Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Pogaduchy o ofercie/promocjach w PLAY (UPC) - część 6
Autor Wiadomość
Pitrek 
chello guru


Pomógł: 211 razy
Dołączył: 08 Lis 2013
Posty: 4608
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 21-08-2017, 19:04   

Kasia napisał/a:
to promocja tylko dla tych klientów którzy wcześniej posiadali już C+
Moim skromnym, subiektywnym zdaniem, ta promocja jest dla obecnych posiadaczy Canal+, co nie zmienia faktu, że niektórzy dostali je, nie posiadając w ogóle wcześniej Canal+.

A propos Twojej promocji i to co napisałaś, z moim wyjaśnieniem, dlaczego mogłaś z tego skorzystać.
Dla porównania Regulamin mojej promocji "Rewia z Telewizją Mix V (2016-1)"
"1. Promocja jest przeznaczona dla wszystkich pełnoletnich osób fizycznych (Uczestnicy Promocji), które:
a. w dniu przystąpienia do Promocji są Abonentami Usługi Telewizyjnej Organizatora Promocji (ale nie Abonentami w zakresie Usług objętych niniejszą Promocją, tylko ogólnie są Abonentami jakiejkolwiek usługi TV, np. Analoga) i stają się Abonentami Organizatora Promocji w zakresie Usług objętych niniejszą Promocją, (od teraz mają "RzTMix V")
_________________
 
 
Kasia 
chello master


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 08 Lis 2016
Posty: 2794
Skąd: W-wa
Wysłany: 21-08-2017, 19:09   

Pitrek napisał/a:

"1. Promocja jest przeznaczona dla wszystkich pełnoletnich osób fizycznych (Uczestnicy Promocji), które:
a. w dniu przystąpienia do Promocji Abonentami Usługi Telewizyjnej Organizatora Promocji (ale nie Abonentami w zakresie Usług objętych niniejszą Promocją, tylko ogólnie są Abonentami jakiejkolwiek usługi TV, np. Analoga) i stają się Abonentami Organizatora Promocji w zakresie Usług objętych niniejszą Promocją, (od teraz mają "RzTMix V")


No dokładnie :D

...ale po to ten przykład Pitruś dałam żeby pokazać warunek "SĄ" i "STAJĄ SIĘ " jaki musi zaistnieć by skorzystać z promocji (którą mam) :) - a właśnie takiego czy innego warunku brakuje w przedmiotowym Regulaminie na C+, przez co nie można moim subiektywnym zadaniem na 100% stwierdzić że przedmiotowy Regulamin C+ jest tylko dla klientów którzy już posiadali C+.

Tylko o mi chodziło..ale tak to jest gdy brak jest jednoznaczności w Regulaminie.. :evil:

..a wystarczyłoby dodać " i "...

IV. DLA KOGO 
1. Promocja jest przeznaczona dla wszystkich pełnoletnich osób fizycznych, które („Uczestnicy Promocji”): 
a. są Abonentami Organizatora Promocji w zakresie wybranej Usługi Telewizji Cyfrowej: Pakiet Select, Pakiet Max, 

b.  Abonentami Organizatora Promocji w zakresie Usług: Pakiet Premium Canal+ SD, Pakiet Premium Canal+ Sport, Pakiet Premium Canal+ Film, Pakiet Premium Canal+ Sport&Film, Pakietu Premium Canal+ Prestige lub Pakietu Premium Canal+ Select i stają się Abonentami wybranej usługi objętej Promocją: Pakietu Premium Canal+ Prestige lub Pakietu Premium Canal+ Select


 
 
Pitrek 
chello guru


Pomógł: 211 razy
Dołączył: 08 Lis 2013
Posty: 4608
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 21-08-2017, 20:19   

Cytat:
..a wystarczyłoby dodać " i "...

Tak, dokładnie masz rację, że tak powinno być.
Moim zdaniem, z tego wszystkiego wynika, że jak komuś konsultant odmówi, to trzeba dzwonić za jakiś czas, znajdzie się konsultant, który da nam tę promocję,
_________________
 
 
Robin 
ultra master

Pomógł: 9 razy
Dołączył: 20 Sty 2006
Posty: 1465
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 21-08-2017, 20:24   

Jeśli regulamin nie jest klarowny, to ewentualna reklamacja na pewno zostanie rozpatrzona na korzyść abonenta. Zresztą jaki problem wziąć ten Canal+ nawet po normalnej cenie i odstąpić od umowy w przeciągu 14 dni? Wtedy promocja będzie już dostępna, bo przecież było się (mimo iż krótko) abonentem Canal+. :)
 
 
Kasia 
chello master


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 08 Lis 2016
Posty: 2794
Skąd: W-wa
Wysłany: 21-08-2017, 20:31   

No to pogadali :mrgreen: , a decyzja i tak należy do konsultanta :evil:

Miłego wieczoru, zmykam :)
 
 
Pitrek 
chello guru


Pomógł: 211 razy
Dołączył: 08 Lis 2013
Posty: 4608
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 21-08-2017, 20:32   

Robin napisał/a:
wziąć ten Canal+ nawet po normalnej cenie i odstąpić od umowy w przeciągu 14 dni
Tak, masz rację. Sam :arrow: to już proponowałem.


Cytat:
No to pogadali
Zresztą jak zwykle. :) ;) :D :lol: :P :mrgreen:
_________________
 
 
GDA
[Usunięty]

Wysłany: 22-08-2017, 00:03   

Pitrek napisał/a:

Co niektórzy nawet na ten sam temat, w różnych miejscach mają inne zdanie:

Mam uprzejma prośbe abyś nie manipulowal cytatami ok?
Spójrz na daty poczytaj w kolejności i może zrozumiesz choć watpie
 
 
Pitrek 
chello guru


Pomógł: 211 razy
Dołączył: 08 Lis 2013
Posty: 4608
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 22-08-2017, 06:28   

GDA napisał/a:
Mam uprzejma prośbe abyś nie manipulowal cytatami ok?

Nie manipuluję cytatami, bo ich nie zamieściłem. Podałem tylko linki.
GDA napisał/a:
Spójrz na daty poczytaj w kolejności i może zrozumiesz choć watpie

No to teraz mnie załatwiłeś. Jak ja głupi mam cokolwiek teraz napisać, skoro nic nie rozumiem.

Podam tylko linki do postów, aby spojrzeć na nie i kolejne posty w szerszym kontekście.

:arrow: https://forum.mediaswiat.pl/viewtopic.php?p=157296#157296

:arrow: https://forum.mediaswiat.pl/viewtopic.php?p=169294#169294
_________________
 
 
Kasia 
chello master


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 08 Lis 2016
Posty: 2794
Skąd: W-wa
Wysłany: 22-08-2017, 10:08   

Proszę żyć w zgodzie🙄


jednocześnie zachowując każdy swoje zdanie (które zresztą ma prawo ulec zmianie) ☺

Ps.
Pozatym ciekawe że w pierwszym linku @bulek dostrzegł "i" którego nie ma 😜
:arrow: https://forum.mediaswiat.pl/viewtopic.php?p=157380#157380

"MEGA Relax z Canal+ II (2015-1)"
1. Promocja jest przeznaczona dla wszystkich pełnoletnich osób fizycznych, które („Uczestnicy Promocji”):
a.
są lub stają się Abonentami Organizatora Promocji w zakresie wybranej Usługi Telewizji Cyfrowej: Pakiet Select, Pakiet Max,
b.
są Abonentami Organizatora Promocji w zakresie posiadanej usługi Premium Canal+,
c.
stają się Abonentami wybranej usługi objętej Promocją: Pakietu Premium Canal+ Select,
d
nie zalegają względem Organizatora Promocji z płatnościami z jakiegokolwiek tytułu,
e.
przystępują do Promocji w celach nie związanych z działalnością gospodarczą.


W drugim linku Regulamin promocji
„MEGA Emocje z Canal+ II (2016-1)
też wywołał dyskusję i widzę że @Kornick interpretował zapisy jak ja 😜
 
 
naimad71 
Klikacz

Dołączył: 22 Sie 2017
Posty: 3
Wysłany: 22-08-2017, 10:43   

Witam,
szukam pakietu TV + Internet do nowego mieszkania.
Będę nowym abonentem (jeśli trafiłaby się lepsza oferta dla obecnych klientów to weźmie to na siebie mój ojciec).
Interesuje mnie telewizja Select, Internet 120Mb/s i na pewno pakiet Mega Sport Eleven.
Obecna Wakacyjna Promocja po wpisaniu mojego adresu wyświetla mi 89zł/miesiąc za taki pakiet:
Wakacyjny tj:
Pakiet Wakacyjny 89 zł
Internet Fiber Power 120 (Prędkość pobierania do 120 Mb/s)
Telewizja Select - 106 kanałów (68 HD)
Replay TV - oglądaj do 7 dni wstecz
Telewizja mobilna - Horizon GO
Pakiet Mega Sport - 3 kanały Eleven
Dekoder Horizon z Wi-Fi

Czy jest to atrakcyjna oferta? Widziałem myk podany wcześniej pod ul. Barską w Nowym Sączu, który obniża cenę o 10zł + dekoder Horizon mam z nagrywarką (na czym specjalnie mi nie zależy) i pewnie będę próbował tak to zrobić, ale wcześniej wolę spytać czy idzie ugrać coś lepszego. Jedyne na czym by mi zależało to CANAL+ (w sumie tylko ten sportowy), ale oczywiście w dobrej cenie :)

I mam jeszcze do Was 2 pytania techniczne: mam taki pakiet u rodziców (Select + Internet 60mb/s + Horizon z nagrywarką + multiroom). U siebie w pokoju mam dekoder Horizon i korzystanie z niego nie należy do najprzyjemniejszych - przy przełączaniu kanałów są naprawdę niekrótkie lagi, przy szybszym przeskakiwaniu po kanałach jest to denerwujące (telewizor jest w miare świeży). U ojca w pokoju jest dekoder Mediabox i lagi są dużo mniejsze, a pół roku temu na starych dekoderach z UPC chodziło to w ogóle super płynnie. Czy to normalne, czy to jakaś bolączka Horizonów?
 
 
Pitrek 
chello guru


Pomógł: 211 razy
Dołączył: 08 Lis 2013
Posty: 4608
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 22-08-2017, 10:52   

naimad71 napisał/a:
czy idzie ugrać coś lepszego
Niestety nie.
Jak nie chcesz brać Horizona, to możesz wziąć Mediaboxa:
https://promocje.upc.pl/superpromocja/01NB/pakiet-select-60/ i jeżeli "myk" pod adres przejdzie to zwiększyć internet do 120 Mb/s.
Tu regulamin z wszystkim opcjami:
:arrow: https://www.upc.pl/pdf/up...kiet_2017-4.pdf

Errata:
Do Mediaboxa nie ma niestety 120 Mb/s.
_________________
Ostatnio zmieniony przez Pitrek 22-08-2017, 10:58, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Kasia 
chello master


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 08 Lis 2016
Posty: 2794
Skąd: W-wa
Wysłany: 22-08-2017, 10:54   

naimad71,

Naprawdę nawet jednej strony tego wątku nie przeczytałeś?
...na poprzedniej stronie masz to czego szukasz, posty moje i Pitrka do @milka007.
 
 
Bork 
plus master

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 16 Wrz 2014
Posty: 314
Wysłany: 22-08-2017, 12:54   

To widzę , że jakaś nowa promocja i internet 500 mb/s

http://satkurier.pl/news/...-studentow.html
 
 
atomix 
chello guru

Pomógł: 8 razy
Dołączył: 31 Gru 2005
Posty: 3540
Skąd: Śląsk
Wysłany: 22-08-2017, 12:55   

UPC zapowiada, że 28 sierpnia internet przyspieszy do 500 Mb/s. Ciekawe czy to zapowiedź odświeżenia głównej oferty na pakiety usług? :twisted:
Dodatkowo z oferty zniknęło 60 Mb/s (ale pewnie będzie w utrzymaniówkach, tak jak z 30 Mb/s było).
_________________
 
 
Maciej 
classic master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 16 Lis 2013
Posty: 241
Wysłany: 22-08-2017, 13:19   

Warto było siedzieć na bezterminowej przez pół roku, teraz może na utrzymaniu będzie fajna oferta z nową szybkością... :)

Dzięki za info!
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,6 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: