Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Pogaduchy o ofercie/promocjach w PLAY (UPC) - część 6
Autor Wiadomość
Browar 
easy master

Dołączył: 07 Sty 2021
Posty: 49
Wysłany: 25-01-2021, 21:54   

A ile oferuja Tobie za Horizon Select + 300 mb/s? Mi oferowali 59,99 zl.
Select + 150 mb/s za 49,99
Sam internet 300 mb/s + start tv za 49,99

Ps. Powie mi ktos czy korzystacie z karty sim dodawanej do abonamentu?
Jakiej sieci jest ta karta? Jakie limity i oplaty za wykorzystanie, oraz co z karta sie dzieje po 2 latach gdy ktos przechodzi na bezterminowke? Usilnie dodaja ta karte. Bez karty sim mozna ale abonament 5 zl drozszy.
 
 
M. 
easy master

Dołączył: 08 Sty 2019
Posty: 21
Wysłany: 25-01-2021, 22:03   

Browar napisał/a:
Oferta.
Horizon Select bez nagrywarki + 300 mb/s + sim za 60 zł na 24 miesięce.
Z internetem 150 ms/s 10 zł taniej.

Nie ma oferty już za 50 zł.

Powie mi ktos odnosnie sim.
Czy po 24 miesiącach łatwo z tego zrezygnowac? Jest mi kompletnie niepotrzebna ta sim, bez niej nie da rady. Jak wtedy umowa bez zobowiązania z karta sim wyglada? Dezaktywuje sie?

Ogólnie oferta w/w za 60 zł jest dobra? Lepiej brać 300 czy 150 ms/s?
Mi po wifi internet osiąga max 160 mb/s. Teraz mam 80 mb/s
W sumie więcej mi nie trzeba.


Cześć,
dostałem podobną propozycję przy przedłużeniu, tj za 50zł: 150mb/s plus Horizon Select / 2lata.
Gdybym chciał 300mb/s, to całość jest za 60zł.
Daj proszę znać, czy uda Ci się takie coś ugrać.
No i jakąś kartę SIM też mi chcą wcisnąć.


Madri90 napisał/a:
Wczoraj miałem pierwszy telefon. Niewiem czy z DUK czy nie, ale rozmowa nie trwała zbyt długo.
Na wstępie oczywiście pytanie dlaczego wypowiadam umowę? Więc mówię że zależy mi na troszkę szybszym internecie i że sprawdzałem co ma do zaoferowania konkurencja i u nich w cenie 49,99 mam taką samą telewizję tylko że internet nie 150 a 300mb. I że mam ochotę dobrać jeszcze HBO. Pan na to że w Orange tv jest internetowa w Netii tak samo i dodaje, że oni nie mają takiej oferty w której będzie Select + 300mb za 50zl. Więc mówię że rozumiem i że dziękuję. Powiedział mi jeszcze kiedy będzie odłączenie usług i jak zwrócić sprzęt i w sumie koniec rozmowy. Osobiście chcę ugrać Select +300mb za 50zl + HBO za 20zl plus eleven 10zl.

Dokładnie takich samych argumentów używał konsultant w rozmowie ze mną: ja mu o tym, że u konkurencji lepiej, a ten, że jednak nie, bo u konkurencji jest telewizja internetowa itd.

Też chciałbym ugrać Horizon Select + 300mb/s za 50zł, ale nie wiem jak:) i czy to w ogóle realne.
 
 
Lelumpolelum 
light master


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 131
Skąd: Służew nad Dolinką
Wysłany: 25-01-2021, 23:11   

co do karty sim:
-w czerwcu podpisalem osobne 2 letnie umowy na 2 pakiety smart komorka kazdy po 9,99zl. po uplywie 2 lat jesli bede mial usluge glowna tv lub internet w upc, to rachunkek za komorki jest taki sam
-rozmowy, mms, sms bez limitu
-internet 10gb
-korzysta z sieci play (wczesniem mialem numery w play wiec nie odczulem roznicy)

w waszym przypadku jest to inna umowa wiec warunki moga byc inne.
wciskaja wam kary sim to dopytajcie sie na jakich warunkach.
_________________
 
  Lelumpolelum
 
Madri90 
easy master

Dołączył: 25 Lut 2019
Posty: 46
Wysłany: 26-01-2021, 06:46   

Cytat:
horizon select tv + internet 300 + HBO + HBOGo + horizon Go za
70zł przez pierwsze 12 miesięcy i 80 zł za kolejne 12 miesięcy czyli średnio 75.
nawet dobra oferta, licząc że internet 300mb + horizon Select jest za 60zl bo za 50 nie chcą dać, bynajmniej mi odrazu dał do zrozumienia że za 50zl nie ma szans. Dodając do tego najtaniej HBO 20zl w Play to i tak wychodzi 80zl miesięcznie. Tutaj przez 12 miesięcy 70zl. Różnica taka że w Play umowa na HBO jest bezterminowo, a tutaj 24 miesiące.

Cytat:
Dokładnie takich samych argumentów używał konsultant w rozmowie ze mną: ja mu o tym, że u konkurencji lepiej, a ten, że jednak nie, bo u konkurencji jest telewizja internetowa itd.

Może ktoś podrzuci sprawdzona metodę co wtedy odpowiadać?? Ja mam jeszcze jednego prywatnego operatora u siebie i to na nich też nie zrobiło wrażenia. Gdy dałem do zrozumienia że chcę Horizon Select i 300mb za 50 zł to odrazu było że nie ma mowy i koniec rozmowy. :mad:
 
 
Browar 
easy master

Dołączył: 07 Sty 2021
Posty: 49
Wysłany: 26-01-2021, 11:34   

Panowie dzieki Wam udalo sie zbic cene abonamentu :-)

Zacznijmy od poczatku. Nigdy nie bylem klientem UPC. 2 tygodnie tenu zamowilem na stronie upc tv z internetem. Korzystalem kilka dni po czym odstapilem od umowy i pojawila sie furtka do negocjacji.
Udalo mi sie przedluzyc umowe na:
Horizon Select 38,99
Internet 150 mb/s 10 zl
Pakiet start sim (100 minut, 100 sms i 1gb) 1 zl
Czyli za 50 zl mam taki pakiet.

Konsultant twierdzil z utrzymania, ze nie ma dla mnie pakietu select z 300 mb/s za 50 zl. Ze w systemie nie mam znizek, stazu, moja regionalizacja nie pozwala mi na taki abonament.
Dodatkowo nie udalo mi sie zrezygnowac z sim za 1 zl. Koszt pakietu bez karty sim byl o 5 zl drozszy, wiec wzialem juz z sim. Moze sie komus przyda a jak nie to bedzie lezec w szafie.

Internet mi wystarczy, do tej pory gdzies indziej mialem do 30mb/s i netflix ultra hd hulal jak trzeba. Plikow z neta nie sciagam, wiec moim zdaniem nie oplaca sie doplacac do 300 mb/s 10 zl w moim przypadku.
W czasach netflix, hbo go i replay tv nagrywarka nie jest mi tez potrzebna. To nie czasy gdy wchodzila nka z turbodekoderem. Gdzie nie bylo netflixa itp.

Udalo mi sie zrabatowac do 0 zl przyjazd technika by odebral horizona z nagrywarka i podlaczyl mi nowy juz bez. Chcieli za to 50 zl ale ostatecznie po rozmowie z kierownikiem wyszlo 0 zl.

Po 24 miesiacach umowa przechodzi na czas nieokreslony 5 zl wiecej platne. Konsultant wspomnial, ze na takich umowach czesto daja za 6 zl dopelnienie do internetu 300 mb/s i jednoczesnie pakietu max. To sie nazywa ,,wiecej korzysci...,,

Tak wiec jezeli nie zalezy Wam na kilku dodatkowych kanalach i internecie ktorego i tak nie wykorzystacie to bierzcie ten pakiet, a za 2 lata moga podwyzszyc do 300 mb/s i pakietu max o 6 zl. Albo ponownie negocjacje :-)

Ja jestem bardzo zadowolony, gdyz moj staz z upc nie ma nawet miesiaca. Nie rozumiem ludzi, ktorzy placa za to samo 80 zl. A czytalem na tym forum ze sa tacy ktorzy placa wiecej a sa w upc kilka lub kilkanascie lat.

Umowy na sam internet sie nie oplaca. 5-10 zl wiecej a macie mase programow z select. Mi sam net 300 mb/s proponowali za 50 zl. Wiec wolalem zmniejszyc internet i miec tv.
 
 
ebolla 
Klikacz

Dołączył: 02 Cze 2014
Posty: 11
Wysłany: 26-01-2021, 21:32   

Witam,

Chciałem podpisać umowę z UPC. Na forum tutaj podane są linki do promocji "Pakiet Polsat Sport Premium z super bonusem".

Czy tą promocje aktywuje się po podpisaniu umowy nazwijmy to bazowej? To znaczy, pierw na stronie internetowej wybieram co mnie interesuje (internet+tv). A po podpisaniu umowy dopiero mogę aktywować tą promocję?

W tej promocji w regulaminie jest też informacja o "multi rozrywkowi 1000 z super bonusem i Canal+ Prestigew prezencie na 6 miesięcy". Czy ktoś wie jak uzyskać tą promocję?
 
 
ogromny 
chello master

Pomógł: 7 razy
Dołączył: 25 Wrz 2016
Posty: 1655

Wysłany: 26-01-2021, 22:25   

ebolla, w regulaminie jest napisane dla kogo jest ta promocja
_________________
  ogromny
 
ebolla 
Klikacz

Dołączył: 02 Cze 2014
Posty: 11
Wysłany: 26-01-2021, 22:46   

Jeśli dobrze rozumiem regulamin, to muszę mieć podpisaną umowę nie dłużej niż 30dni, żeby załapać się na Pakiet Polsat Sport Premium z super bonusem. W tym, że w regulaminie jest napisane w punkcie IV, że muszę łącznie spełniać kilka warunków, w tym 1 a) przystępują do promocji...i tu kilka promocji wymienionych, w tym promocja na Canal+.

Nie do końca jasne jest dla mnie jak uzyskać tą promocję wspomnianą w punkcie IV, bo jeśli jej nie posiadam, w teorii zgodnie z zapisem regulaminy, nie załapie się na promocje Pakiet Polsat Sport Premium z super bonusem.
 
 
ogromny 
chello master

Pomógł: 7 razy
Dołączył: 25 Wrz 2016
Posty: 1655

Wysłany: 26-01-2021, 22:49   

Nie mając usług od UPC jak chcesz skorzystać z promocji???
_________________
  ogromny
 
ebolla 
Klikacz

Dołączył: 02 Cze 2014
Posty: 11
Wysłany: 26-01-2021, 23:21   

Tak. Pierw muszę podpisać umowę, żeby następnie uzyskać promocje na Polsat Sport.

Zapis regulaminu promocji Polsat Sport:

1. Promocja jest przeznaczona dla wszystkich pełnoletnich osób fizycznych („Uczestnicy Promocji”), które łącznie
spełniają następujące warunki:
a. przystępują do Promocji ‘Telewizyjno - Internetowi 100 z super bonusem i HBO w prezencie na 6 miesięcy
(2020-2)’ albo ‘Telewizyjno - Internetowi 300 z super bonusem i HBO w prezencie na 6 miesięcy (2020-2)’ albo
‘Rozrywkowi 500 z super bonusem i HBO w prezencie na 6 miesięcy (2020-2)’ albo ‘Rozrywkowi 750 z super
bonusem i HBO w prezencie przez 6 miesięcy (2020-1)’ albo ‘ Multi - Rozrywkowi 1000 z super bonusem i HBO w
prezencie na 6 miesięcy (2020-2)’ albo ‘Telewizyjno - Internetowi 100 z super bonusem i Canal+ Prestige w
prezencie na 6 miesięcy (2020-2)’ albo ‘Telewizyjno - Internetowi 300 z super bonusem i Canal+ Prestige w
prezencie na 6 miesięcy (2020-2)’ albo ‘Rozrywkowi 500 z super bonusem i Canal+ Prestige w prezencie na 6
miesięcy (2020-2)’ albo ‘Rozrywkowi 750 z super bonusem i HBO w prezencie przez 6 miesięcy (2020-1)’ albo
‘Multi - Rozrywkowi 1000 z super bonusem i Canal+ Prestige w prezencie na 6 miesięcy (2020-2)’.
b. w okresie 1 (słownie: jednego) miesiąca przed Przystąpieniem do Promocji nie były Abonentami Organizatora
Promocji w zakresie jakiejkolwiek z Usług,

Czy ktoś wie jak przystąpić do wspomnianej promocji z punktu 1a?
 
 
clf 
classic master

Dołączył: 06 Lip 2009
Posty: 279
Wysłany: 27-01-2021, 12:01   

Kończy mi sie umowa wkrótce. Aktualnie mam:
Internet 150
Select
C+ prestige
Eleven
Polsaty premium
Moduł ci
114,97 zł
Na razie mam absurdalne oferty typu max i szybszy net za ponad 150zł czyli wypowiedzonko :)
Chcę zostawic to samo, może szybszy net. Zastanawiam sie też nad horizon z dyskiem. Czy ten dekoder działa już lepiej czy nadal zamula? Co z aktualnych promo mogę ugrać w tej cenie?
 
 
sakee5 
Klikacz

Dołączył: 09 Kwi 2019
Posty: 6
Wysłany: 27-01-2021, 17:09   

Cześć Wam :)
powoli mija koniec umowy 2 - letniej z UPC (koniec kwietnia 2021).

Mam:
- pakiet SELECT z modułem CI,
- internet 150 Mb/s

Po przejściu na czas nieokreślony opłata zwiększa się o 5 zł. Pytanie czy zazwyczaj zwiększają jeszcze jakieś opłaty?
Dodatkowo czy warto wypowiedzieć umowę i jaki ewentualnie pakiet i cena jest do ogarnięcia za to samo co mam?
Z góry dzięki za rady
 
 
ml1234 
light master

Dołączył: 14 Sty 2016
Posty: 74
Wysłany: 27-01-2021, 18:14   

Drodzy,
Obecnie bezterminowa od ponad 2 lat

Pakiet Premium FilmBox 1,00 zł
Pakiet Max Extra HD 40,00 zł
INTERNETInternet światłowodowy do 300 Mb/s32,99 zł
TELEFONMinuty do wszystkich 60 4,99 zł

Łącznie 78,98 zł


Czy da radę coś zmienić na lepsze...? Dekoder Mediabox i chce przy nim pozostać lub wymienić na CI+
_________________
 
 
Azar 
plus master


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 25 Mar 2015
Posty: 688
Skąd: Katowice
Wysłany: 27-01-2021, 18:20   

sakee5, po przejściu na umowę na czas nieokreślony możesz po jakimś czasie otrzymać informację że np. za 8 zł podnoszą Ci prędkość internetu taki "prezent"
Dlatego najlepiej wysłać wypowiedzenie i negocjować ;)
_________________
 
 
Grundig 
easy master

Dołączył: 09 Lut 2016
Posty: 28
Skąd: Kraków
Wysłany: 27-01-2021, 18:46   

sakee5 napisał/a:
Cześć Wam :)
powoli mija koniec umowy 2 - letniej z UPC (koniec kwietnia 2021).

Mam:
- pakiet SELECT z modułem CI,
- internet 150 Mb/s

Mam dokładnie ten sam pakiet, daj znać co Ci zaproponują.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,64 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: