Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Pogaduchy o ofercie/promocjach w PLAY (UPC) - część 6
Autor Wiadomość
slamer82 
classic master

Dołączył: 23 Wrz 2015
Posty: 158
Wysłany: 15-11-2019, 22:23   

Jeśli otrzymam jakąś niestandardową ofertę na Megasport, podzielę się na pewno :)
P.S. Czytam ten wątek regularnie i w dzisiejszych czasach spotkać takie osoby jak zylx i Kasia to rzadkość.Za empatię i cierpliwości dla innych należy się Wam mega szacun.
 
 
Kasia 
chello master


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 08 Lis 2016
Posty: 2794
Skąd: W-wa
Wysłany: 15-11-2019, 22:52   

Kończąc temat Elevenu za 5 zł przy Ci+, to oprócz tego, że @mseifer napisał mi na priv że dostał Horizon, to on sam pisał o swoim Horizonie, w założonym przez niego na forum temacie..
:arrow: https://forum.mediaswiat.pl/viewtopic.php?p=215069#215069
_________________
Ostatnio zmieniony przez Kasia 15-11-2019, 22:54, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
zylx 
chello master

Pomógł: 20 razy
Dołączył: 01 Lip 2015
Posty: 2711
Wysłany: 15-11-2019, 22:54   

Kasia, To zawsze jest możliwe, że coś źle zrozumiałem. Jak tak to przepraszam. Pytałem go wtedy o dekoder, to pisał o mediaboxie, ale całkiem możliwe że ostatecznie zdecydował się na MR.
mseifer napisał/a:
Ok podrzucę . 2 mediabox i stary router Thomson ten biały.


slamer82 napisał/a:
P.S. Czytam ten wątek regularnie i w dzisiejszych czasach spotkać takie osoby jak zylx i Kasia to rzadkość.

Dzięki.Zawsze warto usłyszeć jakiś dobry feedback!
_________________
 
 
Kasia 
chello master


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 08 Lis 2016
Posty: 2794
Skąd: W-wa
Wysłany: 15-11-2019, 22:58   

..dżizas..

[ Dodano: 15-11-2019, 23:36 ]
zylx napisał/a:
..pisał o mediaboxie, ale całkiem możliwe że ostatecznie zdecydował się na MR.

..a co ma do tego MR??
_________________
 
 
lkrzysztofowicz 
Klikacz

Dołączył: 07 Paź 2019
Posty: 4
Wysłany: 16-11-2019, 12:43   

Oferta utrzymaniowa podczas pierwszej rozmowy z DUK
Fakt, że jestem zdecydowany zrezygnować z usług i to pewnie było "słychać" podczas rozmowy. Mam spore problemy z jakością Internetu w lokalu i jeśli na Horizonie dalej będą takie cuda jak na Connect Box to skorzystam z opcji 14 dniowego wypowiedzenia.
Ale sama oferta uważam bardzo dobra.
Do tej pory mam WRU XX na bezterminówce ( z jedną podwyżką )


PAKIET HORIZON SELECT Z NAGRYWARKĄ24 od 1 do 24 mies. 53,99 zł od 25 mies. 58,99 zł
Horizon GO 24 miesiące od 1 mies. 0,00 zł
Pakiet Premium MEGA SPORT 24 miesiące od 1 do 24 mies. 5,00 zł | od 25 mies. 9,90 zł
INTERNET Fiber Power 150 Mb/s 24 miesiące od 1 mies. 11,00 zł
TELEFON Telefon na Start24 miesiące od 1 mies. 0,98 zł

Łącznie 72 PLN
 
 
jupisi 
easy master

Dołączył: 13 Lis 2010
Posty: 28
Wysłany: 16-11-2019, 15:21   

Ja w sumie z pytaniem - płaciłem sporo za 250 + MAX + stacjonarny (104). Z utrzymania dostałem to samo tylko net 300 za 80, ale nie to mnie zaciekawiło.

Otóż mam moduł CAM i dostałem info, że z CAM-em nie można dostać netu 500. Wydawało mi się, że w arkuszu Morthena są oferty na 500 bez Horizona. Czy jednak Horizon musi być? Teraz mam Connect Boxa. Horizona nie chcę.

Tak czy siak jestem zadowolony, 500 w sumie i tak mi do niczego niepotrzebne. Miła rozmowa, pani kompetentna, oszczędzę dwie dyszki z kawałkiem, spoko :)

Żadnych promocji na eXtra nie ma? Trochę mi było głupio pytać o gołe babki :P

EDIT: Wbiłem się na PC, dokładnie dostałem Twój Happy Home XVI (2019-4) z MAX HD za 48,99 + 300 Mbit/s za 21 + telefon za 10 + jednorazowa aktywacja 29,90. Powiedziałbym, że nieźle trafiłem :mrgreen: 8)

Dzięki @Kasia za odp. poniżej :)
Ostatnio zmieniony przez jupisi 16-11-2019, 16:50, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Kasia 
chello master


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 08 Lis 2016
Posty: 2794
Skąd: W-wa
Wysłany: 16-11-2019, 15:28   

jupisi napisał/a:
..z CAM-em nie można dostać netu 500

można.

[ Dodano: 16-11-2019, 15:30 ]
eXtra za 21 zł 8)

[ Dodano: 16-11-2019, 18:29 ]
do wyżej :P
jupisi napisał/a:

EDIT: Wbiłem się na PC, dokładnie dostałem Twój Happy Home XVI (2019-4) z MAX HD za 48,99 + 300 Mbit/s za 21 + telefon za 10 + jednorazowa aktywacja 29,90. Powiedziałbym, że nieźle trafiłem

Dzięki @Kasia za odp. poniżej

Super :)
_________________
 
 
WojciechMT 
light master

Dołączył: 10 Lut 2016
Posty: 138
Skąd: Bytom (Górny Śląsk)
Wysłany: 17-11-2019, 11:40   

Witajcie! :)

Kończy mi się umowa więc pozwalam sobie zasięgnąć porad forumowej braci. :)

W tym momencie mam:
TV Select
MR (10 PLN)
MegaSport (5 PLN z dekoderem Horizon)
PSP (1 PLN)
Telefon na start. Tez jakoś za grosze.
FP 120 MB/S.
Do tego wspomniany Horizon oraz Mediabox.
THHXIV
Płacę 71 PLN.

Teraz chcę zrezygnować z Horizona, w jego miejsce wziąć kartę a zostawić sobie Mediabox.
Z kilku względów. Ci, którzy mnie znają wiedzą np, że jestem osobą niewidomą. Przewodnik głosowy, którego używam w moim Samsungu współpracuje jedynie z Modułem CI+ Dekoder jest mi nie potrzebny.
Mógłbym rzecz jasna zostawić sobie Horizona i zamienić kartę z Mediaboxem ale Horizon do niczego mi nie pasuje: za duży jest przede wszystkim.

Co proponują mi w UPC:
TV Select z internetem 150 - 51 PLN
MR - 10 PLN.
Megasport - 10 PLN
PSP - 10 PLN.
Razem daje to 81 PLN.

Tak więc 10 zeta drożej niż płacę teraz za to samo co mam teraz. Tyle tylko, że wymieniam ten cholerny dekoder na kartę.
Przypuszczam, że trochę tracę właśnie przez to. Pewnie dałoby się utrzymać E11 w obecnej cenie.
Nie rozumiem natomiast, dlaczego zmieniają mi cenę PSP. Przecież to była oferta brana bez związku z Horizonem.

Czy ktoś może się odnieść do tej oferty?
TV Select za 39 to chyba najlepsza opcja.
net też wydaje się spoko.
Nie wiem jak z E11 i tym PSP.

Dodam jeszcze, że bardzo miła pani, zważywszy na fakt, iż podnosi mi rachunek, wyśle do mnie technika za free. Może mi także aktywować C+ Prestige za 39.

Uprzedzając pytania:
Mój Screen Reader nie ogarnia arkuszy Google.
A - z tego co wiem, nie ma już pliku XLS od Morthena.
_________________
 
 
Didikce 
easy master

Dołączył: 11 Gru 2013
Posty: 27
Skąd: KATOWICE
Wysłany: 17-11-2019, 12:50   Super oferta na przedłużenie :D

Ktoś chyba na głowę upadł w UPC proponując taką ofertę

Screenshot_2019-11-17 Przedłuż umowę na lepszych warunkach.png
Plik ściągnięto 152 raz(y) 115,88 KB

_________________
 
 
Kasia 
chello master


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 08 Lis 2016
Posty: 2794
Skąd: W-wa
Wysłany: 17-11-2019, 13:26   

WojciechMT,

Cytat:
Razem daje to 81 PLN.

Jeśli niespełna 81 zł to wychodzi na to, że uslugi główne czyli Select Extra HD i 150 Mbs proponują Ci z "THH XVI (2019-4)" za 49,99 zł, a nie z THH XIII gdzie byloby 5 zł  drożej...
Cytat:
Teraz chcę zrezygnować z Horizona, w jego miejsce wziąć kartę a zostawić sobie Mediabox.(..) Tyle tylko, że wymieniam ten cholerny dekoder na kartę.

Upc traktuje dekoder Mediabox tak samo jak Mediamoduł..poproś o zamianę sprzętu  Multiroom z Mediabox na Ci+
Cytat:
Przypuszczam, że trochę tracę właśnie przez to. Pewnie dałoby się utrzymać E11 w obecnej cenie.

Dokladnie, jesli nie bedziesz mieć Horizona,  to bedziesz więcej płacić za Eleven. Dlatego horizon możesz zostawić, może on  pelnić rolę Multirooma.
Cytat:
Nie rozumiem natomiast, dlaczego zmieniają mi cenę PSP. Przecież to była oferta brana bez związku z Horizonem.

To zależy od regulaminu promocji z której masz PSP. Najwyraźniej  kończy Ci się okres zobowiązania i cena wzrasta(?) -sprawdź w regulaminie.
Cytat:
Dodam jeszcze, że bardzo miła pani, zważywszy na fakt, iż podnosi mi rachunek, wyśle do mnie technika za free. Może mi także aktywować C+ Prestige za 39.

To dobra cena za C+Prestige.
_________________
 
 
WojciechMT 
light master

Dołączył: 10 Lut 2016
Posty: 138
Skąd: Bytom (Górny Śląsk)
Wysłany: 17-11-2019, 14:27   

[quote="Kasia"]WojciechMT,
Niezawodna Kasiu! :)

"Upc traktuje dekoder Mediabox tak samo jak Mediamoduł..poproś o zamianę sprzętu  Multiroom z Mediabox na Ci+"
Tylko, że mi właśnie zależy aby Mediabox został. Horizon w miejsce MB byłby uciążliwy dla drugiego domownika.
Chyba, że coś źle pojąłem z Twojej wypowiedzi? :)

"To zależy od regulaminu promocji z której masz PSP. Najwyraźniej  kończy Ci się okres zobowiązania i cena wzrasta(?) -sprawdź w regulaminie."
O ile pamiętam, to po okresie zobowiązania - a to będzie dopiero w okolicach września, cena wzrasta do 4.99.

"To dobra cena za C+Prestige"
Tak, też tak sądzę. :)

A czy jest taka opcja abym dobrał sobie CI+ jako trzecie urządzenie? O ile wtedy podskoczyła by cena. Może to kalkulowało by się bardziej niż wymiana?
_________________
 
 
Kasia 
chello master


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 08 Lis 2016
Posty: 2794
Skąd: W-wa
Wysłany: 17-11-2019, 15:16   

WojciechMT,
Cytat:
mi właśnie zależy aby Mediabox został. Horizon w miejsce MB byłby uciążliwy dla drugiego domownika.

Jeśli nie chcesz Horizona nawet w roli multiroom dla drugiego domownika, to odpada.. z tym że nie bedziesz mieć już  Horizon go, a cena za Eleven będzie wyższa jak pisalam.

Cytat:

O ile pamiętam, to po okresie zobowiązania - a to będzie dopiero w okolicach września, cena wzrasta do 4.99.

Nie mam tego regulaminu na PSP, więc nie wiem jakie były warunki promocji, ale negocjując staraj się kontynuować tamtą promocję, tak by przeszła z nowym aneksem..

Cytat:
A czy jest taka opcja abym dobrał sobie CI+ jako trzecie urządzenie? O ile wtedy podskoczyła by cena. Może to kalkulowało by się bardziej niż wymiana?

Tak , możesz wziąć MediaModiuł jako kolejny Multiroom (i Horizon wrzucić na dno szafy :P ), ale ta przyjemność to 14,99 zł...

Kalkulując pamiętaj, że po okresie zobowiązania skończy się promocyjna cena i opłaty wzrosną, czy i o ile -to musisz sprawdzić  w regulamininach promocji usług które masz, wszystkich usług: głównych i dodatkowych..
np.już wiesz że psp wzrośnie z 0,98 na 4,99,  ale o ile wzrośnie abonament za pakiet THH, za Eleven, za MR? to musisz sprawdzić, zobaczyć co się bardziej opłaca.





🦔
[ Dodano: 17-11-2019, 22:38 ]
Od jutra będzie trochę nowości dla nowych..
:arrow: https://forum.mediaswiat.pl/viewtopic.php?p=215214#21521
_________________
 
 
b0ll0 
Klikacz

Dołączył: 07 Maj 2015
Posty: 13
Wysłany: 18-11-2019, 07:04   

Stanowczo za długo już przepłacam na bezterminówce RKU z 2012 chyba lol
PAKIET SUPER HD 5zł
PAKIET MAX EXTRA HD 45zł
FIBER POWER 120 Mb/s 39,99 zł
MINUTY DO WSZYSTKICH 240 24,99 zł

Chciałbym utrzymać dotychczasowe kanały telewizyjne, mediabox, ubee i maksymalnie zbić cene.
z tabelek wychodzi mi Twój Happy Home XVI (2019-4)
PAKIET MAX EXTRA HD 48,99zł
FIBER POWER 150 MB/S 21,02zł
MINUTY DO WSZYSTKICH MAX 10zł
-10zł za zgody

Optymalny wybór w kontekście oczekiwań?

Chciałbym też multiroom na drugi odbiornik w postaci modułu CI+ ale zdaje się, że nie ma na taki "rozkład" usług specjalnego promo? Zawsze mogę go wziąć w osobnym ogólnodostępnym abonamencie za 15zl?
 
 
smokinnhobo 
Klikacz

Dołączył: 16 Lis 2017
Posty: 6
Wysłany: 18-11-2019, 08:39   

Cześć.

Z racji, że zbliża się okres końca umowy (2 lata) a ja zaspałem (bo usługi są do 06.12) to chciałbym się zapytać czy i co jestem w stanie tym razem ugrać?
Do tej pory w cenie 99 zł:

MAX EXTRA HD
2 DEKODERY
FIBER POWER 120 MB
HORIZON GO
MEGASPORT

Po cichu chciałbym się przymierzyć do opcji HBO i HBO GO ale pod warunkiem, że łącznie nie wyjdę ponad 100 zł. Do zrobienia?

Dzięki i pozdrawiam
 
 
Kasia 
chello master


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 08 Lis 2016
Posty: 2794
Skąd: W-wa
Wysłany: 18-11-2019, 09:44   

b0ll0, 2x tak :)
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,67 sekundy. Zapytań do SQL: 15
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: