Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Pogaduchy o ofercie/promocjach w PLAY (UPC) - część 6
Autor Wiadomość
rdw 
Klikacz

Dołączył: 18 Wrz 2012
Posty: 15
Wysłany: 06-08-2020, 14:38   

Czy dobrze rozumiem, że aktualnie, aby po okresie zobowiązania (mam już od dawna umowę na czas nieokreślony) wypowiedzieć umowę, muszę wysłać listem tradycyjnym wypowiedzenie do UPC?

Kiedyś było to możliwe bez chodzenia na pocztę.

Czy takie wypowiedzenie listem można anulować potem przez telefon/e-mail, jeśli nie dostanę lepszych warunków?

W moim bloku pojawiła się niezła i tania konkurencja. Chciałbym im wypowiedzieć umowę, a jeśli nie zaproponują nic lepszego to chciałbym mieć obie opcje - albo odwołać wypowiedzenie albo wybrać konkurencję, bo czekam na odzew firm konkurencyjnych ale chciałbym jak najszybciej rozpocząć bieg rozwiązania umowy z UPC.
 
 
atomix 
chello guru

Pomógł: 8 razy
Dołączył: 31 Gru 2005
Posty: 3540
Skąd: Śląsk
Wysłany: 06-08-2020, 14:44   

Możesz też zadzwonić do BOK i poprosić o udostępnienie formularza w Moje UPC. W takim przypadku wysyłasz online skan/foto z podpisaną przez Ciebie rezygnacją.

Wypowiedzenie zawsze możesz cofnąć, najlepiej telefonicznie, bo e-maila nie wiadomo kiedy odczytają :)
_________________
 
 
matek3265 
plus master

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 24 Lis 2014
Posty: 397
Wysłany: 06-08-2020, 15:57   

biorek napisał/a:
Pytaj Morthena.


Skoro ostatnio większość pytań kończy się odesłaniem do "arkusza / tabeli Morthen'a" to po co w ogóle utrzymywać temat pogaduch o ofertach?
Temat moim zdaniem wart utrzymania ponieważ pomimo owego arkusza niektóre zapisy w najnowszych promocjach mają już dodatkowe ograniczenia o których tu często nie piszemy.
 
 
biorek 
light master

Dołączył: 08 Wrz 2014
Posty: 139
Wysłany: 06-08-2020, 19:58   

Temat pogaduch powinien być utrzymywany właściwie tylko do informowania o nowych promocjach lub wygaśnięciach istniejących i wszystkim co z tym związane.
Zapytania typu co można ugrać, czy dobrze wykonałem działanie matematyczne na poziomie 3 klasy są całkowicie zbędne i działające na szkodę tego wątku.
 
 
rawi 
Klikacz

Dołączył: 06 Sie 2018
Posty: 12
Wysłany: 06-08-2020, 20:11   

Witam , Prośba o pomoc.

W tej chwili tj , do września mam :
Pakiet Multiroom HD z nagrywarką x 2 30,00 zł
Pakiet Premium MEGA SPORT 9,90 zł
Pakiet Horizon Select z nagrywarką 55,99 zł
Pakiet Horizon Max Upgrade 13,00 zł
Pakiet Premium FilmBox 1,00 zł
Pakiet Polsat Sport Premium 14,99 zł

Fiber Power 300 Mb/s34,00 zł

Telefon na Start0,98 zł

Całość za 160 zł .

Pytanie co mogę zyskać ? Chciałbym zostawic to co mam, ewentulnie dorzucić HBO
 
 
skubbi 
Klikacz

Dołączył: 07 Sie 2020
Posty: 2
Wysłany: 07-08-2020, 13:20   

Witam.
Wypowiedzenie wysłane pocztą, jest kontakt z działem utrzymania klienta.

Aktualnie mam:
Horizon Select
Pakiet horizon go i mega sport
internet 250mb

cena 89,99 zł

Otrzymałem propozycję:
Tv max
Horizon z nagrywarką
multiroom z dekoderem media...
interner 300 mb

cena około 100 zł. Wydaje mi się, że wysoko ?

Jestem w stanie zrezygnować z nagrywarki (podobno 15zł) ale chciałbym hbo +hbo go.
Jaką cenę mogę za to uzyskac ?
 
 
nordof 
plus master

Dołączył: 27 Lut 2016
Posty: 316
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 07-08-2020, 14:46   

Negocjacje i po negocjacjach. Mam to co chciałem - Twój Happy Home K-I z HBO (2020-1)
Instalacja/aktywacja 0zl
Do wszystkich,którzy licza na cuda bez wypowiedzenia. Wcześniejsza propozycja ze strony UPC to 105zl, oczywiście bez HBO.
_________________
  nordof
 
jaswir 
easy master

Dołączył: 20 Lip 2019
Posty: 49
Wysłany: 07-08-2020, 21:02   

nordof napisał/a:
Negocjacje i po negocjacjach. Mam to co chciałem - Twój Happy Home K-I z HBO (2020-1)
Instalacja/aktywacja 0zl
Do wszystkich,którzy licza na cuda bez wypowiedzenia. Wcześniejsza propozycja ze strony UPC to 105zl, oczywiście bez HBO.


nie wprowadzaj w błąd bo ja dostałem to bez wypowiedzenia i to nawet bez większych negocjacji
jak znasz dobrze regulamin i wiesz co chcesz to da się wszystko załatwić, kwestia pewnie konsultanta bo 1 powiedział, że nawet takiej oferty nie widzi, a mówił, że chętnie by mi ją dał
co ciekawe, nie wiem ile w tym prawdy są 2 dzialy DUK - Wawa i Katowice
ten z Wawy nie widział oferty dla mnie więc poprosiłem o kontakt z konsultantem z Kato z którym podpisywałem umowę miesiąc wcześniej i on już nie miał problemu ze znalezieniem
_________________
  jaswir
 
Fornacis 
ultra master


Pomógł: 5 razy
Dołączył: 21 Lis 2013
Posty: 822
Skąd: Szczecin
Wysłany: 07-08-2020, 21:10   

ogromny napisał/a:
avathar, a samodzielna instalacja? W tedy cisca nawet nie ruszasz

Ruszą, nie ma opcji samodzielnej instalacji przy posiadaniu Cisco. Przerabiałem to w lutym, system nie puszczał bez technika, ma zabrać modem i dać jakiś nowy wynalazek.
Na szczęście trafiłem konsultanta i technika ludzkich, choć sam też mieszałem :)
Jak technik zadzwonił i mówi, że będzie ze sprzętem ze zdziwieniem zapytałem, jak to miało być bez wymiany, konsultant zrobił adnotację na pewno :)
Więc przyszedł z samą umową, nie drążył już tematu, kilka podpisów i na kolejne minimum 2 lata Cisco zostało.
_________________
 
 
nordof 
plus master

Dołączył: 27 Lut 2016
Posty: 316
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 08-08-2020, 06:18   

jaswir

Nieznane do kónca nikomu są drogi w UPC. Nie zmienia to faktu,że wypowiedzenie umowy ułatwia rozmowy. U mnie całe te negocjacje to jedna rozmowa,ale czasem dużo więcej.
Twoich sukcesów nie neguje,moje przemilczę ze skromności i w szacunku do wszystkich pomocnych na tym forum.

Pozdrawiam.
_________________
  nordof
 
skubbi 
Klikacz

Dołączył: 07 Sie 2020
Posty: 2
Wysłany: 08-08-2020, 13:27   

skubbi napisał/a:
Witam.
Wypowiedzenie wysłane pocztą, jest kontakt z działem utrzymania klienta.

Aktualnie mam:
Horizon Select
Pakiet horizon go i mega sport
internet 250mb

cena 89,99 zł

Otrzymałem propozycję:
Tv max
Horizon z nagrywarką
multiroom z dekoderem media...
interner 300 mb

cena około 100 zł. Wydaje mi się, że wysoko ?

Jestem w stanie zrezygnować z nagrywarki (podobno 15zł) ale chciałbym hbo +hbo go.
Jaką cenę mogę za to uzyskac ?


Wczoraj kolejna rozmowa. Konsultant bardzo uparty.
Tv max
Multiroom
Horizon bez nagrywarki + drugi Media
Internet 300mb
Hbo + hbo go

105 zl miesiecznie. Co myslicie o tej ofercie ?
 
 
nordof 
plus master

Dołączył: 27 Lut 2016
Posty: 316
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 08-08-2020, 17:07   

Skubi.
Za ~ 71 zł jest horizon max z nagrywarką i internet 300. Dolicz ~ 20 zł za HBO i 15 za multirum. Daje ~ 105 zł. Odejmij z 20 zł za select bez prv. Na mój chłopski rozum maksymalne zadowolenie w Twoim przypadku to zejście na ok. 90zl. za całość.
_________________
  nordof
 
piooras 
Klikacz

Dołączył: 09 Sty 2018
Posty: 9
Wysłany: 09-08-2020, 20:26   

hm, 29 lipca przyjęli moją rezygnację z usług. Po jakim czasie konsultanci do Was dzwonili? Do mnie nikt się nie dobijał :-( Dzwonic czy poczekać na kontakt bo wyjdę na takiego co mu zależy.?
 
 
Dziku 
light master

Dołączył: 23 Cze 2020
Posty: 77
Wysłany: 09-08-2020, 20:58   

Po co składacie teraz wypowiedzenia i pchacie się w te stare horizony skoro w przyszłym roku jupisi wprowadzi dekodery 4k ?! Nie ma sensu pchać się w stare dekodery z cyrografem 24mc. bo będziecie sobie w brodę pluć , proponuję wziąć na wstrzymanie i zaczekać na 4k.
 
 
LNR 
chello master


Pomógł: 11 razy
Dołączył: 28 Wrz 2012
Posty: 1508
Skąd: Warszawa
Wysłany: 09-08-2020, 22:11   

@Dziku
Po to ze sensowne oferty na dekodery 4K będą za ok rok - 2 lata od ich wprowadzenia więc jak ktoś ma kiepskie warunki, nie ma parcia na 4K (a oferta 4K jest dość mocno uboga bym powiedział) to nie ma co czekać. To samo było jak wchodziły Horizony - pierwsze oferty były fatalne a utrzymaniówki z horizonem nie istniały, konsultanci sami wydzwaniali do ludzi na trwającym zobowiązaniu i je wciskali bo cena i tak była wyższa niż oferty z mediaboxem.
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 1,96 sekundy. Zapytań do SQL: 14
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: