Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Pogaduchy o ofercie/promocjach w PLAY (UPC) - część 6
Autor Wiadomość
Morin 
easy master

Dołączył: 04 Sty 2018
Posty: 32
Wysłany: 17-12-2020, 00:11   

Witam serdecznie,

umowa już mi się skończyła. Jestem na umowie bezterminowej. Jutro składam wypowiedzenie.

Aktualnie posiadam usługi:

Horizon MAX z nagrywarką --> od 1 do 24 mies. 85,99 zł / od 25 mies. 90,99 /// na umowie mam: THH-XII
Canal+ Prestige --> 45,90zł
HBO HD --> od 1 do 3 mies. 0,00 zł / od 4 mies. 25,00 zł
HBO GO --> od 1 do 3 mies. 0,00 zł / od 4 mies. 4,00 zł
Polsat Sport Premium --> 9,99zł
Pakiet Mega Sport --> od 1 do 12 mies. 5,00 zł / od 13 mies. 9,90 zł
Cinemax --> 1zł

Internet 300Mb/s --> 14zł / (w umowie wartość Internetu 150Mb/s. Załapałem się na podwyższenie prędkości do 300Mb/s)
Telefon Max do wszystkich --> 10zł
2xMultiroom --> 20zł


Suma:
Pierwotnie: 220zł (nie licząc okresów trzymiesięcznych pakietów HBO za 0zł)
Aktualnie: 230,69zł



Uważacie, że jest większa szansa niż mniejsza na uzyskanie czegoś lepszego?
Szczególnie mam na myśli pozyskać THH-XVI lub THH-KI, gdzie Horizon Max z nagrywarką jest za 58,99zl (później 63,99zł) i Internet 500Mb/s za 25,99zł? 8)

Planuję zrezygnować z telefonu.


Serdecznie pozdrawiam!


PS. Twój Happy Home K-I z HBO jest aktualnie w grze czy póki co pusto na horyzoncie?
 
 
vito.dc 
easy master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 16 Sty 2017
Posty: 44
Wysłany: 17-12-2020, 15:00   

Morin napisał/a:
Uważacie, że jest większa szansa niż mniejsza na uzyskanie czegoś lepszego?
Szczególnie mam na myśli pozyskać THH-XVI lub THH-KI, gdzie Horizon Max z nagrywarką jest za 58,99zl (później 63,99zł) i Internet 500Mb/s za 25,99zł?

Wg mnie nie masz szans ani na THH K-I, ani THH XVII. Może uda ci się wynegocjować THH XVI, pod warunkiem, że zostawisz opcje dodatkowe. Jak będziesz składał wypowiedzenie, to wyraźnie zaznacz, że bez względu na otrzymane propozycje z telefonu rezygnujesz na stałe.
Ja mam do końca roku umowę opartą o promocję z XII 2018 Kosmiczne Święta z UPC, miałem wszystkie usługi jakie wymieniłeś i internet 500, jedynie zamiast C+ miałem Filmboxy i płaciłem ok.148zł (w tym 2xMR, jeden z nagrywarką). Chciałem pozbyć się wszystkiego i zostawić tylko Select PVR i internet 300 za 60zł (THH K-I). Po kilku stoczonych bataliach podziękowałem UPC za 20 letnią współpracę i zawarłem umowę z Netią. Internet 500/50 na światłowodzie do domu plus pakiet 100 programów TV będzie mnie kosztować średnio 55zł/ miesiąc, licząc wszystkie koszty i ulgi. Z tego co wiem promocja jest jeszcze aktywna do 23.12.
 
 
migawka 
easy master

Dołączył: 17 Gru 2018
Posty: 33
Wysłany: 18-12-2020, 20:43   

cześć,
właśnie skończyłem rozmawiać z DUK (zadzwoniłem sam po 3 tygodniach oczekiwania po złożeniu wypowiedzenia).

dotychczasowe warunki:
Horizon Select bez PVR, 500 MBit - za 84,99 zł

chciałem Max z PVR i konsultant zaproponował:
Horizon Max z PVR, 750 Mbit i kartę GSM 100 min/100 SMS, 1 GB - za 89,99 zł
oferta ponoć nazywa się THH 750-X (2020-1), ale nie znalazłem jej w arkuszach Morthena.

ktoś tu wcześniej pisał, że dostał Twój Happy Home K-I (2020-3) - Max z PVR, 500Mbit, HBO OD, za 84,99 zł, ale konsultant nie widział jej w komputerze.
w ogóle chwilę pogadałem z konsultantem i zdradził trochę od kuchni, jak to wygląda w DUK, że mają program komputerowy o nazwie "Sufler", który na kafelkach pokazuje, co mają zaproponować klientowi i pierwszy kafelek od dołu po prawej jest z najlepszą ofertą przy najniższej cenie.
co sądzicie o tej ofercie i czy da się wyciągnąć samo HBO OD, bo konsultant twierdzi, że zawsze musi iść w zestawie z HBO HD?
 
 
atomix 
chello guru

Pomógł: 8 razy
Dołączył: 31 Gru 2005
Posty: 3537
Skąd: Śląsk
Wysłany: 19-12-2020, 11:55   

migawka napisał/a:
da się wyciągnąć samo HBO OD, bo konsultant twierdzi, że zawsze musi iść w zestawie z HBO HD?


Taką mają strategię sprzedażową, że jeśli masz usługi TV i net to HBO HD razem z HBO GO/OD. Jesli masz sam internet to wtedy można samo HBO GO.
_________________
 
 
mmarti 
light master

Dołączył: 17 Cze 2010
Posty: 114
Skąd: Kraków
Wysłany: 19-12-2020, 12:30   

migawka napisał/a:
chciałem Max z PVR i konsultant zaproponował:
Horizon Max z PVR, 750 Mbit i kartę GSM 100 min/100 SMS, 1 GB - za 89,99 zł
oferta ponoć nazywa się THH 750-X (2020-1), ale nie znalazłem jej w arkuszach Morthena.


Jeśli zdecydujesz się na tą promocję to proszę podziel się regulaminem bo ciekawi mnie czy jest opcja bez karty SIM.
  mmarti
 
kz.77 
Klikacz

Dołączył: 19 Gru 2020
Posty: 1
Wysłany: 19-12-2020, 15:33   

Cześć.
Obecnie korzystam z TV - Pakiet Max Extra HD i internet Fiber Power 300 Mb/s.
Dekoder Mediabox HD - DCR7111 , router Connect BOX CH7465LG-LC
Płacę 62,99 zł, umowa na czas nieokreślony, poprzednia promocja skończyła się chyba 4 lata temu.

Co mogę ugrać w podobnej cenie, ewentualnie czy mogę płacić mniej za to samo ?
 
 
czekker 
easy master

Dołączył: 21 Lut 2014
Posty: 45
Wysłany: 19-12-2020, 20:56   

kz.77 napisał/a:
Cześć.
Co mogę ugrać w podobnej cenie, ewentualnie czy mogę płacić mniej za to samo ?


Pewnie można płacić mniej za to samo, ale najpierw wypowiedzenie, a potem arkusz:
https://tinyurl.com/morthen
_________________
 
 
migawka 
easy master

Dołączył: 17 Gru 2018
Posty: 33
Wysłany: 20-12-2020, 00:46   

mmarti napisał/a:
migawka napisał/a:
chciałem Max z PVR i konsultant zaproponował:
Horizon Max z PVR, 750 Mbit i kartę GSM 100 min/100 SMS, 1 GB - za 89,99 zł
oferta ponoć nazywa się THH 750-X (2020-1), ale nie znalazłem jej w arkuszach Morthena.


Jeśli zdecydujesz się na tą promocję to proszę podziel się regulaminem bo ciekawi mnie czy jest opcja bez karty SIM.


hej, nie ma, znaczy jest :lol: ale paradoksalnie jest droższa (bo wtedy są to jedynie 2 usługi, które wyżej wyceniają), więc się nie opyla :P
 
 
Morin 
easy master

Dołączył: 04 Sty 2018
Posty: 32
Wysłany: 20-12-2020, 01:59   

vito.dc napisał/a:
Morin napisał/a:
Uważacie, że jest większa szansa niż mniejsza na uzyskanie czegoś lepszego?
Szczególnie mam na myśli pozyskać THH-XVI lub THH-KI, gdzie Horizon Max z nagrywarką jest za 58,99zl (później 63,99zł) i Internet 500Mb/s za 25,99zł?

Wg mnie nie masz szans ani na THH K-I, ani THH XVII. Może uda ci się wynegocjować THH XVI, pod warunkiem, że zostawisz opcje dodatkowe. Jak będziesz składał wypowiedzenie, to wyraźnie zaznacz, że bez względu na otrzymane propozycje z telefonu rezygnujesz na stałe.
Ja mam do końca roku umowę opartą o promocję z XII 2018 Kosmiczne Święta z UPC, miałem wszystkie usługi jakie wymieniłeś i internet 500, jedynie zamiast C+ miałem Filmboxy i płaciłem ok.148zł (w tym 2xMR, jeden z nagrywarką). Chciałem pozbyć się wszystkiego i zostawić tylko Select PVR i internet 300 za 60zł (THH K-I). Po kilku stoczonych bataliach podziękowałem UPC za 20 letnią współpracę i zawarłem umowę z Netią. Internet 500/50 na światłowodzie do domu plus pakiet 100 programów TV będzie mnie kosztować średnio 55zł/ miesiąc, licząc wszystkie koszty i ulgi. Z tego co wiem promocja jest jeszcze aktywna do 23.12.


Dlaczego wg Ciebie nie mam szans? Uważam, że dość bogatą mam ofertę i od wielu lat jestem ich klientem. Mało też u nich nie zostawiłem dotychczas.
Ja chcę wszystko to co mam zostawić. Jedynie telefon wchodzi w grę by porzucić.

Pozdrawiam!
 
 
martinc 
easy master

Dołączył: 02 Paź 2011
Posty: 26
Wysłany: 20-12-2020, 08:03   

Proponują za: Horizon MAX z nagrywarką, Internet 300Mb/s, telefon stacjonarny oraz dodatkowe: multiroom, Polsat Sport Premium, Canal+ Prestige, Mega Sport Eleven - 140 zł. Czy to jest max, co można wyciągnąć :D ?
 
 
dylax 
light master


Dołączył: 19 Paź 2015
Posty: 112
Wysłany: 20-12-2020, 10:41   

martinc napisał/a:
Proponują za: Horizon MAX z nagrywarką, Internet 300Mb/s, telefon stacjonarny oraz dodatkowe: multiroom, Polsat Sport Premium, Canal+ Prestige, Mega Sport Eleven - 140 zł. Czy to jest max, co można wyciągnąć :D ?

A skąd jesteś? I czy składałeś już wypowiedzienie?
_________________
 
 
vito.dc 
easy master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 16 Sty 2017
Posty: 44
Wysłany: 20-12-2020, 13:14   

Morin napisał/a:
vito.dc napisał/a:
Morin napisał/a:
Uważacie, że jest większa szansa niż mniejsza na uzyskanie czegoś lepszego?
Szczególnie mam na myśli pozyskać THH-XVI lub THH-KI, gdzie Horizon Max z nagrywarką jest za 58,99zl (później 63,99zł) i Internet 500Mb/s za 25,99zł?

Wg mnie nie masz szans ani na THH K-I, ani THH XVII. Może uda ci się wynegocjować THH XVI, pod warunkiem, że zostawisz opcje dodatkowe. Jak będziesz składał wypowiedzenie, to wyraźnie zaznacz, że bez względu na otrzymane propozycje z telefonu rezygnujesz na stałe.
Ja mam do końca roku umowę opartą o promocję z XII 2018 Kosmiczne Święta z UPC, miałem wszystkie usługi jakie wymieniłeś i internet 500, jedynie zamiast C+ miałem Filmboxy i płaciłem ok.148zł (w tym 2xMR, jeden z nagrywarką). Chciałem pozbyć się wszystkiego i zostawić tylko Select PVR i internet 300 za 60zł (THH K-I). Po kilku stoczonych bataliach podziękowałem UPC za 20 letnią współpracę i zawarłem umowę z Netią. Internet 500/50 na światłowodzie do domu plus pakiet 100 programów TV będzie mnie kosztować średnio 55zł/ miesiąc, licząc wszystkie koszty i ulgi. Z tego co wiem promocja jest jeszcze aktywna do 23.12.


Dlaczego wg Ciebie nie mam szans? Uważam, że dość bogatą mam ofertę i od wielu lat jestem ich klientem. Mało też u nich nie zostawiłem dotychczas.
Ja chcę wszystko to co mam zostawić. Jedynie telefon wchodzi w grę by porzucić.

Pozdrawiam!

Nie masz szans, bo rezygnujesz z 1 usługi i operator traci abonenta oraz 10zł/m-c.
Gdybyś zostawił telefon, wtedy teoretycznie wszystkie opcje są na stole. Oczywiście zakładam, że w twojej lokalizacji jest spora konkurencja innych operatorów, bo od tego też b. dużo zależy.
A jeśli znacznie chcesz obniżyć poziom swoich rachunków, to przeanalizuj na czym ci naprawdę zależy i z czego możesz zrezygnować. Przeanalizuj ofertę konkurencji, bo okres świąteczny to z reguły najlepsze oferty i warto wtedy zawierać nowe umowy.
 
 
vito.dc 
easy master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 16 Sty 2017
Posty: 44
Wysłany: 20-12-2020, 13:58   

martinc napisał/a:
Proponują za: Horizon MAX z nagrywarką, Internet 300Mb/s, telefon stacjonarny oraz dodatkowe: multiroom, Polsat Sport Premium, Canal+ Prestige, Mega Sport Eleven - 140 zł. Czy to jest max, co można wyciągnąć :D ?

Trochę mało danych żeby jednoznacznie dać odpowiedź. Musisz podać ile teraz płacisz za multiroom i telefon, bo gdybyś miał MR za 1 zł i telefon na start, to oczywiście da się taniej. Ale jeśli za MR i tel. max płacisz łącznie 20zł, to już nie. ( Porównaj promocję THH K-I ).
No i jeszcze jedna niewiadoma - jaka opcja Canal+ Prestige i czy na pewno 140zł to pełna opłata, a nie za pierwsze miesiące? Może być np 3x19,99 + 9x44,99 itd. Najlepiej poproś konsultanta żeby podyktował wszystkie składowe oferty i wtedy będzie jasne.
 
 
martinc 
easy master

Dołączył: 02 Paź 2011
Posty: 26
Wysłany: 20-12-2020, 18:27   

vito.dc napisał/a:
martinc napisał/a:
Proponują za: Horizon MAX z nagrywarką, Internet 300Mb/s, telefon stacjonarny oraz dodatkowe: multiroom, Polsat Sport Premium, Canal+ Prestige, Mega Sport Eleven - 140 zł. Czy to jest max, co można wyciągnąć :D ?

Trochę mało danych żeby jednoznacznie dać odpowiedź. Musisz podać ile teraz płacisz za multiroom i telefon, bo gdybyś miał MR za 1 zł i telefon na start, to oczywiście da się taniej. Ale jeśli za MR i tel. max płacisz łącznie 20zł, to już nie. ( Porównaj promocję THH K-I ).
No i jeszcze jedna niewiadoma - jaka opcja Canal+ Prestige i czy na pewno 140zł to pełna opłata, a nie za pierwsze miesiące? Może być np 3x19,99 + 9x44,99 itd. Najlepiej poproś konsultanta żeby podyktował wszystkie składowe oferty i wtedy będzie jasne.

Za Minuty do wszystkich MAX i multiroom płacę 20 zł. Cena 140 zł obejmuje pełną opłatę za Canal+ Prestige - na 6 miesięcy.

Jestem z Krakowa i składałem wypowiedzenie.

Zastanawiam się nad przejściem do Orange Love, bo u nich po odliczeniu telefonu komórkowego (obecnie opłacam tam abonament) za podobną ofertę wychodzi 150 zł - ale dostaję dekoder 4K i m. in. Eleven Sports 1 4K, który mnie interesuje oraz CANAL+ Sport 3 i CANAL+ Sport 4 (tych 3 kanałów nie ma w UPC). Oferta w UPC z dekoderem 4K to już 210 zł.
 
 
vito.dc 
easy master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 16 Sty 2017
Posty: 44
Wysłany: 20-12-2020, 20:58   

martinc napisał/a:
Za Minuty do wszystkich MAX i multiroom płacę 20 zł. Cena 140 zł obejmuje pełną opłatę za Canal+ Prestige - na 6 miesięcy.

W takim razie to dobra oferta, pewnie na dzisiaj taniej w UPC się nie da. Przed upływem 6 miesięcy wypowiedz Canal+ Prestige i wtedy może się załapiesz na promocję 2x0 + 10x39,99, wychodzi średnio 33,33 zł / miesiąc.
martinc napisał/a:
Zastanawiam się nad przejściem do Orange Love, bo u nich po odliczeniu telefonu komórkowego (obecnie opłacam tam abonament) za podobną ofertę wychodzi 150 zł - ale dostaję dekoder 4K i m. in. Eleven Sports 1 4K, który mnie interesuje oraz CANAL+ Sport 3 i CANAL+ Sport 4 (tych 3 kanałów nie ma w UPC). Oferta w UPC z dekoderem 4K to już 210 zł.

Też nie jest zła ta oferta, ale podpowiem ci jeszcze coś innego (sam przerabiałem ostatnio różne kombinacje), o ile jesteś w zasięgu światłowodu Netii.
W Netii jest teraz promocja internet 500/50 Mb/s plus pakiet telewizyjny M (100 kanałów w tym paczka Discovery, Polsaty Sport i Cinemaxy) za średnio 55zł/m-c (licząc 3 miesiące gratis plus koszty instalacji).
Przez miesiąc masz odblokowany dostęp do ok.220 kanałów, czyli masz wszystko co potrzebujesz. Potem albo zostawiasz wszystkie niezbędne pakiety dodatkowe, albo np. tylko Polsat Sport Premium za 20zł i bierzesz paczkę Canal + Sport w opcji przez internet, z platformy Canal plus.
Tam za 50zł, nie licząc gratisowych miesięcy, masz Canal+ Premium, 4 x Canal+ Sport, Canal+Now, Nsport+, 4 x Eleven Sports, Sport Klub i Fight Klub. Za całość wychodzi 125 zł/ miesiąc.
A jeśli musisz mieć koniecznie kanały filmowe, to za 44,50 możesz wziąć całą paczkę Canal+ w Player+ albo w Netii za 50 (ale wg mnie to zdecydowanie za drogo, chyba, że przy wyłączaniu kanałów wytargujesz taniej).
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,57 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: