Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Pogaduchy o ofercie/promocjach w PLAY (UPC) - część 6
Autor Wiadomość
Robert_1988_PL 
Klikacz

Dołączył: 12 Sie 2016
Posty: 18
Skąd: Cracov, Polska
Wysłany: 27-11-2020, 14:04   

Ogólnie to teraz ile stoi HBO OD/GO?
Na stronie widzę kwotę 29,- Zł :shock: :lol:
_________________
 
 
piotmac 
easy master

Dołączył: 20 Paź 2020
Posty: 49
Wysłany: 27-11-2020, 14:08   

marcjan napisał/a:
@piotmac No właśnie. Niestety nie wiem jakie mają zwyczaje. Nasuwają mi się takie pytania:
1. Czy rzeczywiście często tak szybko zamykają promocje przed czasem?
2. A może wcale jej nie zakończyli, tylko tak mówią niektórzy konsultanci (może oni mają oznaczonych wielokrotnych "rezygnowaczy"?)
3. Czy po zakończeniu promocji zwykle pojawia się od razu jakaś kolejna czy też trochę to trwa?


Mnie się wydaje, że to blef. A może się uda i sprzedamy drożej.
Pewnie mają płacone jak zaproponują coś spoza promocji.
_________________
 
 
marcjan 
light master

Dołączył: 11 Lut 2015
Posty: 61
Wysłany: 27-11-2020, 14:21   

piotmac napisał/a:

Mnie się wydaje, że to blef. A może się uda i sprzedamy drożej.
Pewnie mają płacone jak zaproponują coś spoza promocji.

Ja też mam trochę takie odczucia. Niby czemu skończyłaby się ta jedna z HBO a ta druga nie?
 
 
swordfish 
classic master

Dołączył: 28 Gru 2014
Posty: 209
Wysłany: 27-11-2020, 14:41   

DUK jest normalnym działem sprzedaży. Płacą im za zatrzymanie klienta. Jak się uda utrzymać wszystkie usługi i dodać dodatek lub poszerzyć abonament, mają bonus.
To nie jest organizacja charytatywna, która rozdaje usługi za pół darmo.
 
 
wujaszekcarlos 
light master

Dołączył: 18 Wrz 2014
Posty: 109
Wysłany: 27-11-2020, 16:06   

Coś niedobrego się dzieje z UPC. Brak oferty na black week, tragiczne oferty na przedłużenie. :evil:
_________________
 
 
Diablo_AS 
easy master

Dołączył: 15 Gru 2016
Posty: 22
Wysłany: 27-11-2020, 19:18   

wujaszekcarlos napisał/a:
Coś niedobrego się dzieje z UPC. Brak oferty na black week, tragiczne oferty na przedłużenie. :evil:

Ogólnie chyba im przestaje zależeć.
Nic, trzeba czekać, jak nic nie wyjdzie poszukać innego operatora
 
 
marcjan 
light master

Dołączył: 11 Lut 2015
Posty: 61
Wysłany: 27-11-2020, 20:28   

Diablo_AS napisał/a:
Ogólnie chyba im przestaje zależeć.
Nic, trzeba czekać, jak nic nie wyjdzie poszukać innego operatora

Do mnie przy poprzedniej promocji w 2018 r. dzwonili chyba ze 2 miesiące przed jej końcem, żeby zaoferować nowe przedłużenie a tym razem zupełnie nic.
 
 
HackerMan_1989 
Klikacz

Dołączył: 03 Lis 2016
Posty: 15
Wysłany: 27-11-2020, 20:54   

Umówiony byłem już z konsultantem na telefon w czwartek bo oczywiście we wtorek nie było już kierownika. Czekam czwartek nic, piątek nic, aż sam dziś zadzwoniłem i co się okazało? Pan konsultant powiedział mi że koleżanka nie dzwoniła bo ta promocja czyli k-I z HBO już się skończyła. No aż mnie zatkało! U Was też podobnie? Serio nie ma już tej promocji?
 
 
tomekm 
Klikacz

Dołączył: 17 Wrz 2008
Posty: 16
Wysłany: 27-11-2020, 23:05   

W styczniu kończy mi się umowa. Zacząć od wypowiedzenia w grudniu czy najpierw spróbować dzwonić do DUK?
 
 
brtk 
chello master

Pomógł: 26 razy
Dołączył: 20 Mar 2017
Posty: 1621
Skąd: Warszawa
Wysłany: 27-11-2020, 23:21   

Jak chcesz dobrą ofertę to tylko wypowiedzenie.
 
 
tomekm 
Klikacz

Dołączył: 17 Wrz 2008
Posty: 16
Wysłany: 28-11-2020, 10:21   

Czy istnieje możliwość, że nie zadzwonią? Bo najgorszej oferty teraz nie mam (300mbit, Horizon MAX PVR, 2 x MR za ok 108 zł).
 
 
piotmac 
easy master

Dołączył: 20 Paź 2020
Posty: 49
Wysłany: 28-11-2020, 10:36   

tomekm napisał/a:
Czy istnieje możliwość, że nie zadzwonią? Bo najgorszej oferty teraz nie mam (300mbit, Horizon MAX PVR, 2 x MR za ok 108 zł).


Jak złożysz wypowiedzenie, to zadzwonią.
_________________
 
 
mar1usz 
light master

Dołączył: 10 Sie 2013
Posty: 50
Skąd: Kędzierzyn-Koźle
Wysłany: 28-11-2020, 11:19   

Promocja THH K-Iz HBO (2020-2) trwa nadal. Gnoje przez telefon kłamią jak z nut. Zapytajcie się o nazwisko z kim rozmawiacie bo napiszecie skargę do zarządu, że wprowadzają Was w błąd to zobaczycie jak szybko im rura zmięknie i od razu zapomną języka w gębie. Trzeba walczyć. Choć znajoma pracująca w UPC powiedziała, że w systemie widzi ta ofertę ale do końca grudnia 2020r. Być może mają system rozliczeniowy roczny i po nowym roku wskoczy o kolejny miesiąc. Niemniej jednak oferta cały czas jest i nie została odwołana. Informacja z dzisiaj. Sam ją chciałem, jednak ona pracuje w dziale sprzedazy, Ta oferta jest dostępna jedynie DUK,a tam już nie znam nikogo. Niestety. Też chcę o nią zawalczyć i czekam na telefom. Wypowiedzenie złożone.
 
 
Studentka2 
light master

Dołączyła: 19 Gru 2017
Posty: 95
Wysłany: 28-11-2020, 11:33   

mar1usz napisał/a:
przez telefon kłamią jak z nut. Zapytajcie się o nazwisko z kim rozmawiacie bo napiszecie skargę do zarządu, że wprowadzają Was w błąd to zobaczycie jak szybko im rura zmięknie i od razu zapomną języka w gębie. Trzeba walczyć. Choć znajoma pracująca w UPC powiedziała, że w systemie widzi ta ofertę ale do końca grudnia 2020r.
Prawie wszyscy handlowcy kłamią jak z nut, bo chcą sprzedać droższe oferty, a zarząd jest zadowolony z takiego stanu rzeczy i jest to zasada globalna :)
 
 
M4ciek 
Klikacz

Dołączył: 27 Kwi 2010
Posty: 14
Skąd: Pabianice
Wysłany: 29-11-2020, 14:18   

Cześć. Przez pół roku jeszcze mam w UPC sam Internet 300, który chciałbym rozszerzyć o TV.

Chcę MAXa bez nagrywarki, ale z pakietem Premium Sport, z C+ (6) i z MR na module CI+. Horizona wolałbym uniknąć. Oferta jaką dostałem na infolinii oscyluje w okolicach 175-180zł z tym netem co mam :o
Oferta dostępna online po zalogowaniu się jest delikatnie mówiąc żartem... Jest gdzieś dzwonić czy nie da się nic i trzeba się wstrzymać i bliżej końca umowy złożyć wypowiedzenie?

Co ciekawe, mam NC+ z pakietami jak powyżej, gdzie za neta w UPC płacę 55 a za samo NC+ 89 czyli 144 razem, jednak na nowym mieszkaniu praktycznie brak szans na montaż talerza.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,63 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: