Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Pogaduchy o ofercie/promocjach w PLAY (UPC) - część 6
Autor Wiadomość
zylx 
chello master

Pomógł: 20 razy
Dołączył: 01 Lip 2015
Posty: 2711
Wysłany: 11-10-2019, 14:28   

sool, Wszystko masz w regulaminach i cenniku. Możesz też przeczytać kilka postów do góry, pisałem dokładnie o cenach o które pytasz. HorizonGo jest za darmo do dekoderów Horizon. Ubee 500mbs nie wyciągnie, ale jak bym się trzy razy zastanowił czy wymienić go na Compala lub Horizona (jako modem).
magdamus, Ceny są z THH XVI dla 300mbs i THH XV dla 500mbs. Wyższych promocji jak na razie nie znamy, co nie znaczy, że ich nie ma.
_________________
 
 
magdamus 
Klikacz

Dołączyła: 20 Kwi 2008
Posty: 13
Wysłany: 11-10-2019, 14:37   

zylx,
Dziękuję.
Uzbrojona w te dane podejmę kolejną próbę (mam nadzieję, że nie walkę) :)
 
 
 
sool 
easy master

Dołączył: 13 Kwi 2010
Posty: 28
Wysłany: 11-10-2019, 15:02   

zylx napisał/a:
sool, Wszystko masz w regulaminach i cenniku. Możesz też przeczytać kilka postów do góry, pisałem dokładnie o cenach o które pytasz. HorizonGo jest za darmo do dekoderów Horizon. Ubee 500mbs nie wyciągnie, ale jak bym się trzy razy zastanowił czy wymienić go na Compala lub Horizona (jako modem).
magdamus, Ceny są z THH XVI dla 300mbs i THH XV dla 500mbs. Wyższych promocji jak na razie nie znamy, co nie znaczy, że ich nie ma.


No właśnie patrzyłem cenniki i arkusz Morthena i tam jest napisane np: Happy Home XIV - pakiet horizon max z nagrywarka - od 1 do 24 mies 73,99 lub 88,99 i nie wiem z czego wynikaja te 2 rozne ceny co to jest to lub - za co ta wyzsza i nizsza cena? :) czyli zakladajac ze wezme horizon max z nagrywarka za 73.99 plus fiber 500 za 26.01 i dostane 10.20 znizki za zgody to wyjdzie mnie to wszystko jedynie 94,81? I to jest opcja z dodatkowym modemem czy to nie ma wpływu na cene? Ja generalnie przejrzalem Twoje wpisy i regulaminy ale nie wszystko w nich jest dla mnie jasne dlatego poprosilem znawcow tutaj o objasnienie :)
 
 
zylx 
chello master

Pomógł: 20 razy
Dołączył: 01 Lip 2015
Posty: 2711
Wysłany: 11-10-2019, 15:07   

sool, Gdybyś otworzył jeszcze regulamin to byś wiedział, że wyższa cena jest w przypadku Internetu 500mbs (po prostu jest przesunięta opłata z Internetu na telewizję), aczkolwiek na początku faktycznie można było się tego tylko domyślać. Dodatkowy modem nie wpływa obecnie na cenę, ale trzeba o niego czasem zawalczyć.
_________________
 
 
sool 
easy master

Dołączył: 13 Kwi 2010
Posty: 28
Wysłany: 11-10-2019, 15:21   

zylx napisał/a:
sool, Gdybyś otworzył jeszcze regulamin to byś wiedział, że wyższa cena jest w przypadku Internetu 500mbs (po prostu jest przesunięta opłata z Internetu na telewizję), aczkolwiek na początku faktycznie można było się tego tylko domyślać. Dodatkowy modem nie wpływa obecnie na cenę, ale trzeba o niego czasem zawalczyć.


Dziękuję, teraz już wiem więcej :) W arkuszu nie było o tym mowy w linku w warunkach promocji.

[ Dodano: 11-10-2019, 16:28 ]
zylx napisał/a:
sool, Gdybyś otworzył jeszcze regulamin to byś wiedział, że wyższa cena jest w przypadku Internetu 500mbs (po prostu jest przesunięta opłata z Internetu na telewizję), aczkolwiek na początku faktycznie można było się tego tylko domyślać. Dodatkowy modem nie wpływa obecnie na cenę, ale trzeba o niego czasem zawalczyć.


No własnie zadzwoniłem i twierdzą że jak zmienię Mediabox na Horizon to do internetu 300 muszą mi zabrać modem Ubee zwłaszcza że Ubee juz nie wspierają, a Compala dać mi do 300mbps nie mogą bo to uciągnie sam Horizon, dodatkowy Compal mogę mieć tylko jak zamówię internet 500. No i mam zagwozdkę :)
 
 
Kasia 
chello master


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 08 Lis 2016
Posty: 2794
Skąd: W-wa
Wysłany: 11-10-2019, 17:32   

UPC nas czyta 👏
Brawo, szybciutko poprawili, w 2 dni..fiu fiu :)


THH XIV (2019-2) - od dnia 11 października 2019 roku do dnia 31 stycznia 2020 roku lub do odwołania.

sketch-1570807619702.jpg
Plik ściągnięto 227 raz(y) 110,8 KB

_________________
 
 
Grzesiu86 
Klikacz

Dołączył: 11 Paź 2019
Posty: 1
Wysłany: 11-10-2019, 17:38   zmiana modemu przedłużenie umowy

witam jako wieloletni klient posiadam Pakiet MAX extra HD z nagrywarką oraz Fiber Power 150Mb/s w cenie 79 zł miesięcznie. obecna umowa kończy się na początku grudnia (wypowiedzenie wysłane) co mogę wynegocjować przy przedłużeniu umowy ? chciałbym zmienić dekoder na Horizon. nie interesuje mnie telefon ani dodatkowe usługi. dziękuję za informację. pozdrawiam
 
 
Pink Floyd
[Usunięty]

Wysłany: 11-10-2019, 19:21   

Również dzisiaj wysłałem wypowiedzenie z prośbą o odłączenie usług od 1.01.2020
Najchętniej to wziąłbym pakiet internet/ telewizja/ abonament tel/ Orange Love Premium ( obecnie 219 zł - " prawdziwym" światłowodem)a z drugiej strony może zostawić usługę Internetu za 120 mb/ s płacę ok 12 zł i wziąć nc+ extra z C+ 4K .....
Na razie oferta i sprzęt w UPC pozostawia wiele do życzenia mimo obietnic składanych 2 lata wcześniej przez byłego Prezesa.
Może kilka lat wstecz byłaby atrakcyjna.
Do 50 zł jakie UPC proponuje pakiety internetu przy przedłużeniu tylko tej usługi?
 
 
Kasia 
chello master


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 08 Lis 2016
Posty: 2794
Skąd: W-wa
Wysłany: 11-10-2019, 20:03   

Pink Floyd napisał/a:
Do 50 zł jakie UPC proponuje pakiety internetu przy przedłużeniu tylko tej usługi?

bój się Boga..wszystko jest podane na tacy, w arkuszu śliczniutko rozpisane, policzone, posegregowane nawet kolorystycznie dla bardziej wymagającej klienteli.
_________________
 
 
Pink Floyd
[Usunięty]

Wysłany: 11-10-2019, 20:13   

Dziękuję, nie korzystałem z tego wcześniej.Na oficjalnym forum, można zapomnieć o tej formie pomocy.
 
 
Kasia 
chello master


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 08 Lis 2016
Posty: 2794
Skąd: W-wa
Wysłany: 11-10-2019, 20:25   

Pink Floyd napisał/a:
Na oficjalnym forum, można zapomnieć o tej formie pomocy.

haha 😆😂🤣


A tutaj - czym chata bogata. W mojej stopce są dwa linki jeden z nich to arkusz-korzystaj!
Szukaj "Twój Internet od UPC....." i od podanej kwoty odejmij jeszcze 10,02 zł za zgody na efakturę i marketing.
_________________
 
 
isaac1906 
light master

Dołączył: 22 Lut 2017
Posty: 95
Wysłany: 11-10-2019, 22:03   

[quote="zylx"]isaac1906, Teraz Select + 150mbs jest za 49,99zł, jesli nic nie chcesz zmieniać, to moim zdaniem za 2zł mniej nie warto się pakować w dwuletnie zobowiązanie. Dodatkowo, jak będziesz miał szczęście, do dostaniesz jakiś bonus za kilka zł w ramach akcji podwyżek, które co chwilę przeprowadza UPC. Ceny pakietów sportowych są w arkuszu, aczkolwiek, jak bardzo Ci zależy na nich, to lepiej od razu przedłużyć całą umowę, bo tak czy siak będziesz na zobowiązaniu

Dzięki za informację...

I jeszcze jedna sprawa... dostałem takiego maila :

Ważna informacja

W UPC cały czas inwestujemy i rozwijamy się dla naszych Klientów. Nasza oferta jest coraz bogatsza i nowocześniejsza, a obsługa przyjazna i profesjonalna. Działania te podnoszą jakość usług i wymagają dodatkowych środków, dlatego od 1 listopada 2019 r. Twój abonament wzrośnie o 8 zł.

W UPC dajemy Ci wybór, bo teraz możesz sam zdecydować, czy chcesz korzystać
z ulepszonych usług. I masz na to aż 6 miesięcy.

Aż 40 nowych kanałów w pakiecie TV Max oraz jeszcze szybszy internet. To wszystko może dać tyle radości całej Twojej rodzinie!

Wierzymy, że będziesz zadowolony ze wszystkich możliwości, jakie dają ulepszone produkty. Ale jeśli nie będziesz chciał z nich dalej korzystać, możesz do nas zadzwonić: 813 811 000, w dowolnej chwili aż do 30 kwietnia 2020 r. Zwrócimy różnicę w abonamencie* za okres od 1 listopada 2019 r. do dnia kontaktu z nami i znajdziemy dla Ciebie najlepsze rozwiązanie.

Już dziś wiesz, że nie chcesz korzystać z ulepszonych usług? Do 31 października 2019 r. wypełnij formularz na www.upc.pl/zmiana-uslugi. Twoje usługi i abonament pozostaną bez zmian.

Z uwagi na zmianę wysokości abonamentu możesz też wypowiedzieć Umowę Abonencką bez dodatkowych kosztów. Pisemne oświadczenie o wypowiedzeniu powinno zostać dostarczone pocztą na adres: ul. Murckowska 14c, 40-265 Katowice lub do Salonu Sprzedaży UPC najpóźniej do 1 listopada 2019 r. Jeśli zdecydujesz się skorzystać z tego prawa, Twoja umowa ulegnie rozwiązaniu w dniu 1 listopada 2019 r.

Teraz pytanie - nie ma tu żadnego haczyka ? Jak mam na czas nieokreślony to nie przedłużą mi jakoś z automatu ? Warto z tego korzystać przez pół roku a później zrezygnować żeby zwrócili różnicę jak to piszą w mailu ?
 
 
lass 
easy master

Dołączył: 11 Paź 2011
Posty: 48
Skąd: Kraków
Wysłany: 12-10-2019, 09:48   

Kasia napisał/a:
UPC nas czyta 👏

Niemożliwe. To mało popularne forum? :roll:
 
 
Kasia 
chello master


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 08 Lis 2016
Posty: 2794
Skąd: W-wa
Wysłany: 12-10-2019, 09:49   

lass, haha 😂
_________________
 
 
marian_wierzbic 
light master

Dołączył: 18 Cze 2018
Posty: 91
Wysłany: 12-10-2019, 12:04   

magdamus napisał/a:
Kiedy pytałam o ofertę THH XVI lub XVII to usłyszałam, że ich już nie ma, a ona mi oferuje najlepszą teraz: XIV plus.

magdamus THH XIV+ zawiera ceny z PROMOCJI THH XV , Horizon GO za 0.00 zł
oraz do wyboru: Premium Mega Sport lub MY PRIME za 5 zł.
FIBER POWER 500 Mb/s za 41.02 zł
FIBER POWER 300 Mb/s za 31.02 zł
FIBER POWER 150 Mb/s za 21.02 zł
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 1,09 sekundy. Zapytań do SQL: 15
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: