Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Pogaduchy o ofercie/promocjach w PLAY (UPC) - część 6
Autor Wiadomość
kubus.kul 
easy master

Dołączył: 20 Lis 2018
Posty: 23
Skąd: Małopolska
Wysłany: 23-11-2020, 22:04   

piotmac, aktywację 29 zł też liczyli u Ciebie i brata?
_________________
 
 
gabrychu 
classic master

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 26 Lut 2014
Posty: 196
Skąd: Wałbrzych
Wysłany: 24-11-2020, 08:27   

Twój Happy Home XII jest najtańszą opcją na wybór dwóch usług, z tego co widzę?
Pakiet max extra hd z nagrywarką jest za 59,99 zł + telefon 10 zł.

Brk jaką masz ofertę po rezygnacji z internetu?
_________________
 
 
piotmac 
easy master

Dołączył: 20 Paź 2020
Posty: 49
Wysłany: 24-11-2020, 09:12   

kubus.kul napisał/a:
piotmac, aktywację 29 zł też liczyli u Ciebie i brata?


Niestety tak, pomimo, że nie zmienia mi się nic oprócz ceny i nazwy promocji :sad:

Jest to: AKTYWACJA (opłata za uruchomienie usługi w Promocji bez konieczności Instalacji Zakończenia Sieci)
_________________
 
 
marcjan 
light master

Dołączył: 11 Lut 2015
Posty: 61
Wysłany: 24-11-2020, 10:00   

brtk napisał/a:
Daną promocję, jeżeli jest dostępna do jakiegoś tam terminu, zawsze da się uzyskać nieważne gdzie mieszkasz. Konsultanci poza DUK nie mają wglądu do ofert utrzymaniowych.


Dzięki za wyjaśnienie!

piotmac napisał/a:
@marcjan nie jest prawdą że promocja dostępna jest tylko dla tych co nie mieli HBO.
Ja mam od 2 lat HBO a mój brat od 4 lat. Ja dostałem tą promocję (powiedziałem, że znajomy dostał a mój brat powiedział, że ja dostałem i też dostał "od ręki".

Walcz o swoje.

Nie daj sobie też wmówić, że takiej promocji nie ma u ciebie np. na osiedlu.


Dziękuję za poradę i wsparcie! Kurcze, ale się uparli. Spróbuję za kilka dni gdy będą dzwonić. No chyba, że to nie dzwonił DUK skoro tej oferty nie widzą?
 
 
piotmac 
easy master

Dołączył: 20 Paź 2020
Posty: 49
Wysłany: 24-11-2020, 11:05   

marcjan
Jeżeli złożyłeś wypowiedzenie, to dzwoniła do Ciebie osoba z DUK.

Do mnie jak za pierwszym razem dzwonili, to też powiedzieli, że nie ma takiej oferty więc powiedziałem że po wygaśnięciu wypowiedzenia odsyłam dekoder. Nikt już nie dzwonił. Sam zadzwoniłem po tygodniu do nich i cały czas chcieli mnie połączyć z osoba z którą rozmawiałem za pierwszym razem. Powiedziałem, że nie chcę bo tamten Pan twierdził, że nie ma promocji takiej a ja mam regulamin i jest na pewno i tak jak pisałem wcześniej powiedziałem, że znajomy dostał.
I w końcu dostałem.
_________________
 
 
bonzaj 
Klikacz

Dołączył: 18 Cze 2015
Posty: 6
Wysłany: 24-11-2020, 16:54   

boywrc napisał/a:
bonzaj napisał/a:
Czołem,
Obecnie jestem na okresie bezterminowym. Posiadam dwie usługi : internet 150mb i tv select bez nagrywarki. Płacę 83 zł.

Dzwoniłem na infolinie upc z zapytaniem o nowa oferte. Dodam że zależy mi na module CI z podstawowa TV, ale z jak najwyższym internetem .

Dostałem od niej propozycję : Umowa na 24 msc, 89 zł i TV select z modułem CI plus 1 GB


Czyli już można połączyć 1000 Mbit i moduł ci+?



Dwukrotnie właśnie taką ofertę mi zaproponowano. Dodam, że wyraźni zaznaczyłem że zależy mi na tym module i jak najwyższym internecie. Sami konsultanci zaproponowali 1 GB
 
 
HackerMan_1989 
Klikacz

Dołączył: 03 Lis 2016
Posty: 15
Wysłany: 24-11-2020, 19:12   

Szybkie pytanie bo cały czas walczę. Czy w regulaminie Twój Happy Home K-I z HBO ceny, które są podane w regulaminie są cenami z tymi ulgami czy ulgi jeszcze należy doliczyć? Bo w DUK to nic nie ma lub muszą kierownika zapytać.
 
 
piotmac 
easy master

Dołączył: 20 Paź 2020
Posty: 49
Wysłany: 25-11-2020, 09:53   

HackerMan_1989 napisał/a:
Szybkie pytanie bo cały czas walczę. Czy w regulaminie Twój Happy Home K-I z HBO ceny, które są podane w regulaminie są cenami z tymi ulgami czy ulgi jeszcze należy doliczyć? Bo w DUK to nic nie ma lub muszą kierownika zapytać.


W regulaminie masz podane normalne ceny.
Jeżeli wyrazisz zgodę na marketing i fakturę elektroniczną (zgoda dobrowolna), to wtedy dostaniesz rabat 10,02 zł i jest to odejmowane od kwoty internetu.

Tak to wygląda u mnie po uwzględnieniu rabatu 10,02 zł

IMG_20201125_095706.jpg
Plik ściągnięto 139 raz(y) 162,37 KB

_________________
 
 
marcjan 
light master

Dołączył: 11 Lut 2015
Posty: 61
Wysłany: 25-11-2020, 12:29   

piotmac napisał/a:

Sam zadzwoniłem po tygodniu do nich i cały czas chcieli mnie połączyć z osoba z którą rozmawiałem za pierwszym razem. Powiedziałem, że nie chcę bo tamten Pan twierdził, że nie ma promocji takiej a ja mam regulamin i jest na pewno i tak jak pisałem wcześniej powiedziałem, że znajomy dostał.
I w końcu dostałem.

Dzięki za wskazówki. Do mnie na dzwonić ten sam bo się umówiłem więc na pewno nie będzie wiedzieć o tym skoro wcześniej nie wiedział. Ewentualnie podziękuję. Na jaki numer dzwoniłeś? Jakiś ogólny?
 
 
piotmac 
easy master

Dołączył: 20 Paź 2020
Posty: 49
Wysłany: 25-11-2020, 12:35   

marcjan napisał/a:

Dzięki za wskazówki. Do mnie na dzwonić ten sam bo się umówiłem więc na pewno nie będzie wiedzieć o tym skoro wcześniej nie wiedział. Ewentualnie podziękuję. Na jaki numer dzwoniłeś? Jakiś ogólny?


Na ogólny nr 813813813 i tam po wpisaniu nr pesel automat sam przełączy Cię do DUK
_________________
 
 
Diablo_AS 
easy master

Dołączył: 15 Gru 2016
Posty: 22
Wysłany: 25-11-2020, 13:33   

piotmac napisał/a:
marcjan napisał/a:

Dzięki za wskazówki. Do mnie na dzwonić ten sam bo się umówiłem więc na pewno nie będzie wiedzieć o tym skoro wcześniej nie wiedział. Ewentualnie podziękuję. Na jaki numer dzwoniłeś? Jakiś ogólny?


Na ogólny nr 813813813 i tam po wpisaniu nr pesel automat sam przełączy Cię do DUK

Gdzie wpisac ten pesel?
Kurze wisze na tej zakichanej infolini po 20 min i nikt nie odbiera

Mam jeszcze taki nr z dawnych lat: 32/4949480 ale tam też nikt nie odbiera
 
 
piotmac 
easy master

Dołączył: 20 Paź 2020
Posty: 49
Wysłany: 25-11-2020, 14:02   

Diablo_AS

Dzwonisz 813813813 i tam wybierasz 1(język polski), potem 2 (porozmawiać o swojej ofercie), potem 3 (logowanie po nr pesel) i jak wpiszesz pesel a wysłałeś wypowiedzenie to przełączy Cię od razu do DUK.
_________________
 
 
Diablo_AS 
easy master

Dołączył: 15 Gru 2016
Posty: 22
Wysłany: 25-11-2020, 14:08   

piotmac napisał/a:
Diablo_AS

Dzwonisz 813813813 i tam wybierasz 1(język polski), potem 2 (porozmawiać o swojej ofercie), potem 3 (logowanie po nr pesel) i jak wpiszesz pesel a wysłałeś wypowiedzenie to przełączy Cię od razu do DUK.

Dzięki bardzo
Zaraz do nich dzwonię
 
 
dylax 
light master


Dołączył: 19 Paź 2015
Posty: 112
Wysłany: 25-11-2020, 16:43   

Hej,
właśnie dostałem propozycję z DUK dla:
Horizon MAX z nagrywarką
Internet 750 mb/s
Telefon Stacjonarny Max
na 12 msc za 124,99 zł
Mamy gdzieś tutaj link do tego regulaminu?
_________________
 
 
jazzzy 
light master

Dołączył: 22 Lut 2008
Posty: 83
Wysłany: 25-11-2020, 18:23   

potrzebuje Horizona z nagrywarką i do tego internet, z tego co napisałeś piotmac to rozumiem że najtaniej na utrzymaniową ofertę wychodzi Happy Home K-I bo wtedy koszt po rabatach 5+5 wychodzi razem 60,01 PLN ?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,62 sekundy. Zapytań do SQL: 15
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: