Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Pogaduchy o ofercie/promocjach w PLAY (UPC) - część 6
Autor Wiadomość
lober 
easy master

Dołączył: 04 Gru 2019
Posty: 25
Wysłany: 12-12-2019, 15:09   

zylx, Prawdopodobnie kwestia lokalizacji, wieku i technologi infrastruktury. W mieszkaniu mam UPC, w biurze Orange, jeżeli chodzi o internet to nie mam powodów do narzekania. W pracy często prowadzę wideo konferencje i nigdy się nie zdarzyło, żeby coś urywało, albo były spadki w jakości połączenia. Trzyma deklarowany przepust, podobnie jak UPC. różnice może 4-5 Mb/s, od deklarowanych w przypadku UPC, Orange ok 1-2Mb/s. Orange za to ma znacznie szybszy upload. Jeżeli chodzi o internet, to jestem zadowolony z obu operatorów, spełniają moje wymagania i nie mam większych zastrzeżeń.
Ostatnio zmieniony przez lober 12-12-2019, 15:11, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Robert_1988_PL 
Klikacz

Dołączył: 12 Sie 2016
Posty: 18
Skąd: Cracov, Polska
Wysłany: 12-12-2019, 15:11   

Hej, wiadomo już coś konkretniej o nowym dekoderze 4K?
Będzie już prawie rok... jak Prezesik go zapowiedział na PL. :?

Fanpage UPC już się gubi w zeznaniach(...) :roll:
_________________
 
 
ogromny 
chello master

Pomógł: 7 razy
Dołączył: 25 Wrz 2016
Posty: 1656
Wysłany: 12-12-2019, 15:50   

Robert_1988_PL, prawdopodobnie skończy się na tym najlepszym co teraz wciskają. 4K ready.
_________________
  ogromny
 
Greenek 
Klikacz

Dołączył: 05 Lut 2014
Posty: 11
Wysłany: 12-12-2019, 18:27   

Cześć,
zadzwoniłem przed chwilą do UPC w celu przedłużenia umowy, od razu przełączyli mnie do DUK i oto co otrzymałem

300Mb/s + MAX HD z nagrywarką + Polsat Sport Premium + Kanały Eleven Sports + Pakiet Premium Cinemax HD + Pakiet FilmBox za 112zł

albo

to samo co wyżej ale net 500Mb/s za 132zł

Poprzednio wynegocjowałem 250Mb/s max HD z nagrywarką Cinemax i FilmBox za 97zł więc teraz to jest bardziej rozszerzenie tego co mam niż coś z tych promocji z arkusza.

Czy ktoś bardziej obeznany, mógłby mi powiedzieć czy to jest ok, czy jest szansa coś ugrać więcej?
 
 
lober 
easy master

Dołączył: 04 Gru 2019
Posty: 25
Wysłany: 12-12-2019, 18:34   

Greenek, Horizon max z nagrywarką?
 
 
Greenek 
Klikacz

Dołączył: 05 Lut 2014
Posty: 11
Wysłany: 12-12-2019, 18:52   

lober, nie to jest jakiś inny standardowy dekoder, horizon z tego co wiem jest dość średni więc powiedziałem, że nie chce
 
 
Sebol2000 
Klikacz

Dołączył: 12 Gru 2019
Posty: 1
Wysłany: 12-12-2019, 19:31   

Witam,
jestem na umowie bezterminowej od miesiąca.
Obecnie płacę 74 zł wchodzi w to:

59 zł - pakiet select extra HD z nagrywarką
10 zł - pakiet multiroom HD
5 zł - internet 150 Mb/s

Wcześniej płaciłem za to 69 zł po przejściu na okres bezterminowy doliczyli 5 zł zgodnie z umową.
Powiem wam, że taki pakiet mi w zupełności wystarcza, nic bym nie zmieniał i pytanie czy
jest sens składać wypowiedzenie, czy można tu coś jeszcze ugrać?
Przeglądam ofertę THH VI i widzę za TV 53,99 a internet 21,02 co daje taką samą cenę ale bez moltirooma!
Jest jakaś lepsza oferta którą mogą mi zaproponować?
 
 
Nope 
light master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 08 Lut 2016
Posty: 148
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 12-12-2019, 19:33   

Papudroki mieli mi odliczyć w grudniowym rachunku 30 zł za aktywację a przyszedł rachunek bez zmian na 49 zł. Chyba muszę znowu im napisać reklamację i jako dowód przedstawić to co obiecali bo przez telefon czy czat tego nie załatwię. Co za burdel tam mają :neutral:
 
 
Kasia 
chello master


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 08 Lis 2016
Posty: 2794
Skąd: W-wa
Wysłany: 12-12-2019, 20:05   

Greenek,
Nikt tutaj nie będzie zgadywać, dlatego tutaj zapytaj, tam będą wiedzieć w jakiej cenie proponują Ci PSP i Eleven, oraz w jakiej cenie miałeś i najwyraźniej przeszły ze starej umowy Cinemax i Filmbox  ;) pa, pa

[ Dodano: 12-12-2019, 20:10 ]
Sebol2000, bardzo dobrze, ale nie odjąłeś dwóch od ulg ;)
MR staraj się zachować za 10 zł, bo teraz jest za 15 i 20.
Jak zachowasz, to razem wyjdzie 75zł
_________________
 
 
Dawid_K 
Klikacz

Dołączył: 08 Lis 2019
Posty: 2
Wysłany: 12-12-2019, 22:30   

Zbliżał się moment zakończenie umowy więc wypowiedzonko.

DUK szybko zareagował, pierwsza rozmowa i
maxekstrahd 48,99
150mbit 11,00
telefon max do wszystkich 10,00
=69,99zł

Aktywacja 0zł
Zmiana mediaboxa na ci+ 0zł

Brawo ja :D :D
 
 
Kasia 
chello master


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 08 Lis 2016
Posty: 2794
Skąd: W-wa
Wysłany: 12-12-2019, 22:32   

Brawo Ty :D
_________________
 
 
Greenek 
Klikacz

Dołączył: 05 Lut 2014
Posty: 11
Wysłany: 13-12-2019, 00:59   

Kasia napisał/a:
Greenek,
Nikt tutaj nie będzie zgadywać, dlatego tutaj zapytaj, tam będą wiedzieć w jakiej cenie proponują Ci PSP i Eleven, oraz w jakiej cenie miałeś i najwyraźniej przeszły ze starej umowy Cinemax i Filmbox  ;) pa, pa


Serio Kasiu, nie masz nic konkretnego do wniesienia w moim temacie, to nie trać czasu na pisanie nic niewnoszących wypowiedzi ;) I tak, z tego co mówiła osoba po drugiej stronie słuchawki, filmbox i cinema będzie po 1zł przeniesione z obecnie posiadanej promocji.

Jeśli ktoś spotkał się z podobnymi negocjacjami czy też wywalczył jakieś lepsze warunki to będę wdzięczny za info :)
 
 
Kasia 
chello master


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 08 Lis 2016
Posty: 2794
Skąd: W-wa
Wysłany: 13-12-2019, 01:58   

Greenek napisał/a:
Serio Kasiu, nie masz nic konkretnego do wniesienia w moim temacie, to nie trać czasu na pisanie nic niewnoszących wypowiedzi


Bardzo Ciebie przepraszam, że nie potrafiłam odgadnąć z podanej przez Ciebie łącznej ceny-  poszczególnych kwot za Twoje liczne pakiety usług dodatkowych...bez której to wiedzy niemożliwym było odgadnięcie poziomu promocji usług głównych ;)   a  np Filmbox i Cinemax  były też po 5 zł, 10 i 11 zł,  o cenie PSP nawet nie wspominam...

ps
Mylisz się jednak, bo moja wypowiedź bardzo dużo wniosła, przede wszystkim, dzieki niej podaleś ceny za Filmbox i Cinemax i teraz będzie dużo łatwiej ... i może nawet ktoś w wolnym czasie zajrzy do ofert do regulaminów, policzy raz dwa i napisze Ci  odpowiedź ;)
pa pa.
_________________
 
 
chomik5 
Klikacz

Dołączył: 10 Gru 2019
Posty: 3
Wysłany: 14-12-2019, 07:18   

Witam wszystkich forumowiczów po 2 latach i mam pytanie do wyjadaczy forumowych .Czy warunki jakie uzyskałem są najlepsze na ten moment czy da radę jeszcze coś ugrać .

PAKIET HORIZON SELECT Z NAGRYWARKĄ 53,99 zł + Fiber Power 150 Mb/s 11 zł + PAKIET PREMIUM HBO HD 19,99 zł na 12 miesiecy ( 2 miesiące za 1 zł) + Mega Sport na 24 miesiące za 5 zł . Razem 90 zł .

Nie jestem do końca przekonany do HBO . Planuje pooglądać przez 2 tygodnie i zobaczę czy warto zostawić.

CZy jestem w stanie uzyskać MR po 10 zł chociaż nigdy go nie miałem ? Konsultant chce 15 zł i nie chce dać za mniej.
 
 
Szeptacz
[Usunięty]

Wysłany: 14-12-2019, 09:16   

W przypadku , gdybym jednak wycofał się z telefonicznego przedłużenia umowy na Internet.To umowa na wszystkie obecne usługi jest wypowiedziana do końca grudnia, czy trzeba jeszcze raz wysłać rezygnację, tym razem z końcem okresu rozliczeniowego do końca stycznia. Z ciekawości, jak to wtedy wygląda :?:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,72 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: