Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Pogaduchy o ofercie/promocjach w PLAY (UPC) - część 6
Autor Wiadomość
MAVERIC 
plus master

Pomógł: 6 razy
Dołączył: 24 Lis 2018
Posty: 348
Wysłany: 29-11-2020, 14:26   

Złóż wypowiedzenie. Będą dzwonić z propozycjami. Jeśli masz możliwość wyboru innego operatora to powiedz że tam masz lepsze warunki. Ja mam MAX z elevenami, dwie karty CI+ i internet za niecałe 70zł. Więc wydaje mi się że 175zł to ciut za dużo. W każdym bloku masz możliwość instalacji talerza. Jeśli chcesz wiedzieć więcej to pisz do mnie. Przechodziłem to ze swoją spółdzielnią i polegli.
_________________
 
 
zylx 
chello master

Pomógł: 20 razy
Dołączył: 01 Lip 2015
Posty: 2711
Wysłany: 29-11-2020, 19:55   

quote]jednak na nowym mieszkaniu praktycznie brak szans na montaż talerza[/quote]
Jeśli to nowe mieszkanie, deweloperskie to upewnij się, że nie ma tam zbiorczej instalacji satelitarnej. Zgodnie z przepisami musi być i możesz o to cisnąć dewelopera.
_________________
 
 
jaswir 
easy master

Dołączył: 20 Lip 2019
Posty: 49
Wysłany: 29-11-2020, 21:08   

brtk napisał/a:
Jak chcesz dobrą ofertę to tylko wypowiedzenie.


nie mogę się zgodzić, jeszcze ani razu nie składałem wypowiedzenia a jestem w UPC z 10lat
wystarczy dobrze gadać i znać promocje, ja dostałem K-I z HBO jakiś czas temu bez wypowiadania, mało tego dostałem rabat bo się nie wywiązali z umowy do końca :lol:
a tak poza tym to podobno są 2 kanały DUK (Wawa i Kato) stolica nie dała HBO bo niby nie widziała takiej promki :shock: ale w Kato ziomek już bez problemu dał co chciałem :P
_________________
  jaswir
 
brtk 
chello master

Pomógł: 26 razy
Dołączył: 20 Mar 2017
Posty: 1621
Skąd: Warszawa
Wysłany: 29-11-2020, 21:44   

Mi babeczka z DUK otwarcie powiedziała, że jak złożę wypowiedzenie, to otworzą jej się nowe możliwości w oferowaniu.. ;)
 
 
Mussk 
Klikacz

Dołączyła: 27 Lis 2020
Posty: 7
Wysłany: 29-11-2020, 23:03   

Żaden z 4 konsultantów nie chce dać mi umowy na internet 150Mb/s z promocji w cenie 34.99 zł. Mimo złożonej rezygnacji z przedłużenia aktualnej umowy.

Co polecacie, reklamacja bez nazwisk tych osób coś pomoże? Czy najlepiej od razu do Uokik, że odmawiają mi ogólnodostępnej oferty?
 
 
ogromny 
chello master

Pomógł: 7 razy
Dołączył: 25 Wrz 2016
Posty: 1656
Wysłany: 29-11-2020, 23:35   

Mussk, napisz reklamację
_________________
  ogromny
 
Diablo_AS 
easy master

Dołączył: 15 Gru 2016
Posty: 22
Wysłany: 30-11-2020, 08:45   

jaswir napisał/a:
brtk napisał/a:
Jak chcesz dobrą ofertę to tylko wypowiedzenie.


nie mogę się zgodzić, jeszcze ani razu nie składałem wypowiedzenia a jestem w UPC z 10lat
wystarczy dobrze gadać i znać promocje, ja dostałem K-I z HBO jakiś czas temu bez wypowiadania, mało tego dostałem rabat bo się nie wywiązali z umowy do końca :lol:
a tak poza tym to podobno są 2 kanały DUK (Wawa i Kato) stolica nie dała HBO bo niby nie widziała takiej promki :shock: ale w Kato ziomek już bez problemu dał co chciałem :P

Noo możliwe że są dwa DUK.
Do mnie dzwonili z W-wy 22/1140275 i tu nic a nic nie można było sie dogadać
 
 
Pagnite 
easy master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 30 Lis 2020
Posty: 30
Skąd: Katowice
Wysłany: 30-11-2020, 10:36   

Hej, posiadam aktualnie 500Mb/s + TV Select z Horizonem i nagrywarką za które płaciłem 89,99zł, od miesiąca przeszło na bezterminową i podwyższyli do 94,99zł. Chciałbym wynegocjować szybszy internet, telewizja mi obojętnie jaka będzie, byle nagrywarka była. Nic nie potrafili mi zaproponować ciekawego więc wysłałem wczoraj wypowiedzenie. Szukałem w arkuszu z tego wątku ale tam nie ma żadnej oferty wyższej niż 500 dla obecnych klientów. Czy jest szansa abym wynegocjował 750Mb/s za 90 lub 95zł, bo zgaduję że na 1000Mb/s nie ma szans?
 
 
ayano 
Klikacz

Dołączyła: 30 Lis 2020
Posty: 2
Wysłany: 30-11-2020, 13:43   

Cześć.
Złożyłam wypowiedzenie i czekam na kontakt z DUK. Chcę przedłużyć umowę na Internet. Obecnie mam Fiber Power 250 Mb/s za 52,99.
Która z ofert utrzymaniowych jest aktualna? Jakiej oferty mogę się spodziewać?
Pozdrawiam.
 
 
Zordon 
easy master

Dołączył: 12 Lis 2014
Posty: 31
Wysłany: 30-11-2020, 17:53   

Dobry wieczór,
dwa pytania:
1. czy jeśli przedłużę umowę przez telefon od jutra, ale się rozmyślę i w przeciągu 14 dni zrezygnuję z przedłużenia, to czy mam złożyć wypowiedzenie czy zadzwonić na infolinie i zrezygnować telefonicznie?
2. Czy jeśli zrezygnuję np 7. dnia od przedłużenia umowy to od razu mi odłączą usługi czy będą się zemną kontaktować i próbować jeszcze coś uratować tą umowę i dopiero 14. dnia mi odłączą usługi jeśli się nie dogadamy.
 
 
rafal180 
Klikacz

Dołączył: 03 Lip 2014
Posty: 10
Wysłany: 30-11-2020, 22:54   

A ja mam pytanie, która z obecnie obowiązujących opcji jest dostępna w pakiecie internet + TV na module CI+. Na stronie widzę tylko opcje Internet + TV z dekoderem horizon lub 4K.
Chcę podpisać drugą nową umowę na nowy adres więc nie przysługuje mi możliwość korzystania z DUK lub innych promocji dostępnych dla obecnych klientów, co wydaje mi się głupie bo biorąc pod uwagę literalne brzmienie przepisu z regulaminów promocji to przecież jestem klientem UPC korzystającym w trakcie obowiązywania promocji z conajmniej 1 usługi itd... ale opiekun bloku pod nowym adresem uważa, że nie mogę na nowym adresie korzystać z promocji typu THHXVI czy K-I (jak się wkurzę to przeniosę usługi na nowy adres, a pod starym adresem nie będzie nic i tak UPC zamiast 2 umów będzie miało tylko 1 umowę)
 
 
przykladowyuser 
Klikacz

Dołączył: 01 Gru 2020
Posty: 1
Wysłany: 01-12-2020, 15:49   

Cześć, jestem klientem UPC od wielu lat i jeszcze razu nie negocjowałem warunków. Aktualnie mam Pakiet Max Extra HD+Fiber Power 300mb/s+240 min za 104 zł miesięcznie (umowa na czas nieokreślony). Ten zakres usług mi odpowiada, ale potrzebny mi jest dodatkowo multiroom. Kontaktowałem się z UPC w tej sprawie, ale jedyne co mi zaproponowali, to dokupienie multiroomu za 20 zł i podpisanie nowej umowy. Czy myślicie, że po złożeniu wypowiedzenia mam szansę na lepszą cenowo ofertę (z uwzględnieniem multiroomu)?

Pozdrawiam
 
 
swordfish 
classic master

Dołączył: 28 Gru 2014
Posty: 209
Wysłany: 01-12-2020, 16:57   

Mussk napisał/a:
Żaden z 4 konsultantów nie chce dać mi umowy na internet 150Mb/s z promocji w cenie 34.99 zł. Mimo złożonej rezygnacji z przedłużenia aktualnej umowy.

Co polecacie, reklamacja bez nazwisk tych osób coś pomoże? Czy najlepiej od razu do Uokik, że odmawiają mi ogólnodostępnej oferty?


Promocje są dla wybranych, a nie dla wszystkich. Już dawno było wałkowane o tym. Biorą pod uwagę jaką masz konkurencję pod swoim adresem, ile płaciłeś do tej pory (jeśli już dużo na Tobie zarobili, mogę obniżyć Tobie cenę), staż w sieci, czy faktury były regulowane terminowo (nie miałeś zaległości i windykacji) itd.
Gdzieś rzucił mi się artykuł w oczy, że w dobie pandemii mogą zaoferować usługi taniej lub nawet gratis, jeśli jesteś na pierwszej linii frontu w walce z Covidem ( lekarze i pielęgniarki w szpialach zakaźnych).
 
 
zylx 
chello master

Pomógł: 20 razy
Dołączył: 01 Lip 2015
Posty: 2711
Wysłany: 01-12-2020, 18:22   

swordfish napisał/a:
Promocje są dla wybranych,

Nie jest to prawda, promocje są ofertami w rozumieniu KC art 63.
_________________
 
 
GD.karol 
classic master

Dołączył: 12 Wrz 2019
Posty: 173
Wysłany: 02-12-2020, 17:54   

Czy ktoś z was korzystał z bonusu? I miał może włączony wyzszy pakiet telewizji w zawiązku z Decyzją UOKiK?

Pytam ponieważ wczoraj UPC miało mi ten pakiet aktywować, ale nie włączyli. Dodatkowo na infolinii nikt nic nie wie. Czeski film :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 1,06 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: