Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Pogaduchy o ofercie/promocjach w PLAY (UPC) - część 6
Autor Wiadomość
podniebnyrysiu 
Klikacz

Dołączył: 12 Sie 2019
Posty: 3
Wysłany: 12-08-2019, 22:25   

zylx napisał/a:
podniebnyrysiu, Jeśli regulamin promocji mówi jasno, ze umowa jest bez okresu zobowiazania to żadnych.


Dzięki za szybką odpowiedź! Wg regulaminu nie ma okresu zobowiązania, więc nie wiem po co w ogóle dodają taki punkt i to jeszcze pod szyldem "Dodatkowe korzyści" ;) Tak więc mam nadzieję, że nie kryje się pod tym jakaś furtka do dziwnych roszczeń ;) Dzięki.
 
 
zylx 
chello master

Pomógł: 20 razy
Dołączył: 01 Lip 2015
Posty: 2711
Wysłany: 12-08-2019, 23:23   

Idanit, I tak wychodzi 5zł taniej niż znamy. Więc podziel się regulaminem jeśli się zdecydujesz.
_________________
 
 
atomix 
chello guru

Pomógł: 8 razy
Dołączył: 31 Gru 2005
Posty: 3540
Skąd: Śląsk
Wysłany: 13-08-2019, 11:56   

del.
_________________
 
 
p3teK 
light master


Dołączył: 27 Sie 2015
Posty: 120
Wysłany: 13-08-2019, 13:26   

Po negocjacjach stanęło na THHXVII:

HORIZON MAX - 48,99 PLN
MEGA SPORT - 5 PLN
FP 300 - 21 PLN

Łącznie 74,99 PLN, po okresie zobowiązania 84,99.
_________________
 
 
Cruz 
Klikacz

Dołączył: 03 Sie 2016
Posty: 17
Wysłany: 13-08-2019, 17:01   

Witam, chciałbym zrobić upgrade do pakietu Horizon MAX z Horizon Selecy. Czy jest możliwość włączenia go bez kosztów aktywacji 29,90? Macie jakiś pomysł jak to zrobić ? Z góry dziękuję za pomoc.
 
 
nowak099 
Klikacz

Dołączył: 14 Sie 2019
Posty: 1
Wysłany: 14-08-2019, 10:57   

Witam
Jestem klientem UPC już ponad 6 lat aktualnie kończy mi się umowa promocyjna 15 września rozmawiałem już z trzema konsultantami i wszyscy tylko chcą mi podnosić cene o pare złotych albo zostawić bez zmian podwyższając tylko prędkość internetu.Zainteresowałem sie tematem bo wchodząc na strone upc z ofertami dla nowych klientów zobaczyłem jak oni traktują stałego klienta ale dość tych żali.
Obecnie płace 140zł za:
-Pakiet Horizon Max z nagrywarką
-Fiber Power 150 Mb/s
-Minuty do wszystkich Max
Pakiety dodatkowe to:
-Eleveny
-Horizon Go
Chciałbym zrezygnować z telefonu dostać conectboxa bo te wi-fi z horizonta to ma słaby sygnał ale naprawde nie wiem jak to zrobić, każdy konsultant z którym gadam to tylko telefon zostawiac a jak juz wspominam że chciałbym dostać conectboxa to tylko podwyższają mi cene albo zbywają.
Czy musze zrezygnować z upc i nastepnie nową umowe na innego członka rodziny wziąść ?
Doradzcie prosze mi jakąś oferte bo ja czytając to bardzo sie jeszcze w tym wszytkim gubie.
Interesowało by mnie tv max (może być bez nagrywarki) internet z tego co wyczytałem 300 wystarczyło by mi, z dodatkowych pakietów to hbo by mnie interesowało bo z sportu zrezygnuje raczej.Bardzo prosze o rady, ewentualnie linki do promocji na która moge sie powołac rozmawiając z konsultantem, dodam że nie jestem skazany na upc w bloku jest orange , netia i lokalny dostawca.Orange niestety brak swiatłowodu jest tylko 80mb/s i niewiem jak to chodzi bo z moimi trzema abonetami w orange opłaciło by mi sie finansowo zmiana dostawcy.Ewentualnie jakąść oferte z telefonem co by wyszło taniej.
Z góry dziękuje za pomoc i przepraszam ale z tymi ofertami i regulaminem to musze jeszcze poczytac zeby zrozumiec to wszystko.
Ostatnio zmieniony przez nowak099 14-08-2019, 11:15, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Nieznajomy 
classic master

Pomógł: 6 razy
Dołączył: 09 Maj 2019
Posty: 270
Wysłany: 14-08-2019, 11:01   

Na inną osobę brać nie musisz, ale złożenie wypowiedzenia jest konieczne jak chcesz zrezygnować z telefonu, nagrywarki i uzyskać lepszą cenę.

Connectboxa dostaniesz tylko przy prędkości 500 mbps, do 300 i mniejszych zostawiają tylko horizona.
A konsultanci nie odłączą Ci telefonu BO NIE MOGĄ, nawet dział utrzymania tego nie zrobi do czasu aż nie dostanie pisemnej rezygnacji! Niestety jak w każdej firmie jak dla obecnego kl ma byś sensowna oferta to koniecznie rezygnacja musi być złożona inaczej nawet jakby konsultant bardzo chciał to system mu nie pozwoli na lepszą ofertę
 
 
srasquasz 
light master

Dołączył: 25 Wrz 2013
Posty: 60
Wysłany: 14-08-2019, 12:08   

Cześć,

Pod koniec października kończy mi się umowa na sam internet.
Chciałbym teraz wziąć internet plus telewizja (jeszcze nie wiem czy select czy max) i w związku z tym mam 2 pytania.

1. Czy wypowiedzenie musze złożyć we wrześniu (i wtedy jest miesięczny okres wypowiedzenia do konca października czyli do czasu kiedy mam koniec umowy) czy mogę teraz i napisać, że z końcem okresu wypowiedzenia (podając datę).

2. Jaki pakiet teraz jest najkorzystniejszy w opcji telewizja + internet?
może być 150mb+select/max bądź 300mb+ select/max (może być i w pakiecie z telefonem jeżeli sumarycznie będzie taniej :P )

Dzięki bardzo z góry za odpowiedzi :)
 
 
Teo 
Klikacz

Dołączył: 19 Wrz 2018
Posty: 8
Wysłany: 14-08-2019, 13:48   

Witajcie.
Posiadam internet 120 MBit, MaxHD z nagrywarką i telefon podstawowy. Za wszystko prawie 95 zł. Jest szansa na negocjacje cenowe gdy zależy mi na nagrywarce, ew. szybszej prędkości internetu? Od dłuższego już czasu na umowie bezterminowej.
Pozdrawiam
 
 
Szeptacz
[Usunięty]

Wysłany: 15-08-2019, 17:33   

Najniższa obecnie oferowana prędkość Internetu w ofertach utrzymaniwych to 150 mbs?Mógłbym zostawić dodatkowo usługę HBO GO w cenie 20 zł, skoro już mam założone konto w aplikacji.?

W ramach tej usługi pakiet Start jest dodatkowo płatny i czy potrzebna jest karta do modułu?
 
 
topskun 
classic master

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 12 Wrz 2005
Posty: 282
Wysłany: 15-08-2019, 20:36   

Witam grono forumowiczów. Jestem stałym klientem UPC już dobrych kilkanaście lat i korzystam z szerokiej gamy usług. Mój miesięczny rachunek oscyluje w granicach 245zł na co składa się:
PAKIET MULTIROOM HD - ABONAMENT 10,00 zł
PAKIET MULTIROOM HD Z NAGRYWARKĄ - ABONAMENT 1,00 zł
Pakiet Premium CANAL+ SELECT 45,90 zł
Pakiet Premium MEGA SPORT 5,00 zł
PAKIET HORIZON MAX Z NAGRYWARKĄ - ABONAMENT 118,00 zł
Pakiet Polsat Sport Premium 29,99 zł
Pakiet FILMY I SERIALE – MY PRIME 10,00 zł
INTERNET FIBER POWER 150 Mb/s - ABONAMENT 25,00 zł
Zobowiązanie na paczkę C+ i Polsat Sport premium kończy się we wrześniu, reszta usług jest na umowie bezterminowej. Czy jest spora szansa, aby w jakiś sposób obniżyć obecny rachunek? Np. skorzystać z ofert promocyjnych z zachowaniem wymienionych usług? Będę wdzięczny za każdą wskazówkę.
 
 
gst 
classic master

Dołączył: 03 Kwi 2016
Posty: 199
Wysłany: 18-08-2019, 21:02   

topskun napisał/a:

Zobowiązanie na paczkę C+ i Polsat Sport premium kończy się we wrześniu, reszta usług jest na umowie bezterminowej. Czy jest spora szansa, aby w jakiś sposób obniżyć obecny rachunek? Np. skorzystać z ofert promocyjnych z zachowaniem wymienionych usług? Będę wdzięczny za każdą wskazówkę.


Na pewno się da obniżyć koszt tych usług, ja za podobny pakiet płacę (załącznik).

Zrzut ekranu 2019-08-18 o 21.00.27.png
Plik ściągnięto 198 raz(y) 42,04 KB

_________________
 
 
areczek 
classic master

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 16 Sty 2007
Posty: 255
Skąd: krk
Wysłany: 18-08-2019, 22:27   

Skąd taka niska kwota za HBO ?
 
 
Nieznajomy 
classic master

Pomógł: 6 razy
Dołączył: 09 Maj 2019
Posty: 270
Wysłany: 18-08-2019, 22:42   

HBO z paczki, też mam za 5 zł, ale faktycznie ogólnie dość tanio masz i regulaminami się możesz podzielić :)
 
 
danios66 
classic master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 02 Paź 2011
Posty: 230
Wysłany: 18-08-2019, 23:59   

Mam to samo, zobaczcie stopkę mam link wrzucony.
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,66 sekundy. Zapytań do SQL: 15
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: