Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Pogaduchy o ofercie/promocjach w PLAY (UPC) - część 6
Autor Wiadomość
lejak 
Klikacz

Dołączył: 01 Sie 2018
Posty: 9
Wysłany: 22-01-2021, 17:02   

Nie mogę znaleźć załącznika nr 1 do Twój Happy Home XVI z Pakietem komórkowym Start. Jakie są opłaty za pakiet komórkowy na start?

Dzisiaj przedłużyłem umowę na 500+select za 74,99 Twój Happy Home XV.

Czy to jest najlepsza oferta za 500+select?

edit
Zauważyłem że najlepsza to Twój Happy Home K-I (2020-3) za 500_select 64,98,

ale jak ktoś wie gdzie jest załącznik nr 1 do Twój Happy Home XVI z Pakietem komórkowym Start?
 
 
weesmu 
Klikacz

Dołączył: 08 Sty 2017
Posty: 11
Wysłany: 22-01-2021, 17:47   

Zobacz 23 stronę wątku "Regulaminy obecnych promocji w UPC c.d." u góry tego działu forum i wyszukaj "upc_regulamin_promocji_pakiet_komorkowy_start_z_1_gb_2020-1_od20201106.zip".
 
 
sebagit 
classic master

Dołączył: 23 Maj 2012
Posty: 172
Wysłany: 22-01-2021, 19:31   

A ja dziś z ciekawości zadzwoniłem i zapytałem o zmianę umowy na ten nowy wynalazek 4K z internetem 500 mega i.... UPC bardzo nie chcę abym zmienił mój pakiet. Obecnie płacę 59.99 za select z CI+ i internet 300 mega. Za max z 4K i internet 500 mega... życzą sobie.... buduję napięcie... I uwaga 159.99 PLN. Normalnie jaja... Umowę niedawno przedłużyłem i tak pewnie ic bym nie zmienił. Ale cena jaką zaoferowano... Normalnie komedia. Powinno im chyba zależeć na zwiększeniu rachunków klientów. Ale to.... myślałem, że zaproponują z 90 zł ale nie 160 :lol:
 
 
lejak 
Klikacz

Dołączył: 01 Sie 2018
Posty: 9
Wysłany: 22-01-2021, 21:38   

weesmu napisał/a:
Zobacz 23 stronę wątku "Regulaminy obecnych promocji w UPC c.d." u góry tego działu forum i wyszukaj "upc_regulamin_promocji_pakiet_komorkowy_start_z_1_gb_2020-1_od20201106.zip".


Dzięki za wskazówkę, niby nie jest wymieniony konkretnie akurat ten pakiet ale pewnie to to
wychodzi że pakiet na start 1zł czyli Twój Happy Home XVI z Pakietem komórkowym Start (2020-2) 500Mb/s+ select 69,99 zł
 
 
mrcin26 
Klikacz

Dołączył: 22 Sty 2021
Posty: 1
Wysłany: 22-01-2021, 22:26   przejście z Netii do UPC, oferta dla teściów:)

hej


potrzebuję zmienić dostawcę TV / internet / tel stacjonarny, dla swoich teściów. Aktualnie mają tragiczną umowę w Netii (20 Mbit / 1 Mbit, ponad setka kanałów TV, telefon stacjonarny) podpisaną wiele lat temu, za 125 PLN /mc... Realnie na kablu internet ma 10-12 mbit pobieranie, wysylanie 0,4 - 0,7 Mbit. Czyli szału nie ma.

W związku z tym, spróbuję ich namówić na przejście do UPC.

Przez telefon konsultant UPC przedstawił taką ofertę:
- horizon z nagrywarką
- internet 300/ 20
- TV 130 kanałów
- telefon stacjonarny No limit
- instalacja 1 pln
- umowa 12 miesięcy
- 85 PLN / mc


ta oferta jest ok? czy jako nowy klient (konkurencja jest dostępna..) można jeszcze zbić cenę? parametrów lepszych nie potrzebują (tzn szybszego internetu, 4K, większej ilości kanałów TV.., connect boxa, multiroomu itp), Natomiast telefon stacjonarny jest konieczny..
Dajcie proszę znać, sprawa dośc pilna.. w weekend poleciałoby już wypowiedzenie do Netii (z nimi mi się nawet nie chce negocjować, chociaż może też coś zaproponują po wypowiedzeniu)

dzięki
 
 
mkrobert 
light master

Dołączył: 12 Lut 2013
Posty: 62
Wysłany: 23-01-2021, 14:33   

Kochani pomocy!Macie jakieś informacje czy jest szansa otrzymać Twój Filmowy Pakiet HBO III (2020-1) dla Max Ekstra Hd (media box) gdzie jest tylko 5 zł miesięcznie?Mam HBO na czas nieokreślony i jedyne co mi oferują to tylko na 12 m-cy płatne 19.90 zł bez m-cy free (złożone wypowiedzenie).Przedstawiłem im ofertę Polsatu Cyfrowego z 3 mca-mi free ale nie rusza ich.

Jeśli nie, czy chociaż te 2 m-ce free przy 19.90 zł na 12 m-cy?
 
 
majki84 
light master

Dołączył: 31 Maj 2012
Posty: 82
Skąd: Szczecin
Wysłany: 23-01-2021, 17:39   

W temacie o regulaminach obecnych promocji wrzuciłem darmowy niby Polsat Sport premium, ale niech mi ktoś wytłumaczy jak długo jest on darmowy? Ogranicza go ostatnia kolumną "Łączna Maksymalna wartość ulgi w okresie zobowiązania"?
https://ibb.co/sjZHsWS
_________________
 
 
ogromny 
chello master

Pomógł: 7 razy
Dołączył: 25 Wrz 2016
Posty: 1655
Wysłany: 23-01-2021, 18:14   

majki84, cały czas jest darmowy
_________________
  ogromny
 
szczepaniu 
light master

Dołączył: 22 Lut 2017
Posty: 78
Wysłany: 23-01-2021, 20:49   

Czy jest nadal możliwość otrzymania max+300mb/s za 59zł ? Na DUK proponują mi select+300mb za 74pln
_________________
 
 
tomasz40 
light master

Dołączył: 24 Mar 2016
Posty: 50
Wysłany: 24-01-2021, 18:32   

Podziwiam wszystkie osoby do których DUK dzwoni zaraz po otrzymaniu wypowiedzenia.
U mnie była taka sytuacja że po wysłaniu w grudniu wypowiedzenia listem poleconym , dostałem @mail z informacją że muszę jeszcze raz wysłać pismo ( mój błąd bo nie złożyłem podpisu)
Po wysłaniu kolejnego listu, zero informacji, zero telefonów... aż 8 stycznia znalazłem w skrzynce pocztowej list z UPC informujący o przyjęciu wypowiedzenia, oraz o terminie wyłączenia usług ( 21 stycznia internet i 1 luty TV Start) i gdzie należy zwrócić sprzęt...
Poszukałem trochę na forum i 11 stycznia zadzwoniłem na infolinię, tam po wciśnięciu "1" zostałem przełączony odpowiedniej komórki zajmującej się sprawą rezygnacji. Pan potwierdził że rezygnacja przyjęta i... z jego strony zero propozycji abym został w UPC, na moje pytanie o przedstawienie jakiejś propozycji powiedział tak jak by od niechcenia " niech pan zadzwoni najwcześniej za tydzień'.... Na moje że 21 odłączony ma być internet, niech pan zadzwoni 18...
Tak też zrobiłem po wciśnięciu "1" zostałem przekierowany do pana konsultanta który mógł mi zaproponować Internet 150+TV Start za 44.99. powiedziałem ze to za drogo i przełączył chyba do DUK gdzie pan konsultant po wysłuchaniu co potrzebuje, bez zbędnych negocjacji zaproponował Twój Internet od UPC VI za 34,99 zł.
Brawa dla pana konsultanta, natomiast postawa UPC jakaś obojętna że mogą stracić klienta, najważniejsze dla nich chyba było kiedy i gdzie zwrócić sprzęt...
Przy okazji zapytanie jak odwołać Pakiet Bezpieczeństwa UPC ? czy wystarczy w "Moje UPC ? " Albo konieczna wycieczka do salonu?
 
 
swordfish 
classic master

Dołączył: 28 Gru 2014
Posty: 209
Wysłany: 24-01-2021, 18:57   

Wystarczy zadzwonić z nr telefonu, który ma UPC zarejestrowany jako kontaktowy. U mnie od razu po połączeniu wskoczył automat z zapytaniem, czy dzwonię w sprawie pakietu bezpieczeństwa. Nacisnąłem opcję, że tak i dalej wybrałem rezygnację. Kierowałem się komunikatami ivr. Automat kazał mi wstukać swój PESEL. Całość połączenia nie trwała dłużej niż 2-3 minuty. Odłączenie pakietu potwierdzili mi od razu SMSem.
 
 
bgalka 
light master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 07 Kwi 2008
Posty: 103
Skąd: Kraków
Wysłany: 24-01-2021, 19:35   

Umowę mam do 6.03.
Mogę już teraz złożyć wypowiedzenie przez selfcare?
Tam się składa jakieś pismo w pdf?
 
 
mkrobert 
light master

Dołączył: 12 Lut 2013
Posty: 62
Wysłany: 25-01-2021, 09:55   

bgalka napisał/a:
Umowę mam do 6.03.
Mogę już teraz złożyć wypowiedzenie przez selfcare?
Tam się składa jakieś pismo w pdf?

Nie ma mozliwosci i trzeba uwazac bo Ci zakończa umowę z końcem lutego a nie z dniem kiedy umowa sie kończy a HBO jeszcze krócej bo licza 30 dni od daty wysłania. Jeśli masz jakiś pakiet np.Cinema za 1 zł to musisz przypilnować żeby wycofali wypowiedzenie przed zawarciem nowej umowy (musisz wszystko wypowiedzieć bo system nie przyjmie).
 
 
bgalka 
light master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 07 Kwi 2008
Posty: 103
Skąd: Kraków
Wysłany: 25-01-2021, 13:20   

Mam pakiet select z mediaboxem + multiroom CI+ + 300 mbit.
Nie mam dodatkowych pakietów jak HBO czy cinema.

Czyli czekać do 7 lutego?
 
 
detergen 
Klikacz

Dołączył: 25 Sty 2021
Posty: 2
Wysłany: 25-01-2021, 21:42   

Cześć,
u mnie podobna sytuacja co kilka postów wcześniej, wypowiedzenie pod koniec grudnia, zero kontaktu.
2 godzinki temu postanowiłem, że zadzwonię, bo za 4 dni odetną mi internet, więc może lepiej coś spróbuję już ugrać.
Cieszy mnie, że z bomby dostałem 300mb + tv start za 45zł lub 500mb+tv start za 55 zł.
Ale zacząłem drążyć, czy nie mają czegoś czegoś do zaoferowania z HBO (liczyłem po cichu, że odnajdzie się jeszcze jakiś "THH K-I z HBO" :twisted: ) no ale jedyne co mi zaproponowali to takiego potworka:

horizon select tv + internet 300 + HBO + HBOGo + horizon Go za
70zł przez pierwsze 12 miesięcy i 80 zł za kolejne 12 miesięcy czyli średnio 75.

lub wersja z 500mb
85zł przez pierwsze 12 miesięcy i 95 zł za kolejne 12 miesięcy czyli średnio 90.

wygląda mi to trochę jak Twój Happy Home K-I z po prostu dodanym HBO za 20zł - jednak cena by się zgadzała tylko przy tych pierwszych 12 miesiącach, potem +dycha za nic.

Czy może to jakaś inna oferta? Zastanawiam się po prostu czy te drugie 12 miesięcy nie jest przypadkiem wymyślone na szybko i albo uda się ugrać 24miesiące po tej niższej cenie, albo jak to jakaś inna oferta (np słabszy THH+jakieś tańsze HBO?) to pole do negocjacji jest większe? :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,9 sekundy. Zapytań do SQL: 14
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: