Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Technicolor - najnowsze oprogramowanie
Autor Wiadomość
Rafal85PL 
classic master

Dołączył: 21 Paź 2012
Posty: 160
Wysłany: 15-05-2014, 21:12   

Mnie tylko zastanawia jedno:
Skoro UPC przynajmniej od wtorku wieczorem posiada informacje (a wiem to stad, bo sam już to wtedy im oficjalnie zgłosiłem) że ten nowy soft w większość przypadków destabilizuje prace WiFI w ich modemach, dlaczego więc jeszcze go wciskają kolejnym klientom do aktualizacji?
Aż się prosi aby to wycofać ten soft z dystrybucji, a tym którzy już mają zainstalowane złe oprogramowanie powiano się z automatu przywrócić starszą wersję która działała.

Oni obecnie sami sobie nakręcają spiralę kolejnych klientów z nie działającym w pełni internetem.

[ Dodano: 15-05-2014, 21:15 ]
Bodziek napisał/a:
Zaspamowanie ich linii w tej sprawie, czy co sugerujecie?
Oni wiedza w czym rzecz. Sam im podsyłałem linki m.in do 2 wątków na tym forum, bo najpierw mi wciskali że to wina mojego komputera.
Jak się dowiedzieli że ja nie ma jednego komputera a więcej, oraz przeczytali wpisy z tego forum to tylko dopytali o szczegóły techniczne, podziękowali i poprosili o cierpliwość.
 
 
matifcb 
ultra master

Dołączył: 05 Paź 2008
Posty: 731
Wysłany: 15-05-2014, 22:53   

po co im dajecie w ogole dojscie do tego forum? na moje to keidys byla konspira i ludzie mogli wywalczyc jakies oferty.. teraz beda wiedziec o co chodzi i robic pod gorke..
 
  Select HD
 
GDA
[Usunięty]

Wysłany: 16-05-2014, 06:58   

a to myslisz ze specjalnie trzeba dawac?

ja rok temu wpisalem w google upc forum i dostalem jako pierwszy wynik to forum i dzieki userom zjechalem o 45 zl z abo
 
 
Rafal85PL 
classic master

Dołączył: 21 Paź 2012
Posty: 160
Wysłany: 16-05-2014, 10:06   

matifcb napisał/a:
po co im dajecie w ogole dojscie do tego forum? na moje to keidys byla konspira i ludzie mogli wywalczyc jakies oferty.. teraz beda wiedziec o co chodzi i robic pod gorke..
Zapewniam, że w UPC potrafią posługiwać się wyszukiwarką.
Jak chcesz mieć swoje tajemne forum, to masz TOR-a, i zrób sobie konspirację na całego :P

A wracając do tematu: kontaktował się ktoś ostatnio z UPC i pytał jak wygląda rozwiązanie naszego problemu?
 
 
Joe_84 
Klikacz

Dołączył: 11 Mar 2014
Posty: 17
Wysłany: 16-05-2014, 11:13   

Nowy soft jest u mnie nie osiągalny, po resecie nadal jest stary. Sprawdzałem w chwili ukazania się tego tematu bez negatywnych opinii (ot ciekawość :twisted: ). Prędkość po wifi spadła do około 5mb od paru dni więc coś pewnie modzą a nowe oprogramowanie w moim rejonie zapewne wejdzie z automatu w chwili uruchomienia wifree, które jeszcze nie jest dostępne.
 
 
Rafal85PL 
classic master

Dołączył: 21 Paź 2012
Posty: 160
Wysłany: 16-05-2014, 12:00   

A może faktycznie nowy soft nie ma w tym przypadku znaczenia?
Może to skutki uboczne wprowadzania Wifree w rejonach gdzie mieszkamy, a to że wyszedł nowy soft w tym czasie to czysty przypadek.
 
 
Gajwer 
easy master

Dołączył: 14 Maj 2014
Posty: 32
Wysłany: 16-05-2014, 12:28   

Może ale mało mnie obchodzi co tak robie WAŻNE ZE ROBI I LEPIEJ NIECH TO ZROBIA JAK NAJZYBCIEJ!!!
 
 
dareka 
plus master

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 16 Mar 2007
Posty: 391
Skąd: 51.4200°N, 19.6800°E
Wysłany: 16-05-2014, 12:49   

Rafal85PL napisał/a:
A może faktycznie nowy soft nie ma w tym przypadku znaczenia?

Może to rzeczywiście zbieg okoliczności a może nie, tylko wq...a mnie że skoro wifi "kuleje" od dłuższego czasu - to UPC próbuje mi wmówić że winne są ściany w mieszkaniu. Oni są cacy, a my bee. Oni fachowcy a my głupi klienci do skrojenia na kasę.
 
 
 
Rafal85PL 
classic master

Dołączył: 21 Paź 2012
Posty: 160
Wysłany: 16-05-2014, 13:26   

Jeżeli ktoś ma chwilę. to niech się zapyta na FB przez PW, co UPC planuje dalej?
Ja niestety aktualnie nie mam dostępu do tego portalu.
 
 
patriano 
Klikacz

Dołączył: 15 Maj 2014
Posty: 15
Wysłany: 16-05-2014, 13:35   

Najlepsze jest to, że mi wszystko działało, a teraz nagle jak powiesz, że rok działało poprawnie od kilku dni się spieprzyło to wymyślają, że to zakłócenia, to Twoja wina .... a najlepsze jest, że mam komputer 10cm od modemu i dalej to samo, ale jest poprawa bo przyspieszyło do 8Mbps, ale też wam się często Wi-fi wyłącza i ten shit się restartuje? Czy Upload macie normalnie po 5Mbps?

Edit:
Poprawka dalej ciśnie ledwo 3Mbps zabójczo.
 
 
ralf 
ultra master

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 09 Cze 2005
Posty: 915
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: 16-05-2014, 13:48   

Jestem rozczarowany. Chciałem popsuć sobie Wi-Fi ale nowy soft jest w moim regionie nieosiągalny.
_________________
  ralf
 
Gajwer 
easy master

Dołączył: 14 Maj 2014
Posty: 32
Wysłany: 16-05-2014, 14:25   

patriano napisał/a:
Najlepsze jest to, że mi wszystko działało, a teraz nagle jak powiesz, że rok działało poprawnie od kilku dni się spieprzyło to wymyślają, że to zakłócenia, to Twoja wina .... a najlepsze jest, że mam komputer 10cm od modemu i dalej to samo, ale jest poprawa bo przyspieszyło do 8Mbps, ale też wam się często Wi-fi wyłącza i ten shit się restartuje? Czy Upload macie normalnie po 5Mbps?

Edit:
Poprawka dalej ciśnie ledwo 3Mbps zabójczo.


Miałem to samo koleś mnie spławił nie ma co zgłoś to przez facebooku lub emialem tam pracują nie przeszkoleni ludzie w tym temacie.
 
 
patriano 
Klikacz

Dołączył: 15 Maj 2014
Posty: 15
Wysłany: 16-05-2014, 18:52   

Słuchajcie sprawdźcie wszyscy, czy po wyłączeniu usługi wi-fi free na modemie (robi się to przez moje UPC na ich stronce) będzie lepiej.
 
 
Rafal85PL 
classic master

Dołączył: 21 Paź 2012
Posty: 160
Wysłany: 16-05-2014, 19:15   

News od UPC: prace nad nowym oprogramowaniem są już na finiszu.
 
 
wujek 
light master

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 20 Cze 2008
Posty: 82
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 17-05-2014, 09:57   

Z jakiegoś bardziej wiarygodnego źródła ?

Jestem ciekaw, bo technik rzucił mi przez telefon 20 maja, ale jakoś pozostałem sceptyczny.

A póki co mój router dalej ząbkuje

 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,27 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: