Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Pogaduchy o ofercie/promocjach w PLAY (UPC) - część 6
Autor Wiadomość
mentoss 
light master


Dołączył: 13 Kwi 2019
Posty: 54
Wysłany: 13-01-2022, 20:13   

Witam

Kończy mi się moja 12 miesieczna umowa z UPC a w niej net 750mbps/184 kanały/stary multiroom(horizon + mediabox) za 104zeta.Co w tej chwili jest na czasie i o co powalczyć? co jest teraz na topie ?Chciałbym zrezygnowac z dekodera Horizon,strasznie muli i długo się włącza,czy jest obecnie jakiś inny gony polecenia sprzęt?


Pozdrawiam:)
 
 
ralf 
ultra master

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 09 Cze 2005
Posty: 915
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: 13-01-2022, 21:45   

Naprawdę ciężko poświęcić 5 minut, żeby znaleźć odpowiedź na poprzedniej stronie?. Albo wejść na upc.pl?.
_________________
  ralf
 
mentoss 
light master


Dołączył: 13 Kwi 2019
Posty: 54
Wysłany: 13-01-2022, 22:06   

Myslalem że istnieje coś w dobrej cenie poniżej HM oraz oferty Petarda na 12 miesiecy
 
 
Długi 
easy master

Dołączył: 03 Sty 2016
Posty: 25
Skąd: Krotoszyn
Wysłany: 14-01-2022, 14:47   

ralf napisał/a:
Widzę że jedyna aktualna oferta to karta CI+ 4k Select + Internet 150 za 50zł.

Twój Happy Home CI+ XV (2021-1) - oferta ważna do końca stycznia.


Ralf jeszcze raz wielkie dzięki za podpowiedz z ofertą na happy....
Właśnie przed chwila zakończyłem rozmowę z miłą konsultantką i utrzymałem to co rodzice chcieli.
Pozdrawiam wszystkich.

Kategoria Nazwa usługi Okres zobowiązania Opłaty abonamentowe
Telewizja Pakiet Select CI+ 4K 24 miesiące od 1 do 24 mies. 33,99 zł | od 25 mies. 38,99 zł
Usługa UPC TV Go 24 miesiące od 1 mies. 0,00 zł
Internet Internet światłowodowy do 150 Mb/s 24 miesiące od 1 mies. 15,99 zł
 
 
rymi 
light master

Dołączył: 10 Sty 2015
Posty: 96
Wysłany: 14-01-2022, 18:04   

Cytat:
Mam dekoder Horizon z nagrywarką i Mediabox z nagrywarką jako multiroom. Czy można technicznie wymienić Mediabox na ten nowy dekoder 4K [chciałbym mieć te same numery kanałów w obu pokojach - irytuje mnie, że na Horizon dany kanał jest pod takim numerkiem, a na Mediabox pod innym]. Oczywiście wiem, że stracę na 4K dysk na nagrania.


Jest możliwy dekoder 4K na Multiroom

https://www.upc.pl/telewi...e/multiroom-hd/

Kod:
Dekoder UPC TV 4K BOX w usłudze Multiroom dostępny jest tylko dla abonentów posiadających dekoder Horizon lub dekoder UPC TV 4K BOX.



W związku z tym złożyłem wypowiedzenie 1 stycznia przez https://www.upc.pl/pomoc/...ienie-od-umowy/ i dziś do mnie dzwonił DUK z numeru 578 042 621


Płaciłem do tej pory 102 zł + 10 zł za multiroom z nagrywarką i myślałem, że teraz dają mi HM + 10 zł nadal za multiroom, ale okazało się, że dostałem tylko Twój Happy Home XVII (2021-3) https://ebok.upc.pl/console/repository?fileId=84690037&token=bVVpL01halE0TjJGQ3grTXk3OVByUT090 za 84,99 zł i Rozrywka z Multiroom 4K (2021-3) https://ebok.upc.pl/console/repository?fileId=85285423&token=RTlFck4yQWlGZ0NmWW5FUURzcXFMQT090 za 24,99 zł więc pozwolę im wymienić multiroom Mediabox Cisco z nagrywarką na dekoder 4K i odstąpię od umowy korzystając z 14 dni ;-D

Już raz mnie wyrolowali z multiroomem [płaciłem kiedyś 1 zł i w obecnej umowie wcisnęli mi go za 10 zł choć w poprzedniej umowie było info, że cena multiroomu 1 zł zostanie na zawsze].
 
 
mentoss 
light master


Dołączył: 13 Kwi 2019
Posty: 54
Wysłany: 14-01-2022, 20:42   

Zadzwoniłem dziś grzecznie na infolinie, zapytać czy wypowiedzenie za pomocą formularza doszło, koleżka z upc wpierw 10 min próbował sprawdzić to dokumentach czy dokument jest zarejestrowany w systemie po czym przechodząc do ofensywy przedstawić mi podobną ofertę do mojej...za 115 zł 10 złotych drożej ,mówię mu nie ma opcji, on mi na to że to zależy od dekodera jaki się posiada obecnie...niezłe praktyki ;) rozłączyłem się z hasłem że oferta jest marna i niech nie wprowadza ludzi w bład, czekamy dalej jaką ofertą rzucą. Nawet nie posłuchał czego oczekuję.
 
 
Fornacis 
ultra master


Pomógł: 5 razy
Dołączył: 21 Lis 2013
Posty: 822
Skąd: Szczecin
Wysłany: 15-01-2022, 05:29   

rymi napisał/a:
Już raz mnie wyrolowali z multiroomem [płaciłem kiedyś 1 zł i w obecnej umowie wcisnęli mi go za 10 zł choć w poprzedniej umowie było info, że cena multiroomu 1 zł zostanie na zawsze].

Niestety na dekoder 4K w MR jest tylko jeden regulamin za te 25PLN i tyle Ci policzą, chyba że z niego zrezygnujesz.
To że miałeś za 1PLN to wszystko ok, ale dotyczyło to umowy z jakimś tam dekoderem czy kartą i jeśli byś przy tamtym zostawał nadal miałbyś za 1PLN. Zmieniając dekoder podpisujesz nowy aneks na MR w cenie x.
_________________
 
 
rymi 
light master

Dołączył: 10 Sty 2015
Posty: 96
Wysłany: 15-01-2022, 07:58   

Fornacis napisał/a:
rymi napisał/a:
Już raz mnie wyrolowali z multiroomem [płaciłem kiedyś 1 zł i w obecnej umowie wcisnęli mi go za 10 zł choć w poprzedniej umowie było info, że cena multiroomu 1 zł zostanie na zawsze].

Niestety na dekoder 4K w MR jest tylko jeden regulamin za te 25PLN i tyle Ci policzą, chyba że z niego zrezygnujesz.
To że miałeś za 1PLN to wszystko ok, ale dotyczyło to umowy z jakimś tam dekoderem czy kartą i jeśli byś przy tamtym zostawał nadal miałbyś za 1PLN. Zmieniając dekoder podpisujesz nowy aneks na MR w cenie x.


Kiedyś miałem jakiś dekoder Multiroom bez nagrywarki za 1 zł, potem w 2015 zmienili mi na jakiś tam dekoder Multiroom bez nagrywarki za 10 zł, a w 2017 wymienili mi właśnie na Mediabbox Cisco z nagrywarką, ale nadal za 10 zł więc jednak dało się pozostawić cenę jednak zwiększając funkcjonalność Multiroomu [dodali nagrywarkę].

No dobrze - więc niech mi dadzą HM z 4K i wtedy Horizon z nagrywarką przesunąć na Multiroom [zamiast Mediabox Cisco z nagrywarką]. Da się tak? Bo jak się nie da to nie będę odstępował od umowy choć HM z HBO i Viaplay korci.
 
 
kriss 
classic master

Dołączył: 10 Cze 2013
Posty: 165
Skąd: Tychy
Wysłany: 15-01-2022, 13:03   

Witam
Wie ktoś o co chodzi z tym mailem? Dzisiaj mi przysłali a dodam że nową umowę hit Mikołaja zawarłem w listopadzie. Oto początek:
Kontaktujemy się z Tobą, aby poinformować Cię, że wkrótce Twoja umowa przejdzie na czas nieokreślony. Nasza wiadomość ma charakter informacyjny i w związku z nią nie musisz podejmować żadnych kroków.

Wypełniamy obowiązek prawny określony w art. 561 ust. 2 Ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku Prawo telekomunikacyjne obowiązującym od 21 grudnia 2020 r. (tekst jednolity Ustawy: Dz.U.2021.576). Zgodnie z nim wszyscy dostawcy publicznie dostępnych usług telekomunikacyjnych zostali zobowiązani poinformować abonenta na trwałym nośniku o kwestiach związanych z końcem okresu promocyjnego, a także przedstawić najkorzystniejsze oferty i sposoby rozwiązania umowy.

Twoja obecna umowa może być kontynuowana zgodnie z Regulaminem Promocji z uwzględnieniem zmian wynikających z zakończenia okresu promocyjnego i na warunkach umowy na czas nieokreślony. Wówczas nic nie musisz robić.
Później proponują mi jakieś pakiety komórkowe
_________________
 
 
ogromny 
chello master

Pomógł: 7 razy
Dołączył: 25 Wrz 2016
Posty: 1655
Wysłany: 15-01-2022, 13:08   

kriss, w moim UPC sprawdź do kiedy masz zobowiązanie i będziesz wiedział
_________________
  ogromny
 
kriss 
classic master

Dołączył: 10 Cze 2013
Posty: 165
Skąd: Tychy
Wysłany: 15-01-2022, 13:13   

Nie muszę sprawdzać bo przedłużyłem na 2 lata w listopadzie. Chodzi mi o to, napisali że za niedługo przejdzie mi mowa na czas nieokreślony a ja jeszcze mam 2 lata. Chyba że chodzi o Multiroom który mam do marca?
_________________
 
 
Fornacis 
ultra master


Pomógł: 5 razy
Dołączył: 21 Lis 2013
Posty: 822
Skąd: Szczecin
Wysłany: 15-01-2022, 13:33   

rymi napisał/a:
No dobrze - więc niech mi dadzą HM z 4K i wtedy Horizon z nagrywarką przesunąć na Multiroom [zamiast Mediabox Cisco z nagrywarką]. Da się tak? Bo jak się nie da to nie będę odstępował od umowy choć HM z HBO i Viaplay korci.

Wymieniają główny dekoder na ten 4K, jeśli jest to Horizon to jego podmienią na kostkę. MR to dodatkowa umowa, np. zostajesz z tym Cisco i jego możesz dać jako główny.
_________________
 
 
kriss 
classic master

Dołączył: 10 Cze 2013
Posty: 165
Skąd: Tychy
Wysłany: 15-01-2022, 14:20   

kriss napisał/a:
Nie muszę sprawdzać bo przedłużyłem na 2 lata w listopadzie. Chodzi mi o to, napisali że za niedługo przejdzie mi mowa na czas nieokreślony a ja jeszcze mam 2 lata. Chyba że chodzi o Multiroom który mam do marca?


Dobra nie było pytania przeoczyłem że chodzi faktycznie o Multiroom. Swoją drogą ciekawy jest zapis że muszą teraz informować o upływającej umowie oraz przedstawić najkorzystniejsze oferty i sposoby rozwiązania umowy.
_________________
 
 
lizack 
Klikacz

Dołączył: 16 Lut 2020
Posty: 5
Wysłany: 15-01-2022, 17:37   

Witam,
mam obecnie internet 150 mb + Pakiet Select Extra HD za 50 zł /msc z kartą CI+

Wiem że po przedłuzeniu tej oferty będzie wymiana karty na CI+ 4K.

Po złożeniu wypowiedzenia idzie ugrać coś lepszego w tych pieniadzach?
może internet 300 mb w tej cenie ? ew. viaplay?

Dzięki!
 
 
piowor 
classic master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 24 Cze 2016
Posty: 252
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 15-01-2022, 18:00   

internet 300 mb to +10zł, ewentualnie max extra hd to też +10 zł; karta ci+ nie musi być wymieniana...
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,62 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: