Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Pogaduchy o ofercie/promocjach w PLAY (UPC) - część 6
Autor Wiadomość
michugda 
Klikacz

Dołączył: 18 Gru 2016
Posty: 2
Wysłany: 18-12-2016, 20:10   

MrPepka napisał/a:
A ja z Kowal od siebie mogę?


Cześć, też jestem z Kowal, daj znać jak Ci poszło z tą ofertą. U nas kilka dni temu była tylko oferta na internet. Pozdrawiam
 
 
Karol 
plus master

Pomógł: 16 razy
Dołączył: 21 Sty 2007
Posty: 673
Skąd: Gdynia
Wysłany: 18-12-2016, 20:34   

@Kondorro, nie ma czegoś takiego jak zwiększenie prędkości przy WRU XX bez zmieniania okresu zobowiązania. Poza tym w sprzedaży nie ma już WRU XX, więc możliwe, że w tej ofercie w ogóle nic już nie można zrobić, a jedynie można wziąć jakąś nową promocję (Rewia Usług Mix) - sprawdź co masz w zakładce "Oferta dla Ciebie".

Nr do DUK: 324 94 99 39
_________________
 
 
piowor 
classic master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 24 Cze 2016
Posty: 252
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 18-12-2016, 20:35   

@Kondorro arkusz Morthen'a -> RUM 6: 250mb + tel jest za 49 zł; aneks powoduje, że od nowa są liczone 24 miesiące.
_________________
 
 
Kondorro 
light master

Dołączył: 27 Maj 2010
Posty: 128
Wysłany: 18-12-2016, 20:38   

Dzieki za informację.


Jaka oferta będzie dla mnie teraz najbardziej opłacalna? Posiadam: 120Mb/s TV MAX HD, Tel 60 minut, pakiet bezpieczeństwa na 3 urządzenia, horizon go, upc phone oraz 2 pakiety za 1 zł każdy Cienemax i Filmbox. Dekoder Cisco.

Nie chcę zmieniać na Horizona.
 
 
mati12 
classic master

Dołączył: 07 Sie 2013
Posty: 221
Wysłany: 18-12-2016, 22:27   

GDA napisał/a:
Oferta na nowym osiedlu w Gdańsku - oczywiście nie dzwońcie na ten numer z innych lokalizacji


Na jakiej ulicy jest to osiedle?

Kondorro napisał/a:
Jaka oferta będzie dla mnie teraz najbardziej opłacalna? Posiadam: 120Mb/s TV MAX HD, Tel 60 minut, pakiet bezpieczeństwa na 3 urządzenia, horizon go, upc phone oraz 2 pakiety za 1 zł każdy Cienemax i Filmbox. Dekoder Cisco.

Nie chcę zmieniać na Horizona.



Jeżeli potrzebny jest Ci telefon to "RUMix IX":

Max Extra HD 67zł + Fiber Power 250 Mb/s 31,02 zł + Minuty do wszystkich Max 11zł - ulga za zgodę marketingową i rachunek elektroniczny 10,02 zł = 99zł

Jeżeli bez telefonu to proponowałbym "RUMix VIII":

Max Extra HD 68zł + Fiber Power 250 Mb/s 31,02 zł - ulga za zgodę marketingową i rachunek elektroniczny 10,02 zł = 89zł

Istnieje możliwość zachowania pakietów złotówkowych. Masz z tego co pisałeś 12 miesięcy do końca zobowiązania, więc u Ciebie może być trochę trudniej z uzyskaniem optymalnej oferty niż dla osób, które są na wypowiedzeniu.

Aktualne regulaminy promocji znajdują się tutaj. Zajrzy też do arkusza Morthen'a
Ostatnio zmieniony przez mati12 18-12-2016, 22:59, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
Tygrysek 
plus master

Dołączył: 22 Sie 2016
Posty: 367
Skąd: Chorzów ,Gdańsk
Wysłany: 18-12-2016, 22:31   

GDA napisał/a:
Oferta na nowym osiedlu w Gdańsku - oczywiście nie dzwońcie na ten numer z innych lokalizacji


Obrazek


Obrazek


Hej na jakim osiedlu to dostępne?, bo na Gdańsk Kiełpino nie dostępne

Mam pytanie ,bo chce założyć na siebie 2 usługi z upc ,ten sam pakiet co mam obecnie w Chorzowie potrzebuje to w Gdańsku, lepiej dzwonić na bok czy duk , albo najlepiej skorzystać z oferty ze Świętochłowic
_________________
 
 
buba12345 
easy master

Dołączył: 26 Lis 2016
Posty: 43
Wysłany: 19-12-2016, 01:02   

GDA napisał/a:
Spróbuj może będzie mógł pomóc
Ja miałem na myśli inne miasta


Na jakiej ulicy to nowe osiedle w Gdańsku?

Orientujesz się może, czy w Gdańsku na Zaspie w blokach z wielkiej płyty jest możliwość instalacji kabli UPC od strony klatki schodowej? Wiem, ze maja kabel od balkonu, ale czy da się od klatki?

Ciekawe czy w salonie UPC daliby mi nr do technika odpowiadającego za tę dzielnicę? Wolę się dowiedzieć przed zamówieniem instalacji.
 
 
mati12 
classic master

Dołączył: 07 Sie 2013
Posty: 221
Wysłany: 19-12-2016, 01:22   

harat666 napisał/a:
Akurat trafiłem na błyskotliwego konsultanta i w pierwszym strzale dostałem to co chciałem czyli Select HD+FB60+multiroom+Canal+ za 99 zeta, taniej się nie da (RUM VIII). Potwierdzam jednocześnie, że można przejść z MaxHD na Select HD oraz że można dostać Canal Select za 39,90, mimo że wcześniej nie korzystałem z tego pakietu- Mega Relax z Canal+ II.


Fajny pakiet usług. Dobrze wiedzieć, że kolejnej osobie udało się ugrać ww. opcje. ;)
 
 
GDA
[Usunięty]

Wysłany: 19-12-2016, 09:24   

mati12 napisał/a:

Na jakiej ulicy jest to osiedle?


Osiedle Wolne Miasto
 
 
katowicer 
light master

Dołączył: 24 Sty 2016
Posty: 68
Wysłany: 19-12-2016, 10:43   

mati12 napisał/a:
harat666 napisał/a:
Akurat trafiłem na błyskotliwego konsultanta i w pierwszym strzale dostałem to co chciałem czyli Select HD+FB60+multiroom+Canal+ za 99 zeta, taniej się nie da (RUM VIII). Potwierdzam jednocześnie, że można przejść z MaxHD na Select HD oraz że można dostać Canal Select za 39,90, mimo że wcześniej nie korzystałem z tego pakietu- Mega Relax z Canal+ II.


Fajny pakiet usług. Dobrze wiedzieć, że kolejnej osobie udało się ugrać ww. opcje. ;)


Ja mam za 118 to wszystko plus maxa zamiast selecta , cinemax, filmbox oraz eleveny wiec oferta taka sobie. Ale
  katowicer
 
Adamus_ 
plus master


Dołączył: 14 Gru 2010
Posty: 369
Skąd: Kraków
Wysłany: 19-12-2016, 11:07   

Nie bawem kończy mi sie umowa na PAKIET HORIZON MAX i chciałbym coś ugrać żeby płacić mniejszy abonament w tej chwili mam za 118 zl ten pakiet czy jest szans ugrania niższego abonametu czy raczej są nie wielkie szanse bo z kolei mam problemy z Dekoderem Horizone kilka razy w miesiacu sie wiesze sam sie resetuje lub znikają kanaly po prostu czarne dziury się robią i muszę za każdym razem wydzwianiac do Działu technicznego moje pytanie jest takie czy można zrezygnować z dekodera Horizone i dostać spowrotem Dekoder Mediabox ?
_________________
 
 
Kasia 
chello master


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 08 Lis 2016
Posty: 2794
Skąd: W-wa
Wysłany: 19-12-2016, 11:23   

Z ciekawości zadzwoniłam zapytać o szczegóły oferty którą podał GDA.
W tym Mega Packu za 30zl jeden dekoder to Horizon, drugi Mediabox. Promocja nie obejmuje zamiany Mediaboxa na Mediamoduł.
Za dopłatą 13zl można pakiet powiększyć na TV Max.
..działają też w Warszawie, czekam właśnie aż pani oddzwoni z informacją czy pod moim adresem byłaby możliwość uzyskania takiej promocji.

[ Dodano: 19-12-2016, 11:27 ]
Ciekawe, że jedni Horizon sobie chwalą inni przeciwnie..
 
 
toomaas 
Klikacz

Dołączył: 02 Paź 2006
Posty: 17
Wysłany: 19-12-2016, 11:49   

Kasia napisał/a:
Ciekawe, że jedni Horizon sobie chwalą inni przeciwnie..


Nie tylko z Horizonem tak jest. Ja mam np. Cisco i najchętniej bym to wywalił przez okno. Co ciekawe w trakcie trwania umowy jeden Cisco mi padł i do tamtego nie miałem zastrzeżeń. Po wymianie na niby taki sam doświadczam wszystkich upierdliwości o których można wyczytać.
 
 
d107 
classic master

Dołączył: 22 Mar 2013
Posty: 171
Wysłany: 19-12-2016, 12:35   

Jak interpretować ten zapis, czyli ile abonent ma czasu na przejscie z MAXA na SELECT?

Uczestnik Promocji, o którym mowa w pkt. b) wyżej uprawniony jest do zmiany Usługi Telewizji Cyfrowej w okresie od 14 dnia do końca trzeciego Okresu Rozliczeniowego od Przystąpienia do Promocji na następujących zasadach:
 
 
GDA
[Usunięty]

Wysłany: 19-12-2016, 12:56   

Naprawdę pytasz?

po 14 dniach od podpisania umowy, do końca 3 miesiąca możesz zmienić zakres usługi telewizyjnej

pewnie zapytasz dlaczego dopiero po 14 dniach - otóż w ciągu pierwszych 14 dni możesz zrezygnować całkowicie z usług więc nie ma sensu robić zmian na koncie
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,56 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: