Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Pogaduchy o ofercie/promocjach w PLAY (UPC) - część 6
Autor Wiadomość
Denimek 
easy master

Dołączył: 04 Paź 2017
Posty: 24
Wysłany: 28-07-2020, 13:00   

zylx napisał/a:
ukiro, I raczej już nie podniosą. Zapisy OWU pozwalające na to zostały uznane za niedozwolone, a UPC przygotowało nową wersję dokumentów abonenckich z nowymi zapisami.
W mojej opinii, jak ktoś jest na starym OWU tonmoze spać spokojnie...

Dokładnie UOKiK wniósł swoje zatrzezenia w ubiegłym roku za takie właśnie praktyki.
A te nowe OWU co zawierają i dla kogo są przygotowane?
 
 
avathar 
Klikacz

Dołączył: 19 Lut 2015
Posty: 15
Skąd: Polska
Wysłany: 28-07-2020, 15:48   

freese napisał/a:
ogromny napisał/a:
avathar, sam się wpusciłeś, a nie negocjatorka- mówisz, że jak nie to nie. Żonglować możesz tylko czym? Jak technik zamontuje compal, to MUSI ZABRAĆ STARY MODEM. Technikowi możesz powiedzieć, że jak wymienia modem to niech spada i że miało być bez wymiany.


Modemów Cisco nie trzeba oddawać, sam jestem tego przykładem - moje stare 3212 leży w szafie :) .


Niestety w moim przypadku nie było możliwości porumieć się z technikiem. Dlatego technika odesłałem. Czyli wróciłem do umowy bezterminowej.

Z tego co widzę nie ma szans na zostawienie Cisco.
A czy jest szansa na wymuszenie cofnięcia podwyżek, które były nałożone na tą umowę po zakończeniu umowy, bo jak widzę powyżej prawdopodobnie te podwyżki były wykonane na podstawie niedozwolonych zapisów w umowie?
  avathar
 
zylx 
chello master

Pomógł: 20 razy
Dołączył: 01 Lip 2015
Posty: 2711
Wysłany: 28-07-2020, 18:43   

Denimek napisał/a:
A te nowe OWU co zawierają i dla kogo są przygotowane?

Dla wszystkich. Podpisując nowy aneks dostaniesz nowe OWU. Do tego szukają jeleni wysyłając link z prośbą o akceptację nowego OWU....
avathar napisał/a:
A czy jest szansa na wymuszenie cofnięcia podwyżek,

Jeśli podwyżka wynikała z regulaminu promocji to nie. Jesli jednak faktycznie dostałeś podwyżkę nie ujetą w regulaminie promocji to jak najbardziej walcz o swoje.
_________________
 
 
ogromny 
chello master

Pomógł: 7 razy
Dołączył: 25 Wrz 2016
Posty: 1650
Wysłany: 28-07-2020, 19:44   

avathar, a samodzielna instalacja? W tedy cisca nawet nie ruszasz
_________________
  ogromny
 
ukiro 
light master

Dołączył: 13 Sty 2013
Posty: 68
Wysłany: 28-07-2020, 21:18   

zylx napisał/a:
ukiro, I raczej już nie podniosą. Zapisy OWU pozwalające na to zostały uznane za niedozwolone, a UPC przygotowało nową wersję dokumentów abonenckich z nowymi zapisami.
W mojej opinii, jak ktoś jest na starym OWU tonmoze spać spokojnie...


zylx - wiem o tym, dlatego siedzę na bezterminowej WRU i nie martwię się o żadne podwyżki :)
 
 
k2u 
Klikacz

Dołączył: 24 Paź 2016
Posty: 6
Wysłany: 28-07-2020, 22:51   

Zapytania95 napisał/a:
Witam, chciałem się upewnić że dobrze odczytałem promocje z arkusza. Czy realne są oferty horizon select+150 MB za 45 zł i to samo z netem 300 MB za 50 zł?


To drugie za 50zl na pewno, bo właśnie to dostałem. A o pierwszym nie słyszałem, a szkoda bo bym wolał.
 
 
MMPL 
Klikacz

Dołączył: 30 Lip 2018
Posty: 11
Wysłany: 29-07-2020, 09:31   

Miałem dziś telefon od UPC. Proponują mi internet 300Mb/s i kartę CI+ za 79,99. Obecnie mam Horizon Select i Fiber Power 120 Mb/s. Za całość płacę 69,99. Pytanie czy mogę coś więcej ugrać? A jeżeli nie to czy warto brać kartę zamiast tego Horizona?
 
 
ogromny 
chello master

Pomógł: 7 razy
Dołączył: 25 Wrz 2016
Posty: 1650
Wysłany: 29-07-2020, 11:17   

MMPL, u mnie karta jest bezproblemowa, z horizonem miałem cyrki. Tylko na module niedzialają dodatki replay i VOD. Jeśli to Ci jest niepotrzebne to bym się nie zastanawiał
_________________
Ostatnio zmieniony przez ogromny 29-07-2020, 11:30, w całości zmieniany 1 raz  
  ogromny
 
MMPL 
Klikacz

Dołączył: 30 Lip 2018
Posty: 11
Wysłany: 29-07-2020, 11:22   

@ogromny u mnie właśnie też są cyrki. Zwiechy, pilot ledwo reaguje itp. Martwi mnie natomiast zamiana na jakiś inny router. No i czy da się ugrać coś więcej?
 
 
kelt 
classic master

Dołączył: 04 Cze 2006
Posty: 291
Skąd: Kraków
Wysłany: 29-07-2020, 11:40   

Zamiana dekodera na CI+ to była moja najlepsza decyzja, a takie rzeczy jak replay, nagrywanie itd. są już obsługiwane przez większość telewizorów.
A zalet jest tyle że długo by wymieniać.. odpada świecące czarne pudło po nocach, mniejsze rachunki za prąd (nie wiele ale zawsze coś) no i 1 pilot do wszystkiego. :mrgreen:
_________________
  kelt
 
pabloskrak 
classic master

Dołączył: 13 Lut 2010
Posty: 234
Wysłany: 29-07-2020, 13:41   

kelt napisał/a:
.... a takie rzeczy jak replay, nagrywanie itd. są już obsługiwane przez większość telewizorów.


Możesz podać jakie np modele to obsługują i działa to poprawnie w UPC?
 
 
kelt 
classic master

Dołączył: 04 Cze 2006
Posty: 291
Skąd: Kraków
Wysłany: 29-07-2020, 14:03   

No mój prawie 2 letni LG 50uk6950 potrafi więc myślę że większość nowych smartów ma takie funkcje chociaż nie jestem ekspertem w kwestiach telewizorów.
_________________
  kelt
 
zylx 
chello master

Pomógł: 20 razy
Dołączył: 01 Lip 2015
Posty: 2711
Wysłany: 29-07-2020, 19:24   

Mój TV ma ponad 6 lat i nie ma problemu z takimi funkcjami.
_________________
 
 
ajk 
Klikacz

Dołączył: 08 Mar 2017
Posty: 18
Wysłany: 30-07-2020, 08:57   

Jestem aktualnie na wypowiedzeniu, 1 września miałoby nastąpić odłączenie usług. Jeśli nie uda mi się uzyskać oferty, która mnie interesuje to kiedy jest moment na odstąpienie od wypowiedzenia żeby zostać na bezterminówce i jak najlepiej to zrobić (żeby na 100% nie zakończyło się to odłączeniem usług UPC)?

Jak jest w przypadku nowej umowy bez okresu zobowiązania typu HBO GO za 19,99 zł czy opłata za taki pakiet dodatkowy również może zostać podniesiona o 8 zł w ciągu roku?
 
 
korelo1 
Klikacz

Dołączyła: 30 Lip 2020
Posty: 1
Wysłany: 30-07-2020, 12:43   

Cześć,

Prośba o pomoc. Mam:
Pakiet Horizon Select z nagrywarką, gdzie kończy się umową

Chcę dobrać internet 300 lub 500.

Jaka jest dobra cena za taki zestaw? Pierwsza propozycja to 115PLN.

Z góry dzięki
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,67 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: