Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Dekodery do horizona kiedy.?
Autor Wiadomość
stivi 
ultra master

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 25 Paź 2009
Posty: 1108
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 06-04-2017, 18:38   

Na najnowszej wersji nadal błędy związane z przewijaniem nagrań z c+ sport .Wczoraj nagrywałem mecz , dziś przewijam x 64 wyskakuje czarny ekran po chwili wyrzuca do tv i tak w koło przy którejś próbie odtworzenia komunikat i skontaktuj się z UPC .Ehhhhh dziwne że dzieje się to przy meczach ligi angielskiej przy naszej kopanej tego nie zauważyłem póki co ....
  stivi
 
Jacek K. 
light master

Dołączył: 05 Kwi 2017
Posty: 73
Skąd: Warszawa
Wysłany: 06-04-2017, 18:45   

Ja często obserwuję podobne efekty przy funkcji Replay TV > przy szybkim przewijaniu i powrocie do odtwarzania, wyrzuca do menu.
Pzdr.
_________________
 
 
MrPepka
[Usunięty]

Wysłany: 06-04-2017, 18:46   

stivi napisał/a:
Ehhhhh dziwne że dzieje się to przy meczach ligi angielskiej przy naszej kopanej tego nie zauważyłem póki co ....

Przyszło mi jeszcze do głowy to, że canal+ o ile dobrze pamiętam stosuje w trakcie meczów ligi angielskiej jakieś zabezpieczenie przed sharingiem (O nim piszą tu ). Może to ma jakiś związek? Może Horizon nie obsługuje takiego zabezpieczenia i przez niego się wywala?
 
 
nordof 
plus master

Dołączył: 27 Lut 2016
Posty: 316
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 06-04-2017, 19:28   

Na nowym sofcie jedynym lekarstwem na problemy z przewijaniem i ogólnie odtwarzaniem rozwiązuje reset pradowy . Czasem nawet cały dzień mam spokój.
_________________
  nordof
 
kr@k@dyl 
light master

Dołączył: 15 Gru 2016
Posty: 103
Wysłany: 06-04-2017, 20:50   

A czy waszym zdaniem (w tym nowym sofcie o nowej szacie graficznej) ikonki stacji tv podczas dłuższego przytrzymania przycisku kanaly nie są zbyt małe w porównaniu z tym starym czarnym softem ?
 
 
erwinsans 
ultra master

Dołączył: 24 Lis 2014
Posty: 750
Wysłany: 07-04-2017, 08:49   

Witam was.

Czy an nowym sofcie macie też problem że co jakiś czas nie można odtworzyć nagrania jest czarny ekran i tylko reset prądowy pomaga ? Mam tak średnio co jakieś 3 dni, raz jest ok raz black screen i reset prądowy.
_________________
 
 
stivi 
ultra master

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 25 Paź 2009
Posty: 1108
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 07-04-2017, 09:36   

Przez 3 miesiące miałem tak kilka razy i poprostu kasowalem i nagrywalem powtórkę, która już szła ok
  stivi
 
kisand 
Klikacz

Dołączył: 14 Mar 2017
Posty: 19
Wysłany: 07-04-2017, 14:38   

Nie ma innego wyjścia z tego problemu ?Po wgraniu nowego softu mam właśnie to samo,trochę to wkurza .
 
 
mmatuszewski12 
easy master

Dołączył: 21 Lut 2017
Posty: 35
Wysłany: 09-04-2017, 16:35   

Nie macie czasem problemów z tym nowym softem dokładnie z Replay TV? Chcę coś odtworzyć, przewijam reklamy gdzie się da...jak zaczyna się program czy film przyciskam Play i nagle wyłącza się ten odtworzony film i muszę znów wszystko od początku...czasami kilka razy z rzędu tak się robi...po prostu problem z przewijaniem...powraca do głównego menu...
 
 
Jacek K. 
light master

Dołączył: 05 Kwi 2017
Posty: 73
Skąd: Warszawa
Wysłany: 09-04-2017, 16:56   

Witam,
mam tak samo, wspominałem o tym kilka postów wyżej :) .
Pzdr.
_________________
 
 
swat997 
plus master

Dołączył: 22 Lis 2014
Posty: 629
Skąd: 3City
Wysłany: 10-04-2017, 13:26   

Zastanawiam się czy na przykład w nc+ użytkownicy mają takie problemy z dekoderami i wiecznie niedorobionym i szwankującym softem? Żeby tyle lat z Mediaboxem oraz nowym Horizonem nie móc dać sobie rady z prostymi problemami? Szok. Czy jest to wina sprzętu czy fachowców?

Przed każdym kolejnym upływem terminu regularnie zastanawiam się nad rezygnacją z UPC.
Fakt, do wszystkiego można się przyzwyczaić, ale czy jest sens?
_________________
 
 
beny8989 
ultra master

Pomógł: 12 razy
Dołączył: 08 Sty 2013
Posty: 901
Skąd: Szczecin
Wysłany: 10-04-2017, 14:33   

w nc+ po ostatniej aktualizacji na Box+/HD SAGEMCOM DSI83 sam się zawiesza i nie wiadomo kiedy.
_________________
 
 
Yapio 
light master

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 27 Paź 2016
Posty: 128
Skąd: PL
Wysłany: 10-04-2017, 19:11   

kr@k@dyl napisał/a:
A czy waszym zdaniem (w tym nowym sofcie o nowej szacie graficznej) ikonki stacji tv podczas dłuższego przytrzymania przycisku kanaly nie są zbyt małe w porównaniu z tym starym czarnym softem ?

Jak dla mnie jest ok. Teraz interface jest przejrzysty i czytelny. Brak wodotrysków. Znacznie usprawnione zarządzanie nagraniami. No i to co najważniejsze: jest szybciej. Do starego softu bym nie wrócił. Przynajmniej na razie...

Jak czytam o problemach z Replay TV, poruszonych powyżej to zastanawiam się czy aby na pewno korzystam z tej samej usługi na tym samym dekoderze. ;)
Próbowałem sprowokować błąd na kilku różnych kanałach. Różne prędkości przewijania (x2 x6 x30 x64). Przewijanie "do przodu", "do tyłu". "Do przodu", "do tyłu" i PLAY. Odwrotna kombinacja. Różne kombinacje i nic. Do tej pory nie byłem w stanie doprowadzić dekodera to stanu o którym piszecie. Po prostu działa. Będę testował dalej.
Zauważacie ten fenomen na którychś konkretnych kanałach czy ogólnie i bez żadnej prawidłowości?
 
 
stivi 
ultra master

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 25 Paź 2009
Posty: 1108
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 10-04-2017, 19:18   

Sprawdź Eurosport 2 sobota godz 18 30 mecz Bayern z Dortmundem , żeby zobaczyć wszystkie bramki musiałem odtwarzać 5x wieszało się wracało do tv szook tylko chęć obejrzenia sprawiła że męczyłem się z tym kilka razy .,,.Przewijalalem x64
  stivi
 
KOCUREK1970 
chello guru


Pomógł: 67 razy
Dołączył: 30 Maj 2010
Posty: 5625
Skąd: a żebym to ja wiedział:)
Wysłany: 10-04-2017, 19:45   

Yapio napisał/a:
Próbowałem sprowokować błąd na kilku różnych kanałach. Różne prędkości przewijania (x2 x6 x30 x64). Przewijanie "do przodu", "do tyłu". "Do przodu", "do tyłu" i PLAY. Odwrotna kombinacja. Różne kombinacje i nic. Do tej pory nie byłem w stanie doprowadzić dekodera to stanu o którym piszecie. Po prostu działa. Będę testował dalej.

Dam sobie głowę uciąć, że te wszystkie Horizony choć jednego producenta z tej samej fabryki - nie są na dokładnie wyprodukowane na tych samych komponentach (pamięć RAM innego producenta, procesor w innej litografii i z innymi "ficzerami", inaczej zbudowana MB itd.).
Jeśli by wszystkie były dokładnymi klonami, to nie ma możliwości, by jedne działały ok a inne nadal szwankowały.
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 1,03 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: