Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Pogaduchy o ofercie/promocjach w PLAY (UPC) - część 6
Autor Wiadomość
Kasia 
chello master


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 08 Lis 2016
Posty: 2794
Skąd: W-wa
Wysłany: 15-01-2020, 16:44   

:)
_________________
 
 
kallak 
Klikacz

Dołączył: 24 Wrz 2007
Posty: 17
Wysłany: 15-01-2020, 17:20   

Witajcie,
jestem od pażdziernika na bezterminówce: Max Extra HD z+PVR (Mediabox), 120Mbit, 2x multiroom CI+ (2x10zł), Compal +Cinemax (1zł) (113zł)

Chciałbym uzyskać wyższą prędkość Internetu, zrezygnować z jednego MR i być może zmniejszyć pakiet na SELECT jesli zmniejszy to cenę, Cinemaxa nie chcę za to wolałbym kanały Eleven .

1. Czy dobrze odczytuję arkusz który udostępnia @Kasia - najlepsze co mnie spotkać z Multiroomem to THH XIII ?
2. Czy biorąc multiroom pozostanę z Mediaboxem czy do wyboru będize także Horizon?
3. Czy jeśli zdecyduję się na FP 150/300 będą chcieli mi zabrać Compal? A jeśli tak, to czy WiFi na samym Horizonie jest OK czy wręcz przeciwnie?
4. Czy jest możliwe pozostawienie obecnej ceny za MR czy będę zmuszony płacić nową, droższą o 5zł stawkę (umowa na MR była podpisywana w trakcie trwania umowy INT+TV), ale w oby przypadkach minął już okres zobowiązania.

Dzięki z góry za pomoc.
 
 
Kasia 
chello master


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 08 Lis 2016
Posty: 2794
Skąd: W-wa
Wysłany: 15-01-2020, 18:12   

kallak,
Cytat:
..i być może zmniejszyć pakiet na SELECT jesli zmniejszy to cenę, Cinemaxa nie chcę za to wolałbym kanały Eleven .

Między Select, a Max jest 10 zł różnicy
Eleven przy Horizonie to 5 zł

Cytat:
Czy dobrze odczytuję arkusz który udostępnia @Kasia - najlepsze co mnie spotkać z Multiroomem to THH XIII ?

Nie, najlepsze to THH XVI  :)

Cytat:
Czy biorąc multiroom pozostanę z Mediaboxem czy do wyboru będize także Horizon?

Nie, multiroom jest na MediaModiule albo Mediabox (lub Mediabox pvr)

Cytat:
Czy jest możliwe pozostawienie obecnej ceny za MR czy będę zmuszony płacić nową, droższą o 5zł stawkę (umowa na MR była podpisywana w trakcie trwania umowy INT+TV), ale w oby przypadkach minął już okres zobowiązania.

Zawsze warto sie starać o pozostawienie MR z  poprzedniej umowy, bo obecnie MR bez pvr kosztuje 15 zł
_________________
 
 
goranj 
easy master

Dołączył: 25 Lut 2015
Posty: 38
Wysłany: 16-01-2020, 14:01   

cześć, chciałem wrócić do mojej rozpiski:

C+ Prestige - 39,99
Pakiet Mega Sport - 5,00
Horizon Select Abonament - 39,00
HBO HD - 25,00
Polsat Sport Premium - 10,00
HBO GO/OD - 4,99
Internet 120 MB/S - 15,00
Telefon -0,98

po rozmowie z UPC obniżą mi cenę za HBO do 15 zł + 4,99 za HBO GO/OD. jednocześnie przeglądałem arkusz i mógłbym mieć Internet 150mb/s + Horizon Select za 60 zł - 10 zł (zniżka). do tej pory mówili mi przez telefon, że telefon w UPC spina promocje i stąd mam tak dobre ceny, a kilka dni temu powiedzieli, że mogą skoczyć z Internetem do 150mb/s za dopłatą 5 zł. mam się upierać przez telefon, że mógłbym mieć THH XVII lub XVI? nie potwierdziłem im jeszcze SMSem, że zgadzam się na nową ofertę.
 
 
Kasia 
chello master


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 08 Lis 2016
Posty: 2794
Skąd: W-wa
Wysłany: 16-01-2020, 14:29   

goranj, ale tak sobie piszesz, czy o coś pytasz, bo nie rozumiem..

[ Dodano: 16-01-2020, 14:48 ]
Cytat:
kilka dni temu powiedzieli, że mogą skoczyć z Internetem do 150mb/s za dopłatą 5 zł.

obniżką raczej ;) z 15 na 11 ,zł
_________________
 
 
goranj 
easy master

Dołączył: 25 Lut 2015
Posty: 38
Wysłany: 16-01-2020, 15:48   

jasne, że pytam. jestem bliżej rozwiązania mojego przypadku. w BUK zaoferowano mi THH XVI z 3 składnikami, czyli 59,99 za TV, Internet i telefon. wg gościa z BUK przy przedłużeniu umowy nie mogą mi odłączyć telefonu i cena nie spadnie do 49,99 jak tutaj piszecie. usługi podstawowe mam do 29.01.2020, dodatkowe jak HBO i C+ do 29.01.2021. Mieliście tu taki przypadek, że ktoś wypowiadał umowę na TV, kiedy HBO itd miał jeszcze ważne na rok? chyba utkwię z tym telefonem..
 
 
Kasia 
chello master


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 08 Lis 2016
Posty: 2794
Skąd: W-wa
Wysłany: 16-01-2020, 16:34   

goranj,
Cytat:
.. w BUK zaoferowano mi THH XVI z 3 składnikami, czyli 59,99 za TV, Internet i telefon

Bez urazy, ale zdecyduj się, bo wcześniej pisałeś o 'telefonie na start' do dwupaku usług głównych,  a teraz piszesz o 3paku usług głównych czyli z telefonem minuty do wszyskich max...
O jakim w koncu telefonie piszesz "na start" czy 'minuty do wszyskich max'?

Cytat:

.wg gościa z BUK przy przedłużeniu umowy nie mogą mi odłączyć telefonu i cena nie spadnie do 49,99

No i ma rację, bo skoro obecnie masz telefon (dodatkowo czy w głównej) , a  chcesz przedłużyć Aneks z nowymi warunkami bez telefonu, to musisz złożyć rezygnację...

Cytat:

Mieliście tu taki przypadek, że ktoś wypowiadał umowę na TV, kiedy HBO itd miał jeszcze ważne na rok?

..masz prawdopodobnie na myśli wypowiedzenie umowy na usługi jakie masz  (a nie tylko na tv ) - zatem nie możesz wypowiedzieć umowy na usługi główne skoro masz dodatki w zobowiązaniu. Jeśli to zrobisz zapłacisz karę, zobowiązanie to zobowiązanie.
_________________
Ostatnio zmieniony przez Kasia 16-01-2020, 16:35, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
zylx 
chello master

Pomógł: 20 razy
Dołączył: 01 Lip 2015
Posty: 2711
Wysłany: 16-01-2020, 16:35   

goranj, Rozwiązaniem jest telefon na start za 0,98zł. Tylko musisz do tego przekonać konsultanta. generalnie składanie wypowiedzenia na usługi główne, gdy masz zobowiązanie na pakiety premium jest mocno wątpliwe, bo w razie gdyby doszło do skutku musiał byś zapłacić karę umowną za te pakiety.
_________________
 
 
Kasia 
chello master


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 08 Lis 2016
Posty: 2794
Skąd: W-wa
Wysłany: 16-01-2020, 16:36   

Cytat:
wypowiedzenia na usługi główne, gdy masz zobowiązanie na pakiety premium jest mocno wątpliwe, bo w razie gdyby doszło do skutku musiał byś zapłacić karę umowną za te pakiety.

Żadne "mocno watpliwe"...jak będzie chciał wypowiedzieć usługi główne to będzie mógł to zrobić, ale zapłaci kary za zerwanie umowy na usługi dodatkowe które ma w zobowiązaniu.
_________________
 
 
goranj 
easy master

Dołączył: 25 Lut 2015
Posty: 38
Wysłany: 16-01-2020, 17:00   

zylx,
zylx napisał/a:
Rozwiązaniem jest telefon na start za 0,98zł. Tylko musisz do tego przekonać konsultanta.


mam obecnie taką usługę jak 'telefon na start' i wynosi dokładnie 0,98 zł.

Kasia napisał/a:
Bez urazy, ale zdecyduj się, bo wcześniej pisałeś o 'telefonie na start' do dwupaku usług głównych,  a teraz piszesz o 3paku usług głównych czyli z telefonem minuty do wszyskich max...
O jakim w koncu telefonie piszesz "na start" czy 'minuty do wszyskich max'?


wcześniej tylko wyszczególniłem jak nazywa się moja usługa na telefon. Arkusz, który macie w stopkach pokazuje, że można mieć THH 16 i THH 17 w opcji z 3 składnikami lub 2 składnikami. Nalegałem przez telefon, żeby przedłużyć moją umowę (zwiększyli Internet ze 120 do 150) z 2 składnikami, bez telefonu - czyli 39 zł za TV + 21 za Internet = 49,99 po zniżce marketingowej. No, ale gościu przez telefon powiedział, że absolutnie nie może mi wyłączyć telefonu. Więc zaproponowałem, żeby utrzymał ten za 0,98 zł. Również powiedział, że nie może tego zrobić. Jedyną jego propozycją było - 39 za TV, 21 za Internet, 10 za tel i zniżka 10 - w sumie 60 zł, czyli o 5 zł więcej niż do tej pory i to samo, co proponowali mi przez Infolinię.
 
 
Kasia 
chello master


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 08 Lis 2016
Posty: 2794
Skąd: W-wa
Wysłany: 16-01-2020, 17:15   

ok, teraz to jasne..zatem zmień konsultanta na takiego który da dwupak tak jak masz obecnie.
_________________
 
 
Yarecky 
light master

Dołączył: 25 Gru 2017
Posty: 65
Wysłany: 16-01-2020, 20:01   

Witajcie , obecnie posiadam następującą ofertę : Horizon Max z multiroom na module CI+ do tego neta 500 Mb/s i pakiet Eleven, obecnie płacę za całość 129,99 zł , przeglądając arkusz z ofertami zauważyłem że w ofercie THH XV najtaniej za to co posiadam wychodzi 95 zł odejmując ulgi wychodzi 84,98 zł.

Mam oferty w zakładce moje UPC więc pewnie mógł bym negocjować warunki obecnej umowy, da się faktycznie wynegocjować taką cenę jak wychodzi z arkusza , czy raczej nastawiać się na pisanie wypowiedzenia by dostać takie warunki ? :D
 
 
gemini4all 
easy master

Dołączył: 30 Sie 2015
Posty: 47
Wysłany: 16-01-2020, 21:05   

Próbuj bez wypowiedzenia, może się uda a jak nie to podziękuj i złóż wypowiedzenie przez formularz na stronie UPC.
 
 
Fornacis 
ultra master


Pomógł: 5 razy
Dołączył: 21 Lis 2013
Posty: 822
Skąd: Szczecin
Wysłany: 16-01-2020, 22:46   

Witam, po raz kolejny nastał czas rozmów z utrzymaniówką.
Aktualnie mam THH XII ze stycznia 2018, to był max na tamten czas przy mediaboxie.
Mam: TV Select z nagrywarką, upgrade do MAX, net 250Mb, telefon na start i koszt tego to 92,98PLN.
Dodatkowo Cinemax, FilmBOX po 1PLN/szt, MR 10PLN.

Teraz patrzę i widzę THH XVI na 2 usługi, nie warto brać Select + Upgrade, bo różnica miedzy Select a Max to 10PLN, czyli tu mam 63,99PLN do tego net 300Mb za 31,02 i ten telefon na start 0,98PLN. Całościowo mam 95,99PLN, 3PLN drożej jak ostatnie 2 lata, nie ma tragedii choć 2 lata temu z WRU XX na THH XII wyrwałem 2PLN taniej :)
Pytanie jest następujące, te kwoty z formularzy mają uwzględnione rabaty 2x5.01PLN?
_________________
 
 
Kasia 
chello master


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 08 Lis 2016
Posty: 2794
Skąd: W-wa
Wysłany: 16-01-2020, 22:51   

Fornacis, no właśnie, nie odjąłeś ulg.
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,73 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: