Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Pogaduchy o ofercie/promocjach w PLAY (UPC) - część 6
Autor Wiadomość
szunaj 
light master

Dołączył: 30 Gru 2019
Posty: 87
Wysłany: 13-03-2023, 15:14   

Trzeba było brać 4k a nie teraz narzekać.
 
 
ogromny 
chello master

Pomógł: 7 razy
Dołączył: 25 Wrz 2016
Posty: 1655
Wysłany: 13-03-2023, 20:00   

szunaj napisał/a:
Trzeba było brać 4k a nie teraz narzekać.

Nie narzekam tylko jak kupowałem to było tylko HD ,4k wyszło później. Nie narzekam tylko nazywam rzeczy po imieniu. Gówno dałem komuś i kupiłem normalny tv nie ma co się bawić w pół środki
_________________
  ogromny
 
szunaj 
light master

Dołączył: 30 Gru 2019
Posty: 87
Wysłany: 14-03-2023, 14:59   

A nie było odwrotnie? :roll: Pierwszy był 4k a dopiero niedawno wypuścili tańszą wersję HD. :D

https://www.instalki.pl/a...d-premiera.html
 
 
ogromny 
chello master

Pomógł: 7 razy
Dołączył: 25 Wrz 2016
Posty: 1655
Wysłany: 14-03-2023, 21:51   

szunaj napisał/a:
A nie było odwrotnie? :roll: Pierwszy był 4k a dopiero niedawno wypuścili tańszą wersję HD. :D

https://www.instalki.pl/a...d-premiera.html

A nawet to co? Katuj się tym jak lubisz
_________________
  ogromny
 
szunaj 
light master

Dołączył: 30 Gru 2019
Posty: 87
Wysłany: 15-03-2023, 15:58   

Dlaczego ja chyba Ty? 4k chodzi dobrze.
 
 
kecyrf 
light master

Dołączył: 23 Mar 2014
Posty: 105
Skąd: Kalisz
Wysłany: 15-03-2023, 16:12   

Mam pytanie jeżeli złożyłem rezygnację i nie dostanę nic lepszego niż mam i chciłbym wrócić do starej umowy to ile mam czasu: 14 dni czy do czasu odłaczenia sprzętu (u mnie to będzie po miesiącu)?
 
 
marioking 
classic master

Dołączył: 28 Cze 2013
Posty: 249
Wysłany: 15-03-2023, 16:37   

Raczej z wypowiedzenia mozesz sie wycofac tylko do ostatniego dnia obowiazywania umowy... chyba... bo po zakończeniu umowy to raczej tylko dobra wola upc jeśli pozowli i o ile pozwoli.
_________________
 
 
Neo10 
ultra master


Pomógł: 16 razy
Dołączył: 12 Kwi 2007
Posty: 707
Skąd: wawa
Wysłany: 15-03-2023, 16:47   

marioking napisał/a:
Raczej z wypowiedzenia mozesz sie wycofac tylko do ostatniego dnia obowiazywania umowy... chyba... bo po zakończeniu umowy to raczej tylko dobra wola upc jeśli pozowli i o ile pozwoli.


Z każdej umowy czy to terminowa czy nie jest 30dniowy okres wypowiedzenia co jednocześnie chyba oznacza że przez tyle czasu można ją odwołać.
_________________
 
 
stivi 
ultra master

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 25 Paź 2009
Posty: 1108
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 15-03-2023, 17:14   

kecyrf napisał/a:
Mam pytanie jeżeli złożyłem rezygnację i nie dostanę nic lepszego niż mam i chciłbym wrócić do starej umowy to ile mam czasu: 14 dni czy do czasu odłaczenia sprzętu (u mnie to będzie po miesiącu)?


To po mału się robi norma.. Ja póki co jeszcze nie złożyłem wypowiedzenia ale propozycja przedłużenia jest dramatyczna.... Mówię do konsultanta że chce to co mam a on że nie da rady.. Mam neta 300 a on mówi że do dekodera 4k potrzebuje 600 choć 2 lata temu mówili jak miałem 150 że potrzeba 300... Mam horizon do nagrywania ale konsultant mówi że mam brać 2gi dekoder 4k bo na nim nagram też wszystko jak na horizonie o przewijaniu nic nie mówi.. . Mówię, że kanały które mam mi wystarcza a on, że nie bo za Cinemax place złotówkę a on mi daje pakiet z film box, Cinemax, amc... To mówię ile to ma kosztować ??? On mówi daje Panu jeszcze viaplay i będzie Pan płacił 40 zł więcej niż teraz... A ja mówię jak to chce to samo?? a on jakby Pan miał dekoder 4k to by było taniej... Ja mowie jeden już mam ale chcę horizon bo czasami coś się nagra i obejrzy normalnie z przewijaniem. To nie da rady... Jak wezmę drugi dekoder 4k to może zrobi mi w podobnej cenie i viaplay za 10zl inaczej nie da rady... Mówię mam dekoder 4k jako multiroom 25zl, skonstruuje Pan umowę tak żeby był jako usługa główna....Mowi nie da rady... No cóż, też wyślę wypowiedzenie najwyżej cofnę na parę dni przed końcem umowy... To już nie jest to co w UPC widać łapy PLAY trzeba opłacić celebrytów w reklamach...
  stivi
 
ra74 
classic master

Dołączył: 07 Paź 2007
Posty: 224
Wysłany: 15-03-2023, 18:56   

Neo10 napisał/a:
marioking napisał/a:
Raczej z wypowiedzenia mozesz sie wycofac tylko do ostatniego dnia obowiazywania umowy... chyba... bo po zakończeniu umowy to raczej tylko dobra wola upc jeśli pozowli i o ile pozwoli.


Z każdej umowy czy to terminowa czy nie jest 30dniowy okres wypowiedzenia co jednocześnie chyba oznacza że przez tyle czasu można ją odwołać.


Są różne, na terminowej masz pełen kalendarzowy miesiąc, sam się właśnie dałem złapać bo myślałem że będą kary jak złożę wypowiedzenie wcześniej

BTW odnośnie aktualnej oferty to dostałem net 600 + tv select z nagrywarką + hbo+netflix za 109, teoretycznie nie najgorsza oferta ale netflix mam z innych źródeł więc na razie zostanę na bezterminowej, w międzyczasie się zastanowię czy nie wziąć neta od netii
 
 
Neo10 
ultra master


Pomógł: 16 razy
Dołączył: 12 Kwi 2007
Posty: 707
Skąd: wawa
Wysłany: 15-03-2023, 21:19   

stivi napisał/a:
To po mału się robi norma..


Nie ma sensu rozmawiać jak nie złożyłeś rezygnacji ;) Znajoma ostatnio tak pertraktowała chyba z 10 konsultantami i nic. Złożyła rezygnację i ma to co chciała czyli chyba horizon select z nagrywarką i internet 1000 za ok 80zł plus przeniesienie hbo za 5zł z poprzedniej. Wcześniej za to samo chcieli ponad 100 i że nie ma najmniejszych szans mniej ;)

Osobiście odradzam ten dekoder 4k oddałem go po 5 dniach.
Jakby jeszcze upc miało jakieś kanały w 4k to może i warto ale tak to więcej nerwów niż to warte. Praktycznie po nocy nie dawało się go włączyć bez odpięcia z prądu, telewizja już tylko internetowa itp itd. U mnie brałem go jako drugi dekoder multiroom ale po 5dniach oddałem i po prostu kupiłem android boxa do apki upc i mi wystarcza w drugim pokoju. Choć miałem go na samym początku może coś tam i poprawili
_________________
 
 
Wysiek 
easy master

Dołączył: 13 Sie 2018
Posty: 48
Wysłany: 15-03-2023, 22:00   

Wiesz, ja miałem rok ten dekoder i działał u mnie bardzo dobrze. Zero zwiech, szybkie działanie, wybieranie głosowe kanału to już niesamowicie było wygodne. Do tego fajny i nieduży pilot. Byłem bardzo z niego zadowolony.
 
 
stivi 
ultra master

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 25 Paź 2009
Posty: 1108
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 15-03-2023, 22:34   

Mi w czerwcu mija 2 lata jak mam box 4k również jestem zadowolony jeśli chodzi o jego działanie jak i jakość obrazu chociaż niektórzy tu krytykują. Mam również horizona i jakoś specjalnie nie widzę różnicy w jakości obrazu.. Żeby nie kulawa nagrywarka to już dawno brałbym drugiego...
  stivi
 
Thmc 
Klikacz

Dołączył: 03 Maj 2019
Posty: 6
Skąd: Bytom
Wysłany: 16-03-2023, 19:52   

Ciąg dalszy przygód z upc.
obecna oferta: tv select + internet 150 + c+prestige, Polsat Sport, megasport =105zł. cyklicznie korzystam z podnoszenia szybkości do 300mb za co płaci się max 15zl/miesiąc. Używam tylko horizona, bez compala to wysyłki sygnału. Obecnie jestem średnio zadowolony z łącza, na tv szczególnie nie narzekam.

oferta konsultanta - to samo za 125 zł z internetem 300mb. Drożej ale przynajmniej mniej korzystnie niż obecnie. Zapytałem czy żartuje i od razu poprosiłem o rezerwację rozmowy z DUK.

Wcześniej tata podpisywał umowę z Upc, dla nowego klienta wyszło ok 135zł z Multiroom +tv max, internet 1gb (oferta bez Polsatu). Oferta od opiekuna budynku (inne miasto).

W kolejnym dniu telefon milczał, udało się wymusić złożenie wypowiedzenia przez czat z botem - po 10 razie udało się, pojawił się formularz.

Następnego dnia stosunkowo szybko zadzwonił przedstawiciel DUK - bez zbędnego oporu zaoferował: internet 1gb (gigabox) + tv bez zmian -(cena podstawowa internetu i tv 65 zł) całość 120 zł (cenę podnosi c+ za moją cenę 39, u taty jest 30). umowa już obecnie tylko na rok, ewentualna dopłata 5zl i mogę zrezygnować z pakietów dodatkowych. Technik przychodzi jutro, zobaczymy jak będzie to wyglądało.

upc nadal jest mocno uzależnione od konsultantów lub swoich algorytmów. Przy złożonym wypowiedzeniu są zupełnie inne ceny.
 
 
knoxville 
classic master


Dołączył: 01 Lut 2016
Posty: 150
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 18-03-2023, 15:07   

Witam. Zobowiązanie na TV+Internet wygasa mi w lipcu a dwa miesiące później na HBO. Czy w takim wypadku pisanie wypowiedzenia na główne usługi ma sens i jak to wygląda w razie rezygnacji z UPC z pozostałym HBO ??
_________________
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,73 sekundy. Zapytań do SQL: 14
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: