Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Pogaduchy o ofercie/promocjach w PLAY (UPC) - część 6
Autor Wiadomość
zylx 
chello master

Pomógł: 20 razy
Dołączył: 01 Lip 2015
Posty: 2711
Wysłany: 21-08-2019, 14:05   

siwyyy77, Wszystkie akcje podwyżki z OWU z ostatniego czasu wymienia w swojej decyzji prezes UOKiK. Więc nie, nikt poza tymi trzema akcjami nie dostał ostatnio takiej podwyżki.
Czy spodziewać się podwyżki w przyszłości? Myślę, że możesz być spokojny. Co prawda decyzja UOKiK jest nieprawomocna, ale do czasu wyroku sądu raczej nikt przy zdrowych zmysłach nie odważy się powoływać na klauzulę w umowie, która została uznana za niedozwoloną.
_________________
 
 
Robin 
ultra master

Pomógł: 9 razy
Dołączył: 20 Sty 2006
Posty: 1465
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 21-08-2019, 18:25   

siwyyy77 napisał/a:
Zrezygnowałem po 5 miesiącach z programu „Więcej korzyści dla Ciebie"

W jaki sposób rezygnowałeś - za pomocą tego specjalnego numeru infolinii, który podali na piśmie? Niczego nie proponowali, tylko przyjęli oświadczenie? Z tego co pamiętam planowałeś ugrać MR.
W sumie jeśli wyrok UOKiK się uprawomocni, to prawdopodobnie i tak będą musieli oddać kasę za tę podwyżkę. Może zatem lepiej było dalej korzystać? ;)
 
 
Szeptacz
[Usunięty]

Wysłany: 21-08-2019, 20:16   

Ile obecnie kosztuje 150 mbs w ofertach utrzymaniowych?
Porównuję do Netii, gdzie za 50 zł , oprócz 150 mbs jest Tidal lub HBO GO do wyboru i umowa na 9 mcy.To dobra oferta?
Netia czy UPC..ktoś ma doświadczenia już z Netią :?:

* promocja do końca października, więc nie skorzystam
 
 
siwyyy77 
classic master

Dołączył: 06 Lis 2009
Posty: 225
Wysłany: 22-08-2019, 01:29   

Robin napisał/a:
siwyyy77 napisał/a:
Zrezygnowałem po 5 miesiącach z programu „Więcej korzyści dla Ciebie"

W jaki sposób rezygnowałeś - za pomocą tego specjalnego numeru infolinii, który podali na piśmie? Niczego nie proponowali, tylko przyjęli oświadczenie? Z tego co pamiętam planowałeś ugrać MR.
W sumie jeśli wyrok UOKiK się uprawomocni, to prawdopodobnie i tak będą musieli oddać kasę za tę podwyżkę. Może zatem lepiej było dalej korzystać? ;)

Pani miała ofertę dla mnie, gwarancja ceny przez 24 miesiące (czyli nowa umowa) za max z hirizonem + coś tam jeszcze i net 300 za jedyne 80zeta...
A ja rezygnuję z max i 300 za 41.
Czyli zaproponowała mi w zasadzie podwyżkę o100% i zobowiązanie na 24 miesiące.
Zostaje z selectem i 150 (które pewnie i tak podniosą w ciągu roku za free) za 34.99zl.
Dodatkowych kanałów chyba nie włączyłem ani razu, z szybszego netu skorzystałem ale 150 w zupełności wystarczy
Co do zwrotów to za akcję "więcej korzyści dla Ciebie" nie musieliby zwracać... Z podwyżki można zrezygnować w bardzo długim okresie czasu...
Oddawać mogą za regulaminowe 8zl ale ja ich nie dostałem od ponad 1.5 roku na bezterminówce
 
 
Robin 
ultra master

Pomógł: 9 razy
Dołączył: 20 Sty 2006
Posty: 1465
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 22-08-2019, 02:43   

siwyyy77 napisał/a:
Pani miała ofertę dla mnie, gwarancja ceny przez 24 miesiące (czyli nowa umowa) za max z hirizonem + coś tam jeszcze i net 300 za jedyne 80zeta...
A ja rezygnuję z max i 300 za 41.

Mają poczucie humoru. :lol:

siwyyy77 napisał/a:
Zostaje z selectem i 150 (które pewnie i tak podniosą w ciągu roku za free) za 34.99zl.
Dodatkowych kanałów chyba nie włączyłem ani razu, z szybszego netu skorzystałem ale 150 w zupełności wystarczy

W moim przypadku internet 150 Mbps również jest wystarczający, a to, że za rok kolejny raz będą podnosić prędkości za free jest bardzo prawdopodobne. W pakiecie Select są najbardziej popularne programy TV, a pozostałe z Maxa i tak są sukcesywnie przesuwane do Selecta. Jak wejdzie w życie nowa umowa z Polsatem, to i większość tematycznych Polsatów będzie musiała znaleźć się w pakiecie Select. ;)
Z drugiej jednak strony 6 zł to nie jest w sumie aż tak dużo, biorąc pod uwagę, że normalnie sam upgrade pakietu Select do Max kosztuje 13 zł. A może się tak zdarzyć, że UPC za jakiś czas dołączy jakiś fajny program (np. AMC) do Maxa i wtedy będzie żal, że nie ma się do niego dostępu. A do Maxa muszą w końcu coś dodać, bo ludzie zaczną schodzić do Selecta, jak w Maxie nie pozostanie nic wartościowego.
Dlatego ja cały czas się waham co zrobić. :?

siwyyy77 napisał/a:
Co do zwrotów to za akcję "więcej korzyści dla Ciebie" nie musieliby zwracać... Z podwyżki można zrezygnować w bardzo długim okresie czasu...

Już kiedyś była podobna akcja, że za dodatkowe 8 zł uszczęśliwiali abonentów zwiększaniem prędkości internetu - czy tego chcieli, czy nie. I później musieli zwracać pieniądze. :P
Uważam, że tym razem będzie podobnie, gdyż jest to identyczny przypadek jednostronnie narzuconej przez UPC zmiany umowy. Nie może być zasady domniemania, że jak abonent się nie sprzeciwi na upgrade usług i podwyżkę, to znaczy, że na taką zmianę się zgadza. Moim zdaniem powinno wyglądać to dokładnie na odwrót, tzn. jeśli abonent jest zainteresowany zmianą umowy, to do danego dnia musi poinformować operatora o wyrażeniu zgody na proponowany upgrade usług i podwyżkę. Jeśli operator takowej zgody nie otrzyma, to automatycznie zmiany nie wchodzą w życie.
 
 
zylx 
chello master

Pomógł: 20 razy
Dołączył: 01 Lip 2015
Posty: 2711
Wysłany: 22-08-2019, 10:42   

Cytat:
Co do zwrotów to za akcję "więcej korzyści dla Ciebie" nie musieliby zwracać... Z podwyżki można zrezygnować w bardzo długim okresie czasu...

Jeśli decyzja się uprawomocnieni to będą musieli. Te akcje (a były 3) sa wprost wymienione w decyzji UOKiK, a każdy kto ją otrzymał jest cyferką w niej.
_________________
 
 
Azar 
plus master


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 25 Mar 2015
Posty: 688
Skąd: Katowice
Wysłany: 22-08-2019, 14:41   

Szeptacz napisał/a:
Ile obecnie kosztuje 150 mbs w ofertach utrzymaniowych?
Porównuję do Netii, gdzie za 50 zł , oprócz 150 mbs jest Tidal lub HBO GO do wyboru i umowa na 9 mcy.To dobra oferta?
Netia czy UPC..ktoś ma doświadczenia już z Netią :?:

* promocja do końca października, więc nie skorzystam


Nie wiem jak w utrzymaniowych ale u lokalnego przedstawiciela w ulotce widziałem Internet solo 150 za 33 zł na 2 lata
_________________
 
 
el_crack 
Klikacz

Dołączył: 20 Sie 2019
Posty: 2
Wysłany: 23-08-2019, 18:13   

Cześć,
Złożyłem wypowiedzenie z internetu 500 Mb + Pakiet bezpieczeństwa za 89-czas nieokreślony.
Zadzwonił konsultant powiedziałem, że chcę jak najmniejszy internet i wszystko co możliwe ze sportu w tv, otrzymałem propozycję:

Pakiet Select (122 kanały, w tym 88 w jakości HD) oraz internet Fiber Power 150 Mb/s za kwotę 49,99 zł. Zobowiązanie 24-miesięczne. Po okresie zobowiązania kwota abonamentu wzrasta o 5 zł miesięcznie.

Kwota abonamentu uwzględnia ulgę 5,01 zł za zgodę na marketing UPC oraz ulgę 5,01 zł za zgodę na otrzymywanie rachunków w formie elektronicznej.

Na miesiąc brezpłatnie w prezencie Pakiet Bezpieczeństwa płatny od drugiego miesiąca 9 zł (z możliwością rezygnacji w dowolnym momencie).
Pakiety dodatkowe:
Canal+ Prestige (8 kanałów) za kwotę 39,99 zł. Zobowiązanie do 31.12.2019. Po okresie zobowiązania kwota pozostaje bez zmian.
Polsat Sport Premium za kwotę 9,99 zł. Zobowiązanie do 30.06.2021. Po okresie zobowiązania kwota pozostaje bez zmian.
Mega Sport (kanały Eleven Sports) za kwotę 5 zł. Zobowiązanie 24-miesięczne. P okresie zobowiązania kwota wzrasta o 4,90 zł.
Łączna kwota abonamentu: 104,88 zł
Koszt instalacji: 49,90 zł

Czy to dobra cena, czy jeszcze przeczekać?
Z góry dziękuję za pomoc! :)


Ktoś, coś??
 
 
ralf 
ultra master

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 09 Cze 2005
Posty: 915
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: 23-08-2019, 19:04   

http://bit.ly/morthen

Poszukaj sobie
_________________
  ralf
 
zylx 
chello master

Pomógł: 20 razy
Dołączył: 01 Lip 2015
Posty: 2711
Wysłany: 23-08-2019, 20:10   

el_crack, Niczego tańszego nie znamy.
_________________
 
 
Gosc123 
classic master

Dołączył: 08 Sty 2015
Posty: 156
Wysłany: 25-08-2019, 00:54   

Przejrzałem pobieżnie wątek z regulaminami - czy dobrze widzę, że dla obecnych klientów nie ma żadnej promocji na Eleven, a najlepsza oferta XII to 74 zł za Horizon Select z PVR + 31 zł za 300 Mb (21 zł odejmując ulgi), co po dodaniu Eleven daje 110 zł? :shock:
A nie, jest chyba cały czas mega sport za 5 zł, czyli 100 zł.

Dobrze że mam jeszcze umowę do maja...
_________________
 
 
p3teK 
light master


Dołączył: 27 Sie 2015
Posty: 120
Wysłany: 25-08-2019, 10:27   

@Gosc123

Popatrz na THHXVI, suma ~85 PLN.
_________________
 
 
zylx 
chello master

Pomógł: 20 razy
Dołączył: 01 Lip 2015
Posty: 2711
Wysłany: 25-08-2019, 11:36   

Horizon PVR jest teraz 5zl taniej niż w regulaminach, które znamy.
_________________
 
 
lukapaw 
Klikacz

Dołączył: 25 Sie 2019
Posty: 2
Wysłany: 25-08-2019, 22:42   

Cześć,
Bardzo proszę o podpowiedź, 24.09 kończy mi się umowa terminowa, aktualnie płacę:

Pakiet HORIZON MAX z nagrywarką - 79,00 zł
Pakiet Premium CANAL+ SELECT - 49,00 zł
Pakiet Premium MEGA SPORT - 5,00 zł
Fiber Power 120 Mb/s - 15,00 zł
Razem: 148 zł

W zasadzie nie chcę zmieniać samej oferty, zależy mi na niższej cenie. Za jaką kwotę mam szansę wynegocjować taki pakiet? Zaznaczę tylko, że póki co nie składałem wypowiedzenia.
 
 
zylx 
chello master

Pomógł: 20 razy
Dołączył: 01 Lip 2015
Posty: 2711
Wysłany: 25-08-2019, 23:07   

lukapaw, 115,98zl
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,64 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: