Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Pogaduchy o ofercie/promocjach w PLAY (UPC) - część 6
Autor Wiadomość
Breitner 
plus master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 02 Cze 2012
Posty: 520
Wysłany: 10-01-2019, 18:03   

vEKU napisał/a:
I teraz pytanie czy jest szansa że go dostanę,

Oczywiście, inna kwestia - czy Ty ją wykorzystasz, wszystko w Twoich "rękach". :)
_________________
 
 
Rolnik123 
classic master

Dołączył: 30 Sty 2013
Posty: 202
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 10-01-2019, 18:14   

krys121 napisał/a:
Zapytania95 napisał/a:
Witam, może ktoś podać numer do DUK bo dzwonie i nie mogę się dodzwonić więc nie wiem czy mam dobry

Wejdź na czat w dziale "chce zrezygnować z usługi" i pogadaj na czacie lub poproś o telefon że nie chcesz pisać i od razu oddzwoni osoba z którą rozmawiałeś na czacie. Ja nie kombinuje w dzwonienie tylko na czacie prosze o telefon i od razu dzwoni osoba, szkoda czasu na kombinowanie z dodzwanianiem sie.


Pierwszy i ostatni raz wybrałem takie rozwiązanie. Od momentu włączenia czatu minęło 25 minut do kontaktu :)

Czy to prawda, że Eleven za 5 zł jest tylko do horizona ?? Dostalem tez informacje ze PSP za 10zł już nie ma ...
 
 
Mcjs 
Klikacz

Dołączył: 09 Sty 2019
Posty: 13
Wysłany: 10-01-2019, 18:49   

Rolnik123 napisał/a:
Dostalem tez informacje ze PSP za 10zł już nie ma ...


Dzisiaj dopinałem nową umowę i PSP za 10zł dostałem.
 
 
Ksiaze441 
plus master

Dołączył: 24 Sty 2018
Posty: 351
Wysłany: 10-01-2019, 20:30   

Pierwszy miesiąc z nowej promocji :) 71 zł za 3 usługi doliczyć się nie można. Select, telefon max oraz net 150mb/s moduł CI+ do telewizji :) . Pewnie za miesiąc inna kwota będzie :) .
_________________
 
 
zylx 
chello master

Pomógł: 20 razy
Dołączył: 01 Lip 2015
Posty: 2711
Wysłany: 11-01-2019, 00:41   

M. napisał/a:
Zylx:
Coś mi mignęło na forum, że opłatę aktywacyjną da rade wyłuskać grstis, ale w tym regulaminie co wkleiłeś jest w takiej cenie jak podał konsultant i trudno było mi się z nim sprzeczać bez argumentów.

Oczywiście, że jest to możliwe. Sam, przy tej samej, promocji, kilkukrotnie nie płaciłem za instalację aktywację:




Dobrym argumentem jest promocja "Bezkosztowa instalacja": https://www.upc.pl/pdf/of...acja_2016-1.pdf


Rolnik123 napisał/a:
Czy to prawda, że Eleven za 5 zł jest tylko do horizona ??

Prawda, dlatego niektórym wychodzi taniej wziąć horizona i CI+ jak multiroom, mimo że multiroomu nie potrzebują. Jednak od ostaniej podwyżki cen MR już raczej tak nie będzie.


Rolnik123 napisał/a:
Dostalem tez informacje ze PSP za 10zł już nie ma ...

Pewnie od mitycznego kierownika :P W każdym razie, żadnego komunikatu by promocja została odwołana nie ma, a w reg informacja, że obowiązuje do 31.01:


https://www.upc.pl/pomoc/dokumenty-i-pliki/
_________________
 
 
Darth Vader 
plus master


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 01 Paź 2007
Posty: 541
Skąd: Lublin City
Wysłany: 11-01-2019, 13:12   

https://www.telko.in/rz-r...na-w-kablowkach

https://satkurier.pl/news/177167/najwieksze-kablowki-beda-musialy-udostepnic-konkurentom-swoje-sieci.html

"Dotyczy to następujących operatorów: Netia, UPC Polska, Multimedia Polska, Vectra, Inea i Toya. Oznacza to, że największe kablówki w kraju prawdopodobnie już od czerwca br. będą musiały udostępnić konkurentom swoje sieci w blokach."


"Na mocy decyzji prezesa UKE operatorzy podlegający regulacji będą musieli udostępnić zainteresowanemu konkurentowi infrastrukturę pasywną: np. przyłącza w piwnicach, na klatkach schodowych, a także kabel wchodzący do mieszkania, jeśli abonent zdecyduje się na zmianę dostawcy."

Jeżeli to się uda to zwiększy się konkurencja i łatwiej będzie o korzystną ofertę.
I abonentów będzie zdobywał nie ten kto ma aktualnie największy zasięg tylko ten kto ma najlepszą ofertę i cenę
 
 
Azar 
plus master


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 25 Mar 2015
Posty: 688
Skąd: Katowice
Wysłany: 11-01-2019, 13:40   

To byłoby coś pięknego jakby się udało 😁 jeden udostępnia infrastrukturę a inny da lepszą cenę hahaha
_________________
 
 
ogromny 
chello master

Pomógł: 7 razy
Dołączył: 25 Wrz 2016
Posty: 1650
Wysłany: 11-01-2019, 13:41   

Darth Vader, już dawno tak powinno być
_________________
  ogromny
 
zylx 
chello master

Pomógł: 20 razy
Dołączył: 01 Lip 2015
Posty: 2711
Wysłany: 11-01-2019, 14:08   

Piękna zmiana. Przewiduję dosyć dobre oferty utrzymaniowe przed wejściem w życie tych przepisów.
_________________
 
 
majki84 
light master

Dołączył: 31 Maj 2012
Posty: 82
Skąd: Szczecin
Wysłany: 11-01-2019, 14:19   

O co chodzi z tym PSP za 10 zł? Kończy mi się 17.02 umowa i czekam aż się skończy wyprzedaż HH 13go i może coś lepszego będzie, a PSP przy okazji bym przytulił.
_________________
 
 
magda0 
Klikacz

Dołączyła: 11 Sty 2019
Posty: 4
Wysłany: 11-01-2019, 14:43   

witam chciałabym dopytać czy mając aktualnie select extra hd 48 zł fiber power 60 za 1 zł. (te 2 usługi kończą mi się za 2 tygodnie) mega sport już bez okresu zobowiązania za 9.90 zł i premium cinemax bez okresu zobowiązania za 1 zł jest sens negocjować warunki? Te które mam wynegocjowałam 2 lata temu, traz rozmawiałam już z konsultattem i byłam też na czacie z innym i nie chcą zaproppnować nic sensowniejszego ,w pakuetach które przejrzałam też za bardzo nie widziałam nic ciekawszego.Aktualnie płace 59.90 po przejściu na okres bez zobowiązań bedzie ok 65-67 zł , a chciałabym zostać przy tym 59.90. Ktoś mógłby ocenić czy są szanse , złożyłam już wypowiedzenie umowy.

[ Dodano: 11-01-2019, 15:00 ]
[quote="zylx"]
M. napisał/a:
Zylx:
Coś mi mignęło na forum, że opłatę aktywacyjną da rade wyłuskać grstis, ale w tym regulaminie co wkleiłeś jest w takiej cenie jak podał konsultant i trudno było mi się z nim sprzeczać bez argumentów.

Oczywiście, że jest to możliwe. Sam, przy tej samej, promocji, kilkukrotnie nie płaciłem za instalację aktywację:


Dobrym argumentem jest promocja "Bezkosztowa instalacja":

Rolnik123 napisał/a:
Czy to prawda, że Eleven za 5 zł jest tylko do horizona ??

Prawda, dlatego niektórym wychodzi taniej wziąć horizona i CI+ jak multiroom, mimo że multiroomu nie potrzebują. Jednak od ostaniej podwyżki cen MR już raczej tak nie będzie.


Rolnik123 napisał/a:
Dostalem tez informacje ze PSP za 10zł już nie ma ...

Pewnie od mitycznego kierownika :P W każdym razie, żadnego komunikatu by promocja została odwołana nie ma, a w reg informacja, że obowiązuje do 31.01:


Chciałabym dopytać jaka jest nazwa tego pakietu który wynegocjowałeś?
 
 
M. 
easy master

Dołączył: 08 Sty 2019
Posty: 21
Wysłany: 11-01-2019, 15:24   

Rolnik123 napisał/a:

Pierwszy i ostatni raz wybrałem takie rozwiązanie. Od momentu włączenia czatu minęło 25 minut do kontaktu :)

Fajnie Ci. Mi się zeszło z godzinę czekania na połączenie, jeszcze z pół godziny czekania na pierwszą odpowiedź. No i tak ze dwa razy. No ale to w pracy przy kawusi ;-)

zylx:
Ogromne dzięki za pomoc i poprowadzenie za rączkę przez ten temat, doceniam cierpliwość i chęci.
Udało się. Darmową instalację też ugrałem - argumentując, że 'ziomek ma podobnie i dostał, to i ja chce', chociaż początkowo konsultant mówił, że się nie da. No ale 'przebłagał kierownika' ;-)

Muszę jeszcze tylko wypowiedzieć Eleven i pakiet bezpieczny internet-jakoś trafiłem na stronie na jakiś formularz kontaktowy z tym związany, Eleven wypowiedziałem, a ten pakiet bezpieczny internet - wyskakuje mi info, że go nie mam. Nie wiem czy "już nie mam, czy 'jeszcze' nie mam. Tak czy siak - w tym formularzu napisałem co mnie boli i czekam na ich potwierdzenie.

Jeszcze raz dziękuję.
M.
 
 
KOCUREK1970 
chello guru


Pomógł: 67 razy
Dołączył: 30 Maj 2010
Posty: 5625
Skąd: a żebym to ja wiedział:)
Wysłany: 11-01-2019, 17:41   

Azar napisał/a:
To byłoby coś pięknego jakby się udało 😁 jeden udostępnia infrastrukturę a inny da lepszą cenę hahaha

Śnij dalej - oferty coraz droższe. Mają być inwestycje, musi być na to kasa.
Przecież dziś operatorzy i bez takich regulacji się dogadują (na zasadach rynkowych) i co oferty coraz tańsze czy na odwrót?
Darth Vader napisał/a:
Jeżeli to się uda to zwiększy się konkurencja i łatwiej będzie o korzystną ofertę.
I abonentów będzie zdobywał nie ten kto ma aktualnie największy zasięg tylko ten kto ma najlepszą ofertę i cenę

I do kogo będziesz zgłaszał ewentualne problemy z siecią (infrastrukturą) jeśli problem będzie w bloku?
Żeby się nie okazało, że co niektórzy inwestorzy co bardziej operatywni wprowadzą opłatę za utrzymanie łącza i będzie tak jak przy zmianie dostawcy prądu - za przewody i utrzymanie sieci przesyłowej płacisz jednemu a za zużyty prąd drugiemu.
Więcej z tego dla abonentów będzie problemów niż korzyści - ceny abo wcale nie spadną, a w razie awarii infrastruktury będziemy chodzić jak idioci od jednego do drugiego i każdy będzie nas spławiał, że to nie on za coś tam odpowiada.
_________________
 
 
Azar 
plus master


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 25 Mar 2015
Posty: 688
Skąd: Katowice
Wysłany: 11-01-2019, 18:04   

KOCUREK1970, poczekamy zobaczymy co z tego wyjdzie :D no są droższe a i tak ludzie biorą heh
_________________
 
 
KOCUREK1970 
chello guru


Pomógł: 67 razy
Dołączył: 30 Maj 2010
Posty: 5625
Skąd: a żebym to ja wiedział:)
Wysłany: 11-01-2019, 18:43   

Azar napisał/a:
poczekamy zobaczymy co z tego wyjdzie

Jak już urządowi się za to biorą, to nic dobrego.
Będzie jak z każdym takim działaniem - przepis ustalony, tylko nic precyzyjnego z niego nie wyniknie i każdy dostawca będzie mógł to ciągnąć na swoją stronę z braku przepisów albo wykonawczych albo precyzyjnego określenia: kto, komu, za ile, w jakim czasie, kto za co odpowiada itd
Azar napisał/a:
no są droższe a i tak ludzie biorą heh

Więc tezę, że konkurencja spowoduje spadek cen usług już możemy włożyć miedzy bajki.
Będzie tylko drożej - nowe usługi, nowy sprzęt to wszystko kosztuje a ktoś to operatorowi musi zwrócić.
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,68 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: