Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Pogaduchy o ofercie/promocjach w PLAY (UPC) - część 6
Autor Wiadomość
Kasia 
chello master


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 08 Lis 2016
Posty: 2794
Skąd: W-wa
Wysłany: 15-10-2019, 17:45   

Kiedyś była w tym wątku prowadzona nawet zażarta dyskusja na temat OWU.
Emocje opadły, wątpliwości zostały..i ciekawe czy mnie obowiązuje to nowe OWU, czy te które mam przy umowie, bo ja nie otrzymałam nowego OWU.

[ Dodano: 15-10-2019, 17:54 ]
zylx napisał/a:
Kasia napisał/a:
Wiem, widziałam ten trend na forum...co dwa razy, to nie raz...

Post zacząłem pisać zanim pojawił się twój. Gdybym go widział, nie dublował bym informacji. Już poprawione.


Spokojnie, podzieliłam się tylko obserwacją ;) nie ma tematu.
_________________
 
 
zylx 
chello master

Pomógł: 20 razy
Dołączył: 01 Lip 2015
Posty: 2711
Wysłany: 15-10-2019, 18:01   

Kasia, Obowiązuje Cię OWU które miałaś podczas zawierania umowy. Pytałem o to na społeczności. Sporo klauzul starego OWU zostało uznane ża klauzule niedozwolone. UPC się niby z tym nie zgadza, jednak... wprowadzili nowe wzór umowy, uwzględniający uwagi UOKiK.
_________________
 
 
Kasia 
chello master


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 08 Lis 2016
Posty: 2794
Skąd: W-wa
Wysłany: 15-10-2019, 18:05   

uff, dzięki.

ps.
nie bywam na tamtym popularnym forum :roll:

[ Dodano: 15-10-2019, 18:13 ]
Czyli te nowe OWU otrzymam przy nowym aneksie?
_________________
 
 
Kornick 
light master

Dołączył: 07 Mar 2012
Posty: 124
Wysłany: 15-10-2019, 18:29   

Witam

Proszę o małą podpowiedź.
Kończy mi się umowa. Interesuje mnie tv max pvr, internet plus eleven i Polsat sport premium (ewentualnie c+). Której promocji szukać?
Widzę np. coś takiego w podpisie użytkownika zylx. Ale gdzie to znaleźć w morzu regulaminów?

Z góry dziękuję.
 
 
Daniel84 
light master

Dołączył: 21 Lut 2018
Posty: 140
Wysłany: 15-10-2019, 18:35   

zylx napisał/a:
Daniel84, Zgodnie z OWU, o 10zl maksymalnie raz w doku, aczkolwiek operator musi mieć powód wprowadzenia takiej podwyżki. Szczegóły znajdziesz w paragrafie 7 tutaj: https://www.upc.pl/pdf/up..._lipca_2019.pdf

Operator musi Cie oczywiście poinformować wcześniej o takiej podwyżce,a ty możesz wtedy zrezygnować, więc moim zdaniem nie ma czego się obawiać.

[ Dodano: 15-10-2019, 17:20 ]
Kasia, ten punkt uległ zmianie kilka miesięcy temu i teraz dla nowych umów wygląda następująco:

Cytat:
Dostawca usług jest uprawniony do zmiany cen usług określonych w Umowie, Regulaminie lub Cenniku lub określenia lub
zmiany opłat za wprowadzane produkty, usługi lub aplikacje, zarówno w Okresie Zobowiązania jak i poza Okresem Zobowiązania, w przypadkach wskazanych w ust. 1 i 2 powyżej, a także w związku ze wzrostem kosztów prowadzenia działalności
Dostawcy usług, spowodowanym zwiększeniem obciążeń publicznoprawnych lub kosztem produktów lub usług niezbędnych
do wykonywania działalności. W przypadku miesięcznych opłat abonamentowych, zmiana taka może nastąpić nie częściej niż
jeden raz w roku kalendarzowym i każdorazowo nie więcej niż łącznie o 10 zł. Ograniczenie zawarte w niniejszym ustępie nie
dotyczy jednak zmiany lub wprowadzenia cen lub opłat z przyczyn wskazanych w ust. 1 lit. a) powyżej oraz w ust. 10 i 11 poniżej.



Dziękuję Tobie bardzo za wyjaśnienie.
  Daniel84
 
zylx 
chello master

Pomógł: 20 razy
Dołączył: 01 Lip 2015
Posty: 2711
Wysłany: 15-10-2019, 22:33   

Kasia napisał/a:
Czyli te nowe OWU otrzymam przy nowym aneksie?

Tak, ja dostałem.

Kornick napisał/a:
Widzę np. coś takiego w podpisie użytkownika zylx. Ale gdzie to znaleźć w morzu regulaminów?

To co ja mam, to już nieaktualne promocje. Te, które obowiązują znajdziesz w dziale z regulaminami i w arkuszu.
_________________
 
 
Kornick 
light master

Dołączył: 07 Mar 2012
Posty: 124
Wysłany: 15-10-2019, 22:37   

Gdzie znaleźć to wiem. Myślałem po prostu, że ktoś może brał podobną paczkę do mnie i nakieruje mnie na coś.

No nic. Spróbuję się przez to przekopać...
 
 
Kasia 
chello master


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 08 Lis 2016
Posty: 2794
Skąd: W-wa
Wysłany: 15-10-2019, 22:47   

Morthen,
jakbyś szukał teraz jakiegoś nowego regulaminu, to (przez zrzuty) znajdziesz go na początku mojego wpisu...
_________________
 
 
Azar 
plus master


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 25 Mar 2015
Posty: 688
Skąd: Katowice
Wysłany: 16-10-2019, 08:36   

Z tym nowym owu jest tak że jak masz zobowiązanie i podniosą opłatę i wyślesz wypowiedzenie to trzeba im oddać ulgę którą udzielili na abonament, oczywiście tyle ile miesięcy zostało do końca to za te miesiące trzeba oddać.
Ale na szczęście nie słyszałem żeby ktoś na forum dostał podwyżkę podczas zobowiązania 😃
_________________
 
 
Cichy75 
Klikacz

Dołączył: 03 Cze 2014
Posty: 8
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 16-10-2019, 08:55   

Dziękuję aktywnym uczestnikom forum za przekazywane informacje. W dużej mierze po zapoznaniu z nimi udało mi się uzyskać (wczoraj miałem podłączenie) promocję "Twój Happy Home 1000 V z HBO (2019-1)", w której zamówiłem:
1. Horizon Max z nagrywarką, HBO i Internet 1 Gb/s za 119,99.
2. kanały Eleven w promocji "MEGA SPORT w UPC V (2018-1)" za 5 zł,
3. PSP w promocji "Twój Pakiet Polsat Sport Premium II (2019-3)" za 9,99 zł.
Przy czym zarówno koszt instalacji i aktywacji za 0 zł.
W ramach usługi Internet 1Gb/s technik podłączył mi nowy modem. Transfery po kablu to 935 Mb/s / 40Mb/s. Po WiFi w tym samym pokoju do 650 - 700 Mb/s (komórka i laptop za kartą w standardzie AC). W innych różnie zależy od pokoju do 500 Mb/s, do 280 Mb/s.
Do tego za 1 zł pozostały z poprzednich umów 2 multiroomy i Filmbox, ale to wynika z zadośćuczynienia jakie świadczy mi UPC za wcześniejsze niedociągnięcia, które miały miejsce kilka lat temu.
_________________
  Cichy75
 
zylx 
chello master

Pomógł: 20 razy
Dołączył: 01 Lip 2015
Posty: 2711
Wysłany: 16-10-2019, 09:48   

Cytat:
Z tym nowym owu jest tak że jak masz zobowiązanie i podniosą opłatę i wyślesz wypowiedzenie to trzeba im oddać ulgę którą udzielili na abonament, oczywiście tyle ile miesięcy zostało do końca to za te miesiące trzeba oddać.

Po czym tak wnosisz ?
_________________
 
 
Kasia 
chello master


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 08 Lis 2016
Posty: 2794
Skąd: W-wa
Wysłany: 16-10-2019, 09:50   

Cichy75 napisał/a:

2. kanały Eleven w promocji "MEGA SPORT w UPC V (2018-1)" za 5 zł,
3. PSP w promocji "Twój Pakiet Polsat Sport Premium II (2019-3)" za 9,99 zł.

To podziel się nami regulaminami na te dwie promo, jak je będziesz mieć :)
_________________
 
 
Cichy75 
Klikacz

Dołączył: 03 Cze 2014
Posty: 8
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 16-10-2019, 10:04   

Z miłą chęcią się nimi bym podzielił, (podobnie chciałem pomóc już kilka lat temu), ale reguły tego forum mi to uniemożliwiają - napisałem zbyt mało postów.
_________________
  Cichy75
 
Azar 
plus master


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 25 Mar 2015
Posty: 688
Skąd: Katowice
Wysłany: 16-10-2019, 10:11   

zylx,

13. W razie skorzystania z prawa wypowiedzenia Umowy w trakcie Okresu Zobowiązania w przypadku zmian cen lub opłat dokonanych z przyczyn wskazanych w ust. 1 powyżej lub zmian cen lub opłat o których mowa w ust. 10 powyżej, Dostawcy usług
przysługuje zwrot proporcjonalnej części ulgi udzielonej Abonentowi w związku z zawarciem Umowy
_________________
 
 
Kasia 
chello master


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 08 Lis 2016
Posty: 2794
Skąd: W-wa
Wysłany: 16-10-2019, 10:20   

Cichy75, w takim razie prześlij zrzuty, albo prześlij mi na priv niepelny adres (ja go poskładam) np. bez https, czy zrob spacje. Dasz radę :)
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,63 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: