Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Pogaduchy o ofercie/promocjach w PLAY (UPC) - część 6
Autor Wiadomość
severs 
Klikacz

Dołączył: 06 Maj 2019
Posty: 7
Wysłany: 30-04-2021, 12:20   

Witam dziś dzwonili z DUK
oto ich oferta
HORIZON MAX Z NAGRYWARKĄ
MULTIROOM KARTA C+
INTERNET 500MB
POLSTA SPORT PREMIUM
PAKIET ELEVEN
za 114.98 czy to dobra oferta czy da się wyrwać coś jeszcze lepszego dziękuje pozdrawiam
 
 
ogromny 
chello master

Pomógł: 7 razy
Dołączył: 25 Wrz 2016
Posty: 1654
Wysłany: 30-04-2021, 12:30   

npdnl napisał/a:
Z tego co mi powiedzieli i odpisai nawet na reklamacje to najpierw trzeba mieć dezaktywowane Cinemax i Filmbox (oba mam za 1 zł) bo inaczej system nie będzie w stanie aktywować Max Premium (w którym są te kanały) i nawet jak będę na wypowiedzeniu ale będę miał aktywne te kanały to system nie przepusci tego i koniec. Niestety jak pytałem o koszt to niby nie mogli (a może nie chcieli) powiedzieć bo to rzekomo dopiero widzą w momencie gdy system podpowiada im oferte. Czyli ryzykowny zabieg żeby najpierw pozbyć się pakietów po złotówce aby potem wypowoadać usługi główne i dopiero się dowiedzieć o ew kosztach za Max Premium... :?

Rozmawiałem na chat z miłą Panią, która próbowała mi włączyć Max premium i powiedziała gdybym zrezygnował z cinemax i filmbox to i tak nie mogła by tego włączyć. Powiedziała, że dziwne ale tak to nie działa?
_________________
  ogromny
 
npdnl 
plus master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 23 Wrz 2013
Posty: 391
Wysłany: 30-04-2021, 12:56   

Czyli to nic innego jak po raz kolejny ich niekompetencja że tak wdrożyli ten pakiet iż nie są w stanie go uruchomić obecnym abonentom (ciekawe po co te otwarte okno AMC jak nie da sie tego domówić) - przecież nie mogą zachęcić własnych abo żeby odłączyli usługi :lol: a wysztko wskazuje na to że tylko wypowiedzenie i wygaśnięcie usług + odczekanie 30 dni (wg ich wymogu oferty dla nowych mogą być aktywowane w lokalu gdzie nie było usług UPC min 30 dni przed aktywacją) oraz umowa dla nowych wchodzi w grę aby mieć ten pakiet :mrgreen: Sami pozbywają się klienta takim działaniem... Przejechali się na swojej pazerności bo przecież na pewno stworzyli tą paczkę żeby obecni abonenci chcieli upgradeować i zapewne dopłacili a tu zonk - zalatwił ich własny system którym dysponują :lol:
 
 
Pi0tras 
Klikacz

Dołączył: 29 Gru 2014
Posty: 13
Wysłany: 30-04-2021, 18:15   

Czy jeżeli chodzi o internet 300Mbit i pakiet TV Start 32 kanały przy przedłużeniu to 45 zł miesięcznie i 29.99 za aktywację to najlepsza oferta?

Edit: po telefonie do DUK opłata za aktywację została anulowana.
 
 
MannYPokeR 
Klikacz

Dołączył: 01 Maj 2021
Posty: 1
Wysłany: 01-05-2021, 10:01   

Witam, kończy mi się umowa 6 czerwca. Obecnie mam Pakiet Horizon Select + net 300Mb/s, dodatkowo HBO OD / HBO GO, Pakiet HBO HD oraz HBO GO, tych dodatków w ogóle nie używam. Płacę miesięcznie 99,98zł. Chciałbym zmienić na internet 1Gb/s, do tego chyba jest potrzebna zmiana urządzeń, obecnie posiadam tylko dekoder przy TV i to z niego idzie internet. Do tego wziąłbym jakiś pakiet TV, najchętniej największy. W drugim pokoju korzystamy z Mi Box-a przez UPC TV, więc nie potrzeba z MultiRoom-u. Co polecacie zrobić? Czy warto składać rezygnację już teraz? Faktycznie można złożyć rezygnację przez telefon? Pozdrawiam.
 
 
slamer82 
classic master

Dołączył: 23 Wrz 2015
Posty: 158
Wysłany: 01-05-2021, 13:39   

ogromny napisał/a:

Rozmawiałem na chat z miłą Panią, która próbowała mi włączyć Max premium i powiedziała gdybym zrezygnował z cinemax i filmbox to i tak nie mogła by tego włączyć. Powiedziała, że dziwne ale tak to nie działa?

W jaki sposób połączyć się z konsultantem na czacie? Wchodzę w upc/kontakt, doprecozywuję temat i nie mam opcji czata.Pomoże ktoś?
 
 
ogromny 
chello master

Pomógł: 7 razy
Dołączył: 25 Wrz 2016
Posty: 1654
Wysłany: 01-05-2021, 13:50   

slamer82, wchodzisz na stronę logowania poprzedniej wersji moje UPC i po kilkudziesięciu sekundach wyskakuje okienko chat klikasz i jak jest wolne miejsce to ciebie łączy
_________________
  ogromny
 
misiek122 
plus master

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 07 Mar 2010
Posty: 486
Wysłany: 01-05-2021, 13:53   

slamer82 napisał/a:
nie mam opcji czata

Może dlatego, że dziś 1 maja?
  misiek122
 
slamer82 
classic master

Dołączył: 23 Wrz 2015
Posty: 158
Wysłany: 01-05-2021, 14:40   

Dziękuję. Faktycznie chat dostępny tylko w dni robocze w godzinach 8-22.
 
 
jarek0123 
Klikacz

Dołączył: 01 Maj 2021
Posty: 15
Wysłany: 01-05-2021, 21:23   

Witam,
Z informacji jakie tutaj wynajduję to dyskutowane są oferty utrzymaniowe.
Czy jedyną ofertą dla nowych jest to co znajdę na stronie upc czy jednak da się dostać coś w lepszej cenie niż prezentowane na stronach upc?
Mowa o: Internet 300Mb lub więcej oraz TV z 132 lub 171 kanałów.
Pozdrawiam
 
 
kelt 
classic master

Dołączył: 04 Cze 2006
Posty: 293
Skąd: Kraków
Wysłany: 01-05-2021, 22:35   

jarek0123 napisał/a:
Witam,
Z informacji jakie tutaj wynajduję to dyskutowane są oferty utrzymaniowe.
Czy jedyną ofertą dla nowych jest to co znajdę na stronie upc czy jednak da się dostać coś w lepszej cenie niż prezentowane na stronach upc?
Mowa o: Internet 300Mb lub więcej oraz TV z 132 lub 171 kanałów.
Pozdrawiam


https://www.upc.pl/pomoc/dokumenty-i-pliki/ Zakładka regulaminy
_________________
  kelt
 
homzik 
easy master

Dołączył: 24 Kwi 2015
Posty: 30
Skąd: Warszawa
Wysłany: 02-05-2021, 00:47   

Zapytam jednak tutaj o pomoc, bo przejrzałem ostatnie strony tematu oraz arkusz Morthena i za dużo się jednak nie dowiedziałem.

Od dłuższego czasu jestem na bezterminówce, bo wychodziło mi, że 2-letnia umowa byłaby w podobnej cenie.

Za 95 zł mam:
- Internet 300 Mbit
- Horizon Max bez nagrywarki
- Polsaty Sport Premium i Eleven Sports
- bez telefonu stacjonarnego i komórkowego

Czy jest szansa płacić mniej za dokładnie to samo, co mam teraz? Kiedyś w DUK nie udało mi się wywalczyć promocji z najwyższymi rabatami, tylko jakiś o 5 zł miesięcznie droższy pakiet. Tyle tylko, że gdybym miał za to samo płacić 5 zł miesięcznie mniej, to wolę siedzieć na bezterminówce.

Z tego co widzę, to przede wszystkim ratowałyby mnie Polsaty Premium i Eleven Sport za 2,49 zł każdy albo za 5 zł razem, o ile ktoś w ogóle by mi je dał... Wtedy chyba wychodziłoby 75 zł przy umowie na 2 lata, czyli o 20 zł mniej niż obecnie.

Z góry dzięki za jakąkolwiek pomoc.
 
 
darkfool 
Klikacz

Dołączył: 01 Wrz 2013
Posty: 5
Wysłany: 03-05-2021, 13:27   

Cześć,
Siostra w weekend przyznała się, że w zeszłym tygodniu przedłużyła przez telefon umowę z UPC. Jej stara umowa obowiązywała do połowy maja, przedłużyła z dopłatą...
Miała za 75zł:
TV Horizon z nagrywarką (średni pakiet, jakieś 130 kanałów)
Internet 150mb
Telefon stacjonarny z którego nie korzysta
Ma za 105+29zł za "aktywację":
TV Horizon z nagrywarką (średni pakiet, jakieś 130 kanałów)
Internet 300mb
Telefon stacjonarny z którego nie korzysta
Kartę sim z której nie zamierza korzystać.

Trochę słabo bo za wiele nie wynegocjowała i nie próbowała składać wypowiedzenia. W związku z tym pytanie: czy jak teraz odstąpi od umowy (jest w terminie 14 dni) to całkiem zakończy współpracę z UPC czy wróci na poprzedni pakiet? Wypowiedzenie z tego co kojarzę tylko pisemnie a jak to wygląda z odstąpieniem? Miał ktoś taką sytuację?
 
 
daro33 
easy master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 15 Lut 2021
Posty: 44
Wysłany: 03-05-2021, 14:00   

Jesli odstąpi od umowy wróci na starą umowę, wtedy należy złożyć wypowiedzenie i po wypowiedzeniu może otrzymać to co ma bez tych telefonów za 59.99
  aaa
 
ispep 
Klikacz

Dołączył: 22 Lis 2016
Posty: 17
Wysłany: 03-05-2021, 19:59   

Witam, jaką cenę mogę ugrać składając wypowiedzenie ? chodzi mi o TV MAX, multiroom, internet 300Mb/s, HBO, Eleveny i Canal+ ?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,71 sekundy. Zapytań do SQL: 14
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: