Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Pogaduchy o ofercie/promocjach w PLAY (UPC) - część 6
Autor Wiadomość
zylx 
chello master

Pomógł: 20 razy
Dołączył: 01 Lip 2015
Posty: 2711
Wysłany: 23-01-2020, 21:24   

jk-ns napisał/a:
pakiet Select + internet 300mb propozycja DUK - 74,99 natomiast za Pakiet Max 79,99 , oczywiście eleven w cenie na którym mi w ogóle nie zależy. Pytanie czy to max?

Nie, Select + 300mbs jest za 59,99zł, max 69,99zł
_________________
 
 
jk-ns 
Klikacz

Dołączył: 24 Kwi 2016
Posty: 8
Wysłany: 24-01-2020, 18:23   

zylx napisał/a:
jk-ns napisał/a:
pakiet Select + internet 300mb propozycja DUK - 74,99 natomiast za Pakiet Max 79,99 , oczywiście eleven w cenie na którym mi w ogóle nie zależy. Pytanie czy to max?

Nie, Select + 300mbs jest za 59,99zł, max 69,99zł



Kurcze drugi telefon i twierdzą, że select + 300 mb/s mogą dać max za 74,99 PLN...
 
 
Caney 
plus master


Pomógł: 11 razy
Dołączył: 29 Mar 2005
Posty: 455
Skąd: Warszawa-Ursus
Wysłany: 24-01-2020, 18:33   

Dobry :-)
Czy prawdą jest że nie można łączyć internetu 1 Gb/s z kartą CI+ ?
Skończyła mi się umowa i chciałem zostawić kartę i przyspieszyć internet, ale wg miłego Pana z infolinii nie ma takiej możliwości i musi być dekoder.
Ktoś może przerabiał temat?
 
 
zylx 
chello master

Pomógł: 20 razy
Dołączył: 01 Lip 2015
Posty: 2711
Wysłany: 24-01-2020, 19:45   

jk-ns napisał/a:
Kurcze drugi telefon i twierdzą, że select + 300 mb/s mogą dać max za 74,99 PLN...

Kurcze, skoro tak twierdzą i wierzysz konsultantom... to po co zaglądasz na to forum? Jakby tak konsultanci mówili prawdę i od razu dawali najlepsze oferty to ten temat nie miałby 1567 stron :)

Caney, Nie ma chyba faktycznie oferty z 1000mbs i CI+. prawdopodobnie chcą jak najszybciej wyzbyć się wszystkich Horizonów z magazynu. UPC lubi sobie strzelać w kolano :)

Jakiś czas temu, tutaj lub na społeczności ktoś rozwiązał taki problem biorąc oddzielnie usługę telewizji i oddzielnie Internetu, z dwóch różnych promocji. Ale takie rozwiązanie jest mało optymalne kosztowo. Inna opcja to tak ja ja mam: dekoder + MR CI+, korzystam tylko z CI+, dekoder leży na nieużywany dnie szafy i się kurzy.
_________________
 
 
djdark 
easy master

Dołączył: 29 Lis 2007
Posty: 37
Skąd: Szczecin
Wysłany: 25-01-2020, 16:12   

Caney napisał/a:
Dobry :-)
Czy prawdą jest że nie można łączyć internetu 1 Gb/s z kartą CI+ ?
Skończyła mi się umowa i chciałem zostawić kartę i przyspieszyć internet, ale wg miłego Pana z infolinii nie ma takiej możliwości i musi być dekoder.
Ktoś może przerabiał temat?


Ja przerabiałem dla prędkości 500Mb/s bo 1Gb/s wychodziło za drogo. Tak jak kolega wyżej pisze udało mi się rozbić umowę na dwie osobne usługi - jedna to tv z CI+ druga to internet 500Mb/s - konsultant nie robił problemów ale to była osoba z DUK.
 
 
ralf 
ultra master

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 09 Cze 2005
Posty: 915
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: 25-01-2020, 16:21   

Różnica w UPC pomiędzy 500mbit a 1GB wynosi 10zł. Przynajmniej w pakiecie z TV. Niech mnie ktoś poprawi jeśli się mylę.
_________________
  ralf
 
djdark 
easy master

Dołączył: 29 Lis 2007
Posty: 37
Skąd: Szczecin
Wysłany: 26-01-2020, 11:11   

^^ Tu mowa o umowie solo, wtedy różnica wynosi 20zł.
 
 
DOgi 
Klikacz

Dołączył: 20 Sty 2020
Posty: 10
Wysłany: 26-01-2020, 12:09   

zylx napisał/a:
Długi napisał/a:
Mam jeszcze ostatnie pytanie.
W moim upc pojawiła się już zmiana daty obowiązywania umowy na tv i internet do 19-01-2022 ale multirom nadal pokazuje 25-01-2020 czy to błąd ze strony UPC czy po 25 multi przechodzi z automatu na bezterminówkę i nie jest już powiązany z usługami głównymi?
Pytam ponieważ po raz pierwszy coś takiego robię i nie chciałbym żeby UPC mnie wpuściło w maliny i zostanę bez multi i należy coś z tym zrobić.

Jeśli nie zmieniałeś umowy na MR i została stara cena, to tak, kończy się okres zobowiązania i możesz zrezygnować z tej usługi w dowolnym momencie z zachowaniem miesięcznego okresu wypowiedzenia.
Aneks dotyczy tylko usług w nim wymienionych, niekoniecznie wszystkich na koncie abonenta.

DOgi napisał/a:
a THH XVI "nie jest możliwe".

konsultant to raz, ale sm sobie odpowiedziałeś akapit wyżej:
DOgi napisał/a:
bez wysyłania do nich wypowiedzenia:


DOgi napisał/a:
4. a) Czy dobrze liczę, że w moim przypadku, najlepsza oferta dla:
- Internet 300 mbit, telewizja Select, nagrywarka Horizon
to THH XVI czyli 58,99 zł + 31,02 zł - 10 zł = 75,01 zł

Źle liczysz, masz złą kwotę, ale wyszedł Ci prawie dobry wynik :P Dla THH XVI HZN Select Pvr jest za 53,99zł, reszta ok. razem 74,99



Dzięki za pomoc. Faktycznie złożenie wypowiedzenia załatwiło sprawę. Konsultant z DUK, z którym wcześniej się umówiłem niestety nie zadzwonił, ale następnego dnia zadzwonił inny konsultant. Zapytał o przyczyny rezygnacji. Powiedziałem, że chodzi o koszty. Przedstawiłem mu swoje oczekiwania, czyli THH XVI za 74,99 zł. Ten stwierdzi, że się dobrze przygotowałem i jest to najlepsza oferta z UPC względem moich oczekiwań. Upewnił się jeszcze, że nie jestem zainteresowany kanałami sportowymi ani HBO (jak sam mówił, w najlepszej ofercie HBO+HBO GO to ok 20 zł miesięcznie). Bez żadnych problemów zgodził się na przyjęcie mojej oferty. Nie był w żaden sposób nachalny. Nie dyskutował, ani nie namawiał na szybszy internet, czy wyższy pakiet kanałów TV.

Mega profesjonalny. Szkoda, że przy kontakcie z UPC nieczęsto trafia się na takie osoby.

Ponieważ mój pakiet HBO GO i pakiet sport są jeszcze aktywny, mają się one pojawić jeszcze na rachunku w lutym (czyli z zachowaniem zwykłego okresu wypowiedzenia). To koszt ok 30 zł.

W zamian za to, konsultant "po rozmowie z managerem" trwającej jakieś 15 sekund (wyciszył mikrofon na kilka sekund, a poza tym słychać było tylko rozmowy w tle z call center, więc trochę wątpię w fakt odbycie się tej rozmowy), zgodził się znieść całkowicie koszt aktywacji wynoszącej 29,99 zł (zwiększam prędkość internetu z 250 do 300).

Tak więc bardzo dziękuję Ci, @zylx za pomoc :)
 
 
lukeluke 
Klikacz

Dołączył: 26 Sty 2020
Posty: 2
Skąd: Kraków
Wysłany: 26-01-2020, 22:19   

Hej :)

w tym momencie mam Fiber Power 150 + Horizon Select za 52zł
PAKIET HORIZON SELECT - ABONAMENT 41zł
Pakiet FILMY I SERIALE – MY PRIME 10zł
FIBER POWER 150 Mb/s - ABONAMENT 1zł

chciałbym przeskoczyć na 500Mbit lub 1000Mbit przy tym samym pakiecie tv Horizon Select, nie Max i bez PVR, bo nie potrzebuję. Na razie nie składałem wypowiedzenia, po rozmowie z DUT zaproponowali mi:
1000Mbit + Horizon Select - 100 zł, brak kosztów instalacji
500Mbit + Select CI+ - 90 zł, 50 zł za wysyłkę CI+ i odebranie horizona którego mam

Wolałbym wziąć 1000 + horizon select, ale z tego co widziałem w arkuszu najtaniej dostanę za 95zł w THH 1000 IV - dobrze mówię?

A jeśli jednak poszedłbym w 500 + horizon select to taniej niż 55zł nie zejdę?

Twój Happy Home XV (2019-3)
PAKIET HORIZON SELECT od 1 do 24 mies. 43,99 zł | od 25 mies. 48,99 zł
FIBER POWER 500 MB/S od 1 mies. 21,02 zł

Czy do 500 w tej ofercie nie ma opcji wzięcia Horizon Selecta? W opisie oferty nic nie widziałem o warunkach z czym można lub nie wziąć 500 - może ze względu na cenę 21,01zł mogę wziąć tylko maxa za 73.99 a nie selecta za 43.99?

[ Dodano: 26-01-2020, 22:32 ]
Kasia napisał/a:
Cytat:
Tabelki przedstawiają sugerowane ceny, czy minimalne, poniżej których już nie można zejść?

to są progi negocjacyjne cen ;) w zależności od kombinacji usług ...jak ich nie poznasz to nie bedziesz wiedzieć czy proponowana oferta jest najlepszą czy nie ;)
na przykladzie 2paku...
Najtaniej
300Mbs i Horizon Select jest za 59,99 zł w THH XVI.
500 Mbs i Horizon Max jest za 84,98 w THH XV , a z pakietem Select za 89,99 w THH XIi, a z Horizon Max i HBO HD z OD/GO za 99,99 w Twój Specjalny Happy Home ...
dalej,
W THH różnica między Select a Max to 10 zł,  a za PVR trzeba doliczyć +15 (bo w Twój Specjalny Happy Home +10 zł) itp,itd..


dokopałem się do tego wpisu - to są najniższe progi? za horizon select + 500 niżej niż 90zł nie zejdę przy obecnych ofertach?

[ Dodano: 26-01-2020, 22:38 ]
Kasia napisał/a:
lober,
Najlepsze ceny dla 500Mbs i tv z nagrywarką dla pakietu Select:
1
THH XI 500Mbs i Select z Mediabox pvr za 99,99
2
THH XII  500Mbs i Select z Horizon pvr
104,99

Reszta ofert od THH XIII , dla 500 Mbs jest z pakietem Max i dekoderem Horizon z/ bez pvr.

Regulaminy THH XV i XVI są "ukryte", te zrzuty są z pierwszej wersji, niepoprawionej i nie zawierają dopisku że "usługa internetowa 500 Mbs dostępna wyłącznie z pakietem Horizon Max lub Max z nagrywarką " , ale wiadomo że  tak jest bo są po dwie pozycje Horizon Max i Horizon Max z nagrywarką, z dwoma różnymi  cenami...i te droższe są przy 500Mbs..


doczytałem bardziej :) więc wychodzi na to, że THH z 500 tylko horizon max z/bez pvr, select w innej ofercie
 
 
debian33 
light master

Dołączył: 07 Kwi 2016
Posty: 136
Wysłany: 27-01-2020, 13:00   

Witam Panowie i Panie :)
Obecnie Posiadam selecta (44 zł)+mr (10zł) +150 Mbit (15 zł) na Ci+ = 69 zł.
Oferta jaką otrzymałem to samo jak wyżej to 59,99 zł. Z tego co widzę to jest to najkorzystniejsza obecnie oferta THH XVI ? Dobrze wypatrzyłem? I skoro MR zostawili w starej cenie to usług głównych już nie można tylko mogą być ceny z arkusza mortherna?
  debian33
 
chomik5 
Klikacz

Dołączył: 10 Gru 2019
Posty: 3
Wysłany: 30-01-2020, 21:43   

Dlaczego mi można się połączyć przez czat z konsultantem? Wyłączyli tą opcję ? Nie mówię o czasowym braku możliwości połączenia .
 
 
maniak89 
Klikacz

Dołączył: 01 Lut 2020
Posty: 6
Wysłany: 01-02-2020, 11:56   

Witajcie,

Chętnie podzielę się z Wami moim przypadkiem może komuś to pomoże. Właśnie przedłużyłem umowę, która wygasała mi 6 marca. Obecnie miałem TV select + nagrywarka + 250MB + pakiet eleven za 94 zł msc.

Najpierw zadzwonił do mnie tydzień temu konsultant chciał mi łaskawie zaoferować przedłużenie na takich samych warunkach, oczywiście się nie zgodziłem i zacząłem patrzeć co mogę innego dostać. Po dwóch dniach zadzwoniłem i zwykły konsultant zaproponował mi utrzymanie obecnego pakietu za 84,99. Wtedy wszedłem na forum i sprawdziłem co mogę ugrać najlepiej, czyli THH XVI za 74,99 zł, ale z tego co czytałem żeby to dostać to bez wypowiedzenia się nie obejdzie.

Wczoraj wpisałem w google upc wypowiedzenie umowy i od razu po wejściu wyświetliło mi dymek żebym dał UPC szansę mnie zatrzymać, zamówiłem kontakt zadzwonił konsultant i niestety zaproponował mi 84,99 za ten sam pakiet czyli bez zmian, ale poinformował żebym spróbował skontaktować się na początku lutego ponieważ w styczniu wykorzystali już limit "ofert specjalnych" na moja prośbę odblokował mi w Moje UPC formularz wypowiedzenia. Idąc za jego sugestią pomyślałem, że dzisiaj zadzwonię i zobaczę co się wydarzy, więc znowu strona z wypowiedzeniem, kliknięcie w prośbę o kontakt, dzwoni konsultant i proponuje 84,99, więc trochę zrezygnowany, ale w sumie nie mam nic do stracenia mówię konsultantce, że wiem o istnieniu oferty THH XVI za 74,99 i jak mi takie załatwi to od razu się decyduje. Powiedziała, że faktycznie jest taka opcja, ale musi sprawdzić czy na moim koncie przejdzie. No i "przeszło" musiałem zrezygnować z elevenów (nie zależało mi) i mam 74,99.

Puenta, powołałem się w rozmowie na istnienie THH XVI i jak takie dostanę to przedłużam, Pani sprawdziła czy przejdzie, udało się i bez wypowiadania umowy dostałem Select z nagrywarką + 300MB za 74,99.

Pozdrawiam
 
 
jk-ns 
Klikacz

Dołączył: 24 Kwi 2016
Posty: 8
Wysłany: 01-02-2020, 20:04   

zylx napisał/a:
jk-ns napisał/a:
pakiet Select + internet 300mb propozycja DUK - 74,99 natomiast za Pakiet Max 79,99 , oczywiście eleven w cenie na którym mi w ogóle nie zależy. Pytanie czy to max?

Nie, Select + 300mbs jest za 59,99zł, max 69,99zł


Koledzy dziękuje po wypowiedzeniu inna rozmowa, od razu załatwione za 59,99 PLN:)
 
 
Tobi 
light master

Dołączył: 12 Kwi 2011
Posty: 64
Skąd: Katowice
Wysłany: 02-02-2020, 10:02   

Pakiet Biznes Internet 80/10 + TV + Cinemax + Filmbox (horizon)
Z bazowych 70,05 płacę już 82,35, teraz dostałem info o kolejnej podwyżce o 5,99 i zmianie prędkości netu na 200 Mb/s od marca.

Wypowiadać? Jest coś sensownego dla biznesu? Zastanawiam się czy opłaca się brać sam internet, i tak planuję zakup TV Boxa.
 
 
 
clf 
classic master

Dołączył: 06 Lip 2009
Posty: 279
Wysłany: 03-02-2020, 08:37   

Czy to nr z upc? 324949577 Wysłałem wypowiedzenie i dzwonią co dzień a jak odbieram to cisza...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,7 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: