Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Pogaduchy o ofercie/promocjach w PLAY (UPC) - część 6
Autor Wiadomość
adiko 
plus master


Dołączył: 14 Maj 2013
Posty: 330
Skąd: Katowice
Wysłany: 23-12-2013, 22:16   

Wszystkie moce są terminówkami 6 lub 12 M, z ulgą na zawsze,zapewne taniej nie będzie jak pakietyzacja paczek wejdzie.



Wesołych Świąt
_________________
 
 
Robin 
ultra master

Pomógł: 9 razy
Dołączył: 20 Sty 2006
Posty: 1465
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 28-12-2013, 11:51   

Miesiąc temu UPC odpaliła 31 transponderek, a dzisiaj patrzę i mamy już uruchomiony 32 transponderek. :) Oj, szykuje się wysyp nowych kanałów po nowym roku. :twisted:
Swoją drogą ile to już czasu minęło od wyłączenia LOVE? Czy mają jakiś określony czas na ponowne uruchomienie kanału (tzn. usunięcie usterki/awarii, bo wg UPC kanał oczywiście nie został wyłączony :lol: ), czy mogą sobie to tak przeciągać nawet przez rok czasu?
 
 
Pitimilasol 235 
Klikacz

Dołączył: 20 Gru 2013
Posty: 7
Skąd: Szczecin
Wysłany: 28-12-2013, 13:03   

Witam , jestem tutaj , nowy na forum . Mam mediamoduł ci+ od upc polska , i jestem z niego bardzo zadowolony. Bardzo dobrze mi działa. Bardzo dobrze ze upc odpaliła 32 transpondery jak ty tak mówisz, że w upc polska będzie wysyp nowych kanałow po nowym roku,ciekawe czy to się sprawdzi .Jak będą Nowe kanały w tv.cyfrowej upc polska to napewno się ucieszę ja. :mrgreen:
 
 
 
Darth Vader 
plus master


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 01 Paź 2007
Posty: 541
Skąd: Lublin City
Wysłany: 28-12-2013, 13:05   

Nowe transpondery nie oznaczają niestety nowych kanałów. Pewnie nowe VOD, PPV i iinne pierdoły tam będą. Kanał Love padł około 20 listopada więc już dawno albo powinien powrócić albo powinni ogłosić wycofanie kanału.
 
 
wolvier 
light master

Dołączył: 18 Kwi 2011
Posty: 71
Wysłany: 28-12-2013, 14:50   

Czekam na Cbeebies - a właściwie to moje dziecko czeka....
 
 
adiko 
plus master


Dołączył: 14 Maj 2013
Posty: 330
Skąd: Katowice
Wysłany: 28-12-2013, 15:15   

Robin to już 39 dzień kiedy kanału love tv nie ma a upc milczy w tej kwestii,oczywiście cwaniaki z upc wprowadzili 2 grudnia podział na kanały gwarantowane i niegwarantowane i zgadnij gdzie trafił love tv,oczywiście na drugą,upc jawnie leci z nami w .....,wmawiając nam przy tym że to nie ich wina.Ta nowa lista została wprowadzona po cichu i nie informowali żadnego abonenta o tym fakcie poza ich fanpage,ale info dał ktoś spoza upc i portalach typu media2,za chwilę minie 30 dni od tego momentu i co,i pewnie nam powiedzą że się na nią zgodziliśmy bo wyrazu sprzeciwu nie było.
_________________
 
 
Robin 
ultra master

Pomógł: 9 razy
Dołączył: 20 Sty 2006
Posty: 1465
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 28-12-2013, 17:08   

Ale czy ten podział na kanały gwarantowane i niegwarantowane nie obowiązuje tylko tych osób, które podpisały/przedłużyły umowy po 2 grudnia? Ja dajmy na to wraz z umową dostałem jeszcze starą listę kanałów, a nowej od UPC listownie nie otrzymałem (wraz z informacją o zmianie warunków i możliwości wypowiedzenia umowy). Wnioskuję zatem, że obowiązuje mnie w dalszym ciągu stara lista kanałów. Na ich fanpage nie mam obowiązku zaglądać, tak samo jak i czytać portali poświęconych mediom. ;)
 
 
matulec 
plus master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 23 Lut 2011
Posty: 639
Wysłany: 28-12-2013, 17:29   

Robin napisał/a:
Ale czy ten podział na kanały gwarantowane i niegwarantowane nie obowiązuje tylko tych osób, które podpisały/przedłużyły umowy po 2 grudnia?
Tak, ten podział obowiązuje tylko te osoby, które podpisały umowę po 2 grudnia 2013 roku ;)
 
 
GDA
[Usunięty]

Wysłany: 28-12-2013, 18:07   

jezeli juz minęło 30 dni od wyłączenia LOVE to nie ma podstawy do składania wypowiedzenia umowy
 
 
eLBeG 
chello master

Pomógł: 9 razy
Dołączył: 30 Mar 2013
Posty: 1854
Wysłany: 28-12-2013, 18:53   

Przecież UPC dalej się upiera, że nie wyłączyła tego kanału, tylko, że jest awaria. Zaraz zadzwonię, zobaczę co obecnie wciskają.
PS:
Dalej to samo... nadawca pracuje nad wznowieniem... bla bla bla... nie ich wina, takie tam... itd. itp.
Ostatnio zmieniony przez eLBeG 28-12-2013, 19:59, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
adiko 
plus master


Dołączył: 14 Maj 2013
Posty: 330
Skąd: Katowice
Wysłany: 28-12-2013, 19:46   

celowo to przeciągają,za chwilę powiedzą że jednak nie wróci no bo przecież już nie jest gwarantowany ten kanał.
_________________
 
 
GDA
[Usunięty]

Wysłany: 28-12-2013, 20:05   

eLBeG napisał/a:
Przecież UPC dalej się upiera, że nie wyłączyła tego kanału, tylko, że jest awaria. Zaraz zadzwonię, zobaczę co obecnie wciskają.
PS:
Dalej to samo... nadawca pracuje nad wznowieniem... bla bla bla... nie ich wina, takie tam... itd. itp.

ale regulamin w tej kwestii jest precyzyjny
dlatego tez napisalem ze nie wazne z jakiej przyczyny kanal nie nadaje czas na zerwanie umowy z tego tytułu minął
 
 
adiko 
plus master


Dołączył: 14 Maj 2013
Posty: 330
Skąd: Katowice
Wysłany: 28-12-2013, 20:47   

GDA zgodziłbym się z tobą gdyby upc oficjalnie powiedziało że nie będzie tego kanału,jednak w tym przypadku jest inaczej,więc 30 dni możesz liczyć od momentu gdy upc to oficjalnie ogłosi,a im się wyraźnie z tym nie spieszy.
_________________
 
 
matulec 
plus master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 23 Lut 2011
Posty: 639
Wysłany: 28-12-2013, 21:14   

adiko napisał/a:
celowo to przeciągają,za chwilę powiedzą że jednak nie wróci no bo przecież już nie jest gwarantowany ten kanał.
Kanał jest niegwarantowany tylko dla garstki abonentów, którzy zaczęli podpisywać umowy dopiero w tym miesiącu!
 
 
adiko 
plus master


Dołączył: 14 Maj 2013
Posty: 330
Skąd: Katowice
Wysłany: 28-12-2013, 21:44   

matulec wiem że tak jest teraz,ale ciekawi mnie co 3 stycznia będzie mówić upc o tej nowej liście kanałów.
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,71 sekundy. Zapytań do SQL: 14
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: