Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Pogaduchy o ofercie/promocjach w PLAY (UPC) - część 6
Autor Wiadomość
projupisi 
plus master


Pomógł: 16 razy
Dołączył: 12 Lut 2016
Posty: 576
Skąd: Śląsk
Wysłany: 07-12-2019, 14:15   

Azar napisał/a:
problem był taki że miałem na wniosku napisane (podpis pracownika oraz pieczątka salonu) że cesja została przez pracownika UPC przyjęta i wprowadzona do systemu a finalnie okazało się że cesja wcale nie została wprowadzona tak więc oszukano mnie :O

Kasia napisał/a:
na czym w końcu miała polegać udzielona Ci pomoc modów z tamtego forum, jak nie na niestandardowym udzieleniu Ci (wewnętrznymi kanałami)  pomocy w osiągnięciu tej oferty z bf, względnie w cenie jaka była w bf? ..bo już się pogubiłam :lol:
Przede wszystkim na zatuszowaniu bledu pracownika jupisi, nastepnie na wyciszeniu tematu poprzez zamkniecie go, a na koniec byc może rzuca ochlap Azarowi, zeby nie bruzdzil po forach rozpisujac sie o indolecji pracownikow salonu.
 
 
Kasia 
chello master


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 08 Lis 2016
Posty: 2794
Skąd: W-wa
Wysłany: 07-12-2019, 14:20   

lober,
Najlepsze ceny dla 500Mbs i tv z nagrywarką dla pakietu Select:
1
THH XI 500Mbs i Select z Mediabox pvr za 99,99
2
THH XII  500Mbs i Select z Horizon pvr
104,99

Reszta ofert od THH XIII , dla 500 Mbs jest z pakietem Max i dekoderem Horizon z/ bez pvr.

Regulaminy THH XV i XVI są "ukryte", te zrzuty są z pierwszej wersji, niepoprawionej i nie zawierają dopisku że "usługa internetowa 500 Mbs dostępna wyłącznie z pakietem Horizon Max lub Max z nagrywarką " , ale wiadomo że  tak jest bo są po dwie pozycje Horizon Max i Horizon Max z nagrywarką, z dwoma różnymi  cenami...i te droższe są przy 500Mbs..

sketch-1575724713927.jpg
Plik ściągnięto 134 raz(y) 95,53 KB

sketch-1575724713751.jpg
Plik ściągnięto 140 raz(y) 104,77 KB

sketch-1575724713527.jpg
Plik ściągnięto 72 raz(y) 50,5 KB

_________________
 
 
lober 
easy master

Dołączył: 04 Gru 2019
Posty: 25
Wysłany: 07-12-2019, 15:17   

Kasia, dziękuję za rozjaśnienie sytuacji.

Pozostają negocjacje z DUK, zobaczymy czy zaakceptują to co im zaproponowałem. Ciężki wybór, z jednej strony mam lepszą ofertę od innego operatora i jestem już trochę zmęczony podejściem do klienta przez UPC, z drugiej strony UPC w miarę stabilnie pracowało i dochodzi jeszcze zabawa ze zwrotem sprzętu. Dam znać jak sytuacja się rozwiąże :?
 
 
Kasia 
chello master


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 08 Lis 2016
Posty: 2794
Skąd: W-wa
Wysłany: 07-12-2019, 15:45   

antyjupisi,
Bardziej mi chodziło o podwójne standardy jakie tam widać panują, bo z jednej strony - co rozumiem - nie wolno tam pisać o tym forum, zwlaszcza o temacie tabu, czyli dostępnych tutaj regulaminach ;) , a z drugiej strony sami tam stosują różne "obejścia" , zasady "uznaniowości" o szczegółach nie informując publicznie, a w prywatnych wiadomościach ;)
...I żeby nie było, królową teorii spiskowych nie jestem, ale to razi jednak na oficjalnym forum operatora.

[ Dodano: 07-12-2019, 15:55 ]
lober, policz jeszcze sam, bo ja mogę zawsze źle policzyć ;)
_________________
 
 
Szeptacz
[Usunięty]

Wysłany: 07-12-2019, 22:55   

Od pierwszego stycznia przedłużyłem umowę zostawiając tylko usługę Internetu.150 mb/ s za 34,99 zł.
Mam pytanie dotyczące pakietu start.Konsultant twierdził, że w tym przypadku konieczna jest wizyta technika by uruchomić pakiet.
Obecnie korzystam z karty CI+ i Horizona podpietych do tego samego telewizora.Pakiet darmowy , czy dodatkowa usługa do Internetu.. ?Oferta przyjęta niecały tydzień temu jeszcze mam czas by coś tu zmienić.
Podobno przy tej kwocie , taki pakiet jest niedostępny.
Może ktoś to potwierdzić?
 
 
Kasia 
chello master


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 08 Lis 2016
Posty: 2794
Skąd: W-wa
Wysłany: 07-12-2019, 23:22   

Nie rozumiem co napisałeś.
_________________
 
 
Szeptacz
[Usunięty]

Wysłany: 07-12-2019, 23:51   

Bezpłatny pakiet telewizyjny Start jest dostępny dla wszystkich abonentów UPC (np. z usługą internetową).( żdródło: Satkurier)
Więc jak to jest?
 
 
Kasia 
chello master


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 08 Lis 2016
Posty: 2794
Skąd: W-wa
Wysłany: 07-12-2019, 23:59   

Szeptacz napisał/a:
Bezpłatny pakiet telewizyjny Start jest dostępny dla wszystkich abonentów UPC (np. z usługą internetową).( żdródło: Satkurier)

Zanim zapytasz przeczytaj (źródło: moja Stopka)
Widzisz tam "bezpłatny TV Start"?
_________________
 
 
magneto 
Klikacz

Dołączył: 08 Gru 2019
Posty: 1
Wysłany: 09-12-2019, 00:02   

mam zagwozdkę. Obecnie mam na czas nieokreślony umowę na warunkach WRU XX czyli płacę coś 60 zł za net 300 mb i telewizja Max z dekoderem mediabox bez nagrywarki.

I tu jest cały problem - nie oglądam tej telewizji prawie wcale przez to że tej nagrywarki nie ma. Szkoda że wtedy nie wziąłem z nagrywarką.

Mam telewizor który może nagrywać ale musi być karta CI+. Mam w bloku Orange i Netię. Więc pełna konkurencja.

Dostałem ofertę THH XVI wychodzi coś 15 zł za nagrywarkę Horizon i jednocześnie obniżoną prędkość internetu do 150 mb. umowa na 24 miesiące.

Nie wiem czy to brać. Nie da się wziąć samej nagrywarki bez dodatkowej umowy? Czy THH XVI to już szczyt możliwości?

Ewentualnie co zrobić żeby tą telewizję dało się oglądać? Co polecacie - może jakieś HBO czy myPrime? Cinemax?

Prawda jest też taka że internetu po kablu mogłoby nie być dla mnie wcale. Używam głównie mobilnego.

UPC straszy że światłowód jest gorszy niż koncentryk :) jeżeli chodzi o telewizję. Chociaż dziwne to dla mnie i niepojęte. Raczej koncentryk jest bardziej podatny na zakłócenia niż światłowód.
 
 
Azar 
plus master


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 25 Mar 2015
Posty: 688
Skąd: Katowice
Wysłany: 09-12-2019, 07:13   

magneto, podnieśli Ci Internet 120mb na 300? Czy miałeś na samym początku 60?
_________________
 
 
IQ 
classic master

Dołączyła: 07 Mar 2017
Posty: 241
Wysłany: 09-12-2019, 16:36   

magneto napisał/a:



Ewentualnie co zrobić żeby tą telewizję dało się oglądać? Co polecacie - może jakieś HBO czy myPrime? Cinemax?

Prawda jest też taka że internetu po kablu mogłoby nie być dla mnie wcale. Używam głównie mobilnego.

UPC straszy że światłowód jest gorszy niż koncentryk :) jeżeli chodzi o telewizję. Chociaż dziwne to dla mnie i niepojęte. Raczej koncentryk jest bardziej podatny na zakłócenia niż światłowód.


Jako dodatkowy pakiet bierz wszytko byle nie myPrime - to straszny prymityw. Filmy z reguły b. stare i do tego w większości dość kiepskie.

co do koncentryka vs. światłowód osobiście uważam że UPC to juz nie to co kiedyś a opinie które klepią konsultanci to regułki marketingowe ze szkolenia... Ja mam ten ich koncentryk i jakość nie powala. Już wolę oglądać przez internet. Kup sobie jakąś przystawkę typu chromekast czy AppleTv. Na Apple mają Horizona z podstawową ilością kanałów info i filmowych (bez grupy tvn) i mnie to wystarcza. Jak tylko skończy mi się umowa to oddaje im ten koncentryk bez zmrużenia okiem... nawet zastanawiam się czy nie przejść do Orange, bo ostsnio mam z pomocą tech i serwisem UPC zbyt dużo "kontaktu".
 
 
Lord_PRO 
Klikacz

Dołączył: 03 Lut 2017
Posty: 18
Skąd: Warszawa
Wysłany: 10-12-2019, 12:42   

Cześć,

już długo jestem na okresie nieoznaczonym i problemy z connectboxem (wifi kulawo działa, podobno się rozłącza - w ostatnim okresie ponad 280 zdarzeń - jak niezsynchronizuje sie z UPC to nie daje adresów z DHCP. Mam kupę urządzeń IoT po wifi i czasami cierpię diagnozując problemy z połączeniem) trochę mnie pchnęły w kierunku zmiany na giga connect box. Ale niestety trzeba wziąć internet 1000...

Obecnie płacę 111 PLN/mc - net 500mbps, horizon max (bez nagrywarki), MR z CI+ (za 10), cinemax za 1.

W promocjach na moim UPC wisi mi Twój Happy Home 1000 IV, czyli:

120,98 PLN/mc - net 1000, horizon max (bez nagrywarki), MR z CI+ (za 10), cinemax (za 1), elevensports (za 5 czy tam 4,99)

Niestety, ale negocjacje z wypowiedzeniami to u mnie męka. Wiedzą, że są jedynym rozsądnym rozwiązaniem (Orange to net 10mbps, JMDI to kicha). Bez gadania mogę podpisać umowę na to co mam, za zawrotne 0,01 PLN / mc mniej :-)

Jeśli chodzi o usługi z netem 1000, to chyba te THH 1000 IV to najlepsze co mogę uzyskać? Z tego co widze u Morthena to wyższe promocje mają już MAX PVR (co mnie nie interesuje).

Drugim rozwiązaniem jakie widzę, to przełączenie connectboxa w tryb bridge i zakup routera. Ale wydanie 500-1000 i więcej (np. Ubiquiti UniFi Dream Machine) to w sumie to samo co wzięcie na 2 lata nowej umowy z tym giga connectboxem (chyba żeby udało się zmniejszyć obecny rachunek do np. 90 PLN /mc - ale u mnie to kicha raczej, przerabiałem to wiele razy).
 
 
Kasia 
chello master


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 08 Lis 2016
Posty: 2794
Skąd: W-wa
Wysłany: 10-12-2019, 14:40   

Lord_PRO napisał/a:
Jeśli chodzi o usługi z netem 1000, to chyba te THH 1000 IV to najlepsze co mogę uzyskać?...wyższe promocje mają już MAX PVR (co mnie nie interesuje).

Tak jak piszesz, bez pvr, 1GB najtaniej w THH 1000 IV za 109,99 zł...

[ Dodano: 10-12-2019, 14:47 ]
oczywiście zamiast Eleven można wybrać MyPrime.
_________________
 
 
salomon112 
Klikacz

Dołączył: 10 Gru 2019
Posty: 1
Wysłany: 10-12-2019, 16:03   

Witajcie,

bardzo mi zależy na wybraniu UPC jako swojego operatora. Nie oglądam w sumie telewizji poza piłką nożną, więc pakiet TV nie jest tak bardzo potrzebny, wystarczy nawet TV na start.
Zależy mi na internecie minimum 300mb/s i dostępie do Polsat Sport Premium i Eleven. Pytałem w trzech różnych miejscach i konsultant twierdzi ze maksymalnie co mogą zaoferować to:
Fiber 500mb/s za 59,99 i Polsat sport premium + eleven na 4mc za 0zł a potem 19,99 zł.
Czy można jeszcze jakoś zbić cenę, lub uzyskać coś lepszego nie przekraczając przez cały okres umowy 79,99?
 
 
Kasia 
chello master


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 08 Lis 2016
Posty: 2794
Skąd: W-wa
Wysłany: 10-12-2019, 16:55   

Zajrzyj do regulaminów, do arkusza i będziesz wiedział ;)
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,65 sekundy. Zapytań do SQL: 15
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: