Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Pogaduchy o ofercie/promocjach w PLAY (UPC) - część 6
Autor Wiadomość
piotmac 
easy master

Dołączył: 20 Paź 2020
Posty: 49
Wysłany: 06-11-2020, 20:43   

s1987 napisał/a:
piotmac napisał/a:
Udało mi się dostać warunki Twój Happy Home K-I z HBO (2020-2)


W tym miesiącu?
Co dokładnie zawiera Twój pakiet?

Regulamin załączyłem w odpowiednim wątku.
Za to co na zdjęciu płacić będę 74,98 zl

IMG_20201106_204026.jpg
Plik ściągnięto 236 raz(y) 265 KB

 
 
piotmac 
easy master

Dołączył: 20 Paź 2020
Posty: 49
Wysłany: 07-11-2020, 08:45   

Do tej pory za ten sam pakiet płaciłem 89,99 zł. Oczywiście musiałem dzwonić do DUK 3 razy i za każdym razem osoba z którą rozmawiałem twierdziła że Pan z którym za pierwszym razem rozmawiałem i do niego jestem przypisany próbuje się ze mną skontaktować co dziennie. Oczywiście żadnego kontaktu nie było. Dopiero przedwczoraj rozmawiałem z Panem Ivo i on zapytał podobno Koordynatora czy może mnie przejąć. Oddzwonił w tym samym dniu, że może zaproponować mi ofertę którą chcę. Zmienione warunki wchodzą w życie od razu pomimo że starą umowę mam do końca roku.
 
 
mysa4 
Klikacz

Dołączyła: 07 Lis 2020
Posty: 2
Wysłany: 07-11-2020, 18:40   

Witajcie. Jestem wieloletnim klientem UPC. Obecnie mam oferte horizon Max z nagrywarką i internetem (nie pamiętam ile teraz). Umowa przeszła już na czas nieokreślony. Płacę za to ok.112 zł

Możecie podpowiedzieć jaką ofertę od nich wyciągnąć, składając wypowiedzenie... ?
Narazie nie proponują nic ciekawego - jedynie rezygnacja z myprime i wówczas zaoszczędzę 10 zł i dadzą mi szybszy internet. Mi zależy jednak na tym by z rachunkami zejść ponizej 100zł.

Czy realna jest usługa Twój Happy Home K-I z HBO? Czy to oferta tylko dla nowych klientów?
Z góry dziękuję Wam za pomoc,
 
 
piotmac 
easy master

Dołączył: 20 Paź 2020
Posty: 49
Wysłany: 07-11-2020, 19:37   

mysa4 Wystarczyło chociaż posty na tej stronie przeczytać. Wynika z nich, że oferta 'Twój Happy Home K-I z HBO (2020-2)' jest dla obecnych klientów. Tak jak pisałem wyżej płaciłem 89.99 zł a teraz za to samo będę płacił 74.98 zl
Złóż wypowiedzenie. Bez tego nie dostaniesz nic lepszego.
Ostatnio zmieniony przez piotmac 07-11-2020, 20:36, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
lini 
Klikacz

Dołączył: 07 Lis 2020
Posty: 7
Wysłany: 07-11-2020, 20:17   

Witam. Forum pomogło mi w znalezieniu dobrej oferty utrzymaniowej, to się podzielę. 



Otrzymałem Select bez nagrywarki z horizonem plus internet 500 za 64,98 zł. Promocja Happy Home K-I.


Co ciekawe, w arkuszu Morthena ta promocja występuje drożej. Dodatkowo pytając o 300 Mbit/s, które na początku chciano mi sprzedać i w sumie myślałem o obnizeniu prędkosci proponowana cena za taki pakiet to 70/75 zł (mediabox/Horizon) :) Rozmawiałem z kilkoma konsultantami. 
 
 
mysa4 
Klikacz

Dołączyła: 07 Lis 2020
Posty: 2
Wysłany: 07-11-2020, 21:18   

piotmac- przejrzałam kilka stron wstecz, stąd wiedziałąm wogóle o "nazwie" tej promocji. Chciałam się upewnić że jest ona dla obecnych klientów.
W tym pakiecie jest HBO- rozumiem, że jest to dostęp do wszystkich filmów na kanale HBO ?

ps. Podpowiedzcie czy lepiej mieć internet w horizonie czy osobnym modemem? Obecnie mam w horizonie i efekt jest taki że w 2 pokoju już nie ma zasięgu. Czy zmiana na osobny modem pomoże? Przedstawiciele upc twierdzą, ze oczywiście że tak
 
 
Morthen 
classic master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 18 Lis 2013
Posty: 158
Skąd: Mielec
Wysłany: 07-11-2020, 22:59   

lini napisał/a:
Witam. Forum pomogło mi w znalezieniu dobrej oferty utrzymaniowej, to się podzielę. 



Otrzymałem Select bez nagrywarki z horizonem plus internet 500 za 64,98 zł. Promocja Happy Home K-I.


Co ciekawe, w arkuszu Morthena ta promocja występuje drożej. Dodatkowo pytając o 300 Mbit/s, które na początku chciano mi sprzedać i w sumie myślałem o obnizeniu prędkosci proponowana cena za taki pakiet to 70/75 zł (mediabox/Horizon) :) Rozmawiałem z kilkoma konsultantami. 


Jeśli masz inny regulamin lub widzisz błąd daj znać.
_________________
 
 
konradantek 
light master

Dołączył: 17 Wrz 2015
Posty: 52
Wysłany: 08-11-2020, 00:10   

Drodzy Koledzy i Koleżanki,
Czy poza HBO, które widzę, niektórzy otrzymują za 14,99 jest sens podpisywać nowa umowę czy dalej siedzieć na bezterminowej umowie ze starym OWU? Rozważam podniesienie prędkości internetu, ale obawiam się ze zmusza tez mnie do zmian w pakietach TV.

_________________
 
 
zigg 
light master

Dołączył: 08 Lut 2014
Posty: 81
Wysłany: 08-11-2020, 12:24   

u mnie też zbliża się koniec umowy i jak co 2 lata trzeba powalczyć o nową.

to moje obecne usługi. która oferta jest obecnie najkorzystniejsza dla przedłużających ?




czy HBO warte jest obecnie te 15zl miesięcznie ? przy przejściu z happy home K-1 na K-1 z HBO ?

można prosić o obecny numer do DUK ?
 
 
piotmac 
easy master

Dołączył: 20 Paź 2020
Posty: 49
Wysłany: 08-11-2020, 16:01   

zigg napisał/a:
u mnie też zbliża się koniec umowy i jak co 2 lata trzeba powalczyć o nową.

to moje obecne usługi. która oferta jest obecnie najkorzystniejsza dla przedłużających ?

Obrazek


czy HBO warte jest obecnie te 15zl miesięcznie ? przy przejściu z happy home K-1 na K-1 z HBO ?

można prosić o obecny numer do DUK ?


Czy HBO jest warte 15 zł, to musisz sobie sam odpowiedzieć. Wszystko zależy co chcesz oglądać.
To samo tyczy się pytania "która oferta jest najkorzystniejsza", zależy co chcesz mieć w tej ofercie. Ja nie potrzebuję programów ze sportem ani My Prime (mam Netflix), zależało mi na HBO ze względu na seriale i bajki dla dzieci. Potrzebuję też Horizon z nagrywarką.
Dlatego wybrałem przedłużenie oferty którą mam tylko w niższej cenie.

Ja żeby połączyć się z DUK dzwoniłem normalnie na 813813813 i tam chciałem żeby mnie przełączyli do DUK.
_________________
 
 
IQ 
classic master

Dołączyła: 07 Mar 2017
Posty: 241
Wysłany: 09-11-2020, 14:05   

Witajcie, już za kilka dni będę musiała renegocjować umowę. Nie wiem czy jednak mi się opłaca i po raz pierwszy od lat poważnie myślę o przejściu na bezterminówkę.

Mam obecnie: tv max horizon z nagrywarką, internet 300 mb i telefon na start. Do tego cinemax, filmbox i multiroom za 1zł. oraz hbo/hbogo za 5zł. Łącznie płacę 95zł.

Po zakończeniu teoretycznie cena ma wzrosnąć o 10zł., ale często czytam że UPC ciągle coś podnosi. Możecie powiedzieć jak to jest z tymi cenami na um. bezterminowej albo czy może jestem w stanie coś ugrać?
 
 
ferc 
easy master


Dołączył: 16 Cze 2014
Posty: 23
Wysłany: 10-11-2020, 06:22   

Przeczytaj posty @piotmac na górze tej strony i sprawdź regulamin Twój Happy Home K-I z HBO.
_________________
 
 
piotmac 
easy master

Dołączył: 20 Paź 2020
Posty: 49
Wysłany: 10-11-2020, 06:32   

IQ napisał/a:
Witajcie, już za kilka dni będę musiała renegocjować umowę. Nie wiem czy jednak mi się opłaca i po raz pierwszy od lat poważnie myślę o przejściu na bezterminówkę.

Mam obecnie: tv max horizon z nagrywarką, internet 300 mb i telefon na start. Do tego cinemax, filmbox i multiroom za 1zł. oraz hbo/hbogo za 5zł. Łącznie płacę 95zł.

Po zakończeniu teoretycznie cena ma wzrosnąć o 10zł., ale często czytam że UPC ciągle coś podnosi. Możecie powiedzieć jak to jest z tymi cenami na um. bezterminowej albo czy może jestem w stanie coś ugrać?


Zacznij od złożenia wypowiedzenia. Nic nie tracisz a możesz zyskać. Ja rozmawiałem z czterema konsultantami aż w końcu dostałem to co chciałem.
_________________
 
 
athlon2000 
Klikacz

Dołączył: 10 Paź 2017
Posty: 5
Wysłany: 10-11-2020, 10:54   

Dzień dobry

We wrześniu 2017 brałem pakiet Happy Home 120 -1
W grudniu 2018 zwiększyłem internet do 500MB/s
W grudniu 2020 kończy mi się umowa.
W tej chwili mam na archunku

Pakiet Premium MEGA SPORT 5,00zł
Pakiet Horizon Max z nagrywarką 115,00zł
Internet światłowodowy do 500 Mb/s 9,99zł
Całość: 129,99zł

Wydaje mi się, że to bardzo dużo. Nie wiem jak korzystać z tego arkusza.
Chciałbym pozostać przy horizona, internet może być 300, kanały mogą być select.

Jak to załatwić?

Czy mam patrzeć na ofertę Twój Happy Home I i wg niego za horizon z nagrywarką max plus internet 300 powinienem płacić 80zł a nie jak teraz 130zł? Dobrze rozumiem?
 
 
MuraTV 
easy master

Dołączył: 10 Lis 2020
Posty: 23
Wysłany: 10-11-2020, 13:40   

czym się różni max hd od max extra hd i czy dadzą moduł Ci w cenie zamiast nagrywarki ?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 1,2 sekundy. Zapytań do SQL: 15
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: