Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Pogaduchy o ofercie/promocjach w PLAY (UPC) - część 6
Autor Wiadomość
zylx 
chello master

Pomógł: 20 razy
Dołączył: 01 Lip 2015
Posty: 2711
Wysłany: 22-07-2019, 21:22   

jaswir, karmelek, Nie takie rzeczy przechodziły w UPC. Myślę, ze warto powalczyć.
_________________
 
 
atomix 
chello guru

Pomógł: 8 razy
Dołączył: 31 Gru 2005
Posty: 3537
Skąd: Śląsk
Wysłany: 22-07-2019, 21:24   

karmelek napisał/a:
Na ten moment mam Max PVR + 500 Mbps. Za ilę minimalnie da radę to ogarnąć? Rozumiem, że jeśli nie miałem C+, to nie da rady wydrzeć od nich tej promocji C+ + PSP?


Zgodnie z regulaminem to nie. Ale UPC często jest elastyczne jeśli tylko wyjdzie im, że będziesz płacił więcej. Zależy też na jak rozgarniętego trafisz konsultanta ;)
_________________
 
 
jaswir 
easy master

Dołączył: 20 Lip 2019
Posty: 49
Wysłany: 22-07-2019, 21:31   

zylx napisał/a:
jaswir, karmelek, Nie takie rzeczy przechodziły w UPC. Myślę, ze warto powalczyć.


ok dzięki za info, zobaczymy co będą chcieli dać 8)

zylx widzę, że nie takie po Twojej stopce :mrgreen:
  jaswir
 
Nieznajomy 
classic master

Pomógł: 6 razy
Dołączył: 09 Maj 2019
Posty: 270
Wysłany: 22-07-2019, 22:14   

Od razu powiem tak na 1 gbps zamierzam się przesiąść jak tylko dopracują modem, nastepną umowę jak będę przedłużać to już raczej na gigaconnectbox, na razie odpukać connectbox sprawuje się b. dobrze więc go nie zmieniam, a widząc ile problemów jest z gigaconnectbox to go nie biorę, zależy mi na stabilnym łączu, bo na nim pracuje i zarabiam.

To że 5 zł różnicy to wiem i na prawdę, gdyby nie soft w gigaconnectbox już od początku miesiąca by u mnie stał :)

Masaa osób narzeka po przesiadce na gigaconnectbox, zwłaszcza że wersja V1 ma wadliwe wifi, dopiero V2 ma poprawione anteny...
A najgorsze, że normalnie v1 dalej mają w obiegu, poczekam, dopracują i wtedy będzie to na pewno lepszy sprzęt od connectbox, teraz wszystko zależy jedni mają szczęście i działa im super, a jedni są zmuszeni do powrotu do connectbox bo gigaconnectbox wariuje :)
 
 
brtk 
chello master

Pomógł: 26 razy
Dołączył: 20 Mar 2017
Posty: 1621
Skąd: Warszawa
Wysłany: 22-07-2019, 22:16   

A skąd poznać, że się ma v1 czy v2??? Mi GCB działa bardzo stabilnie.
 
 
Zuzia
[Usunięty]

Wysłany: 22-07-2019, 23:07   

To jest możliwe, przecież Compal w rewizji 4.1 różnił się sprzętowo od wersji najnowszej 5.1. Podobnie może być z Giga Box.

[ Dodano: 23-07-2019, 00:11 ]
Trzeba rozebrać tylko pewnie jest plomba gwarancyjna :)
 
 
jaswir 
easy master

Dołączył: 20 Lip 2019
Posty: 49
Wysłany: 23-07-2019, 17:37   

pytanko

czy konsultanci mogę zejść jeszcze z cen poniżej tego co jest w reg?
np FP 300 włączyć w cenie 150 czy coś podobnego?
  jaswir
 
Nieznajomy 
classic master

Pomógł: 6 razy
Dołączył: 09 Maj 2019
Posty: 270
Wysłany: 23-07-2019, 17:54   

Nie, na wszystko musi być jakiś regulamin, wyjątki są tylko w przypadku reklamacją, jak faktycznie coś upc zwali to wtedy mogą dać ofertę reklamacyjną tj. stawki niestandardowe, ale nie licz na to. Dział utrzymania z tego co mi wiadomo to nie może tego zrobić.

[ Dodano: 23-07-2019, 18:55 ]
A co do gigaconectbox to sami widzicie że coś ukrywają na ten temat, bo od razu banami straszą :D
 
 
ralf 
ultra master

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 09 Cze 2005
Posty: 911
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: 23-07-2019, 18:37   

Nie przesadzaj...UPC im płaci żeby NIKT nie szargał opinii. Nieważne czy masz rację czy nie. Dlatego straszą banami. Normalne zachowanie. Taka ich praca. Mi GigaBox działa rewelacyjnie pod każdym względem. Pełna prędkość łącza. WiFi śmiga jak szalone. 550Mbit na komórce. Nic się nie wiesza. Puma 6 na zielono. Lepiej być nie może. Niepotrzebnie zacząłeś dyskusje bazując na anonimowych informacjach przeczytanych w necie. Na oficjalnym forum takie coś zaraz spotka się z krytyką i groźbą banem. Tam się dyskutuje z nimi, bazując WYŁĄCZNIE na własnych doświadczeniach. Inaczej jesteś z góry skazany na porażkę.
_________________
  ralf
 
jaswir 
easy master

Dołączył: 20 Lip 2019
Posty: 49
Wysłany: 23-07-2019, 19:19   

Nieznajomy napisał/a:
Nie, na wszystko musi być jakiś regulamin, wyjątki są tylko w przypadku reklamacją, jak faktycznie coś upc zwali to wtedy mogą dać ofertę reklamacyjną tj. stawki niestandardowe, ale nie licz na to. Dział utrzymania z tego co mi wiadomo to nie może tego zrobić.

[ Dodano: 23-07-2019, 18:55 ]
A co do gigaconectbox to sami widzicie że coś ukrywają na ten temat, bo od razu banami straszą :D


tak pytam bo dziś rozmawiałem i próbowałem namówić konsula do dania kompletu HZN MAX + FP 300 w TSHH 300
niestety mogłem wybrać HBO lub PSP + MS za 5 zł
brałbym w ciemno

Bez żadnego problemu dostałem HZN Sel PRV + FP 150 +PSP + MS za 84.98 zł (+stare Multi za 10 zł)
Dobre to bo nie wiem czy brać :P


PS. Podobno promka na MS + MP za 8,5 zł już nie działa? Ktoś może to potwierdzić?
A multiroom za 5 zł podobno jest tylko do oferty ALL INCLUSIVE.
  jaswir
 
Kasia 
chello master


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 08 Lis 2016
Posty: 2794
Skąd: W-wa
Wysłany: 23-07-2019, 20:24   

Cytat:
. Podobno promka na MS + MP za 8,5 zł już nie działa? Ktoś może to potwierdzić?

Co znaczy "podobno"? Tu nie ma wróżek. Jest regulamin tej promocji to zobacz do kiedy obowiązuje.
_________________
 
 
jaswir 
easy master

Dołączył: 20 Lip 2019
Posty: 49
Wysłany: 23-07-2019, 21:21   

Kasia napisał/a:
Cytat:
. Podobno promka na MS + MP za 8,5 zł już nie działa? Ktoś może to potwierdzić?

Co znaczy "podobno"? Tu nie ma wróżek. Jest regulamin tej promocji to zobacz do kiedy obowiązuje.


laska powiedziała, że ta promocja jest wycofana
teoretycznie była do 30.09
  jaswir
 
zylx 
chello master

Pomógł: 20 razy
Dołączył: 01 Lip 2015
Posty: 2711
Wysłany: 23-07-2019, 21:35   

jaswir, Nie ma komunikatu o odwołaniu, znaczy, że obowiązuje.
_________________
 
 
Ksiaze441 
plus master

Dołączył: 24 Sty 2018
Posty: 351
Wysłany: 24-07-2019, 16:59   

Witajcie kończy mi się pakiet Eleven Sports we wrześniu obecnie mam 2XCI+ Multiroom
Fiber Power 150Mb/s Pakiet Max Extra HD pakiet HBO HD w tym HBO GO Mega Sport (Eleven Sports)
PSP w pakiecie Router Connect Box.

Co mogę zyskać w cenie za Eleven Sports. Dodam że wszystkie dodatki są jeszcze ponad rok, a tylko kończy mi się Eleven

Dziękuję za podpowiedź.
_________________
 
 
fide 
Klikacz

Dołączył: 24 Lip 2019
Posty: 17
Skąd: Kielce
Wysłany: 24-07-2019, 17:20   

Witam wszystkich

Jestem abonentem UPC od 7 lat i od stycznia lece na umowie bezterminowej - nikt mi nie zaproponowal zadnej ciekawej oferty do tej pory... Ostatnio trafilem na wasze forum i po przestudiowaniu regulaminow najlepiej wychodzi mi:

twoj happy home XVII
38,99zl horizon select
21,00zl fiber power 300 mb/s
razem: 59,99zl

lub gdybym chcial z nagrywarka:

twoj happy home XVI
58,99zl horizon select z nagrywarka
21,00zl fiber power 300 mb/s
razem: 79,99zl

czy sa to najlepsze oferty na jakie moge aktualnie trafic? w tej chwili mam:
select extra hd z nagrywarka
fiber power 120 mb/s
minuty do wszystkich 240 (nie uzylem ani razu od paru lat, podobno bylo TANIEJ z tel niz bez...)
razem: 104zl (placilem 99zl, 5zl doszlo po skonczeniu umowy)

zalezy mi rowniez bardzo na oddzielnym modemie compal connectbox. uzywam 4 urzadzen podlaczonych przez kabelki ethernet, a horizon ma tylko 2 zlacza. pani na czacie mi powiedziala, ze connectboxa daja tylko do internetu 500 mb/s. jak ugryzc temat zeby uzyskac od nich oddzielny modem?

chcialbym rowniez miec w drugim tv telewizje za pomoca modulu CI. da rade ugrac z tej promocji za 5zl? jezeli nie to jaka jest regularna kwota za multiroom? (kojarze cos, ze 10zl?)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,71 sekundy. Zapytań do SQL: 14
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: