Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Pogaduchy o ofercie/promocjach w PLAY (UPC) - część 6
Autor Wiadomość
gst 
classic master

Dołączył: 03 Kwi 2016
Posty: 199
Wysłany: 27-09-2020, 11:46   

Poprawcie jeśli się mylę, ale nie widzę utrzymaniówki z tym nowym dekoderem 4K? Obowiązują te same oferty co z Horizon PVR czy jak to jest?
_________________
 
 
Alex147 
easy master


Dołączył: 12 Wrz 2016
Posty: 47
Skąd: 3-city
Wysłany: 27-09-2020, 22:05   

Aktualnie jestem na wypowiedzeniu z UPC, miałem kilka prób kontaktu ze strony BOK, ale nic ciekawego z tego nie wyszło. Ostatnio zadzwoniła osoba z DUK i zaproponowała pakiet TV Max+HBO+Horizon+1Gb/s za 105. Niby spoko, ale nie jest to to czego chcę/potrzebuję a zmienić tej konfiguracji nie można (nie potrzebuję HBO, Horizon nie chcę). Mogą coś z tym jeszcze zrobić?
 
 
Azar 
plus master


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 25 Mar 2015
Posty: 688
Skąd: Katowice
Wysłany: 28-09-2020, 10:52   

winforGD napisał/a:
Chcę przejść z Orange do UPC. Jest jakakolwiek promocja dla nowych na 1Gb/s? Standardowa cena to 69,99 zł. Zauważyłem jednak, że za dokładnie te same pieniądze można wziąć 750 Mb/s. W codziennym użytkowaniu nie powinno być większej różnicy. Prędkość uploadu ta sama, tylko 1 Gb/s jest na 24 miesiące, a 750 Mb/s tylko na 6 miesięcy :shock: Nie wiem, czy to jakoś błąd w ofercie ale te 750 Mb/s opłaca się znacznie lepiej, bo po tych 6 miesiącach będę mógł złożyć wypowiedzenie i negocjować z DUK lepsze warunki. Dobrze kombinuję? Do tego telewizja na start za darmo, a w Orange TV płatna osobno, więc oferta UPC odpowiada mi znacznie bardziej.


To nie jest błąd po prostu chcą uwiązać jak najwięcej osób na 2 lata ;) najlepiej weź neta na 6 miesięcy i przed końcem zobowiązania wyślij wypowiedzenie i negocjuj.
_________________
 
 
nodenirr 
Klikacz

Dołączył: 12 Cze 2017
Posty: 16
Wysłany: 28-09-2020, 15:58   

Czy DUK dzwoni do nowych klientów, którzy odstępują od zawartej umowy w terminie 14 dniowym?
 
 
Denimek 
easy master

Dołączył: 04 Paź 2017
Posty: 24
Wysłany: 28-09-2020, 17:30   

Pytanko do wtajemniczonych znawców tematu ;)
Skończyła mi się umowa zawarta w 2018 roku.
Jak wiemy w 2019 roku UOKiK narzucił UPC olbrzymie kary za niedozwolone klauzule w umowie np za wprowadzanie podwyżek bez konkretnych powodów od 5 do 8 zł.
Po tym wszystkim emailem rozsyłano nowe regulaminy do zaakceptowania których nikt na starej umowie nie chciał akceptować.
Teraz w związku że jestem na bezterminówce zaproponowano mi nową umowę na dwa lata ale tylko o 5zł niższy abonament. Pytanie czy warto połasić sie na 5zł i przyjąć w związku z nową umową i nowy regulamin czy pozostać na bezterminówce ze starym regulaminem ktory defacto może mi zapewnić brak nieuzasadnionych podwyżek od 5 do 8 zł?
 
 
Kristof75 
Klikacz

Dołączył: 28 Wrz 2020
Posty: 2
Wysłany: 28-09-2020, 19:40   

Witam.W piątek złożyłem wypowiedzenie ze względu na zmianę adresu do końca października Kupiłem większe mieszkanie i to o dwa bloki dalej. Obecnie mam telewizję z horizon 168 kanałów i fiber power 300 MB i telefon jakiś którego nie korzystam i jeden multiroom. Dziś dostałem propozycję na droższy o 10 zł ale z netem 500mb. Więc odrzuciliśmy z oferty i również z nieuprzejmości pani z DUK (chyba).Chciałem też decorder 4k i net 500mb i dwa multiroomy ale jak poczytałem opinie o decorderze 4k to ja dziękuję.Tylko jedno pytanie bo Pani powiedziała ze jak 4k to multiroomy muszą być tez 4k w cenie 25 zł msc. Czy to prawda? Sam mam horizon w duzym pokoju a w małym mam mediaboxa hd. Czy mam jeszcze czekać cierpliwie na ich zejscie z tonu ? :) Pozdrawiam
 
 
restro 
light master

Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 66
Wysłany: 28-09-2020, 22:26   

@Denimek ja jestem na bezterminówce chyba ze 3 lata :) o 5zł to w ogóle nawet myśleć o zobowiązaniu mi się nie chce, moim zdaniem bez sensu. Do mnie nawet nie dzwonią, nic nie proponują, bo tak naprawdę nic sensownego po prostu nie ma. Mam WRU XX
 
 
ogromny 
chello master

Pomógł: 7 razy
Dołączył: 25 Wrz 2016
Posty: 1656
Wysłany: 28-09-2020, 22:35   

nodenirr napisał/a:
Czy DUK dzwoni do nowych klientów, którzy odstępują od zawartej umowy w terminie 14 dniowym?

Zależy od szczęścia. Do jednych dzwonią do drugich nie
_________________
  ogromny
 
sebagit 
classic master

Dołączył: 23 Maj 2012
Posty: 172
Wysłany: 29-09-2020, 10:19   

Mam pytanie, czy jeżeli skorzystam z promocji Twój Happy Home XVI wraz z modułem Ci+ to będę miał bez dodatkowych opłat aplikację Horizon Go ? W regulaminie pisze, ze po rabacie opłata wynosi 0 zł, Natomiast w DUK Pani powiedziała, że jest to usługa tylko przy dekoderze Horizon. Jak jest naprawdę ?
 
 
Denimek 
easy master

Dołączył: 04 Paź 2017
Posty: 24
Wysłany: 29-09-2020, 10:57   

@restro Dostałeś nieuzasadnioną podwyżkę od 5-8 zł na bezterminówce?
 
 
restro 
light master

Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 66
Wysłany: 29-09-2020, 12:29   

Denimek napisał/a:
@restro Dostałeś nieuzasadnioną podwyżkę od 5-8 zł na bezterminówce?


nie :)
 
 
matrixadam 
Klikacz

Dołączył: 16 Sty 2015
Posty: 3
Wysłany: 30-09-2020, 11:17   

gst napisał/a:
Poprawcie jeśli się mylę, ale nie widzę utrzymaniówki z tym nowym dekoderem 4K? Obowiązują te same oferty co z Horizon PVR czy jak to jest?

Pytanie jak wyżej, ktoś może sie wypowiedzieć?
 
 
jarul777 
classic master


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Gru 2012
Posty: 291
Skąd: Warszawa
Wysłany: 30-09-2020, 11:43   

W ostatnim poście z regulaminami macie to jest znane na ten moment.
_________________
 
 
tiger93 
Klikacz

Dołączył: 24 Sty 2018
Posty: 7
Wysłany: 30-09-2020, 12:24   

Cześć po dłuższej przerwie ;)

Obecnie posiadam pakiet FP 500Mb/s + TV Horizon Select za 79,99 i kończy mi się umowa. Wypowiedzenie zostało rzucone na stół no i pojawiły mi się takie możliwości ;) :

FP 500Mb/s + TV Horizon Select za 64,99 PLN (TTH XIV?)
FP 750Mb/s + TV Horizon MAX za 94,99 PLN
FP 750Mb/s + nowy dekoder 4K za 99,99 PLN
FP 500Mb/s + TV Horizon MAX za 89,99 PLN

Warto migrować na ten nowy dekoder? 1Gb/s z nowym modemem nie jest u mnie dostępne.
Chyba najciekawsze będą opcje nr 1 i 2?
 
 
IQ 
classic master

Dołączyła: 07 Mar 2017
Posty: 241
Wysłany: 30-09-2020, 12:36   

gst napisał/a:
Poprawcie jeśli się mylę, ale nie widzę utrzymaniówki z tym nowym dekoderem 4K? Obowiązują te same oferty co z Horizon PVR czy jak to jest?


Trochę z tym problem. Ja chciałam przedłużyć i nawet wypowiedzenie nie pomogło, bo twierdzą, że mam taką promocję, że nie da rady jej utrzymać z 4K. Chodzi o stare promocje 1zł na Cinemax, Filmbox, MR i 5zł za Hbo/hbogo :( nie wiem co zrobić, ale chyba zostanę na Horizonie. Nie opłaca mi się dopłacać do interesu ok. 60zł.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,69 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: