Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Gigakablówka od Netia - Warszawa
Autor Wiadomość
marioking 
classic master

Dołączył: 28 Cze 2013
Posty: 249
Wysłany: 26-12-2014, 20:08   

eLBeG napisał/a:
marioking napisał/a:
Bo ostatnio UPC mocno mnie wpieniło, proponowali mi max hd + FB60 za 55zł a gdy stwierdziłem ze takiej gównianej TV nie chce bo to dno(oczywiscie o tym nie wspomniałem w rozmowie), tylko że chce sam net, to usłyszałem że za 60MB chca 50!!!!! Czy oni tam siebie słuchają, nawet nie skomentowałem i powiedziałem do widzenia. 100mb nie potrzebuje, ale za 60 nie będę płacił więcej.
Jakbyś czytał to forum uważnie, to wiedziałbyś, że firma UPC nie ma dobrych promocji na usługi solo, więc dostałeś najlepszą propozycję jaką obecnie mają na pakiet usług. Napisałeś, że tv to gówno... więc weź select i FP60 za 40pln... i dekodera nie podłączaj...
P.S.
Albo zrezygnuj z usług tej firmy jak PLANETA/... idź do konkurencji i tam będzie lepiej...
Albo najlepiej napisz do UPC, aby Ci płacili za to, że jesteś ich klientem.
Czego Wy oczekujecie... maja takie ceny a nie inne, nie podoba się... rezygnuj.


Może bez ironi, jak chcesz być złośliwy to może z jakimiś podstawami, tak się składa że przejrzałem forum i na SOLO internet 60MB jest oferta z cena 40zł. bez paru groszy!!! Więc moja ironia na złośliwość konsultantów jest ustosunkowana, bo w rozmowie z nimi byłem mega grzeczny i nawet nie wytknąłem kobietce ze dostałem parę dni temu sms-a żeby się skontaktować bo jest super oferta dla mnie, a wysłuchałem focha po co dzwonie skoro potwierdziłem rezygnacje TV+net, a pytam sie o sam net, kto by pomyśłał że od tego sa. Ktos z kierownictwa powinien im przetrzepać dupę, bo gdyby nie dbali o własne prowzje, klientów byłoby więcej. Więc oczywiście w obecnym stanie rzeczy chyba dyskutuje w adekwatnym wątku o konkretnym ukierunkowaniu, w przeciwieństwie do Ciebie!

KOCUREK1970 napisał/a:
marioking napisał/a:
Coś tam między wierszami w opisach gigakablowki wyczytałem o ekspresowej instalacji, ze sprzęt przysyłają kurierem? To bez technika samemu się instaluje??

A świstak siedzi, i zawija te sreberka.....
Myślisz, że dla samego netu ktokolwiek tam będzie się dla Ciebie produkował:
http://giga-kablowka.pl/


Wiesz widziałem to i na tej podstawie między innymi pytam się w watku o doświadczenia realnych użytkowników a nie gdybaczy, jak netia realizuje usługę instalacji!
_________________
 
 
eLBeG 
chello master

Pomógł: 9 razy
Dołączył: 30 Mar 2013
Posty: 1854
Wysłany: 26-12-2014, 20:38   

marioking napisał/a:
tak się składa że przejrzałem forum i na SOLO internet 60MB jest oferta z cena 40zł. bez paru groszy!!!
To chyba gorsza oferta niż select+FP60 za 40PLN? Czy się mylę?
 
 
marioking 
classic master

Dołączył: 28 Cze 2013
Posty: 249
Wysłany: 26-12-2014, 21:07   

Widzisz, ja nie chce się bujać z bublami których nie potrzebuje, platac sie ze sprzetem, pilnować go a potem szukac by oddac. Wole mieć tylko to co mi potrzebne za 40 niz w tej samej cenie czegoś co niepotrzebuje.
_________________
 
 
Kamil9 
Klikacz

Dołączył: 30 Kwi 2014
Posty: 7
Wysłany: 27-12-2014, 14:02   

Ja mam akurat W Netii internet i przymierzam się do innych rzeczy. Póki co wszystko bardzo sprawnie działa, nie ma co narzekać, jest serio okej
_________________
 
 
KOCUREK1970 
chello guru


Pomógł: 67 razy
Dołączył: 30 Maj 2010
Posty: 5625
Skąd: a żebym to ja wiedział:)
Wysłany: 28-12-2014, 04:03   

marioking napisał/a:
pytam się w watku o doświadczenia realnych użytkowników a nie gdybaczy, jak netia realizuje usługę instalacji!

Idz do ich salonu, to się wszystkiego dowiesz.
Ja byłem, i mnie tylko rozśmieszyli odpowiedziami.
Kamil9 napisał/a:
Ja mam akurat W Netii internet i przymierzam się do innych rzeczy. Póki co wszystko bardzo sprawnie działa

Ile masz go na umowie, a ile w realu.
Pokaz status z routera, to uwierzę.
_________________
 
 
marioking 
classic master

Dołączył: 28 Cze 2013
Posty: 249
Wysłany: 28-12-2014, 16:07   

KOCUREK1970 napisał/a:
marioking napisał/a:
pytam się w watku o doświadczenia realnych użytkowników a nie gdybaczy, jak netia realizuje usługę instalacji!

Idz do ich salonu, to się wszystkiego dowiesz.


Bardzo pomocna rada w przerwie swiątecznej gdy nawet infolinia milczy. Z takim podejście bardziej pomocne jest milczenie, ale widać niektórych to przerasta. Po prostu chciałem się zorientować zanim to zrobie...po to jest forum.
_________________
 
 
KOCUREK1970 
chello guru


Pomógł: 67 razy
Dołączył: 30 Maj 2010
Posty: 5625
Skąd: a żebym to ja wiedział:)
Wysłany: 28-12-2014, 19:06   

marioking napisał/a:
Bardzo pomocna rada w przerwie swiątecznej gdy nawet infolinia milczy

A potrafisz czytać, a czytać ze zrozumieniem - co mnie obchodzi, że Ci się tyłka do nich ruszyć nie chce.
Co, w poniedziałek, wtorek salony mają zamknięte?.
marioking napisał/a:
Po prostu chciałem się zorientować zanim to zrobie...po to jest forum.

Odpowiedz dostałeś, czego nie rozumiesz?.
"Ja byłem, i mnie tylko rozśmieszyli odpowiedziami.".
To nie potrafisz zadać mi pytania, o co pytałem, co usłyszałem - czy to ja mam się produkować na 3 strony tekstu - byś Ty mnie skwitował, że nie ma tam nic, co Ciebie interesuje...?

A forum nie jest od wyręczania kogokolwiek w jego interesie.
_________________
 
 
marioking 
classic master

Dołączył: 28 Cze 2013
Posty: 249
Wysłany: 28-12-2014, 19:38   

Szkoda gadać z takim, nie pomoże a jeszcze się wymądrza.

I broń boże nie wyręczaj, tylko lepiej milcz ;P

Tak aprop przemyślałeś to, bo stawiasz się wątpliwym świetl? Bo z jednej strony krytukujesz i medrkujesz dlaczego nie udałem sie do netii(było zamknięte gdybys nie podłpał tego wczesniej) a z drugiej strony akcentujesz ze tam to nic nie wiedzą. I w jakim sensie to ma być pomocne? Własnie w myśl tego, bo nie liczę zbytnio na pomoc na infolinii, zanim się zaczałeś wymądrzać zrobiłem coś sensownego i skierowałem swoje pytanie do osób które miały z tym kontakt, teoretycznie bo jeden taki to lubi słuchać chyba stukania palców o swoją klawiaturę ;p
_________________
 
 
Susane
[Usunięty]

Wysłany: 29-12-2014, 02:42   

marioking napisał/a:
Coś tam między wierszami w opisach gigakablowki wyczytałem o ekspresowej instalacji, ze sprzęt przysyłają kurierem? To bez technika samemu się instaluje?
Może tak: http://forum.mediaswiat.p...ghlight=#139385
 
 
KOCUREK1970 
chello guru


Pomógł: 67 razy
Dołączył: 30 Maj 2010
Posty: 5625
Skąd: a żebym to ja wiedział:)
Wysłany: 29-12-2014, 17:43   

marioking napisał/a:
Szkoda gadać z takim, nie pomoże a jeszcze się wymądrza.

No tak - jakiej innej odpowiedzi można oczekiwać.
Dziecko nie dostało odpowiedzi - to tupie teraz ze złości nogami.
marioking napisał/a:
Tak aprop przemyślałeś to, bo stawiasz się wątpliwym świetl? Bo z jednej strony krytukujesz i medrkujesz dlaczego nie udałem sie do netii(było zamknięte gdybys nie podłpał tego wczesniej) a z drugiej strony akcentujesz ze tam to nic nie wiedzą.

Skąd wiesz, jakie pytania im zadałem - ogarnij się trochę.
Napisałem, że rozbawiły mnie ich odpowiedzi - czy to oznacza, że nie wiedzą co mówią?.
marioking napisał/a:
zanim się zaczałeś wymądrzać zrobiłem coś sensownego i skierowałem swoje pytanie do osób które miały z tym kontakt, teoretycznie bo jeden taki to lubi słuchać chyba stukania palców o swoją klawiaturę ;

Nie jeden taki - bo nie jesteśmy kolegami.
Więc sobie takie teksty zachowaj dla siebie.
marioking napisał/a:
medrkujesz dlaczego nie udałem sie do netii(było zamknięte gdybys nie podłpał tego wczesniej)

marioking napisał/a:
pomocna rada w przerwie swiątecznej gdy nawet infolinia milczy

To ja nie mam więcej pytań.

Jak na razie, to nie wniosłeś niczego do tego forum - tyle.
_________________
 
 
kiniecki 
classic master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 227
Skąd: Warszawa
Wysłany: 30-12-2014, 22:19   

Dziś panowie zainstalowali mi gigakablówkę... Póki co wszystko działa tak jak trzeba.

Jak coś chcecie wiedzieć więcej to pytajcie ;-)
  kiniecki
 
Susane
[Usunięty]

Wysłany: 30-12-2014, 23:13   

Jaki upload i dlaczego taki mały?
 
 
Adam 
classic master


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 18 Mar 2005
Posty: 188
Skąd: Wawa
Wysłany: 31-12-2014, 13:33   

kiniecki napisał/a:
Dziś panowie zainstalowali mi gigakablówkę... Póki co wszystko działa tak jak trzeba.

Jak coś chcecie wiedzieć więcej to pytajcie ;-)


Witam,

Rozważam przejście z UPC właśnie na GigaKablówkę więc parę pytań.
Jaką masz prędkość neta i czy trzyma parametry wg. umowy ?
Zważywszy na to , że masz krótko Giga więc nie określisz się zapewne jak ze stabilnością łącza ?
Jak wygląda sytuacja z TV tzn. odbiór, programy jako zwykłe cyfrowe, programy HD jeśli takowe posiadasz, pikseloza się pojawia ?
Czy masz multiroom ?
I ogólnie mógłbyś parę zdań napisać jak Twoje odczucia - nie wiem, czy wcześniej korzystałeś z np. UPC bo jeśli tak to napisz różnice :)

Pozdrawiam
Adam
_________________
 
 
kiniecki 
classic master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 227
Skąd: Warszawa
Wysłany: 31-12-2014, 15:49   

1. 100/10

KLIK

2. Modem TC720 niby taki jak w UPC ale ma dużo więcej opcji, póki co nic złego się nie dzieje. odblokowane USB mozna sobie zrobić serwer DLNA... jednoczśnie wysyłanie 2 wifi 2,4GHz i 5GHz.

Tam gdzie jest modem dekoder działa bez problemu po wifi... jak już napotka ścianę niestety wskazany kabelek...

3. Obraz ładny, wyraźny, pikseli brak i nie ma dziur w EPG ;-) . Lista do pupy ale i tak lepsza niż w UPC. na pierwszym kanale jest POLSAT...

4. Mam multiroom na 2 TV za 1zł. każdy następny za 15zł

5. Działanie samego dekodera w porównaniu z dekoderem UPC to jest bajka... szybko się zmieniają kanały, nie muli, nie zawiesza...

minusy - lista kanałów :-) ale to jak wszędzie... i trzeba 2 piloty żeby to włączyć, bo pilotem od dekodera się nie da odpalić TV ;-(

Na dzień dzisiejszy jestem zadowolony, zobaczę co będzie po 14 dniach od podpisania umowy :-)
  kiniecki
 
komo 
light master

Dołączył: 11 Lis 2014
Posty: 131
Skąd: Żoliborz
Wysłany: 31-12-2014, 17:08   

Jaka dokładniej lokalizacja ??

Rozumiem że lista idzie wg pakietów jak na stronie czy jakiś inny klucz ?

Kurcze programowo i kosztowo może sie podobac
ale boje się o jakość TV.
_________________
  komo
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,13 sekundy. Zapytań do SQL: 14
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: