Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Pogaduchy o ofercie/promocjach w PLAY (UPC) - część 6
Autor Wiadomość
Kasia 
chello master


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 08 Lis 2016
Posty: 2794
Skąd: W-wa
Wysłany: 15-02-2020, 12:07   

Morthen, ok ;)
_________________
 
 
marekmilek 
Klikacz

Dołączył: 13 Lut 2020
Posty: 8
Wysłany: 15-02-2020, 14:25   

jak myślicie jeśli do tej pory miałem sam i Internet a teraz będę chciał dobrać tv to załamie się na THH XVI czy raczej oferty dla nowych?
 
 
Kasia 
chello master


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 08 Lis 2016
Posty: 2794
Skąd: W-wa
Wysłany: 15-02-2020, 15:08   

marekmilek napisał/a:
jak myślicie jeśli do tej pory miałem sam i Internet a teraz będę chciał dobrać tv to załamie się na THH XVI czy raczej oferty dla nowych?

yyyyy oczywiście.
_________________
 
 
Vendeur 
light master


Dołączył: 21 Sie 2014
Posty: 86
Skąd: Wrocław
Wysłany: 15-02-2020, 16:13   

Kasia napisał/a:
Vendeur napisał/a:
Czyli schodząc "o poziom niżej", mógłbym mieć prawie 2x szybszy internet, do tego ostateczny rachunek niższy o 5 zł... (internet tańszy o 10 zł, ale cena za TV wyższa o 5 zł)
..przez fakt, że bezsensownie i kuriozalnie internet w THH XV 500MB jest tańszy od 300MB w THHXV i XVI...

Nic podobnego,  wyższy koszt został przerzucony na TV nie internet :P
W THH XV są dwie pozycje TV Horizon Max/TV Horizon  Max pvr- jedna tańsza, druga droższa, no i ta droższa jest do 500 Mbs...
Vendeur napisał/a:

Chyba, że coś nieprawidłowo rozumuję, ale to pewnie od razu Kasia mi zwróci uwagę.

Oczywiście że nieprawidłowo i oczywiście że zwrócę uwagę :P
Najtaniej jest:
-Horizon Max z nagrywarką i 300 za  84,99 w THH XVI
-Horizon Max z nagrywarką i 500 za 99,98 w THH XV


I tu się droga Kasiu mylisz. A skąd niby wyściubałaś, że ja użutkuję Maxa? Mam Select z nagr., a tam jest jedna cena... 5 zł drożej niż w XVI a internet 10 zł taniej, do tego szybszy...
 
 
Kasia 
chello master


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 08 Lis 2016
Posty: 2794
Skąd: W-wa
Wysłany: 15-02-2020, 16:24   

Vendeur napisał/a:

A skąd niby wyściubałaś, że ja użutkuję Maxa? Mam Select z nagr., a tam jest jedna cena... 5 zł drożej niż w XVI a internet 10 zł taniej, do tego szybszy...


"wyściubałaś" .. Coś Ci się pomyliło, z taką postawą nikt Ci tu nie pomoże...

Skoro pisałeś i porównałeś ceny z netem 500Mbs w THH XV, to tam jest tylko Max i Max z nagrywarką. Napisalam Ci to, nawet to cytujesz, ale jak widać nie zrozumiałeś.
Kasia napisał/a:
Nic podobnego, wyższy koszt został przerzucony na TV nie internet :P
W THH XV są dwie pozycje TV Horizon Max/TV Horizon Max pvr- jedna tańsza, druga droższa, no i ta droższa jest do 500 Mbs.
_________________
 
 
Vendeur 
light master


Dołączył: 21 Sie 2014
Posty: 86
Skąd: Wrocław
Wysłany: 16-02-2020, 00:30   

Dawid_K napisał/a:
Fajny kabaret kto komu bardziej dogryzie i postawi "kropkę nad i" jako ostatni/a :mrgreen:


Z Kasią to tak zawsze... Już powoli foszka puszcza, nawet w słowie "wyściubałaś" doszuka się obrazy ;) . Ale może po prostu nie zna znaczenia.

W każdym razie nie będę nawet się do tego odnosił, żeby jej jeszcze bardziej nie podpaść.

Kasia napisał/a:
Vendeur napisał/a:

Skoro pisałeś i porównałeś ceny z netem 500Mbs w THH XV, to tam jest tylko Max i Max z nagrywarką. Napisalam Ci to, nawet to cytujesz, ale jak widać nie zrozumiałeś.
Kasia napisał/a:
Nic podobnego, wyższy koszt został przerzucony na TV nie internet :P
W THH XV są dwie pozycje TV Horizon Max/TV Horizon Max pvr- jedna tańsza, druga droższa, no i ta droższa jest do 500 Mbs.


Ja zrozumiałem, ale może Ty nie rozumiesz, co piszesz albo skąd bierzesz dane. Albo może w arkuszu ani regulaminach nie ma informacji, które Ty masz? W regulaminie mógłby być błąd, ale żeby tak długo nie został zauważony w arkuszu?

Ani w arkuszu bowiem, ani w regulaminie nie ma napisane, że Internet 500MB jest dostępny tylko dla droższego Horizon Max. Żadnych ograniczeń, gwiazdek, nic. Nie ma takich rzeczy ani dla XV ani dla XIV+. Dopiero dla XIV jest.
 
 
Kasia 
chello master


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 08 Lis 2016
Posty: 2794
Skąd: W-wa
Wysłany: 16-02-2020, 08:44   

Vendeur napisał/a:
Ja zrozumiałem, ale może Ty nie rozumiesz, co piszesz albo skąd bierzesz dane. Albo może w arkuszu ani regulaminach nie ma informacji, które Ty masz? W regulaminie mógłby być błąd, ale żeby tak długo nie został zauważony w arkuszu?
Ani w arkuszu bowiem, ani w regulaminie nie ma napisane, że Internet 500MB jest dostępny tylko dla droższego Horizon Max. Żadnych ograniczeń, gwiazdek, nic. Nie ma takich rzeczy ani dla XV ani dla XIV+. Dopiero dla XIV jest

...no i z tą myślą Cię zostawię.
¯\_(ツ)_/¯
_________________
 
 
AdamSk 
Klikacz

Dołączył: 16 Lut 2020
Posty: 1
Wysłany: 16-02-2020, 11:19   

Kończy mi się oferta w UPC w postaci:
Pakiet Premium MEGA SPORT 9,90zł
PAKIET HORIZON MAX - ABONAMENT 74 zł
Fiber Power 120 Mb/s 15zł
W całości daje 98,90

Ile można ugrać? Wiem, że obecnie internet to 150Mb/s jest w ofercie

Z góry dziękuję za informację i pozdrawiam
 
 
mark182 
Klikacz

Dołączył: 20 Lis 2017
Posty: 16
Wysłany: 16-02-2020, 14:36   

Mam takie przemyslenie, ze okres najblizszych 2-3 miesiecy moze nie byc najlepszym momentem na przedluzenie umowy. Zwlaszcza jesli ktos ma dobre warunki i na bezterminowce nie zwiekszaja sie znaczaco oplaty.

- sporo promocji z arkusza konczy sie w okresie kwiecien-maj
- oferty nawet na canal+ sa z bardzo krotkim terminem zobowiazania, sugerujace ze moze cos sie pozmieniac.
- podobno ma wejsc nowy dekoder 4k (tez mowa jest coraz bardziej o terminie majowym)

Czy bedzie drozej czy taniej to sie okaze :)

Znajac UPC to za kolejny ficzer w postaci 4k kaza klientom poprzedluzac umowe badz dodatkowo placic.


Ja obecnie posiadam umowe do konca marca z nastepujacymi warunkami:

    - Horizon Select - 44zl
    - Internet 250mb - 25zł
    - Eleven - 10zl

Lacznie 80zł/msc

Obecne promocje:

    - THH-XVII za to samo co wyzej mam 75zł/msc (70 + 5 eleven). Internet szybszy. 300mb zamiast 250mb
    - THH-XVI-> 70zl/msc (65 + 5 eleven). Internet szybszy. 500mb zamiast 250mb


Fajerwerkow nie ma i jak narazie, przynajmniej mi - nie oplaca sie przedluzac umowy.
Za 5-10zl roznicy + szybszy internet to lepiej pozostac na bezterminowce.

Zobaczymy co wymysli UPC jesli w koncu dotrze oczekiwany dekoder 4k i miejmy nadzieje eleven 4k.
 
 
swordfish 
classic master

Dołączył: 28 Gru 2014
Posty: 209
Wysłany: 16-02-2020, 17:11   

W czerwcu i w lipcu są dwie duże imprezy sportowe - Euro 2020 i Olimpiada w Tokio. TVP na pewno odpali TVP 4K z transmisjami. Aż prosi się, aby wprowadzić nowy dekoder 4K i odświeżyć ofertę.

Coraz głośniej mówi się, że na 25-lecie Canal+ pojawi się w PC+ dekoder z androidem i nc+ go zmieni się w myCanal+ dostępny dla wszystkich jak normalny serwis vod. Tym samym mogą pojawić się nowe oferty na pakiet C+ w kablówkach. W jednej cenie pakiet wszystkich kanałów z pakietu C+ i dostęp do aplikacji myCanal+ (podobnie jak sprzedaje się HBO ze swoją aplikacją HBO GO).
 
 
lambert 
Klikacz

Dołączył: 16 Lut 2020
Posty: 2
Wysłany: 16-02-2020, 22:31   

Jak wygląda sprawa dokupienia takiej samej usługi pod drugi adres? Liczą jak nowego czy da radę skopiować cenę?
 
 
zylx 
chello master

Pomógł: 20 razy
Dołączył: 01 Lip 2015
Posty: 2711
Wysłany: 17-02-2020, 13:15   

lambert, Nowy adres = nowy numer abonenta = oferta dla nowych. Ale to akurat nie jest duży problem, bo rezygnujesz do 14 dni i już możesz negocjować ofertę utrzymaniową.
_________________
 
 
Montis 
Klikacz

Dołączył: 12 Lut 2020
Posty: 4
Wysłany: 17-02-2020, 17:35   

Witam. W arkuszu znalazłem ,,pakiet premium mega sport,, za 5zł.
jakie kanały wchodzą w skład tego pakietu?
 
 
spidy 
Klikacz

Dołączył: 05 Sie 2010
Posty: 12
Skąd: Szczecin
Wysłany: 17-02-2020, 18:50   

zylx napisał/a:
spidy, po prostu sprawdź w arkuszu co Cię interesuje. Select + 150mbs jest od 49.99zł, 300mbs od 59,99zł



Czy szanowny kolega może podpowiedzieć w jakiej promocji są takie ceny ?
 
 
lambert 
Klikacz

Dołączył: 16 Lut 2020
Posty: 2
Wysłany: 17-02-2020, 18:55   

zylx napisał/a:
lambert, Nowy adres = nowy numer abonenta = oferta dla nowych. Ale to akurat nie jest duży problem, bo rezygnujesz do 14 dni i już możesz negocjować ofertę utrzymaniową.


Czyli zamawiam i odstępuję od umowy w ciągu 14 dni, tak? Dzwonią wtedy czy sam muszę dzwonić?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,6 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: