Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Pogaduchy o ofercie/promocjach w PLAY (UPC) - część 6
Autor Wiadomość
Kasia 
chello master


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 08 Lis 2016
Posty: 2794
Skąd: W-wa
Wysłany: 23-12-2016, 16:27   

jeju, a tyle się napisałam :D

ŻYCZĘ WAM WSZYSTKIM RADOSNYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA , SZALONEGO SYLWESTRA I SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU 2017!
🎄 🎅🎁
 
 
ralf 
ultra master

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 09 Cze 2005
Posty: 915
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: 23-12-2016, 16:34   

matifcb napisał/a:
ralf napisał/a:





Internet będziesz miał za złotówkę. (zgoda na rachunek elektroniczny i marketing). Razem wyjdzie Ci 60zł. RUM VIII. Wcześniej płaciłeś 56zł.



tak wiem ze bede placic wiecej 4 zl. Ale czy uwazasz ze klient ktory jet wiele lat i jest to jego ktoras z rzedu umowa powinien za to samo ! powtarzam za to samo placic wiecej po 2 latach ? Nie uwazam ze teraz internet albo dostep do tv ( mam zaledwie select pakiet ) jest bardziej kosztowny niz byl pare lat temu jak godzilem sie na 55 zl. Konkurencja kladzie swiatlowody itp a ja mam placic wiecej ?

Proponuje moze chociaz MR za 1 zl ? moze cinemax cos od nich zeby pokazac ze zalezy - niestety wykorzystal Pan w 2013 i nie ma juz :D no to pozdro :)
moze chociaz by zapropnowali wymiane tego starego szmelca modemu na jakis lepszy, nic cisza. Pewnie jak mi wymienia modem to skasuja za instalacje technika ? bo to juz by bylo smieszne a jednak moze modem chociaz wymienie.


DUK zaproponował Ci RUM 8. W tej samej cenie powalczyłbym na twoim miejscu o Horizon Select z My Prime, czyli RUM 9. Będziesz miał lepszy dekoder i jeszcze oglądniesz sobie tysiące filmów na My Prime. To jest warte 4zł więcej na miesiąc.

[ Dodano: 23-12-2016, 16:47 ]
mati12 napisał/a:
No to nie mogłeś mieć pierwszego miesiąca w niższej cenie. Dostają to osoby, które przechodzą z Select na Max, albo tak jak napisałeś biorą Select i wtedy dostają Max w cenie Selecta przez pierwszy miesiąc. Natomiast zmiana z Max na Select jest możliwa nawet jak wcześniej miało się pakiet Max. Było kilka osób tutaj na forum, które zmieniły swój pakiet w taki sposób.

Ja nigdzie nie twierdziłem, że regulamin nie jest w porządku. Tak naprawdę ta sprawa była już wałkowana na forum. W zasadzie jesteś kolejną osobą, która potwierdza nasze wcześniejsze ustalenia.


Miałem Max ale przedłużyłem umowę na Select, tyle że wypowiedziałem ją po kilku dniach. W umowie na Select, którą musiałem podpisać, miałem zniżkę za pierwszy miesiąc i możliwość przejścia na Select po 14 dniach. W obecnej umowie na Max nie mam tego w dokumencie, więc Select mi się nie należy. Nie wiem jakim cudem mógłbym teraz wrócić do Select??.
  ralf
 
mati12 
classic master

Dołączył: 07 Sie 2013
Posty: 221
Wysłany: 23-12-2016, 16:47   

ralf napisał/a:
oglądniesz sobie tysiące filmów na My Prime


Jakie tysiące :?: Chyba raczej kilka wartych uwagi z bodajże 142 dostępnych. A seriale bez wszystkich sezonów.

ralf napisał/a:
Nie wiem jakim cudem mógłbym teraz wrócić do Select?


Oczywiście, że nie możesz. Chodziło mi dokładnie o to, że pakiet Select jest dostępny dla osób, które przed przystąpieniem do obecnej promocji miały pakiet Max. Jesteś tego przykładem.

ralf napisał/a:
Miałem Max ale przedłużyłem umowę na Select, tyle że wypowiedziałem ją po kilku dniach


Nie zrozumieliśmy się, albo napisałem niejednoznacznie. :P
 
 
NEOne 
Klikacz

Dołączył: 04 Wrz 2013
Posty: 4
Wysłany: 23-12-2016, 17:29   

Cześć

Zmieniłem właśnie miejsce zamieszkania. Pod startym adresem miałem internet 30Mb/s + pakiet TV start. Umowę (bez zobowiązań) wypowiedziałem, kończy się ostatniego grudnia.

Miła Pani z biura utrzymania klienta proponuje mi Pakiet MAX + internet 60Mb/s, Horizon, umowa 24 miesiące 99 zł przez cały okres, opłata instalacyjna 59 zł, +10 zł za multiroom i podobno nie da się taniej.

I tutaj moje pytanie do znawców tematu. Czy można taniej i ewentualnie jak to zrobić?
Zależy mi na pakiecie max, multiroom-ie (po kablu), i internecie minimum 60 Mb/s.
 
 
ralf 
ultra master

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 09 Cze 2005
Posty: 915
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: 23-12-2016, 17:54   

Da się taniej.

Ja dostałem Horizon Max z Internetem 250 za 89zł.

A jak to zrobić??

Poczytaj ten wątek, bo to temat rzeka.
  ralf
 
Tygrysek 
plus master

Dołączył: 22 Sie 2016
Posty: 367
Skąd: Chorzów ,Gdańsk
Wysłany: 23-12-2016, 18:11   

matifcb napisał/a:
nikt nie skomentowal mojego przypadku.

Przestudiowalem nowe regulaminy i mam pytanie czy ja dobrze widze bo nie dowierzam..

majac teraz WRU XIX czyli :

PAKIET SELECT EXTRA HD - ABONAMENT 20,00 zł
INTERNET FIBER POWER 60 Mb/s – ABONAMENT 24,99 zł

i dodatkowo :

PAKIET PREMIUM FILMBOX - ABONAMENT 1,00 zł
PAKIET MULTIROOM HD - ABONAMENT 10,00 zł


jedynym dostępnym regulaminem dla mnie ( przy pozostaniu przy tym co mam ) jest regulamin
REWIA USLUG XIX ? ktora kosztowalaby mnie de facto wiecej niz teraz ?

poproawcie mnie prosze jesli zle rozumiem


Coś Ci się chyba pomyliło , w XIX TV kosztowało 25 zł a net 20 zł ,darmowe czasy w upc się już skończyły ...
_________________
 
 
mati12 
classic master

Dołączył: 07 Sie 2013
Posty: 221
Wysłany: 23-12-2016, 18:50   

NEOne napisał/a:
Miła Pani z biura utrzymania klienta proponuje mi Pakiet MAX + internet 60Mb/s, Horizon, umowa 24 miesiące 99 zł przez cały okres, opłata instalacyjna 59 zł, +10 zł za multiroom i podobno nie da się taniej.



W "RUMix IX" mógłbyś mieć:

Horizon MAX 58zł + Internet 60 Mb/s 11,02 + MyPrime 10zł + MR 10zł - ulga za zgodę marketingową i rachunek elektroniczny 10,02zł = 79zł.

Zajrzyj do arkusza Morthen'a. Aktualne regulaminy promocji znajdują się tutaj. Instalacja może być bezkosztowa.
 
 
NEOne 
Klikacz

Dołączył: 04 Wrz 2013
Posty: 4
Wysłany: 23-12-2016, 19:17   

Dzięki @mati12 za info, taki pakiet byłby dla mnie szyty na miarę.

Jak to wygląda technicznie? Gdy znów będzie dzwoniło biuro utrzymania klienta mam po prostu powiedzieć że chce skorzystać z promocji RUMix IX?
 
 
ralf 
ultra master

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 09 Cze 2005
Posty: 915
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: 23-12-2016, 19:19   

Nigdy w życiu nie mów nazwy promocji. Konsultanci tego nie lubię. Po prostu powiedz im jakie usługi chcesz i ile jesteś gotów za to zapłacić.

"Chcę Horizon Max bez nagrywarki z internetem 60 i multiroomem. Jestem gotowy zapłacić za to 79zł."

Jak powiedzą że nie da się za tyle, to im grzecznie podziękuj i powiedz że jak zmienią zdanie, to niech zadzwonią do Ciebie ponownie.
  ralf
 
mati12 
classic master

Dołączył: 07 Sie 2013
Posty: 221
Wysłany: 23-12-2016, 19:26   

Tak jak ralf napisał nie operuj na nazwach promocji. Za pierwszym razem może się nie udać. Czasami trzeba nawet odbyć kilka rozmów. Bądź cierpliwy. :) Poczytaj sobie jeszcze na temat Horizona.
 
 
ralf 
ultra master

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 09 Cze 2005
Posty: 915
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: 23-12-2016, 19:27   

Jak weźmie Horizona bez nagrywarki to nie będzie tak źle ;)
_________________
  ralf
 
NEOne 
Klikacz

Dołączył: 04 Wrz 2013
Posty: 4
Wysłany: 23-12-2016, 19:29   

@ralf
I o to własnie mi chodziło, na forum nie mogłem odszukać tak prostych wskazówek ;) Ok mają dzwonić po świętach. Zobaczymy co z tego wyjdzie.
 
 
matifcb 
ultra master

Dołączył: 05 Paź 2008
Posty: 731
Wysłany: 23-12-2016, 19:31   

Tygrysek napisał/a:


Coś Ci się chyba pomyliło , w XIX TV kosztowało 25 zł a net 20 zł ,darmowe czasy w upc się już skończyły ...


spisalem to z moje upc wiec chyba sie nie pomylilem. Zreszta to niewazne bo teraz chca za taki sam pakiet od stalego klienta jeszcze wiecej co jest bez sensu dla mnie ... stalemu klientowi sie 4zl obniza za to ze chce zostac a nie podwyzsza abonament... Nie mam pomyslu co mozna od nich wziac dodatkowo.. My Prime mnie nie ineresuje po to mam neta 60mb/s zeby sobie wszystko sciagnac i ogladac przez kompa, codziennie tak robimy w domu i jestem zadowolony. Ewentualnie MAX HD w jakiejs rozsadnej cenie bym wzial ale widac w tych ofertach cisna na ten HORIZON ( chyba im duzo dekoderow nie zeszlo i teraz najlepsze oferty to tylko HORIUZON. A ja specjalnie mam od poczatku w dwoch tv karty CI+ i sie nie bawie z kolejnym pilotem... Innych zalet Horizon nie znam. Wszystkie seriale i filmy sa w necie i tak szybciej w FULL HD po 15-30GB..
 
  Select HD
 
mati12 
classic master

Dołączył: 07 Sie 2013
Posty: 221
Wysłany: 23-12-2016, 19:53   

Cytat:
Jak weźmie Horizona bez nagrywarki to nie będzie tak źle ;)


Pewnie tak, choć czasami trafiają się mało elastyczni konsultanci. :)

NEOne napisał/a:
I o to własnie mi chodziło, na forum nie mogłem odszukać tak prostych wskazówek


Nie są aż tak ukryte. :) Spójrz tutaj.
 
 
harat666 
Klikacz

Dołączył: 18 Gru 2016
Posty: 14
Wysłany: 23-12-2016, 20:16   

mati12 napisał/a:
No to nie mogłeś mieć pierwszego miesiąca w niższej cenie. Dostają to osoby, które przechodzą z Select na Max, albo tak jak napisałeś biorą Select i wtedy dostają Max w cenie Selecta przez pierwszy miesiąc. Natomiast zmiana z Max na Select jest możliwa nawet jak wcześniej miało się pakiet Max. Było kilka osób tutaj na forum, które zmieniły swój pakiet w taki sposób.

Ja nigdzie nie twierdziłem, że regulamin nie jest w porządku. Tak naprawdę ta sprawa była już wałkowana na forum. W zasadzie jesteś kolejną osobą, która potwierdza nasze wcześniejsze ustalenia.

Potwierdzam, miałem podobny przypadek mając MaxHd 3 razy potwierdzałem u konsultanta, że dostaję pakiet Select. Nowe warunki przesłane na maila też to raczej potwierdzają, pierwszy miesiąc Max w cenie Select. Jutro dzwonie do BOK i rezygnuję z Maxa i pakietu bezpieczeństwa, dam znać czy były jakieś problemy ;)

UPC.jpg
Plik ściągnięto 81 raz(y) 59,3 KB

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,62 sekundy. Zapytań do SQL: 15
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: