Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Pogaduchy o ofercie/promocjach w PLAY (UPC) - część 6
Autor Wiadomość
ogromny 
chello master

Pomógł: 7 razy
Dołączył: 25 Wrz 2016
Posty: 1650
Wysłany: 30-05-2020, 09:20   

wist7, to teraz ja przypadkowo przeczytaj
_________________
  ogromny
 
jaswir 
easy master

Dołączył: 20 Lip 2019
Posty: 49
Wysłany: 30-05-2020, 15:15   

Hey

Czy ktoś może mi powiedzieć jak działają usługi komórkowe w UPC?
Jak z zasięgiem itp, czy są jakieś problemy?
Co z roamingiem jak się skończy w pakiecie? W jaki sposób jest rozliczany? I czy w ogóle działa normalnie czy są jakieś problemy za granicą?

Będę wdzięczny za wszelkie sugestie.
Mam ofertę na Pakiet Smart za 10 zł i się zastanawiam (obecnie Play na kartę).
_________________
  jaswir
 
ogromny 
chello master

Pomógł: 7 razy
Dołączył: 25 Wrz 2016
Posty: 1650
Wysłany: 30-05-2020, 17:01   

jaswir, na pewno jakościowo powinno być jak w Play, co do pakietów UE to rozmowy i smsy bez limitu a net odgórnie ma narzucony cennik. A tak się zapytam ten Smart za 9.99 bez problemu Ci dali czy przy przedłużeniu umowy?
_________________
  ogromny
 
Didikce 
easy master

Dołączył: 11 Gru 2013
Posty: 27
Skąd: KATOWICE
Wysłany: 30-05-2020, 17:21   Nowe dokumenty abonenckie

Hej. Może ktoś napisać jaki jest skutek nie zaakceptowania tych nowych warunków abonenckich? Bo czytam to i tam same superlatywy natomiast nigdzie nie piszą co w przypadku nie zaakceptowania.
_________________
 
 
ogromny 
chello master

Pomógł: 7 razy
Dołączył: 25 Wrz 2016
Posty: 1650
Wysłany: 30-05-2020, 17:23   

Didikce, nie wiem bo nie dostałem, ale raczej nic dobrego z tą zmianą nie wejdzie. Ja na pewno nie zaakceptuje
_________________
  ogromny
 
Didikce 
easy master

Dołączył: 11 Gru 2013
Posty: 27
Skąd: KATOWICE
Wysłany: 30-05-2020, 17:26   

Z mojego punktu widzenia wydaje mi się że wszystko powinno zostać po staremu, bo w tym nowym jest np. że mogą podnosić ceny o 10zl itd... w starym jak pamiętam było o 5zł. Może ktoś coś więcej wie??
_________________
 
 
piotras71 
classic master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 19 Lut 2014
Posty: 192
Wysłany: 30-05-2020, 17:34   

ogromny napisał/a:
jaswir, na pewno jakościowo powinno być jak w Play, co do pakietów UE to rozmowy i smsy bez limitu a net odgórnie ma narzucony cennik. A tak się zapytam ten Smart za 9.99 bez problemu Ci dali czy przy przedłużeniu umowy?


Dają wszystkim jak leci, w środku umowy też, nawet rezygnują z opłaty aktywacyjnej. Wystarczy zadzwonić na numer DUK.
 
 
ogromny 
chello master

Pomógł: 7 razy
Dołączył: 25 Wrz 2016
Posty: 1650
Wysłany: 30-05-2020, 17:47   

Ja próbowałem przez chat i nic nie ugralem
_________________
  ogromny
 
jaswir 
easy master

Dołączył: 20 Lip 2019
Posty: 49
Wysłany: 30-05-2020, 19:01   

ogromny napisał/a:
jaswir, na pewno jakościowo powinno być jak w Play, co do pakietów UE to rozmowy i smsy bez limitu a net odgórnie ma narzucony cennik. A tak się zapytam ten Smart za 9.99 bez problemu Ci dali czy przy przedłużeniu umowy?


ogromny, mi się udało za 2 razem ale na DUK, na czacie chyba nie mają takich ofert
  jaswir
 
Robin 
ultra master

Pomógł: 9 razy
Dołączył: 20 Sty 2006
Posty: 1465
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 30-05-2020, 20:32   

matifcb napisał/a:
Czy bedzie ktos na tyle uprzejmy aby podac czestotliwosc obu kanalow ? z goey dziekuje

Przeszukaj częstotliwość 186 MHz. Na tej właśnie częstotliwości nadawany jest w Bydgoszczy MUX, w skład którego wchodzą m. in. kanały TV Puls HD i Puls 2 HD.

P.S. Dobrze, że w innym temacie podałeś miejscowość (Bydgoszcz), z której jesteś. UPC zazwyczaj lokuje MUX-y w różnych miejscowościach na różnych częstotliwościach. U mnie np. ten MUX nadawany jest na 154 MHz. Dlatego warto uzupełniać w profilu pozycję "skąd".
 
 
matifcb 
ultra master

Dołączył: 05 Paź 2008
Posty: 731
Wysłany: 30-05-2020, 21:20   

Robin napisał/a:
matifcb napisał/a:
Czy bedzie ktos na tyle uprzejmy aby podac czestotliwosc obu kanalow ? z goey dziekuje

Przeszukaj częstotliwość 186 MHz. Na tej właśnie częstotliwości nadawany jest w Bydgoszczy MUX, w skład którego wchodzą m. in. kanały TV Puls HD i Puls 2 HD.

P.S. Dobrze, że w innym temacie podałeś miejscowość (Bydgoszcz), z której jesteś. UPC zazwyczaj lokuje MUX-y w różnych miejscowościach na różnych częstotliwościach. U mnie np. ten MUX nadawany jest na 154 MHz. Dlatego warto uzupełniać w profilu pozycję "skąd".


dzieki kolego sprawdze jak po weekendxzie z dzialki zladuje. dziwne ze pelne szukanie nie pokazalo mi obu kanalow;) ale recznie poszukam 186MHz i dam znac co wyszlo!
 
  Select HD
 
brovar 
classic master

Dołączył: 03 Gru 2004
Posty: 223
Skąd: KRAKÓW_NH_---
Wysłany: 01-06-2020, 12:44   

Ostatnio usłyszałem w rodzinie, jak traktują starych klientów. Mają usługi na umowie bezterminowej z 2014r i do tej pory płacą 125zł za Select HD, Internet 30 Mbps i telefon 60 minut.
Co ciekawe router Thomson TWG870U im się co chwilę resetuje, po WIFI jest całe 4 Mbps prędkości do tego od miesiąca nie działa telefon.

Więc zasugerowałem by zadzwonili do UPC i wymienili router, słuchajcie dostali odpowiedź od konsultanta, że router wymienią jak podpiszą umowę na takie usługi.
Horizon, Internet 500 Mbps/s, telefon do międzynarodowych max i kanały eleven + polsaty za 130zł.
Mimo, że oni nie chcą żadnych sportów, Horizonów czy takiej prędkości internetu, to dostali odp to w takim razie nie mamy dla państwa żadnej innej oferty.

Dzisiaj wieczorem podejdę do nich i sam zadzwonię, bo przyznam nie dowierzam w taką historię.
_________________
 
 
ogromny 
chello master

Pomógł: 7 razy
Dołączył: 25 Wrz 2016
Posty: 1650
Wysłany: 01-06-2020, 13:19   

brovar, u innego konsultanta pewnie będzie inna oferta, ale jak nie chcesz nic zmieniać wystarczy zgłosić problem z netem i ci sami wymienią router
_________________
  ogromny
 
matifcb 
ultra master

Dołączył: 05 Paź 2008
Posty: 731
Wysłany: 01-06-2020, 20:10   

Robin napisał/a:
matifcb napisał/a:
Czy bedzie ktos na tyle uprzejmy aby podac czestotliwosc obu kanalow ? z goey dziekuje

Przeszukaj częstotliwość 186 MHz. Na tej właśnie częstotliwości nadawany jest w Bydgoszczy MUX, w skład którego wchodzą m. in. kanały TV Puls HD i Puls 2 HD.


dziala:) w imieniu synka dziekuje za kanaly z bajkami!
 
  Select HD
 
Robin 
ultra master

Pomógł: 9 razy
Dołączył: 20 Sty 2006
Posty: 1465
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 01-06-2020, 20:37   

Proszę bardzo. Cieszę się, że mogłem Wam pomóc. :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,64 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: