Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Pogaduchy o ofercie/promocjach w PLAY (UPC) - część 6
Autor Wiadomość
Robin 
ultra master

Pomógł: 9 razy
Dołączył: 20 Sty 2006
Posty: 1465
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 14-07-2020, 21:11   

Skrzydlaty napisał/a:
standardowy pakiet tv który jest dodawany i tak

Czyli kontynuacja pakietów premium (PSP i Eleven) będzie polegała na oglądaniu ich wyłącznie poprzez Horizon Go?
 
 
hellboyek 
light master

Dołączył: 23 Paź 2009
Posty: 52
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 15-07-2020, 08:22   

Witajcie, który z numerów na DUK jest aktualny? Pamiętam, że gdy jakiś czas temu korzystałem z tych z mini poradnika "324949930, 324949935, 324949938" to żaden nie był właściwym, a przynajmniej tak twierdził konsultant...
 
 
LNR 
chello master


Pomógł: 11 razy
Dołączył: 28 Wrz 2012
Posty: 1508
Skąd: Warszawa
Wysłany: 15-07-2020, 10:13   

Ja ostatnio dzwoniłem pod 324949548
_________________
 
 
avathar 
Klikacz

Dołączył: 19 Lut 2015
Posty: 15
Skąd: Polska
Wysłany: 15-07-2020, 10:42   

Czy komuś udało się obecnie przedłużyć internet z modemem Cisco ?

Jestem po pierwszej rozmowie, obecnie nie ma podobno oferty 150MB za 30, widziałem, że ta oferta była w maju i konsultantka powiedziała mi, że w maju rzeczywiście była taka oferta.
Obecnie oferuje mi 150 za 35 z zachowaniem telefonu, bez telefonu byłoby 39,99...
W arkuszu zbiorczym ofert tutaj rzeczywiście nie ma aktywnej aktualnej promocji na 30.
Już zgodziłem się na 35, ale problemem dla mnie jest fakt, że chcą zabrać mi stabilne Cisco i wymienić na compala...

Jeszcze drugie pytanie, kiedy ewentulanie mozna spodziewać się zmian ofert? dopiero na święta ?
Ostatnio zmieniony przez avathar 15-07-2020, 10:49, w całości zmieniany 1 raz  
  avathar
 
Azar 
plus master


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 25 Mar 2015
Posty: 688
Skąd: Katowice
Wysłany: 15-07-2020, 10:48   

Niestety nikt nie wrzucił aktualnego regulaminu na internet 150 za 30 zł więc możliwe że była to chwilowa promocja. Jeśli chodzi o Cisco to musisz się upierać do końca że bez niego nie przedłużysz umowy.
_________________
 
 
icemen9900 
Klikacz

Dołączył: 15 Lip 2020
Posty: 1
Wysłany: 15-07-2020, 18:45   

jak teraz najlepiej zrezygnować kończy mi się umowa z końcem następnego miesiąca i dzwoniłem do duku teraz mam 120 mb+ select + telefon za 60 PLN [ po to ze byc ograniczyć cos chyba instalacja była za 1 pln nie potrzebny ] >>> teraz dzwoniłem konsultant zaproponował mi 89 pln za 300mb + select hd czyli szybszy internet tylko nie chciał zejść nic czyli teraz jakiś numer do duku ktoś ma czy nic nie da trzeba rezygnacje zrobić ? i za ile mogę dostać 300 mb + jakaś tv select HD bo 4k nie mam i jak wejdzie za rozsądne pieniądze to morze wezmę ale teraz trzeba coś wsiąść a nie chce płacić więcej najlepiej .

----------------------------------------------------------------------
PS stare konto mi znikło wiedz nowe jestem tu z 12-15 lat
 
 
seba09 
Klikacz

Dołączył: 16 Lip 2020
Posty: 1
Wysłany: 16-07-2020, 14:56   

Hej

Przeglądałem arkusz z promocjami i nie znalalem takiej oferty jaką otrzymałem
Internet 300mb + Horizon Max z nagrywarka+ Canal+ Prestige + telefon na start = 105 zł na 24M (70zł+35zł C+) brak opłaty instalacyjnej
oferta uzyskana po wysłaniu rezygnacji . Myślę że oferta dobra. Minus jest taki ze chca mi zabrać modem cisco, i niema mowy o jego zostawieniu.

pytanko:
1) coś jeszcze ugram ?
2) walczyć o cisco? tak czy siak mam własny router.
 
 
ogromny 
chello master

Pomógł: 7 razy
Dołączył: 25 Wrz 2016
Posty: 1650
Wysłany: 16-07-2020, 15:27   

seba09, to że masz swój ruter to nic nie zmienia, zostaw cisco, bo compal jest kapryśny i to mocno
_________________
  ogromny
 
ajk 
Klikacz

Dołączył: 08 Mar 2017
Posty: 18
Wysłany: 16-07-2020, 17:20   

Miałem właśnie podobny przypadek jak seba09 - po złożeniu wypowiedzenia przez formularz online, przy pierwszym telefonie z pytaniem czy podtrzymuję wypowiedzenie (??) zaproponowano mi ofertę, której tutaj nie widziałem. Dodatkowo konsultant nie chciał podać nazwy twierdząc, że to jednorazowa propozycja, której już mi nigdy nie przedstawią (ponownie ?? w mojej głowie). Wydała mi się mało atrakcyjna i nie byłem zainteresowany.

Była to jedyna propozycja jaką otrzymałem, o żadnej z ofert z wiadomego arkusza nie udało mi się nawet wstępnie porozmawiać a cała rozmowa przebiegała w tonie jakbym chciał kogoś okraść. Generalnie zirytował mnie ten konsultant i od wypowiedzenia nie odstąpiłem na co konsultant poinformował mnie tonem jakbym wydał na siebie wyrok, że ostatecznie (przy czym to był pierwszy kontakt w ogóle) rejestruje moje wypowiedzenie, poinformował mnie o dacie odłączenia usług i koniec rozmowy.

Czy w takim przypadku jak mój jakby co mogę nadal odstąpić od wypowiedzenia?

To co chciałem uzyskać przede wszystkim to oferta na 12 mscy na internet typu darmowe wakacje, tam najniższa prękość obecnie to 300 Mb/s i tyle mi wystarczy jednak jeśli będę miał jeszcze możliwość o tym w ogóle rozmawiać to czy słyszał ktoś żeby udało się również do takiej prędkości uzyskać Giga Connect Box?
Ostatnio zmieniony przez ajk 16-07-2020, 17:24, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
avathar 
Klikacz

Dołączył: 19 Lut 2015
Posty: 15
Skąd: Polska
Wysłany: 16-07-2020, 17:23   

Negocjowałem właśnie sam internet i głównie chciałem zachować Cisco. Niestety muszę dostać compala, tak przynajmniej się upierała osoba z którą negocjowałem. Pani zaproponowała, żeby zapytać technika czy nie może pozostać cisco, bo cisco zwrócić nie muszę. Ale z tego co ja kojarzę, to nie można tak sobie żonglować modemami i technik musi zainstalować w takim przypadku nowe urządzenie, które przypuszczam że jest identyfikowane po mac adresie i pewnie wpisywane jest przez technika do konfiguracji.
Zgadza się ?

Czyli przypuszczam, że negocjatorka wypuściła mnie, że może mi się odechce anulować umowę jak już będę mieć technika w domu.
  avathar
 
nordof 
plus master

Dołączył: 27 Lut 2016
Posty: 316
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 16-07-2020, 18:00   

Skrzydlaty napisał/a:
200 z groszami wyniosła i byłem gotów zapłacić I się tego pozbyć. Przystałem jednak ofertę prędkość do 1gb oraz kontynuacja psp oraz eleven za 84 zeta. Potem zostanie mi sam net za 60 i to mi pasuje;)


Tak z czystej ciekawości. To są Twoje wyliczenia,czy UPC ?
_________________
  nordof
 
ogromny 
chello master

Pomógł: 7 razy
Dołączył: 25 Wrz 2016
Posty: 1650
Wysłany: 16-07-2020, 18:02   

avathar, sam się wpusciłeś, a nie negocjatorka- mówisz, że jak nie to nie. Żonglować możesz tylko czym? Jak technik zamontuje compal, to MUSI ZABRAĆ STARY MODEM. Technikowi możesz powiedzieć, że jak wymienia modem to niech spada i że miało być bez wymiany.
_________________
  ogromny
 
freese 
Klikacz

Dołączył: 01 Wrz 2016
Posty: 9
Wysłany: 16-07-2020, 21:15   

ogromny napisał/a:
avathar, sam się wpusciłeś, a nie negocjatorka- mówisz, że jak nie to nie. Żonglować możesz tylko czym? Jak technik zamontuje compal, to MUSI ZABRAĆ STARY MODEM. Technikowi możesz powiedzieć, że jak wymienia modem to niech spada i że miało być bez wymiany.


Modemów Cisco nie trzeba oddawać, sam jestem tego przykładem - moje stare 3212 leży w szafie :) .
 
 
ogromny 
chello master

Pomógł: 7 razy
Dołączył: 25 Wrz 2016
Posty: 1650
Wysłany: 16-07-2020, 22:01   

freese, większość przypadków na forum kończyła się zabraniem modemu. Kolega musi sam dokonać wyboru, ja bym się nie pchał w zobowiązania z compalem
_________________
  ogromny
 
freese 
Klikacz

Dołączył: 01 Wrz 2016
Posty: 9
Wysłany: 17-07-2020, 07:31   

ogromny, ja wymieniłem Cisco na Compala, bo padł mi prywatny router, gdyby nie to, pewnie nadal korzystałbym z Cisco.

Z tego, co pamiętam, to uzgodniłem na infolinii, że modem zostaje u mnie, technik, który przyniósł Compala, gdzieś zadzwonił, żeby to potwierdzić i modem został. Ale i tak mieli go zablokować w UPC, więc pewnie nie byłoby z niego dużego pożytku.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,78 sekundy. Zapytań do SQL: 15
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: