Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Pogaduchy o ofercie/promocjach w PLAY (UPC) - część 6
Autor Wiadomość
No.5 
Klikacz

Dołączył: 16 Paź 2019
Posty: 13
Skąd: Warszawa
Wysłany: 16-10-2019, 18:37   

Kasia napisał/a:
..hmm, pokaż.


proszę ;)

MrPepka napisał/a:
zylc napisał/a:
Są osoby z niższy.i prędkościami które mają Wazon.

Jedyną taką osobą jest brtk który wywalczył ten modem tylko dlatego bo:
1. Groził UPC, że odejdzie od konkurencji (więc mu dali dla świętego spokoju)
2. Mieszka w Warszawie gdzie Wazon u niego działa
Oficjalnie Wazon tylko do 1 Gb


Temat:
Forum MediaSwiat Strona Główna » Internet » chello / UPC » Internet UPC » UPC - Giga Connect Box - str. 3

Info choć niepewne wzbudziło we mnie nadzieję :)
 
 
Długi 
easy master

Dołączył: 03 Sty 2016
Posty: 25
Skąd: Krotoszyn
Wysłany: 16-10-2019, 18:39   

Dwa lata temu dzięki waszym poradom łącznie ze zniżkami wynegocjowałem dla rodziców coś takiego

Pakiet Select Extra HD 44,00 zł / od 25 mies. 49,00 zł (Happy Home XIII mediabox)
Pakiet Multiroom HD 24 miesiące od 1 mies. 10,00 zł (CI+ Rozrywka z Multiroom )
Fiber Power 60 Mb/s 24 miesiące od 1 mies. 5,00 zł ( UBEE obecnie 150 Mb/s po ich przyspieszeniu :D )
Łącznie 59,00 zł.

Rodzice nic więcej nie chcą (ale UPC zaczęło wydzwaniać) i mam pytanie czy dobrze liczę że jeżeli zostaną na bezterminówce to będą płacić po OWU 69,00 zł max., a jeżeli uda się wynegocjować dalsze utrzymanie Happy Home XIII wyjdzie 65,00 zł po ulgach za zgody i czy jest sens wiązać ich na 24 mc. za 4 zł mniej na mc.?

I drugie pytanie czy dobrze patrzę w arkusz że za te pakiety i tym samym sprzęcie mogę im załatwić Happy Home XVI i po ulgach płacili by 60,00 zł na mc.?

W bloku pojawiła się Netia ze światłowodem i promocja za 43 zeta tv + net trzeba będzie się zainteresować co w tym oferują przyda się w negocjacjach :D
 
 
No.5 
Klikacz

Dołączył: 16 Paź 2019
Posty: 13
Skąd: Warszawa
Wysłany: 16-10-2019, 18:45   

Długi napisał/a:

czy jest sens wiązać ich na 24 mc. za 4 zł mniej na mc.?


Decyzja należy do Ciebie. Z mojego doświadczenia wynika, że jak im w rozmowie telefonicznej przedstawisz konkretne pozycje z regulaminu promocji, to nie ma problemu z ich uzyskaniem.

Długi napisał/a:
I drugie pytanie czy dobrze patrzę w arkusz że za te pakiety i tym samym sprzęcie mogę im załatwić Happy Home XVI i po ulgach płacili by 60,00 zł na mc.?


Dodajesz po kolei to co chcesz, potem odejmujesz 10,02 za fakturę i zgody marketingowe i masz końcową opłatę.
 
 
Kasia 
chello master


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 08 Lis 2016
Posty: 2794
Skąd: W-wa
Wysłany: 16-10-2019, 18:54   

No.5 napisał/a:
Dodajesz po kolei to co chcesz, potem odejmujesz 10,02 za fakturę i zgody marketingowe i masz końcową opłatę.

Haha :idea:

[ Dodano: 16-10-2019, 20:01 ]
No.5 napisał/a:

MrPepka napisał/a:
zylc napisał/a:
Są osoby z niższy.i prędkościami które mają Wazon.

Jedyną taką osobą jest brtk który wywalczył ten modem tylko dlatego bo:
1. Groził UPC, że odejdzie od konkurencji (więc mu dali dla świętego spokoju)
2. Mieszka w Warszawie gdzie Wazon u niego działa
Oficjalnie Wazon tylko do 1 Gb


Temat:
Forum MediaSwiat Strona Główna » Internet » chello / UPC » Internet UPC » UPC - Giga Connect Box - str. 3

Info choć niepewne wzbudziło we mnie nadzieję :)

To nie wiem, nie znam okoliczności w jakich to miałoby się zdarzyć, musiałby się wypowiedzieć brtk...
_________________
 
 
rafmik 
Klikacz

Dołączył: 16 Paź 2019
Posty: 1
Wysłany: 16-10-2019, 19:23   

Hej

Mojej babci za 2 miesiące kończy się umowa na telewizję kablową w UPC. Dzisiaj już dzwonili i chcieli przedłużać.



Babcia wymogi praktycznie żadne, 2 lata temu dopiero przeskoczyła na ofertę cyfrową z analogowej...

Widzę, że w UPC pakiet 125 kanałów jest podstawowym - pytanie za ile można go uzyskać w sytuacji gdy dzwonią przedłużyć umowę, a ile to samo kosztuje po złożeniu wypowiedzenia?



Z TV wchodzą jeszcze opcje rezygnacji z kablówki i samo DVB-T lub dorzucenie dodatkowej usługi - telefon stacjonarny.

Ważna rzecz - nie chciał bym wymiany dekodera (babcia umie obsługiwać już tego co mam, i nie chce tego zmieniać).

EDIT:
Dokopałem się do umowy babci - umowa sprzed 2 lat, pakiet Select z dekoderem, koszt 55 zł.
Można zostawić w sumie to samo, tylko przyciąć cenę.
 
 
Azar 
plus master


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 25 Mar 2015
Posty: 688
Skąd: Katowice
Wysłany: 16-10-2019, 21:21   

No.5, ja też próbowałem wymienić compala na giga boxa napisałem reklamację odpisali po 30 dniach że nie da rady więc wysłałem pismo do uke ale i to nic nie dało.
_________________
 
 
Kasia 
chello master


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 08 Lis 2016
Posty: 2794
Skąd: W-wa
Wysłany: 16-10-2019, 21:28   

No.5 napisał/a:
Co w tym śmiesznego?

Nic.
Wręcz przeciwnie, to proste i logiczne, ale nie działa :P
_________________
 
 
No.5 
Klikacz

Dołączył: 16 Paź 2019
Posty: 13
Skąd: Warszawa
Wysłany: 16-10-2019, 21:39   

Azar napisał/a:
No.5, ja też próbowałem wymienić compala na giga boxa napisałem reklamację odpisali po 30 dniach że nie da rady więc wysłałem pismo do uke ale i to nic nie dało.


Czyli już jestem pewny, że nie da rady :neutral: . Dzięki za info.

Kasia napisał/a:

Nic.
Wręcz przeciwnie, to proste i logiczne, ale nie działa :P


W przypadku akceptacji oferty, którą wybrałem z promocji THH XVI zadziałało bez problemu.
Tylko ten Compal... :P
 
 
Robin 
ultra master

Pomógł: 9 razy
Dołączył: 20 Sty 2006
Posty: 1465
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 16-10-2019, 22:08   

Azar napisał/a:
No.5, ja też próbowałem wymienić compala na giga boxa napisałem reklamację odpisali po 30 dniach że nie da rady więc wysłałem pismo do uke ale i to nic nie dało.

Skoro odpisali na reklamację po regulaminowych 30 dniach, to w myśl przepisów prawa taka reklamacja i tak jest uważana za uznaną. No chyba, że nie sformułowałeś w niej konkretnych roszczeń. :?
A jak UKE odniosło się do tego, iż UPC nie chce uznać reklamacji pomimo braku zachowania terminu w udzieleniu odpowiedzi?
 
 
Kasia 
chello master


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 08 Lis 2016
Posty: 2794
Skąd: W-wa
Wysłany: 16-10-2019, 22:59   

No.5, dżizas...jak widać nie zawsze udaje mi się  odpowiednio wyrazić myśl, tak by była ona właściwie zrozumiana...ale to nieistotne, po prostu zbyt wysoko oszacowałam Twoją możliwość rozpoznania mojej intencji ;)
kończę off topic.
pozdrawiam.
_________________
 
 
Azar 
plus master


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 25 Mar 2015
Posty: 688
Skąd: Katowice
Wysłany: 17-10-2019, 06:30   

Robin, niestety nic nie dało że wspominałem o przekroczeniu 30 dni, napisałem że żądam wymiany ale uke odpisało że operator zastrzegł sobie że giga boxa daje wyłączenie do Internetu 1gb i zamykają sprawę ☹
_________________
 
 
mseifer 
classic master

Dołączył: 28 Lut 2009
Posty: 160
Wysłany: 17-10-2019, 06:35   

grzegorz napisał/a:
Czy jest szansa skorzystać z dwóch promocji tj. THH XVII i tel. na start ?


Tak wczoraj podpisałem. Nawet regulaminy dałem.
_________________
 
 
Zuzia
[Usunięty]

Wysłany: 17-10-2019, 07:55   

Azar napisał/a:
Robin, niestety nic nie dało że wspominałem o przekroczeniu 30 dni, napisałem że żądam wymiany ale uke odpisało że operator zastrzegł sobie że giga boxa daje wyłączenie do Internetu 1gb i zamykają sprawę ☹
Do UKE trzeba troszkę w innym kierunku. Niezgodność WiFi w Compalu ze standardami obowiązującymi w Polsce i żądanie udostępnienia sprzętu zgodnego z normami. Tym UKE z pewnością zainteresuje się :)
 
 
Azar 
plus master


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 25 Mar 2015
Posty: 688
Skąd: Katowice
Wysłany: 17-10-2019, 09:18   

Zuzia, hmm w sumie można spróbować ale pewnie oni się zabezpieczyli i powiedzą że sprzęt spełnia normy i został dopuszczony do użytku.
_________________
 
 
No.5 
Klikacz

Dołączył: 16 Paź 2019
Posty: 13
Skąd: Warszawa
Wysłany: 17-10-2019, 10:43   

Dziś zdecydowałem się na przedłużenie umowy:

Promocja "Twój Happy Home XVI (2019-04)"
- Horizon MAX bez nagrywarki,
- FP 150Mb/s z ulubionym ConnectBoxem :roll: ,
- pakiet MegaSport,
- pakiet Polsat Sport Premium.

Całość 74,98 zł.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,67 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: