Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Pogaduchy o ofercie/promocjach w PLAY (UPC) - część 6
Autor Wiadomość
nordof 
plus master

Dołączył: 27 Lut 2016
Posty: 316
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 04-05-2021, 11:31   

MannYPokeR napisał/a:
Witam, kończy mi się umowa 6 czerwca. Obecnie mam Pakiet Horizon Select + net 300Mb/s, dodatkowo HBO OD / HBO GO, Pakiet HBO HD oraz HBO GO, tych dodatków w ogóle nie używam. Płacę miesięcznie 99,98zł. Chciałbym zmienić na internet 1Gb/s, do tego chyba jest potrzebna zmiana urządzeń, obecnie posiadam tylko dekoder przy TV i to z niego idzie internet. Do tego wziąłbym jakiś pakiet TV, najchętniej największy. W drugim pokoju korzystamy z Mi Box-a przez UPC TV, więc nie potrzeba z MultiRoom-u. Co polecacie zrobić? Czy warto składać rezygnację już teraz? Faktycznie można złożyć rezygnację przez telefon? Pozdrawiam.
Pisz wypowiedzenie . za tyle było jeszcze niedawno ,to co chcesz ,bez hbo.
_________________
  nordof
 
nordof 
plus master

Dołączył: 27 Lut 2016
Posty: 316
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 04-05-2021, 11:35   

darkfool napisał/a:
Cześć,
Siostra w weekend przyznała się, że w zeszłym tygodniu przedłużyła przez telefon umowę z UPC. Jej stara umowa obowiązywała do połowy maja, przedłużyła z dopłatą...
Miała za 75zł:
TV Horizon z nagrywarką (średni pakiet, jakieś 130 kanałów)
Internet 150mb
Telefon stacjonarny z którego nie korzysta
Ma za 105+29zł za "aktywację":
TV Horizon z nagrywarką (średni pakiet, jakieś 130 kanałów)
Internet 300mb
Telefon stacjonarny z którego nie korzysta
Kartę sim z której nie zamierza korzystać.

Trochę słabo bo za wiele nie wynegocjowała i nie próbowała składać wypowiedzenia. W związku z tym pytanie: czy jak teraz odstąpi od umowy (jest w terminie 14 dni) to całkiem zakończy współpracę z UPC czy wróci na poprzedni pakiet? Wypowiedzenie z tego co kojarzę tylko pisemnie a jak to wygląda z odstąpieniem? Miał ktoś taką sytuację?


Szybko niech pisze odstąpienie. To BARDZO droga oferta,no i ta AKTYWACJA.
_________________
  nordof
 
kaykay 
light master

Dołączył: 19 Kwi 2019
Posty: 77
Wysłany: 05-05-2021, 11:57   

Było:
150mb/Horizon select hd/mega sport/PSP za łącznie 69,98zł.

Właśnie podpisane:
150mb/select hd moduł CI/mega sport/PSP/usługa komórkowa za łącznie 64,98zł plus 49zl za instalacje.

Chyba może być, początkowo miałem zostać przy samym internecie ale jakoś ciężko było mi się rozstać z telewizją i kanałami sportowymi :lol:

Chociaż trochę mi się nie podoba konieczność później dokupienia jakiejś anteny by odebrać to TVP 4k podczas EURO :/
 
 
knoxville 
classic master


Dołączył: 01 Lut 2016
Posty: 150
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 05-05-2021, 16:03   

Witam.
Za TV+Internet płacę razem 64,99
Proponują mi TV+Internet+Karta sim za 59,99
Czy można wynegocjować w tej niższej cenie samą TV+Internet, bo usilnie wciskają mi tą kartę sim a nie potrzebuje tego ??
_________________
 
 
 
Grundig 
easy master

Dołączył: 09 Lut 2016
Posty: 28
Skąd: Kraków
Wysłany: 05-05-2021, 16:19   

@knoxville
Dzisiaj przedłużyłem, net 150, select + CI + tel. starter.
Bez tego startera ponoć nie da rady.
Wszystko za 49.99zł
 
 
kaykay 
light master

Dołączył: 19 Kwi 2019
Posty: 77
Wysłany: 06-05-2021, 08:00   

A możecie mi wytłumaczyć dlaczego przy wczorajszych i przy poprzednich (2 lata temu) negocjacjach konsultant mi mówił ze 150m+SelectHD nie da się u mnie taniej niż 55zł? Chcieli ugrać te 5zł czy możliwe ze są jakieś ograniczenia na mojej lokalizacji?
 
 
rebrov 
Klikacz

Dołączył: 06 Maj 2021
Posty: 2
Wysłany: 06-05-2021, 08:17   

Grundig napisał/a:
@knoxville
Dzisiaj przedłużyłem, net 150, select + CI + tel. starter.
Bez tego startera ponoć nie da rady.
Wszystko za 49.99zł


kurde ja już jestem po po dwóch telefonach od DUK i nie mogę uzyskać podobnej oferty w tej cenie. Nie wiem jakich argumentów użyłeś
 
 
kaykay 
light master

Dołączył: 19 Kwi 2019
Posty: 77
Wysłany: 06-05-2021, 08:38   

rebrov napisał/a:
Grundig napisał/a:
@knoxville
Dzisiaj przedłużyłem, net 150, select + CI + tel. starter.
Bez tego startera ponoć nie da rady.
Wszystko za 49.99zł


kurde ja już jestem po po dwóch telefonach od DUK i nie mogę uzyskać podobnej oferty w tej cenie. Nie wiem jakich argumentów użyłeś


Wydaje mi się że rozmowy z nimi są łatwiejsze jak to Ty dzwonisz do nich. Przy telefonie od nich pewnie muszą przejść jakiś narzucony z góry schemat który każe zaczynać negocjacje od dużo droższych umów.
 
 
Grundig 
easy master

Dołączył: 09 Lut 2016
Posty: 28
Skąd: Kraków
Wysłany: 06-05-2021, 11:07   

rebrov napisał/a:

kurde ja już jestem po po dwóch telefonach od DUK i nie mogę uzyskać podobnej oferty w tej cenie. Nie wiem jakich argumentów użyłeś

Zadzwoniłem do nich sam, niecały miesiąc przed końcem umowy. Chciałem to samo co miałem ale niestety dostępne było tylko z SIM. W sumie to nie jest takie złe bo w tej cenie (49.99 całość) na Starterze jest 100min i 100sms oraz 1GB z lejkiem (32kb).
 
 
knoxville 
classic master


Dołączył: 01 Lut 2016
Posty: 150
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 06-05-2021, 16:02   

a Jak jest to rozpisane na fakturze? ile za sim a ile za tv i net ? w moim przypadku to akurat pakiet max
_________________
 
 
 
Grundig 
easy master

Dołączył: 09 Lut 2016
Posty: 28
Skąd: Kraków
Wysłany: 06-05-2021, 17:27   

knoxville napisał/a:
a Jak jest to rozpisane na fakturze? ile za sim a ile za tv i net ?

TELEWIZJA Pakiet Select Extra HD 24 miesiące od 1 do 24 mies. 38,99 zł | od 25 mies. 43,99 zł
Usługa UPC TV Go 24 miesiące od 1 mies. 0,00 zł
INTERNET Internet światłowodowy do 150 Mb/s 24 miesiące od 1 mies. 10,00 zł
USŁUGI KOMÓRKOWE Pakiet Start
(nr tel: xxx xxx xxx) 24 miesiące od 1 mies. 1,00 zł
 
 
Stefan12 
Klikacz

Dołączył: 27 Cze 2019
Posty: 9
Wysłany: 06-05-2021, 18:31   

Umowa kończy mi się 02 lipca - czyli mniej niż dwa miesiące.
Mam pytanie odnośnie składania rezygnacji - w jaki sposób najlepiej ja skutecznie złożyć i kiedy?

Pani na infolinii mówiła, że najwcześniej miesiąc prze końcem, ale nie po drugim - czyli jedyny termin to 01 czerwca :)
Pani w punkcie obsługi klienta nie chciała przyjąć wypowiedzenia pisemnego, mówi, że mam albo wysłać pocztą albo na stronie.
Na stronie selfcare nie ma opcji zaznaczenia kiedy chcę zrezygnować - czyli jak złoże to policzą mi jakieś kary??

I czy do DUK dzwonić samemu czy czekać?
Bo już wiem co chcę, tylko nie wiem czy się uda:
promocja THH K-I (2020-2)
Horizon Select PVR - 49 PLN
Internet 500 - 36 PLN
Razem 86 minus zgody marketingowe 10 PLN to daje 76 PLN.

Chyba nic taniej sie nie znajdzie?
  Stefan12
 
daro33 
easy master

Dołączył: 15 Lut 2021
Posty: 43
Wysłany: 06-05-2021, 19:18   

Możesz w każdej chwili złożyć wypowiedzenie, wpisując ze wypowiadasz po zakończeniu umowy. Czy to jest miesiąc czy dwa przed końcem umowy nie ma znaczenia. W razie czego napiszesz reklamacje ze konsultanci nie czytają pism ze zrozumieniem. Zadzwoń na infolinię aby udostępnili ci link do wypowiedzenia, napisz pismo zrób zdjęcie i wklei do formularza. Po tygodniu dostaniesz info o rozwiązaniu umowy. Masz więcej czasu na reakcje i negocjacje nowej umowy.
  aaa
 
pucian 
Klikacz

Dołączył: 07 Maj 2021
Posty: 1
Wysłany: 07-05-2021, 09:26   Lepsza oferta? Gdzie?

U rodziców na wsi UPC zaczęło świadczyć swoje usługi. Oferują internet 300/300mb/s za 49.99 przez 1 rok (w tym 2 miesiące 0 zł) a od 13 do 24 miesiąca cena bedzie podniesiona o kolejne 24.99zł. Rodzice zastanawiają się również nad telewizja lecz wtedy cena to około 100zl na miesiac przez pierwszy rok, a później ok 125zl. Gdzie mogę uzyskać lepsza ofertę? Gdzie się zgłosić? Kiedyś sam posiadałem usługi od UPC (w latach 2011-2016) i pamiętam że płaciłem znacznie mniej za internet + tv.
 
 
Pielgrzym 
light master


Dołączył: 08 Paź 2018
Posty: 77
Skąd: Lublin
Wysłany: 07-05-2021, 12:30   

Czy 300mb/select/ horizon bez nagrywarki / polsat sport i eleven za 55zł to dobra oferta ??
Można coś lepiej ?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,76 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: