Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Moduł CI+ W upc
Autor Wiadomość
dylax 
light master


Dołączył: 19 Paź 2015
Posty: 112
Wysłany: 06-02-2021, 15:54   

Czy wie ktoś może czy CI+ zadziała na BLAUPUNKT BLA-32/138M??
_________________
 
 
oLiK 
Klikacz

Dołączył: 25 Paź 2018
Posty: 10
Wysłany: 23-03-2021, 17:05   

xtradex napisał/a:
Kliknąłem "Przywracanie ustawień fabrycznych" teraz przy każdym uruchomieniu tv wyskakuje "Proszę wprowadź 5-cyfrowy identyfikator sieci" wpisuje, jest ok i następny razem to samo :\


mam ten sam problem ! ktoś doradzi co w takiej sytuacji zrobić
 
 
ogromny 
chello master

Pomógł: 7 razy
Dołączył: 25 Wrz 2016
Posty: 1654
Wysłany: 23-03-2021, 17:51   

oLiK, WYJMIJ moduł przeprowadzić od now instalacje modułu, wyszukiwanie kanałów bez wpie tego modułu
_________________
  ogromny
 
MAVERIC 
plus master

Pomógł: 6 razy
Dołączył: 24 Lis 2018
Posty: 348
Wysłany: 23-03-2021, 19:03   

oLiK napisał/a:
xtradex napisał/a:
Kliknąłem "Przywracanie ustawień fabrycznych" teraz przy każdym uruchomieniu tv wyskakuje "Proszę wprowadź 5-cyfrowy identyfikator sieci" wpisuje, jest ok i następny razem to samo :\


mam ten sam problem ! ktoś doradzi co w takiej sytuacji zrobić

Z jakiego miasta jesteś?
_________________
 
 
oLiK 
Klikacz

Dołączył: 25 Paź 2018
Posty: 10
Wysłany: 23-03-2021, 19:13   

ogromny napisał/a:
oLiK, WYJMIJ moduł przeprowadzić od now instalacje modułu, wyszukiwanie kanałów bez wpie tego modułu


robie tak i nie pomaga

MAVERIC napisał/a:
Z jakiego miasta jesteś?


z wielkopolski
 
 
MAVERIC 
plus master

Pomógł: 6 razy
Dołączył: 24 Lis 2018
Posty: 348
Wysłany: 23-03-2021, 19:19   

Szkoda. Kod oczywiście wpisujesz 43163 ? Zrób jeszcze programowanie kanałów w TV poprzez wybranie "Inna sieć" lub coś podobnego (bez modułu). Zobacz czy wtedy będzie dobrze jak włożysz moduł. Tylko po takim zabiegu musisz sobie sam ustawić kolejność kanałów.
_________________
 
 
oLiK 
Klikacz

Dołączył: 25 Paź 2018
Posty: 10
Wysłany: 23-03-2021, 20:22   

MAVERIC napisał/a:
Szkoda. Kod oczywiście wpisujesz 43163 ?
tak wpisuje i problem nadal jest. Niewiem czy problem nie lezy w tym iz przy wyborze operatora upc nie mam opcji szukania pełnego tylko szybkie (tam wpisuje wszystkie częstotliwościowi i kod sieci ) natomiast przy wyborze inne mam opcje szukania pełnego ale wtedy nie mam opcji do wprowadzenia nazw i częstotliwościowi

edit: przy zmianie na czechy jest opcja upc i szukanie pełne ale problem nadal jest po wyłaczeniu i właczeniu woła network id wpisuje ale brak mozliowsci zatwierdzenia
 
 
Farciu 
light master

Dołączył: 22 Sty 2014
Posty: 65
Wysłany: 23-03-2021, 22:30   

xtrem007 napisał/a:
Proponuję zacząć od przywrócenia ustawień fabrycznych TV. Następnie zaprgramować kanały i sprawdzić poziom/jakość sygnału (jeśli TV udostępnia takie informacje). EPG powinno się wyświetlać nawet gdy kanał jest zakodowany i modułu CI+ nie ma fizycznie w TV.


Jeśli ktoś ma nadal problem z epg z kartą ci+ na androidzie w tv philips to podaje sposób w jaki sobie poradziłem i nie trzeba przywracać ustawien fabrycznych
W ustawieniach systemu należy wybrać opcję pobieraj epg tylko od operatora, odznaczyć należy opcje pobieraj przez sieć internet
_________________
 
 
heca-2 
Klikacz

Dołączył: 17 Kwi 2015
Posty: 8
Wysłany: 27-03-2021, 12:22   

Farciu napisał/a:
xtrem007 napisał/a:
Proponuję zacząć od przywrócenia ustawień fabrycznych TV. Następnie zaprgramować kanały i sprawdzić poziom/jakość sygnału (jeśli TV udostępnia takie informacje). EPG powinno się wyświetlać nawet gdy kanał jest zakodowany i modułu CI+ nie ma fizycznie w TV.


Jeśli ktoś ma nadal problem z epg z kartą ci+ na androidzie w tv philips to podaje sposób w jaki sobie poradziłem i nie trzeba przywracać ustawien fabrycznych
W ustawieniach systemu należy wybrać opcję pobieraj epg tylko od operatora, odznaczyć należy opcje pobieraj przez sieć internet

Możesz napisać gdzie dokładnie jest taka opcja w telewizorze Philips bo w moim 55oled804 nie mogę znaleźć takiej opcji
 
 
Farciu 
light master

Dołączył: 22 Sty 2014
Posty: 65
Wysłany: 27-03-2021, 12:55   

heca-2 napisał/a:
Farciu napisał/a:
xtrem007 napisał/a:
Proponuję zacząć od przywrócenia ustawień fabrycznych TV. Następnie zaprgramować kanały i sprawdzić poziom/jakość sygnału (jeśli TV udostępnia takie informacje). EPG powinno się wyświetlać nawet gdy kanał jest zakodowany i modułu CI+ nie ma fizycznie w TV.


Jeśli ktoś ma nadal problem z epg z kartą ci+ na androidzie w tv philips to podaje sposób w jaki sobie poradziłem i nie trzeba przywracać ustawien fabrycznych
W ustawieniach systemu należy wybrać opcję pobieraj epg tylko od operatora, odznaczyć należy opcje pobieraj przez sieć internet

Możesz napisać gdzie dokładnie jest taka opcja w telewizorze Philips bo w moim 55oled804 nie mogę znaleźć takiej opcji



U mnie na android tv 8.0 55PUx6401
Wszystkie ustawienia - > Ustawienia ogólne - > Zaawansowane - > Przewodn. tel. - > I tu są dwie opcje do wyboru
- Z INTERNETU
- OD NADAWCY
Zaznaczamy oczywiście od nadawcy
_________________
 
 
heca-2 
Klikacz

Dołączył: 17 Kwi 2015
Posty: 8
Wysłany: 27-03-2021, 13:12   

Farciu: Niestety u mnie w zakładce zaawansowane jest tylko HbbTV
 
 
Bartekb85 
Klikacz

Dołączył: 09 Kwi 2021
Posty: 1
Wysłany: 09-04-2021, 22:40   Upc cl+ samsung nu8000

Czy ktoś ma rozwiązanie aby w samsung nu8000 i cl+ z upc mieć swoją listę kanałów i polskie znaki? Pozdrawiam
 
 
kamzi120 
easy master

Dołączył: 04 Kwi 2021
Posty: 35
Wysłany: 10-04-2021, 00:00   

Czy ktoś zna i poleci jakiś dekoder zewnętrzny, aby włożyć do niego moduł CI+ od UPC i odbierać przez niego TV? Byłbym wdzięczny za wskazówkę! :lol:
 
 
MAVERIC 
plus master

Pomógł: 6 razy
Dołączył: 24 Lis 2018
Posty: 348
Wysłany: 10-04-2021, 13:53   

Cryptobox 752. Mam taki i UPC działa na nim i z ich modułem CI.
_________________
 
 
zylx 
chello master

Pomógł: 20 razy
Dołączył: 01 Lip 2015
Posty: 2711
Wysłany: 10-04-2021, 15:46   

kamzi120, Ja polecam markę VU.
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,21 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: