
Dołączył: 25 Wrz 2016
Posty: 1650
Wysłany: 09-07-2020, 13:25   

marc napisał/a:
Nie wiem czy w odpowiednim dziale piszę ale zaryzykuję.

Posiadam dekoder Horizon i router Compal, na którym mam internet. Chciałbym jednak korzystać z jednego urządzenia skoro Horizon ma opcje WI-FI.
Czy w UPC jest taka opcja aby po zgłoszeniu się do nich zmienili mi sieć tylko do Horizona?
No i czy to jest dobra opcja aby w tym dekoderze był też internet. Czy ten dekoder sprawuje się dobrze jako router? Net wykorzystuje głównie do przeglądania i grania na konsoli.

Jak masz chęć to sam możesz aktywować sobie net z horizona, a compala dać do szafy, jak później z jakiegoś powodu będziesz chciał powrócić do compala to wrócisz. Jak oficjalnie to załatwisz to już powrotu nie będzie
_________________
  ogromny
 
swordfish 
classic master

Dołączył: 28 Gru 2014
Posty: 209
Wysłany: 23-07-2020, 10:52   

Czy coś zmieniło się w opcjach językowych na niektórych kanałach?
Na Horizonie brakuje mi oryginalnej ścieżki dźwiękowej oraz napisów do AleKino+, kanałów TVP i kanałów TVN. Czy te kanały przestały nadawać oryginalny dźwięk 5.1?
 
 
MAVERIC 
plus master

Pomógł: 6 razy
Dołączył: 24 Lis 2018
Posty: 348
Wysłany: 23-07-2020, 11:28   

TV LG z modułem CI+ UPC. Dźwięk teraz na AleKino+: Polski DOLBY AUDIO i Oryginalny DOLBY AUDIO. Język napisów: Polski.
_________________
 
 
swordfish 
classic master

Dołączył: 28 Gru 2014
Posty: 209
Wysłany: 23-07-2020, 16:26   

Może ja coś źle klikam? Co mam wybrać, aby włączyć język angielski na AleKino+ i na TVP1 na dekoderze Horizon?
Na TVN24 czy na FOX jest możliwość zmiany języka.
 
 
swordfish 
classic master

Dołączył: 28 Gru 2014
Posty: 209
Wysłany: 23-07-2020, 23:19   

Ok. Poprawili. Język oryginalny i napisy wróciły. Przynajmniej do AleKino+. Wczoraj ich jeszcze nie było.
 
 
KAMELEON 
Klikacz

Dołączył: 23 Wrz 2016
Posty: 14
Wysłany: 24-03-2021, 23:57   

witam mam taki problem , przeprowadzilem sie i przenioslem uslugi na inny adres , przyjechal monter zrobil robote , ale jest maly problem , przy przelanczaniu moich ulubionych programow czyli opcji dodatkowych np PSP,Eleven Canal plus nie znika pasek informacji , komunikat dodatkowe informacjie o zamowieniu ok i klimam pisze za abonament nie obejmuje tej pozycji gdzie normalnie mam to wykupione, czyli wychodzi chyba na to ze na tym nowym adresie ktos nie mial tych pakietow i dlatego takie cos jest , moze monter cos zjebal itd nie wiem jutro do nich dzownie , robilem twarde restety itd nic nie daje pasek nie znika ale tylko na tych pakietach dodatkowych co mam
 
 
stivi 
ultra master

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 25 Paź 2009
Posty: 1108
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 25-03-2021, 06:02   

Na początek zaloguj się do moje upc i odśwież sygnał.. Ewentualnie dzwon to zrobią to zdalnie
  stivi
 
zylx 
chello master

Pomógł: 20 razy
Dołączył: 01 Lip 2015
Posty: 2711
Wysłany: 25-03-2021, 10:36   

KAMELEON, To czy ktoś ma jakies kanały nie zależy od lokalizacji. Mógłbyś swój dekoder podpiąć w innym mieście i nadal wszystko powinno działać. Odśwież sygnał, jak nie pomoże to dzwoń do UPC, byc może konsultant coś namieszał przy przenoszeniu.
_________________
 
 
KAMELEON 
Klikacz

Dołączył: 23 Wrz 2016
Posty: 14
Wysłany: 25-03-2021, 16:48   

Dzieki Panowie , odswiezenie sygnalu przez moje UPC pomogło , już sie nie wkur... ze nie widze wyniku meczu NBA na dole ekranu , pozdrawiam ;) 8)
 
 
Kamil 
Klikacz

Dołączył: 06 Cze 2010
Posty: 6
Wysłany: 15-12-2021, 19:16   

Mam taki problem, dostałem nową umowy i dziś przyszedł do mnie horizon i campal i z obyma są problemy.
Przy dekoderze cały czas mruga pomarańczowa dioda i brak sygnału na ekranie. na starym wszystko działa tylko teraz większości kanałów tam zablokowali. a w modem brak Internetu, myślałem że internet się pojawi jak go zarejestruje, ale na provisioning.upc.pl, nie widzę takiej opcji nie wiem czemu
 
 
zylx 
chello master

Pomógł: 20 razy
Dołączył: 01 Lip 2015
Posty: 2711
Wysłany: 15-12-2021, 19:39   

Kamil, na provisioning logujesz się z nowego modemu?
_________________
 
 
Kamil 
Klikacz

Dołączył: 06 Cze 2010
Posty: 6
Wysłany: 15-12-2021, 19:50   

Tak, z nowego
 
 
milosz 
easy master


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 01 Kwi 2015
Posty: 20
Skąd: Kraków
Wysłany: 12-01-2022, 21:33   ZDALNY WIRTAULNY PILOT DO DEKODERA HORIZON aplikacja Android

Witam, ostatnio lubię sobie ułatwiać życie na wszelkie sposoby, dlatego ostatnio zainstalowałem sobie aplikację na smartfphona z Androidem - wirtualnego (zdalnego) pilota do telewizora Samsung, stąd od teraz mam. pilot do TV mam zawsze pod ręką. Mam kłopoty z samodzielnym poruszaniem się, stąd jest to szczególnie ważne dla mnie, bo mam teraz pilot do TV zawsze pod ręką. Wczoraj wszedłem do sklepu Google Play w poszukiwaniu analogicznej aplikacji na Androida, aplikacji do sterowania dekoderem UPC Horizon. Niestety moje poszukiwania spełzły na niczym. Dlatego zwracam się do Was, czy ktoś może orientuje się, czy ktoś stworzył aplikację dedykowaną na dekoder Horizon w postaci zdalnego pilota sterowania. Nie ukrywam, że jej posiadanie w moim stanie zdrowia bardzo ułatwiłoby mi życie, bowiem ciągłe chodzenie po pilota bywa kłopotliwe. Z góry dziękuję za pomoc, pozdrawiam Miłosz.
_________________
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,24 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: