Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Pogaduchy o ofercie/promocjach w PLAY (UPC) - część 6
Autor Wiadomość
aguusia88 
Klikacz

Dołączyła: 15 Kwi 2020
Posty: 19
Wysłany: 24-05-2023, 13:06   

pawlo_z napisał/a:
ralf napisał/a:
aguusia88 napisał/a:
Kto ma dobrą umowę i full wypas za 100 zł to zazdroszczę. U mnie 130 za max i 750 mb to i tak nie jest źle


Jak skończy mi się umowa to będzie +5zł do CI+, jakaś dyszka do internetu i cholera wie ile więcej za HBO i Viaplay. Ze stówki może zrobić się prawie drugie tyle....


Ja po skończonym zobowiązaniu za Premium HBO hd + hbo max dostałem 8 pln więcej, viaplay bez zmian.
.

Nie pamiętam jak to było dokładnie, bo ja miałam samą telewizję za te 60 czy ileś złotych. Czy ja podpisałam kolejną umowę i w trakcie trwania kończył się internet ze spółdzielni i uznaliśmy że jest za słaby (setka za 40 zł?) a 300 kosztował 80 zł. Umowa wygasła, zadzwoniłam do UPC dokupić internet? I chciałam też zwiększyć pakiet tv bo mialam select? A chciałam max. Pan zabrał horizon i przyniósł 4k i montował modem.
Także nie mogłam zrezygnować z świadczonych usług jeśli miałam ważną umowę.
Wiedziałam że w innych salonach nie zapłacę taniej za internet a i zapłacę za montaż, aktywacje itd. sam internet ze spółdzielni kosztował 80 co i tak by wyszło więcej niż pakiet Max i 750 z UPC
Dlatego 124 zł nie było wygórowaną kwotą
 
 
Michaelred 
classic master


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Paź 2006
Posty: 257
Wysłany: 27-05-2023, 15:54   

Jak wygladaja negocjacje u nowego klienta z nowa instalacja teraz? Byl wziety sam internet a terez wyszlo, ze przydala by sie jeszcze jakas TV w dobrej cenie nawet kosztem wolniejszego internetu. Jak od instalacji minal tydzien to skladac odstapienie od umowy 14 dni i czekac na telefon? Oni wtedy w ogole dzwonia z DUK do takiego klienta czy poprostu odlaczaja i trzeba zwrocic sprzet? Czy moze nie wysylac nawet rezygnacji i dzwonic zwyczajnie na infolinie i powiedziec dlaczego chce sie zlozyc rezgynacje itd?
 
 
misiek122 
plus master

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 07 Mar 2010
Posty: 486
Wysłany: 27-05-2023, 16:24   

..
  misiek122
 
Didikce 
easy master

Dołączył: 11 Gru 2013
Posty: 27
Skąd: KATOWICE
Wysłany: 28-05-2023, 20:19   

Zauważyliście ,że w tych nowych pakietach nie ma Eurosportu, TVP sport?
_________________
 
 
slamer82 
classic master

Dołączył: 23 Wrz 2015
Posty: 158
Wysłany: 29-05-2023, 16:14   

Faktycznie pakiet okrojony. Ja mam teraz pakiet max z liczbą 172 kanałów, a Play oferuje 157 kanałów. Nie ma Eurosportu 2 i TVP sportu. To jest kpina moim zdaniem. W listopadzie kończy mi się umowa i wychodzi na to, że lepiej pozostać na bezterminówce niż dostać okrojoną liczbę kanałów z Play.
Zniknęła też możliwość dokupienia C+ select i C+ prestige.
 
 
Michaelred 
classic master


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Paź 2006
Posty: 257
Wysłany: 29-05-2023, 16:50   

Eurosportu 2 moze troche szkoda ale tvp sport? Przeciez to w wiekszosci dubluje mecze, ktore sa na tvp1,2. Pozatym jest dostepny na stronie www i w apce tvp go. Oferta okrojona z kanalow, ktore i tak nie mialy wielkiej ogladalnosci a w zamian za to mozna ogladac prawie cala paczke kanalow na tablecie, tel, smart tv, dekoderze. Upc tv go ma wyciete sporo podstawowych kanalow w porownaniu do Play.
Btw. Tu jest temat o nowej tv
https://forum.mediaswiat.pl/viewtopic.php?t=10861
 
 
mtr81 
easy master

Dołączył: 08 Maj 2021
Posty: 47
Wysłany: 29-05-2023, 17:08   

I do tego jest też drożej... Za sam internet 300 życzą sobie 55PLN (po roku podwyżka ceny o 10 zeta). Tymczasem za tą kwotę w UPC można było mieć jeszcze pakiet SELECT...
No i jeszcze ten niuans ze zniżką za e-fakturę... Teraz dodano nowy warunek opłacania faktur w terminie, więc warto tego pilnować.
 
 
slamer82 
classic master

Dołączył: 23 Wrz 2015
Posty: 158
Wysłany: 29-05-2023, 18:16   

Wiem, że teraz modna jest smart TV. ale wytłumacz emerytowi ,że np finał LM w piłce nożnej 10 czerwca będzie tylko w aplikacji, bo w TVP1 będzie leciał w tym czasie festiwal w Opolu. Ja lubię też popatrzeć na magazyn gol, czy cykl SEC na żużlu, do którego ma prawa TVP sport, lub na sportowy wieczór. Wiem, że mogę odpalić to w aplikacji, ale wygodniej jest w TV mimo wszystko. I przy okazji mogę też sobie to nagrać. Nie mówiąc o Elevenach, które w UPC kosztują mnie 5 zł/ miesiąc a w Playu 14,90.
Dodatkowo w Playu po okresie zobowiązania cena wzrasta od razu o 15 zł za TV i 10 zł za internet. Jest zdecydowanie drożej. Wolę bezterminówkę w UPC i + 5zł po okresie zobowiązania.
 
 
Michaelred 
classic master


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Paź 2006
Posty: 257
Wysłany: 29-05-2023, 19:13   

Juz przestancie z tym gadaniem, ze emeryci to tylko wlacz i wylacz na pilocie potrafia. Moze ci 80+ tak ale reszta w miare ogarnia podstawowe funkcje. TVP1 wyjatkowo nie pokaze LM ale za to bedzie na Polsacie. To przeciez wiadomo, ze taki mecz bedzie gdzies lecial na znanym kanale.
 
 
slamer82 
classic master

Dołączył: 23 Wrz 2015
Posty: 158
Wysłany: 29-05-2023, 19:47   

Pewnie masz rację, ale żeby obsługiwać serwisy streamigowe, trzeba posiadać smart TV, a uwierz, że znam osoby 60+, które mają zwykłe telewizory. Fakt, że streaming się rozwija, ale ostatnio wyczytałem, że na tą chwilę wynosi on 7% jeśli chodzi o ludzi korzystających z tej formy dostępu do oglądania sportu, filmu, czy muzyki.
https://www.wirtualnemedi...damy-gdzie-hity
 
 
ralf 
ultra master

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 09 Cze 2005
Posty: 915
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: 29-05-2023, 20:54   

Zrozumcie że to tylko kwestia czasu kiedy Play ubije UPC na zawsze i trzeba będzie skorzystać z usług Play albo zrezygnować. Dlatego już teraz trzeba zastanawiać się co zrobić jak nadejdzie ten dzień.
_________________
  ralf
 
rafkes 
light master

Dołączył: 09 Mar 2013
Posty: 88
Wysłany: 29-05-2023, 20:59   

Dzisiaj rozmawiałem w salonie Play z przedstawicielem wg jego informacji do końca roku chcą uporządkować sprawy z UPC i od 2024 już zarówno dla starych jak i nowych klientów oferować wszystko pod szyldem Play. Ja telefony do nich zmigrowałem bo "promocja jak na te czasy inflacyjne" jeszcze wypadła całkiem ok. Co chodzi o abonament na TV i Internet będę czekał na rozwój sytuacji. Umowa kończy się we wrześniu.
_________________
 
 
atomix 
chello guru

Pomógł: 8 razy
Dołączył: 31 Gru 2005
Posty: 3540
Skąd: Śląsk
Wysłany: 29-05-2023, 21:21   

slamer82 napisał/a:
Zniknęła też możliwość dokupienia C+ select i C+ prestige.


O faktycznie, na stronie z pakietami premium dla klientów UPC brak Canal+ (stan na 29.05, godz. 21.21). No chyba, że coś kombinują i wreszcie połączą Canal+ z Online :mrgreen:
_________________
 
 
atomix 
chello guru

Pomógł: 8 razy
Dołączył: 31 Gru 2005
Posty: 3540
Skąd: Śląsk
Wysłany: 29-05-2023, 21:33   

ralf napisał/a:
Zrozumcie że to tylko kwestia czasu kiedy Play ubije UPC na zawsze i trzeba będzie skorzystać z usług Play albo zrezygnować..


Oczywiście, że po przejęciu UPC zniknie na stałe i będzie tylko UPC. To logiczne. Ale na litość, stawianie wyłącznie na ofertę Smart TV (bo to nie jest nawet IPTV) w momencie, gdy masz jakieś 1,5 mln abonentów telewizji kablowej tradycyjnej (DVB-C) to jednak szaleństwo. To tak jakby Grupa Polsat po przejęciu Netii, zrezygnowała z telewizji z kabla na rzecz tylko satelity.

Moi rodzice od lat jadą na UPC, nawet Horizona nie chcieli, a co dopiero "nową generację" od Play. :mrgreen:

Zresztą ja sam często korzystam z Netfixa czy innych streamingów, ale nie wyobrażam sobie nie mieć "tradycyjnej" telewizji, która działa bez względu na to, czy jest internet czy go nie ma. I jakość HD znacznie lepsza, płynność obrazu także. Bez względu na to, że moda na Smart TV
_________________
 
 
slamer82 
classic master

Dołączył: 23 Wrz 2015
Posty: 158
Wysłany: 29-05-2023, 22:51   

ralf napisał/a:
Zrozumcie że to tylko kwestia czasu kiedy Play ubije UPC na zawsze i trzeba będzie skorzystać z usług Play albo zrezygnować. Dlatego już teraz trzeba zastanawiać się co zrobić jak nadejdzie ten dzień.

Zawsze można zrezygnować i wybrać ofertę satelitarną. Cyfrowy polsat, czy nc+.
Sam jestem ciekaw jak Play "rozegra" partię ze stałymi i wieloletnimi klientami UPC. Ja mam umowę do listopada i tak jak zawsze wysyłałem wypowiedzenie, tak teraz będę biernie czekał.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,9 sekundy. Zapytań do SQL: 14
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: