Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Pogaduchy o ofercie/promocjach w PLAY (UPC) - część 6
Autor Wiadomość
ogromny 
chello master

Pomógł: 7 razy
Dołączył: 25 Wrz 2016
Posty: 1654
Wysłany: 20-11-2019, 22:49   

antsaren, no to masz już rok z głowy z podwyżka. Wypowiedzenie złożyłeś? Bardzo pomaga w negocjacjach
_________________
  ogromny
 
antsaren 
Klikacz


Dołączył: 26 Lis 2015
Posty: 19
Skąd: Gliwice
Wysłany: 21-11-2019, 08:22   

Tak złożyłem. Na razie poczekam czy coś zaproponują co będzie lepsze niż dla nowych klientów bo jednak proponowanie tego samego co ma osoba, która przychodzi z ulicy jest niepoważne (do tego dekoder by nie był wymieniany więc chwilowo nie rozumiem w czym problem).
 
 
smokinnhobo 
Klikacz

Dołączył: 16 Lis 2017
Posty: 6
Wysłany: 21-11-2019, 08:34   

Cześć

Także mam umowę do 6.12 - nie złożyłem wypowiedzenia ale rozmawiałem z konsultantem i proponował mi przedłużenie istniejących usług w tej samej cenie 99,99

MAX EXTRA HD
MULTIROOM
ELEVEN
INTERNET ze 120 na 150 Mb/s

W pakiecie z HBO/HBO GO 130 zł - przesada.

Pytanie - czy składać wypowiedzenie drogą elektroniczną i czekać 3 tygodnie na odzew czy zadzwonić raz jeszcze i zgodzić się na propozycję?
 
 
Azar 
plus master


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 25 Mar 2015
Posty: 688
Skąd: Katowice
Wysłany: 21-11-2019, 08:45   

smokinnhobo, składaj wypowiedzenie.
_________________
 
 
smokinnhobo 
Klikacz

Dołączył: 16 Lis 2017
Posty: 6
Wysłany: 21-11-2019, 08:49   

Azar napisał/a:
smokinnhobo, składaj wypowiedzenie.


100% pewne, że dzwonią do każdego? Żeby nie było sytuacji, że złożę wypowiedzenie, będzie cisza i po balu :)
 
 
Azar 
plus master


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 25 Mar 2015
Posty: 688
Skąd: Katowice
Wysłany: 21-11-2019, 08:56   

To wtedy Ty zadzwonisz i spytasz czy Twoje wypowiedzenie doszło, ja tak zrobiłem w tamtym roku ;)
_________________
 
 
antsaren 
Klikacz


Dołączył: 26 Lis 2015
Posty: 19
Skąd: Gliwice
Wysłany: 21-11-2019, 13:35   

A my się kolejny raz nie dogadaliśmy bo pan mi zaproponował po raz n-ty ofertę, którą mają nowi klienci i nie spuści ani złotówki bo mu system taką proponuje i takie wrażenie miałem po rozmowie z nim, że UPC dostarczając mi usługi jest na tym stratny. To, że nie musi wymieniać dekodera a nowym klientom musi go dać nie ma znaczenia bo system nic nie może zaproponować. Poza tym w ogóle oni przez te straszne promocje dla nowych klientów to ciężko mają więc jednak skłaniam się ku temu, że uszczuplę wpływy z mojej strony żeby im trochę lżej było.;)
 
 
npdnl 
plus master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 23 Wrz 2013
Posty: 391
Wysłany: 21-11-2019, 14:30   

Czy można wycofać złożone wypowiedzenie na pakiet dodatkowy? I czy trzeba zrobic to na piśmie czy wystarczy zadzwonić?
 
 
zylx 
chello master

Pomógł: 20 razy
Dołączył: 01 Lip 2015
Posty: 2711
Wysłany: 21-11-2019, 15:37   

npdnl, Można wycofać. Powinien wystarczyć telefon.
antsaren, "System proponuje", "kierownik się nie zgodził" czy inne śpiewki to standard. Zadzwoń jeszcze raz, bezpośrednio do DUK, może jak trafisz na innego konsultanta to system będzie inny, albo kierownik wyrazi zgodę :P
_________________
 
 
b0ll0 
Klikacz

Dołączył: 07 Maj 2015
Posty: 13
Wysłany: 21-11-2019, 16:49   

czy w Twój Happy Home XVI (2019-4) istnieje możliwość pominięcia opłaty aktywacyjnej 29,90zł? Konsultant z DUK sie zarzekał, że nie da rady choć by bardzo chciał.
 
 
maximus2008 
Klikacz

Dołączył: 11 Sty 2018
Posty: 2
Wysłany: 21-11-2019, 18:55   

b0ll0 napisał/a:
czy w Twój Happy Home XVI (2019-4) istnieje możliwość pominięcia opłaty aktywacyjnej 29,90zł? Konsultant z DUK sie zarzekał, że nie da rady choć by bardzo chciał.


Da radę, przed chwilą przedłużałem umowę na THH XVI i miła Pani powiedziała że nie będzie opłaty aktywacyjnej.
 
 
Azar 
plus master


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 25 Mar 2015
Posty: 688
Skąd: Katowice
Wysłany: 21-11-2019, 19:07   

b0ll0, mozna też napisać reklamację jak już doliczą opłatę do rachunku, np. jako długoletni klient nie zgadzasz się na opłatę aktywacyjną ponieważ wszystko masz już aktywne w domu i nie wymieniali Ci żadnego sprzętu :p
_________________
 
 
inab45 
Klikacz

Dołączyła: 30 Wrz 2011
Posty: 16
Wysłany: 21-11-2019, 23:12   

Witam,

Pod koniec grudnia kończy mi się umowa Twój Happy Home XII (2017-1):

- Max Extra HD z nagrywarką - 80zł
- Multiroom HD z nagrywarką - 1zł
- Internet 120 MBit/s - 19zł
- Minuty do wszystkich Max - 6zł
Razem: 106zł

Chciałabym zachować te pakiety z multiroomem za 1zł ale z telefonu chętnie zrezygnuję chyba, że 3 usługi bedą tańsze od dwóch. Zależy mi na obniżeniu kosztów, czytam że wiele osób wywalczyło umowy w róznych konfiguracjach między 50 a 80zł, przeglądam promocje ale się w tym wszystkim gubię, wyglądają prawie tak samo i jak liczę to wszystko kreci sie wokoł 100zł czyli dla mnie prawie żadna obniżka.
Może podpowiecie mi jakąs sensowną promocję?

Obecnie mam 2 dekodery Mediabox Cisco z nagrywarkami (podstawowy i multiroom)- czy przedłużając umowę mogę przejść na Horizon bez problemu,a co z multiroomem (też Horizon) i czy warto?
Czy oprócz posiadanego już multirooma mogę starać sie o CI+ do kolejnego telewizora czy multiroom z dekoderem a drugi z CI+ to się "gryzie" jedno z drugim?
I najważniejsze - jaki jest obecnie telefon do DUK
 
 
zylx 
chello master

Pomógł: 20 razy
Dołączył: 01 Lip 2015
Posty: 2711
Wysłany: 21-11-2019, 23:37   

inab45,
MAX HD z PVR +150mbs jest za 74,99zł, z twoim MR wychodzi 75,99zł, Skoro jednak szukasz oszczędności, to pytanie czy na pewno potrzebujesz dwie nagrywarki. Promocja to THH XVI.
Co sprzętów, to jeśli chodzi o usługę główną możesz wybrać cokolwiek: zostawić mediaboxa, wymienić na horizona lub wybrać CI+ (wtedy 15zł taniej, bo bez pvr). Z tym MR za 1zł nic nie zrobisz, nie dają horizona do MR, a mediaboxa z pvr nie wymienią też nawet na Ci+. Zawsze możesz dobrać kolejny MR, czy to w postaci dekodera, czy CI+, ale obecnie cena to 14,99zł.
Ja osobiście fanem horizona nie jestem, pomijając wszystkie niedoróbki, sprzęt już teraz jest przestarzały. Jeśli nie nagrywasz kilku kanałów naraz i masz porządny telewizor, to polecam CI+. Dodatkowo zaoszczędzisz na nagrywarce.
_________________
 
 
inab45 
Klikacz

Dołączyła: 30 Wrz 2011
Posty: 16
Wysłany: 21-11-2019, 23:45   

Dziękuję za pomoc. Postaram się powalczyć o THH XVI.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,59 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: