Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
PLAY TV BOX - któe kanały można nagrywać
Autor Wiadomość
foxter11 
light master

Dołączył: 19 Lut 2014
Posty: 50
Wysłany: 20-03-2024, 12:57   PLAY TV BOX - któe kanały można nagrywać

Czy ktoś ma listę kanałów, które można nagrywać na PLAY TV BOX? Mam wrażenie, że u mnie nie mogę nagrywać/cofać ani jednego kanału albo na taki jeszcze nie trafiłem. Dzwoniłem do play i dostałem SMSem link, gdzie miała być lista w PDF - oczywiście dostałem linka do strony info.p4.org, czyli strony producenta switchy a nie strony play :mrgreen: :mrgreen:
Próbowałem podmian adresu na różne kombinacje z P4/play ale nie trafiłem, więc może ktoś ma taką listę.
 
 
foxter11 
light master

Dołączył: 19 Lut 2014
Posty: 50
Wysłany: 21-03-2024, 09:23   

Na stronie Play nigdzie nie ma listy kanałów wraz z numeracją dla Play TV BOX - jest tylko lista dla tego dekodera 4k od play, która nijak się ma do Play TV BOX pod względem zawartości, numerów czy możliwości nagrywania. Obsługa Play oczywiście nie ma listy innej niż ta na stronie.
Co do nagrywania dostałem taką odpowiedź:
Uprzejmie informuję, że poniżej przesyłam listę kanałów które można nagrywać:
WP HD, Zoom TV, FOX FOX Comedy Paramount Network Ale Kino+ Comedy Central Polsat Comedy Central Extra AMC Stopklatka TV AXN Kino Polska Epic Drama CBS Europa Sundance TV BBC FirstRomance TV NOVELAS+ HBO HBO2 HBO3 Cinemax HD Cinemax2 HDTelewizja wpolsce.pl CANAL+ KUCHNIA CANAL+ DOMO HD BBC Lifestyle MTV HD BBC Brit National Geographic Nat Geo Wild Nat Geo People HD HISTORY HISTORY2 Planete+ Polsat Viasat History Polsat Viasat Nature Polsat Viasat Explore BBC Earth Inultra 4KCrime+Investigation Polsat Reality Ultra TV 4K CANAL+ Sport 5 Gametoon Motowizja Extreme Channel Eleven Sports 1 4K Eleven Sports 1 Eleven Sports 2 Eleven Sports 3 Eleven Sports 4 MiniMini+ Disney Junior Nickelodeon Junior CBeebiesPOLSAT JimJam Nickelodeon NickToons Disney Channel Disney XD teleTOON+ Da Vinci newonce.radio Radio Nowy Świat Radio 357 BBC News.
 
 
swat997 
plus master

Dołączył: 22 Lis 2014
Posty: 624
Skąd: 3City
Wysłany: 24-03-2024, 15:46   

Hehe, ciekawe: Radio Nowy Świat i Radio 357 też można nagrywać? :lol:
_________________
 
 
KurskiJacek 
Klikacz

Dołączył: 02 Sty 2024
Posty: 7
Wysłany: Wczoraj 12:17   

swat997 napisał/a:
Hehe, ciekawe: Radio Nowy Świat i Radio 357 też można nagrywać? :lol:

a co w tym dziwnego ?
 
 
swordfish 
classic master

Dołączył: 28 Gru 2014
Posty: 209
Wysłany: Wczoraj 19:21   

357 i RNŚ można "nagrywać", ale to jest ograniczone do aktualnego programu. Te kanały mają jakiś bug, bo nie mają pełnej funkcjonalności catch-up i nagrywania. Można jedynie cofnąć od początku bieżącą audycję.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,23 sekundy. Zapytań do SQL: 15
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: