Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Horizon w UPC Polska
Autor Wiadomość
mariuszek202 
plus master

Dołączył: 03 Sty 2011
Posty: 459
Wysłany: 08-12-2014, 21:46   

chyba nie masz telewizora HD i dla tego chcesz kanały SD :) ;)
 
  aaaaaaaaaaaa
 
swat997 
plus master

Dołączył: 22 Lis 2014
Posty: 624
Skąd: 3City
Wysłany: 08-12-2014, 22:53   

Robin napisał/a:
Jest wybór. Mi odpowiadają duble SD, dlatego będę korzystał z Mediaboxa. Dla tych, którym duble SD tak bardzo przeszkadzają jest właśnie Horizon. Proste.
Zastanawiam się po co potrzebne są Ci duble? Przecież przez to w programach, które i tak są bezsensownie porozrzucane, jest jeszcze większy burdel? Mnie cholera bierze, gdy muszę lecieć ileś tam programów dalej, aby tyko włączyć HD. :evil: Tylko po to aby mieć więcej programów w TV i pochwalić się tym na dzielni :shock: Sorry za szczerość, ale mnie to się kupy nie trzyma.

Do tego dochodzą jeszcze programy promocyjne z usługami i filmami, poprzeplatane z innymi początkowymi pozycjami, wkurza mnie to strasznie, bo to jest tani i wkurzający marketing, aby tylko wcisnąć łosiowi film i na nim zarobić.
_________________
 
 
matek3265 
plus master

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 24 Lis 2014
Posty: 397
Wysłany: 08-12-2014, 23:10   

duble w SD dawno już powinni wycofać, albo po prostu zgrupować je gdzieś na końcu listy kanałowej

Osobiście jestem za integracją listy Mediabox z listą Horizon Box.

Szkoda tylko że kanały radiowe całkiem wywalili z Horizona, w każdym kraju gdzie startował dodawano kanały audio muzyczne - tematyczne.
Spodziewałem się podobnego posunięcia u nas i udostępnienia chociażby pełnej grupy stacji tematycznych RMFu na przyklad (już kilkadziesiąt stacji) niestety znikają, a szkoda bo sprzęciorek porządny do mediaboxa podłączony miałem i radyjko grało cóż...
 
 
damga 
light master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 28 Sty 2006
Posty: 109
Wysłany: 08-12-2014, 23:50   

Możecie podrzucić link do strony UPC z ofertą z boxem Horizon?
Nie mogę tego nigdzie znaleźć.
 
 
swat997 
plus master

Dołączył: 22 Lis 2014
Posty: 624
Skąd: 3City
Wysłany: 09-12-2014, 10:36   

http://promocje.upc.pl/filmowy/
_________________
 
 
Robin 
ultra master

Pomógł: 9 razy
Dołączył: 20 Sty 2006
Posty: 1465
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 09-12-2014, 12:31   

mariuszek202 napisał/a:
chyba nie masz telewizora HD i dla tego chcesz kanały SD :) ;)

Pudło kolego. Mam i taki i taki. :P

swat997 napisał/a:
Zastanawiam się po co potrzebne są Ci duble?

Wyjaśniałem to już kiedyś, ale OK powtórzę. Po pierwsze w niczym mi te duble nie przeszkadzają, po drugie przydają się, gdy padnie kanał HD, po trzecie nagrania z kanałów SD zajmują 3 razy mniej miejsca na niewielkim dysku dekodera, po czwarte ciężko oglądać na kanałach TVP 1 HD i TVP 2 HD filmy w oryginalnej wersji językowej z rozsynchronizowanymi napisami (na kanałach TVP 1 SD i TVP 2 SD wszystko jest OK), po piąte kanały SD potrzebne są dla abonentów z dekoderami SD i odbiornikami 4:3 CRT.
Mnie z kolei szlag trafia jak widzę ciągłe te narzekanie. Jest przecież wybór. Nie pasuje komuś lista na Mediaboxach - można sobie wziąć albo moduł CI+, albo nowy dekoder Horizon. Po co się męczyć i ciągle narzekać?

matek3265 napisał/a:
duble w SD dawno już powinni wycofać, albo po prostu zgrupować je gdzieś na końcu listy kanałowej
Osobiście jestem za integracją listy Mediabox z listą Horizon Box.

Uporządkować listę i zgrupować duble SD na końcu listy owszem, ale absolutnie jestem przeciw wycofaniu tych kanałów. Skoro nie zrobili jednakowej listy na Mediaboxach i Horizonach, to o czymś świadczy. Widać, że dla abonentów ze starszymi odbiornikami TV przeznaczone są Mediaboxy, a dla abonentów z nowymi odbiornikami TV Horizony.
 
 
Neo10 
ultra master


Pomógł: 16 razy
Dołączył: 12 Kwi 2007
Posty: 707
Skąd: wawa
Wysłany: 09-12-2014, 14:59   

Robin napisał/a:

Uporządkować listę i zgrupować duble SD na końcu listy owszem, ale absolutnie jestem przeciw wycofaniu tych kanałów. Skoro nie zrobili jednakowej listy na Mediaboxach i Horizonach, to o czymś świadczy. Widać, że dla abonentów ze starszymi odbiornikami TV przeznaczone są Mediaboxy, a dla abonentów z nowymi odbiornikami TV Horizony.


Poco wycofywać itp... powinni poprostu dać opcję kasowania kanałów lub układania we własnej kolejności itp jest niby opcja ulubionych ale tego nie zastępuje plus non stop się sama kasuje ;P

Ps wzruszyła mnie dziś oferta od UPC po moich telefonie tam wymiana na nowy dekoder horizon= +70zł do abonamentu hehe ;D
_________________
 
 
GDA
[Usunięty]

Wysłany: 09-12-2014, 15:09   

Neo10 napisał/a:
wymiana na nowy dekoder horizon= +70zł do abonamentu hehe ;D

za nowości sie płaci frycowe, ale oferta za 191,00 zł to wciąż nie za 200 :P bo tyle by wyszło cennikowo
 
 
swat997 
plus master

Dołączył: 22 Lis 2014
Posty: 624
Skąd: 3City
Wysłany: 09-12-2014, 20:48   

Robin napisał/a:

Wyjaśniałem to już kiedyś, ale OK powtórzę. Po pierwsze w niczym mi te duble nie przeszkadzają, po drugie przydają się, gdy padnie kanał HD, po trzecie nagrania z kanałów SD zajmują 3 razy mniej miejsca na niewielkim dysku dekodera, po czwarte ciężko oglądać na kanałach TVP 1 HD i TVP 2 HD filmy w oryginalnej wersji językowej z rozsynchronizowanymi napisami (na kanałach TVP 1 SD i TVP 2 SD wszystko jest OK), po piąte kanały SD potrzebne są dla abonentów z dekoderami SD i odbiornikami 4:3 CRT.


Dzięki za przypomnienie.
Duble mogą nie przeszkadzać, to fakt, mnie raczej wkurzają, tym bardziej, że wszystkie kanały są rozrzucone jak gnojownik po polu, jakby ktoś z UPC robił nam na złość. Padające kanały HD i rozsynchronizowane napisy? To chyba raczej wada techniczna. Trzeba zgłosić. Odbiorniki CRT? To takie jeszcze funkcjonują? Żartowałem.


Robin napisał/a:

Mnie z kolei szlag trafia jak widzę ciągłe te narzekanie. Jest przecież wybór. Nie pasuje komuś lista na Mediaboxach - można sobie wziąć albo moduł CI+, albo nowy dekoder Horizon. Po co się męczyć i ciągle narzekać?
Jaki wybór? Za 50-70 złotych miesięcznie, tym bardziej, że gdy czytam opinie kolegów, to jakoś ochota mnie na BOX-a przechodzi? Czy z modułem CI+ działa opcja VOD i zewnętrzna nagrywarka HD? Czy w tym układzie nie ma burdelu w programach i można ustawić sobie na stałe kanały według własnej listy? Jeśli tak to biorę i nie będę marudził. Tylko muszę poczekać pół roku, bo niższego abonamentu bez grzywny mi nie dadzą.
_________________
 
 
KOCUREK1970 
chello guru


Pomógł: 67 razy
Dołączył: 30 Maj 2010
Posty: 5625
Skąd: a żebym to ja wiedział:)
Wysłany: 10-12-2014, 02:07   

swat997 napisał/a:
Czy z modułem CI+ działa opcja VOD

Nie - tylko na dekoderze. :?
swat997 napisał/a:
zewnętrzna nagrywarka HD?

A jaki tv ma wyjścia obrazu/audio na portach HDMI, by można było to na zewnętrznej nagrywarce nagrywać?. :twisted:
swat997 napisał/a:
Czy w tym układzie nie ma burdelu w programach i można ustawić sobie na stałe kanały według własnej listy?

Możesz sobie ustawić jak chcesz - jeśli tv na to pozwli :shock:
_________________
 
 
PrezesOi 
plus master

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 07 Lip 2010
Posty: 481
Wysłany: 10-12-2014, 11:30   

KOCUREK1970 napisał/a:
swat997 napisał/a:
Czy z modułem CI+ działa opcja VOD

Nie - tylko na dekoderze. :?

Tutaj sie wtrace z malym opisem dla ciekawych ORAZ dla czytajacych to dyrektorow UPC .

Ziggo , najwiekszy dostawca internetu/TV w Holandii, oferuje (jako pierwsi na swiecie) karty CI+ ktore zapewniaja VoD, ktore na dobra sprawe pelni tez funkcje nagrywarki bo o ile dobrze rozumiem, calosc oferty programowej jest archiwizowana i dostepna wtej VoD chmurze. Plus detale takie jak interfejs w rozdzielczosci HD.

http://www.smit.com.cn/pu...etail.php?id=14

https://www.ziggo.nl/tele...tieve-ci-module


UPC! My chcemy tez to miec!
 
 
Addamecki 
Klikacz

Dołączył: 10 Gru 2014
Posty: 7
Wysłany: 10-12-2014, 12:50   

Cytat:
Ziggo , najwiekszy dostawca internetu/TV w Holandii, oferuje (jako pierwsi na swiecie) karty CI+ ktore zapewniaja VoD


PrezesOi - gdybyś nie wiedział to Ziggo należy już do UPC :)

W tym roku Liberty Global (właściciel UPC) kupił Holenderską sieć Ziggo. Wcześniej firma kierowana przez John'a C. Malone'a (Liberty Global) stałą się właścicielem Unitymedia w Niemczech i Telenet w Belgii. Jak uważnie prześledzić poczyniania to Szwajcarski dawny Cablecom obecnie jest to już od dawna UPC Cablecom.
 
 
GDA
[Usunięty]

Wysłany: 10-12-2014, 12:54   

PrezesOi napisał/a:

UPC! My chcemy tez to miec!

"50% abo weźmie pakiety Horizon-a po dwie stówy wówczas się zastanowimy"
to pisałem ja "derektor" :P
 
 
Robin 
ultra master

Pomógł: 9 razy
Dołączył: 20 Sty 2006
Posty: 1465
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 10-12-2014, 19:31   

swat997 napisał/a:
wszystkie kanały są rozrzucone jak gnojownik po polu, jakby ktoś z UPC robił nam na złość.

To prawda i żeby była jasność - też jestem za uporządkowaniem kanałów na liście. Tak jak pisałem wcześniej, przerzucenie dubli SD na koniec listy byłoby optymalnym rozwiązaniem. Mi to nie sprawia różnicy czy wybiorę z pilota "1", czy "801". Ważne, abym miał w ogóle wybór.

swat997 napisał/a:
rozsynchronizowane napisy? To chyba raczej wada techniczna. Trzeba zgłosić.

Ktoś te rozsynchronizowane napisy już dawno temu zgłaszał. I co? Zbyli go i do dnia dzisiejszego tego nie naprawili - podobnie jak dziur w EPG.

swat997 napisał/a:
Jaki wybór? Za 50-70 złotych miesięcznie, tym bardziej, że gdy czytam opinie kolegów, to jakoś ochota mnie na BOX-a przechodzi?

Chcą drogo, ale jednak masz wybór. No a teraz spójrzmy w drugą stronę. Załóżmy, że całkowicie wywalają z listy Mediaboxów duble SD. I co teraz powiesz człowiekowi, który korzystał z Mediaboxa na odbiorniku 4:3 CRT? Jaki on będzie miał wybór? Podłączyć kiepskiej jakości analoga, aby oglądać komfortowo audycje 4:3 na kanałach TVP 1, TVP 2, Polsat, TVN czy TV Puls? Sam mam jeden telewizor (CRT) podłączony eurozłączem do Mediaboxa i nie bardzo chce mi się grzebać w menu dekodera, aby co audycję zmieniać proporcje obrazu (letterbox, 4:3). A co powiedzieć o starszych osobach? Od tego jest flaga WSS na kanałach SD. Pomijam już komfort oglądania kanałów HD z poucinanymi logotypami w przypadku wyboru w menu dekodera opcji 4:3.
 
 
irroo 
light master

Dołączył: 16 Lip 2012
Posty: 62
Wysłany: 10-12-2014, 20:07   

Jest proste rozwiązanie, kupić lcd. Dzisiaj koszt jest bardzo mały.
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,34 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: