Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Pogaduchy o ofercie/promocjach w PLAY (UPC) - część 6
Autor Wiadomość
Lelumpolelum 
light master


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 131
Skąd: Służew nad Dolinką
Wysłany: 15-01-2021, 17:02   

czy ja dobrze widze, ze placisz za oba pakiety sportowe lacznie 74zl? az oczy bola :)
_________________
 
  Lelumpolelum
 
jazzzy 
light master

Dołączył: 22 Lut 2008
Posty: 83
Wysłany: 15-01-2021, 18:22   

jak to jest z tymi promocjami i ich czasem ważności ?

weźmy dla przykładu THH K-I (2020-3)

ten sam konsultant przypisany do sprawy utrzymania klienta uparcie twierdzi przy każdym połączeniu że dla Krakowa ta oferta wygasła 1 stycznia; czy to możliwe że co region to sobie inaczej ustalają czas trwania promocji ? jakoś użytkownik rr dostał od kopa ofertę z tej promocji a tutaj wielki problem żeby UPC zaoferowało select z nagrywarką i do tego jakikolwiek internet za mniej niż 70zł miesięcznie
 
 
Kamil-bak 
Klikacz

Dołączył: 15 Sty 2021
Posty: 2
Wysłany: 15-01-2021, 18:28   

Lelumpolelum napisał/a:
czy ja dobrze widze, ze placisz za oba pakiety sportowe lacznie 74zl? az oczy bola :)


Płaciłem :D
 
 
krys121 
classic master

Dołączył: 02 Cze 2012
Posty: 242
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 15-01-2021, 19:27   

jazzzy, nie ma rejonizacji to wymyślili konsultanci i wciskają taki kit. Najlepiej obalić ich mit mówiąc że coś Pan ściemnia bo wczoraj sąsiad dostał taką umowe i dziś mi się chwalił :) Od razu nastąpi niezręczna cisza ;P Po prostu jak konsultant widzi że tobie nie zależy na odejściu ale na zbiciu ceny to mówi że nie ma bo i tak wie że weźmiesz co ci wciśnie bo ty nie chcesz odejść :)
Mnie akurat w tym momencie ich oferta wisi bo aktualnie mam polsat cyfrowy pod drugim adresem bo od roku zime mieszkam gdzie indziej, lato gdzie indziej więc mogę pożegnać UPC od ręki. Tylko net mnie tu trzyma, a skoro sam net drogi to trzeba pakiet cały obniżyć, albo na sam net do konkurencji :) Trzyma mnie tak naprawdę bezawaryjność, a u konkurencji nie wiem jak jest.
_________________
 
 
Kemot 
Klikacz

Dołączył: 11 Paź 2015
Posty: 12
Wysłany: 15-01-2021, 19:53   

Kamil-bak napisał/a:
Hej, ja dziś po rozmowie dostałem to co w załączniku czyli

Max extra HD 48,99, karta CI + internet 300 MB 20 zł, suma 68,99 +1 zł za telefon, czy to dobra oferta czy walczyć jeszcze?


Dostałem to samo - trochę lecą w kule z tym telefonem komórkowym, no ale podobno inaczej się nie da.
 
 
Woocash 
light master

Dołączył: 14 Sty 2018
Posty: 96
Wysłany: 15-01-2021, 19:56   

jazzzy, oni Cię po prostu oszukują :) i próbują wyłudzić pieniądze oficjalnie nazywa się to "negocjacje" :)
_________________
  Woocash
 
jazzzy 
light master

Dołączył: 22 Lut 2008
Posty: 83
Wysłany: 15-01-2021, 20:59   

to jest o tyle problematyczne że umowa jest na matkę i to jej potrzeba przedłużenia; jakbym mógł to bym sam zadzwonił i z nimi ponegcjował a tak to często/gęsto w różnych firmach konsultanci nie chcą rozmawiać z nikim innym jak tylko abonentem; no chyba że znajdę jaką dobrą apkę na Androida która dobrze zmienia głos na kobiecy
 
 
pjetrucha 
light master

Dołączył: 02 Sty 2018
Posty: 93
Wysłany: 15-01-2021, 21:09   

W UPC nie pilnują tego. Jak znasz numer klienta i podstawowe dane to możesz dzwonić. Sam załatwiałem dla babci i mamy.
 
 
Tripper123 
Klikacz

Dołączył: 24 Gru 2020
Posty: 4
Wysłany: 16-01-2021, 08:40   

Mam obecnie select+internet 150 -69,99, umowa się kończy więc z niej zrezygnowałem wstępnie, chciałbym skorzystać tylko z internetu na czas nieokreślony i okazało się że dla obecnych klientów nie ma takiej opcji, jedyna możliwość do najkrótsza umowa na 1 rok za 45,99 także "zmuszony" jestem do kontynuowania obecnej umowy która przechodzi na czas nieokreślony wraz z telewizją której kompletnie nie potrzebuję, czy macie wiedzę może czy mogę pozostawić sobie tylko internet na czas nieokreślony a z Tv zrezygnować ? Ktoś coś takiego ugrał?:)
 
 
ogromny 
chello master

Pomógł: 7 razy
Dołączył: 25 Wrz 2016
Posty: 1654
Wysłany: 16-01-2021, 09:35   

Tripper123, a wypowiedzenie złożyłeś? To jest podstawa
_________________
  ogromny
 
Tripper123 
Klikacz

Dołączył: 24 Gru 2020
Posty: 4
Wysłany: 16-01-2021, 12:47   

ogromny napisał/a:
Tripper123, a wypowiedzenie złożyłeś? To jest podstawa


Oczywiście, na przedłużenie umowy na czas określony oczywiście coś tam mogli zaproponować ale jak wspomniałem nie jestem zainteresowany umowami terminowymi;)
 
 
ogromny 
chello master

Pomógł: 7 razy
Dołączył: 25 Wrz 2016
Posty: 1654
Wysłany: 16-01-2021, 12:52   

Tripper123, ja też nie jestem i siedzę na tym co mam. Rozmowa z BOK czy tam DUK to jak rozmowa z fajnym inaczej.
_________________
  ogromny
 
Michaelred 
classic master


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Paź 2006
Posty: 257
Wysłany: 16-01-2021, 23:16   

Siemka
Mam WRU XX i obecnie jestem na bezterminowce i juz po podwyzkach place 62,98zl i 40,48zl na drugim adresie. Pojawilo sie cos ciekawego? Przejrzałem arkusz Morthena ale chyba nie ma tam wszystkich ostatnich promocji? Interesuje mnie w zasadzie to samo co mam + multiroom w obu przypadkach.
BTW mozna dobrac 2 multiroomy CI na 1 adresie? Czy da rade wymienic router na Compalana bezterminowce?
 
 
Browar 
easy master

Dołączył: 07 Sty 2021
Posty: 49
Wysłany: 17-01-2021, 00:47   

40,48 zl za tv max hd i internet 300mb/s? W dodatku na bezterminowce
Jak to mozliwe?

Po drugie jak to mozliwe, ze ten sam pakiet na innym adresie jest 20 zl drozszy? Na 1 umowie za 40 zl masz silna konkurencje?
 
 
Robin 
ultra master

Pomógł: 9 razy
Dołączył: 20 Sty 2006
Posty: 1465
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 17-01-2021, 01:27   

Możliwe, jak najbardziej. Obstawiam, że:
1. Na pierwszym adresie @Michaelred w ramach WRU XX miał wykupiony Pakiet Select i Internet 10 Mbps. Z czasem UPC podwyższyło neta najpierw do 60 Mbps, a później do 150 Mbps - za darmo. Później zaproponowali 5,5 zł podwyżki za zwiększenie Pakietu Select do Max i Internetu ze 150 Mbps do 300 Mbps w ramach programu "Więcej korzyści dla Ciebie".
2. Na drugim adresie @Michaelred w ramach WRU XX miał po prostu początkowo wykupioną wyższą opcję Internetu (120 Mbps), a w ramach programu "Więcej korzyści dla Ciebie" UPC zaproponowało zwiększenie Pakietu TV i Internetu za 8 zł podwyżki.
Stąd różnica w wysokości abonamentu na 2 adresach, choć parametry usług z czasem się wyrównały. ;)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,68 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: