Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Pogaduchy o ofercie/promocjach w PLAY (UPC) - część 6
Autor Wiadomość
zylx 
chello master

Pomógł: 20 razy
Dołączył: 01 Lip 2015
Posty: 2711
Wysłany: 20-01-2020, 16:04   

fell.ii, Arkusz ładuje się bez problemu. Nie musisz dobierać telefonu by uzyskać lepszą ofertę, po prostu negocjuj.

atena2020, Składaj wypowiedzenie, to co masz, przy zachowaniu ceny za MR 10zł, jest obecnie od ~106zł...
_________________
 
 
Długi 
easy master

Dołączył: 03 Sty 2016
Posty: 25
Skąd: Krotoszyn
Wysłany: 20-01-2020, 19:05   

Witam.
Do 25.01.2020 rodzice mieli coś takiego:
Pakiet Select Extra HD 44,00 zł / od 25 mies. 49,00 zł (Happy Home XIII mediabox)
Pakiet Multiroom HD 24 miesiące od 1 mies. 10,00 zł (CI+ Rozrywka z Multiroom )
Fiber Power 60 Mb/s 24 miesiące od 1 mies. 5,00 zł ( UBEE obecnie 150 Mb/s po ich przyspieszeniu :D )
Łącznie 59,00 zł.

Dzisiaj po rozmowie z DUK bez wypowiedzenia otrzymałem taką propozycję:
Telewizja PAKIET SELECT EXTRA HD 24 miesiące od 1 do 24 mies. 38,99 zł | od 25 mies. 43,99 zł
Internet Fiber Power 150 Mb/s 24 miesiące od 1 mies. 11,00 zł D
Do tego ponoć choć tego nigdzie nie widzę zostawili im bo chcieli multirom z poprzedniej umowy za 10 zeta.
I mam pytanie cena za neta 11,00 zł to już jest po ulgach i to THHXVI
I drugie cwaniaki naliczyli opłatę aktywacyjną czy walczyć o to od razu czy po podpisaniu składać reklamację?
 
 
zylx 
chello master

Pomógł: 20 razy
Dołączył: 01 Lip 2015
Posty: 2711
Wysłany: 20-01-2020, 19:52   

Długi napisał/a:
I mam pytanie cena za neta 11,00 zł to już jest po ulgach i to THHXVI

Tak
Długi napisał/a:
I drugie cwaniaki naliczyli opłatę aktywacyjną czy walczyć o to od razu czy po podpisaniu składać reklamację?

Walcz od razu, a jak się nie uda to reklamacja.
_________________
 
 
Długi 
easy master

Dołączył: 03 Sty 2016
Posty: 25
Skąd: Krotoszyn
Wysłany: 20-01-2020, 21:33   

Dziękuję wszystkim forumowiczom za cenne wskazówki dzięki którym utrzymałem umowę bez podwyżki na kolejne 24 mc. :D

Mam jeszcze ostatnie pytanie.
W moim upc pojawiła się już zmiana daty obowiązywania umowy na tv i internet do 19-01-2022 ale multirom nadal pokazuje 25-01-2020 czy to błąd ze strony UPC czy po 25 multi przechodzi z automatu na bezterminówkę i nie jest już powiązany z usługami głównymi?
Pytam ponieważ po raz pierwszy coś takiego robię i nie chciałbym żeby UPC mnie wpuściło w maliny i zostanę bez multi i należy coś z tym zrobić.
 
 
DOgi 
Klikacz

Dołączył: 20 Sty 2020
Posty: 10
Wysłany: 20-01-2020, 22:06   

Hej,

Może mi pomożecie, bo jestem trochę zagubiony po rozmowach z DUK (4 rozmowy i 3 różne oferty). Przepraszam z góry, za tak długi elaborat :D

Mam obecnie ofertę za 94 zł już po okresie promocyjnym, bez wysyłania do nich wypowiedzenia:
Internet 300 mbit, telewizja Select, pakiet Mega Sport, nagrywarka Horizon

Koszt: 123,99 zł.

1) Konsultant mi mówi, że jeśli chodzi o najlepszą ofertę, to ma THH XIV+, a nie ma lepszych, ponieważ THH XV się skończyła, a THH XVI "nie jest możliwe".

Jest to możliwe? :D Czy to kwestia konsultanta?

2) Jego ofertę ofertę opisuję poniżej:
Internet 300 mbit, telewizja Select, pakiet Mega Sport (nie potrzebuję go, ale jest "bez dopłaty"*), nagrywarka Horizon

Koszt: 94,99 zł - 10 zł = 84,99 zł (wliczając zniżkę za zgody).

3) Twierdzi, że cena za telewizję MAX (czyli 160 kanałów) będzie praktycznie taka sama.

W jaki sposób mu to wychodzi, że cena za MAX będzie taka sama?

4. a) Czy dobrze liczę, że w moim przypadku, najlepsza oferta dla:
- Internet 300 mbit, telewizja Select, nagrywarka Horizon
to THH XVI czyli 58,99 zł + 31,02 zł - 10 zł = 75,01 zł

b) Najlepsze oferta "ponad potrzeby" to:
- Internet 500 mbit, telewizja MAX, nagrywarka Horizon
to THH XVI czyli 68,99 zł + 21,01 zł - 10 zł = 80,00 zł

4) Z czego wynika, że internet 500 mbit jest tańszy niż 300 mbit, albo
"PAKIET HORIZON MAX Z NAGRYWARKĄ" kosztuje w tej promocji jednocześnie i 88,99 zł i 68,99 zł zł?

*a tak naprawdę jest obowiązkowy
 
 
zylx 
chello master

Pomógł: 20 razy
Dołączył: 01 Lip 2015
Posty: 2711
Wysłany: 21-01-2020, 10:08   

Długi napisał/a:
Mam jeszcze ostatnie pytanie.
W moim upc pojawiła się już zmiana daty obowiązywania umowy na tv i internet do 19-01-2022 ale multirom nadal pokazuje 25-01-2020 czy to błąd ze strony UPC czy po 25 multi przechodzi z automatu na bezterminówkę i nie jest już powiązany z usługami głównymi?
Pytam ponieważ po raz pierwszy coś takiego robię i nie chciałbym żeby UPC mnie wpuściło w maliny i zostanę bez multi i należy coś z tym zrobić.

Jeśli nie zmieniałeś umowy na MR i została stara cena, to tak, kończy się okres zobowiązania i możesz zrezygnować z tej usługi w dowolnym momencie z zachowaniem miesięcznego okresu wypowiedzenia.
Aneks dotyczy tylko usług w nim wymienionych, niekoniecznie wszystkich na koncie abonenta.

DOgi napisał/a:
a THH XVI "nie jest możliwe".

konsultant to raz, ale sm sobie odpowiedziałeś akapit wyżej:
DOgi napisał/a:
bez wysyłania do nich wypowiedzenia:


DOgi napisał/a:
4. a) Czy dobrze liczę, że w moim przypadku, najlepsza oferta dla:
- Internet 300 mbit, telewizja Select, nagrywarka Horizon
to THH XVI czyli 58,99 zł + 31,02 zł - 10 zł = 75,01 zł

Źle liczysz, masz złą kwotę, ale wyszedł Ci prawie dobry wynik :P Dla THH XVI HZN Select Pvr jest za 53,99zł, reszta ok. razem 74,99

DOgi napisał/a:
b) Najlepsze oferta "ponad potrzeby" to:
- Internet 500 mbit, telewizja MAX, nagrywarka Horizon
to THH XVI czyli 68,99 zł + 21,01 zł - 10 zł = 80,00 zł

4) Z czego wynika, że internet 500 mbit jest tańszy niż 300 mbit, albo
"PAKIET HORIZON MAX Z NAGRYWARKĄ" kosztuje w tej promocji jednocześnie i 88,99 zł i 68,99 zł zł?

Żle policzyłeś. Internet 500mbs jest tańszy, bo UPC przerzuciło jego koszt do opłaty za telewizję. Stąd też wyższa cena pakietów TV z internetem 500. Cena 68,99zł jest dla internetu 150 i 300mbs, zaś 88,99 dla Internetu 500mbs. prawidłowy wynik to 99zł za pakiet max pvr z Internetem 500.
_________________
 
 
clf 
classic master

Dołączył: 06 Lip 2009
Posty: 279
Wysłany: 21-01-2020, 11:22   

Nie jestem na bieżąco i czekając na 4k w upc chciałem sobie złożyć rezygnację z c+ i polstaow bo kończy sie zobowiązanie, tymczasem widzę że upc cofa sie w rozwoju i nawet wypowiedzenia nie moge online wysłać, czaty tez wyłączone. Jedyna opcja to list i telefon. Jak mam im na infolinii rezygnacje wysłać?😂
 
 
Azar 
plus master


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 25 Mar 2015
Posty: 688
Skąd: Katowice
Wysłany: 21-01-2020, 11:25   

Poproś żeby w moje upc udostępnili opcję wysłania wypowiedzenia przez ich formularz;)
_________________
 
 
fell.ii 
Klikacz

Dołączył: 02 Lut 2018
Posty: 11
Wysłany: 21-01-2020, 11:30   

zylx napisał/a:
fell.ii, Arkusz ładuje się bez problemu. Nie musisz dobierać telefonu by uzyskać lepszą ofertę, po prostu negocjuj.


w komórce arkusz nie zawsze mi odpala

z tego co widzę (chyba dobrze odczytuje)

najkorzystniejsza oferta MAX tv z nagrywarka + internet 150 to 90-10 za zgode czyli THH XIV a z horizonem 5zł za eleveny

mam racje?
 
 
clf 
classic master

Dołączył: 06 Lip 2009
Posty: 279
Wysłany: 21-01-2020, 11:50   

Azar napisał/a:
Poproś żeby w moje upc udostępnili opcję wysłania wypowiedzenia przez ich formularz;)

To jakiś absurd 😂 Ok, dzięki.
 
 
zylx 
chello master

Pomógł: 20 razy
Dołączył: 01 Lip 2015
Posty: 2711
Wysłany: 21-01-2020, 14:11   

fell.ii, Nie, najtaniej jest w THH XVI i kosztuje 74.99zl. Nawet pisałem dokładnie to samo kilka postów wyżej.
_________________
 
 
Nikelajer 
easy master

Dołączył: 30 Lis 2015
Posty: 39
Wysłany: 21-01-2020, 16:43   

Powiem Wam, że chyba rzeczywiście mieli jakieś pogadanki w sprawie przedłużeń.
Dziś miałem rozmowę z DUK na pytanie dlaczego złożyłem wypowiedzenie przekazałem że kończy mi się zobowiązanie i widzę, że rachunek ma być większy, a dodatkowo w okolicy jest sporo konkurencji z lepszą ofertą.
I od razu zacząłem otrzymywać informacje jak mam zwrócić sprzęt i do kiedy mam ważną usługę :lol:

Przerwałem wywód, powiedziałem że byłem przekonany, że mi złożą jakąś ofertę utrzymaniową, tym bardziej że przed złożeniem wypowiedzenia przy wcześniejszej rozmowie z konsultantem otrzymałem już lepszą ofertę o 10 zł niż obecnie i dostałem informacje, że DUK się z jeszcze lepszą ofertą będzie kontaktować.
Po 2 minutach "rozmowy z kierownikiem" otrzymałem THH XVI (select + 300)+ HBO + cinemax + filmbox. razem 82 zł
 
 
EwaJ 
Klikacz

Dołączyła: 21 Sty 2020
Posty: 2
Wysłany: 21-01-2020, 21:00   

zylx napisał/a:
Długi napisał/a:
Mam jeszcze ostatnie pytanie.
W moim upc pojawiła się już zmiana daty obowiązywania umowy na tv i internet do 19-01-2022 ale multirom nadal pokazuje 25-01-2020 czy to błąd ze strony UPC czy po 25 multi przechodzi z automatu na bezterminówkę i nie jest już powiązany z usługami głównymi?
Pytam ponieważ po raz pierwszy coś takiego robię i nie chciałbym żeby UPC mnie wpuściło w maliny i zostanę bez multi i należy coś z tym zrobić.

Jeśli nie zmieniałeś umowy na MR i została stara cena, to tak, kończy się okres zobowiązania i możesz zrezygnować z tej usługi w dowolnym momencie z zachowaniem miesięcznego okresu wypowiedzenia.
Aneks dotyczy tylko usług w nim wymienionych, niekoniecznie wszystkich na koncie abonenta.



Dobry wieczór!
Mam podobne pytanie związane z Multiroomem. Czy po przejściu na umowę bezterminową zwiększy mi się kwota (mam w tej chwili 15 zł, opcja z nagrywarką)? W umowie zobowiązaniowej mam standardową formułkę dotyczącą dalszego stosowania ulg, ale absolutnie nie rozumiem co oznacza "Dostawca Usług uprawniony jest jednakże do zmiany ich wysokości zgodnie z zasadami przewidzianymi w Umowie Abonenckiej dla zmian Cennika." Czyli może je zmienić, kiedy chce? Będę wdzięczna za podpowiedź "co autor miał na myśli".
 
 
pjetrucha 
light master

Dołączył: 02 Sty 2018
Posty: 93
Wysłany: 21-01-2020, 23:19   

Azar napisał/a:
Jak naliczą opłatę aktywacyjną to napisz reklamację że jesteś wieloletnim klientem itd i czujesz się zawiedziony że naliczyli Ci dodatkową opłatę a nowi klienci mają to za 1 zł xD

Czy to jest jedyny sensowny argument, czy istnieją jeszcze inne? Jakie?
Udało mi się dzisiaj uzyskać to co chciałem, ale opłaty aktywacyjnej nie chcieli znieść.
W jakiej formie składa się taką reklamację?
 
 
zaq13 
light master

Dołączył: 17 Sty 2016
Posty: 103
Skąd: Wrocław/Gaj
Wysłany: 21-01-2020, 23:49   

A ja dziś dostałem bez problemu samą Telewizję PAKIET MAX EXTRA HD 24 miesiące od 1 mies. 44,99 zł
Opłata instalacyjna: 0,00 zł Opłata aktywacyjna: 0,00 zł.
Co prawda chciałem jeszcze horizon go bo w pracy dużo oglądam za 5pln i nie widzę tego w emailu więc poczekam co będzie.
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,67 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: